Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy mam sie bać ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

#31

Dantane.
  • Postów: 29
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Ja zauwazylam tylko w moim pokoju, jednak jak już pisałam mój bray też tak jakby cos w tym rodzaju mógł widzieć. Przynajmiej tak przypuszczam ;-;

Mogą to byc inne dźwięki jednak pierwsze co mi przyszło na myśl to kroki po dywanie. Jak się ma prawie w każdym pomieszczeniu ma dywan to się oswaia z tym dźwiękiem i się go pamięta xD
  • 0

#32

Zlowrogi.
  • Postów: 21
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Rozregulowana psychicznie tępa nastolatka emo albo gruba, która potrzebuje uwagi.
Idz udawac nawiedzona gdzie indziej. Wystarczy spojrzec na 1 post, nie trzeba nawet czytac.

Dołączona grafika

3.15 Nie obrażaj innych Użytkowników.

Minimum kultury kolego, można przedstawić swoje zdanie, ale nie można obrażać nikogo.

Kronikarz

Użytkownik Kronikarz Przedwiecznych edytował ten post 06.11.2013 - 19:00

  • 0

#33

Dantane.
  • Postów: 29
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Emo nie jestem. Gruba też nie. Dla twojej wiadomości mam niedowage. Z psychiką też jest u mnie dobrze ;D Cieszy mnie to, że wyrażasz swoje zdanie, ale spływa to po mnie ;D
  • 0

#34

grzegov97.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobra... stary dom - dziwne dźwięki raczej norma, pierwsze piętro cienie - ludzie na pewno nie, a dinozaury to już wyginęły, cienie ptaków może, albo po prostu tak jak ktoś pisał kątem oka czasami wydaje się że się coś widzi, proponuję dać sobie spokój i się nie przejmować, przynajmniej póki co.
  • 0

#35

Dantane.
  • Postów: 29
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Jako tako się nie przejmuje. Chciałam tylko wiedzieć czy jest to paranormalne czy nie.
  • 0

#36

Atamzsiktrop.
  • Postów: 52
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Na podstawie opowieści nie da się ocenić czy coś jest paranormalne czy nie. ;)
  • 0

#37

Dantane.
  • Postów: 29
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

No ale chociaż wysłuchać sugestii które świadczą o jakimkolwiek uzasadnieniu, ze jest to może normalne ;D Abym mogła sobie to wmówić i się nie przejmować ;D
  • 0

#38

Ksiądz Cerber.

    Siostra Zakonna

  • Postów: 404
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Widać, że bawi Cię cała ta historia. Zalatuje Fake'm :)
  • 1



#39

lepka123.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W takich tematach niezbędne są materiały takie jak: nagranie video lub nagranie dzwięku,zdjęcie... bez tego trudno uwierzyć w słowa a goście tematu nie mają tak naprawde zadnego punktu odniesienia aby jakkolwiek wypowiedzieć się na ten temat. Dopóki nie pojawią się jakieś konkretne materiały nie masz co liczyć na powazne rozpatrzenie sprawy.


Ps.
Mamy XXI wiek więc nagranie jakiegokolwiek materiału wydaje sie się być bardzo błachą rzeczą uwzględniając to że mamy dostęp do przeróznych sprzętów.

Użytkownik lepka123 edytował ten post 07.11.2013 - 16:06

  • 0

#40

ServusSnajper.
  • Postów: 240
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Eech. No to tak: jak mówili inni-spróbuj to nagrać. A trzeszczące meble nie są dziwne. Dla mnie też kiedyś były przerażające. Np. monitor komputera po wyłączeniu w nocy trzeszczał, bo się nagrzał po prostu i temperatura spadała powoli po wyłączeniu. Tak samo miałam z lampką nocną przy łóżku. Zasypiam sobie, a tu nagle *buch* i normalnie ataku serca można było dostać! Tak, to nie meble, ale jak coś stoi blisko dajmy na to kaloryfera, to też się nagrzewa.
Aha. @Scypion "Zmierzch" to nie horror! :( No bo co w nim może przestraszyć? Sexy Edzio rażący jak piorunem na słoneczku, z najmodniejszą fryzurą roku? :D
  • 0

#41

Kaizon.
  • Postów: 29
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Widać, że bawi Cię cała ta historia. Zalatuje Fake'm :)


Wiadomo, że to fejk i w dodatku użytkownik Dantane to chłopaczek.
  • 0

#42

Dantane.
  • Postów: 29
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano


Widać, że bawi Cię cała ta historia. Zalatuje Fake'm :)


Wiadomo, że to fejk i w dodatku użytkownik Dantane to chłopaczek.



Wypraszam sobie ;-;
Jakie niby masz podstawy aby sądzić, że jestem płci męskiej D;

Po co niby miałabym tracić czas i pisać zmyślone historie? Błagam, pomyślcie chociaż trochę logicznie.

@lepka123
Postaram się nagrac bądź zrobić zdjęcie albo chociaż dźwięki nagrać. Na razie jest tak jak zwykle, czyli normalnie ;-; Takie " zjawiska " spotykam może 5 razy w miesiącu... Ale czego się nie robi dla ludzi których się kompletnie nie zna i którym się nie ufa ;D

Użytkownik Dantane edytował ten post 08.11.2013 - 16:09

  • -3

#43

Zlowrogi.
  • Postów: 21
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

To nagraj. Mam nadzieje, ze nie zniknie po Tb sluch jak po wiekszosci uzytkownikow w takich tematach.
Tak pozatym wbiłaś na ten portal po porade, a teraz piszesz, ze nie ufasz uzytkownikom tego portalu, w takim wiec razie po co w ogóle pisalas skoro nam nie ufasz?
Cienie w ksztalcie ludzi - albo jestes samotna albo znudzona, moze to byc tez ulozenie mebli czy cos co skutkuje cieniami. Jak mi czasem w nocy cma wleci to mam cien smoka na scianie :)
Kroki na dywanie - Rly? Zeby slyszec kroki na dywanie to albo skrzypi albo ten ktos lazi w glanach i trzepie nimi o ta podloge jak szalony zebys to specjalnie uslyszala :)




Za poprzednie przepraszam ale jestem wrazliwy na robienie ludzi w wała. Bo marnuja swoj czas piszac tu, a patrzac na Twoje posty zlewasz sobie to.

Użytkownik Zlowrogi edytował ten post 08.11.2013 - 20:31

  • 0

#44

Ksiądz Cerber.

    Siostra Zakonna

  • Postów: 404
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wiesz dlaczego podpada to pod fake?
a) Ponieważ jak już wcześniej wspomniałam bawi Cię cała ta sytuacja, co więcej sama piszesz, że jesteś z tego zadowolona.
b) Jeszcze nie wyjaśniłaś jednej rzekomo prawdziwej sprawy, a już piszesz, że masz prorocze sny i pytasz jak można osiągnąć autohipnozę.
Czy nie uważasz, że jest to lekka przesada? Nawet jeśli twoja "przygoda" jest prawdziwa, to przez Twoje błyskotliwe teksty i uwagi poddajesz wątpliwości jej autentyczność, a potem się dziwisz, że użytkownicy Ci nie wierzą.
  • 1



#45

Dantane.
  • Postów: 29
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Tia ;-;
Człowiek przychodzi po poradę i co ? No cóż. Chcę poinformować, iż to co tu piszę nie jest kłamstwem i niestety jakoś niespodobali mi się tutaj użytkownicy itd. Samo w sobie forum jest bardzo fajne, ale przez użytkowników ( nie mówię, że wszystkich ) się odechciewa człwoekowi wszystkiego...
Dowidzenia ;-;
  • -4


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych