Skocz do zawartości


Szczatki Ufo w Wiekim Kanionie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
24 odpowiedzi w tym temacie

#16

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

JPKJM:
Mag założyła kiedyś temat o tym, że ma jakieś rany na rękach. Dała kilka zdjęć. Twierdziła że zrobili jej to kosmici. Poważnie.
  • 0



#17 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Tajemnice swojej "wiary" pozostawie w tajemnicy, nie o wszystkim nalezy mowic, a tego nauczylam sie od NASA.
W pewnym sensie rozumiem ich argumenty za nieujawnianiem wszystkiego.
Cascoo
W tekscie jest o ladowaniu 4000 lat temu.
Na reszte odpowiem tutaj
Wszystko
Bredzisz jakies bzdury wyssane z palca, na poitrzeby wlasne. Nigdzie nie pisalam, ze cos zrobili mi kosmici, to twoj wymysl.
Pozdrowienia

Użytkownik mag1-21 edytował ten post 02.10.2013 - 09:26

  • 1

#18

Mischakel.

    Ataman

  • Postów: 762
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mag, ale ten temat jest naprawdę mało wiarygodny. Jak już pisałem poprzednio - cytowany w nim profesor, który ma być zapewne uwiarygodnieniem całej sprawy, istnieje tylko w tej historii. Nie ma po nim żadnego innego śladu.

A do ściśle tajnych akt nie ma dostępu byle kto. Słyszałaś o Snowdenie? Ujawnił tajne akta, które nawet nie zdradziły niczego nowego, a nagonka na niego obiegła cały świat. A tu ktoś przeanalizował stertę dokumentów dot. obecności kosmitów na Ziemi i opowiada o tym całemu światu.
  • 0

#19 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Mischakel-Zevuv
Jak najbardziej Cie rozumiem, dla Ciebie, czy dla Was moze byc malo wiarygodne, niemniej jednak chocby niewielki procent, ale jednak, prawdopodobenstwo prawdziwosci zdarzenia istnieje. Trudno jest mowic o 100, czy chociaz 50% mozliwosci,skoro wszystko sie ukrywa i kazdy sie boi mowic cokolwiek mu wiadomo. Weryfikowanie wiadomosci uwazam za jak najbardziej wlasciwe, ale nie odrzucanie wszystkiego, bo moze to byc wielki blad.

Użytkownik mag1-21 edytował ten post 02.10.2013 - 10:31

  • 0

#20

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No jak nie jak tak. W tym temacie pisałaś że przeniosłaś się mentalnie do Norwegi, a potem pojawiły ci się ślady na rękach.
http://www.paranorma...post__p__481288
http://www.paranorma...post__p__484474
  • 0



#21 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

No i gdzie tam napisalam, ze mnie napastowalo ufo?
Wszystko to mozna podciagnac pod osmieszanie, czy to ma byc wazny argument w tym temacie? Stoi jak byk odmienny stan swiadomosci, czy podroz mentalna i tyle.
  • 0

#22

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aha skoro ci obcy, bardzo obcy to nie obcy, to niech ci będzie, ja myślałem że jak obcy to obcy ale to widocznie inni obcy :mrgreen:
  • 2



#23

Mischakel.

    Ataman

  • Postów: 762
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jednak argumenty ad personam nie przystoją w dyskusji Wszystko. Mag ma swoje przekonania na różne para-tematy i ma do tego prawo. Szczególnie na tym forum. Możemy ją zachęcać do przejścia na naszą stronę, na nasz punkt widzenia. Ale jeśli sama tego nie zechce - to Jej przywilej, którego nikt Jej nie odbierze.

edit Yaw
Podpisuję się pod tym ;)

Użytkownik Yaw edytował ten post 02.10.2013 - 16:57

  • 2

#24 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Mischakel-Zevuv
Jestem mile zaskoczona, ale musze dodac, ze jesli ja tez bede po Waszej stronie, to kto bedzie po mojej i zazarcie bronic zjawisk para? No ktos musi z Wami dyskutowac, nie moze byc na forum 100% sceptykow, no musi byc chociaz jeden schiz para, bo forum przestanie istniec. Ale ciesze sie, ze chociaz dwoch dostrzega potrzebe mojego bycia na forum.
A Wszystko, zazwyczaj nie robi takich wstawek, moze dzisiaj tak go napadlo, bo ma okres? Jutro mu przejdzie.
  • 0

#25

Mischakel.

    Ataman

  • Postów: 762
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Moje stanie się sceptykiem porównałbym do tego, jak Vader stał się Sithem. I gdzieś w głębi mam cząstkę parawyznawcy. Po to jestem na tym forum. Liczę, że kiedyś znajdę na nim temat, który zwali mnie z krzesła i powiem sobie "a więc to prawda". Jednak taki temat potrzebowałby silnego poparcia w dowodach. Do jego pojawienia się - będziemy dyskutować.
  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych