Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy mam sie bać ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

#46

Zlowrogi.
  • Postów: 21
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Czyli jednak kit. Czyli mialem racje, samotny gimbus szukal zainteresowania >.>
Zalosne jest to jak ludzie tacy jak ta osoba marnuja innym czas, znajdz sobie przyjaciol jak normalna 13 latka a nie szukasz zainteresowania na forach internetowych.
  • 0

#47

Dantane.
  • Postów: 29
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Uważaj co chcesz. Wszystko co napisałeś jest moim przeciwieństwem. Przyjaciół mam ;D Nie to co ty. Gdybyś miał to byś się nie wyzywal na innych użytkownikach. Szkoda, ze nikt cię nie lubi ;D Moze czas coś zmienić ?
  • -2

#48

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Starczy tych wycieczek osobistych. Piszemy na temat albo wcale. Od teraz offtopy będą karane.
  • 0



#49

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kiedyś miałem taką nietypową sytuację w klatce schodowej u koleżanki. Gdy wszedłem do klatki zobaczyłem na podłodze podłużny cień, który zaczynał się od pewnego punktu i wyglądał jakby rzucało go coś niewidocznego. Za oknem rosła tuja, ale spodziewałem się, że jeśliby rzucała cień do środka, to powinien zaczynać się od okna i kończyć na ścianie, tymczasem ten zaczynał się od środka podłogi. Było to dziwne. Zacząłem jednak zaglądać przez okno z różnych miejsc i rozwiązałem zagadkę.
Okno nie było oświetlone bezpośrednio a tylko światłem nieba, dochodzącym z każdej strony. W wąskim oknie prowadzącym na ciemną klatkę wywoływało to efekt podobny do camera obscura - jasne niebo nad tują oświetlało podłogę pod oknem, tak samo niebo po lewej oświetlało prawą część klatki a niebo po prawej lewą. Na wprost stała tuja o szerokości podobnej do szerokości okna. Cień jej zaczynał się od miejsca gdzie nie sięgało już światło nieba nad nią, a więc od środka podłogi i padał na ścianę.
W podobnej konfiguracji gdy za oknem stoi rząd drzew, tworzą się słabsze półcienie, czasem nakładające się gdy wiatr porusza czubkami, możliwe że czasem wywołują one u ludzi złudzenie poruszających się cieni "znikąd". Nie wiem czy jest tak w tym przypadku ale można by to sprawdzić.
  • 1



#50

PolterGhost.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam. Jako członek zespołu PolterGhost zajmuję się dokumentowaniem, nagrywaniem tego typu zjawisk jeśli byłabyś zainteresowana chętnie pomożemy odpisz na tym forum lub na www.polterghost.pl to nasza strona . Pozdrawiam.
  • -2

#51

radzisław.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem dziewczyna ma cos ala paraliż senny w lekkim stopniu, sama napisała że widzi cienie, słyszy trzaski oraz że nie może się ruszać.
Może jej ciało śpi gdy ona dopiero szykuje się do snu, dziwnie to brzmi ale może to być jakiś konkret
  • 0

#52

Dantane.
  • Postów: 29
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Dziękuję, na pewno skorzystam z linku ;)

Za każdym razem jak się czegoś boję dostaje takiego paraliżu. Może dwa razy mialam paraliż senny...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych