Skocz do zawartości


Dziwne zjawisko nad Norwegia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
33 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Podkusilo mnie i probowalam zbadac mentalnie to co Jarecki zamiescil w temacie o Norwegii.
Sorry bede pisac nieskladnie i nieladnie,tylko to co widze i czuje.
Obcy, bardzo obcy w moim pojeciu blkiskosci czlowieka.
Zglaszam probe naruszenia mojej przestyzeni wewnetrznej, (ochrona mentalna), nie udana proba.
Zgoda na inspekcje.
Ide
Widze monitory i na nich mapy terenowe, bliskie, nie wiem co to jest
Nie sa przyjazni, ludzie jak ja, mysla/mowia do mnie. Mysleli, ze jestesmy jak...malpy (zwierzeta) "reprezentant" zmienil ich zdanie
Odchodza
Znaja pojecie dobra i zla.

Ps.moja corka twierdzi, ze jest to ok. 45minut , a dla mnie jest to ok 7-godzin
Pamietam swiatla...sa gorace! "WROCILAM" z poparzeniami. Od nadgarstka do lokcia w lini prostej sa bable z plynem surowiczym.
Jesli znajde sposob zrobienia zdjec, przesle.
Podsumowanie tematu:
Nie wiem co pisac i jak to podsumowac, zostawiam to Wam.
  • -2

#2

tekknoraver.
  • Postów: 30
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

eee,ale o so chodzi?
Moźesx opisać to dokładnie bo zaraz obśmieją?
  • -2

#3

seiw83.
  • Postów: 212
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawa wycieczka? obrazy isymbole byłyby wartościowsze niżz tekst, jeśli uda się je zamieścić będę wdzięczny.
  • 0

#4

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

No cóż, życzę szybkiego powrotu do zdrowia.
  • 12



#5 Gość_aldani

Gość_aldani.
  • Tematów: 0

Napisano

czy leci z nami pilot?
albo właściwiej:
czy jest na sali lekarz?
  • 0

#6

Starosta.
  • Postów: 15
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie rozumiem, dlaczego minusujecie kolegów powyżej, tym razem akurat wyjątkowo się z kolegą Wszystko zgadzam. Ja również mogę napisać taki zlepek w klimacie science-fiction i twierdzić, że to przekaz mentalny. Uwierzycie mi? Wątpię. No, ale koleżanka mag ma wiele plusików co oznacza, że nie ma prawa ściemniać :D Pozdrawiam serdecznie.
  • 1

#7

OpenYourMind.
  • Postów: 272
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jeśli nie macie nic konkretnego do powiedzenia na ten temat i nie wnosicie nic ciekawego co jest związane z tematem to się nie wypowiadajcie, bo to najzwyklejszy trolling i marna prowokacja.
Skąd możecie wiedzieć że ona naprawde ściemnia? Ano, nie macie pewności, skoro nie wiecie tego i jak widzę drwicie z tego co koleżanka napisała to powyższe wypowiedzi są zwyczajnym trollingiem.
  • -2

#8 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

OpenYourMind, bo tak szczerze mówiąc to ciężko jest skomentować to, co napisała mag. Obraz, który nam opisała jest wyraźnie ukierunkowany na przedstawienie, że postrzegane zjawiska to coś paranormalnego, a że mag jest osobą, która lubi za paranormalne uważać prawie wszystko (nawet zorzę polarną), to do jej wizji należałoby podejść z dystansem. Oczywiście czekamy na zdjęcia- zakładam, że nie masz przy sobie w tej chwili aparatu, telefonu, kamerki internetowej. Jednak po zdaniu "Jesli znajde sposob zrobienia zdjec, przesle." wnoszę, że będzie z tym bardzo ciężko i dość długo sobie poczekamy.

edit:"Jeśli za bardzo otworzysz swój umysł, wypadnie ci mózg"

Użytkownik coś_innego edytował ten post 29.01.2012 - 15:52

  • 4

#9

Makson.
  • Postów: 167
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jeśli znalazł się sposób na napisanie tego posta, zapewne i musi znaleźć się na zrobienie zdjęcia, więc cierpliwie czekajmy bo nie można z góry negować tego co Mag napisała:)
  • 0

#10

wieslawo.
  • Postów: 682
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

no tak, tylko zwykle osoba, która ma internet i ma komputer ma też telefon. Dziś każdy jeden byle telefon ma lepsze czy gorsze pstrykadło. Gdyby napisała zrobiłam zdjęcia telefonem, gdy tylko uda mi się je zgrać (to często nie jest już tak proste jak zrobienie zdjęcia i czasem nie ma czytnika kart, czasem kabelka, czasem czegoś innego) to prześlę, byłoby ok.
Tutaj można dojść do wniosku, że gdy już aparat znajdzie oparzenia akurat znikną.
Aha i czy można prosić o link do tego o czym pisał Jarecki na podstawie czego zostało zrobione to rozpoznanie terenu?
Naprawdę nie widzę powodów do minusowania wypowiedzi wyżej. Są sceptycze ale większość na poziomie i nie obrażają nikogo. Wyrażają tylko wątpliwość w prawdziwość wypowiedzi, które Mag sama swoją wypowiedzią zasiała.
  • 0

#11

tekknoraver.
  • Postów: 30
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tylko poprosiłem o dokładniejsze wyjaśnienie,bo naprawdę ciężko to zrozumieć co jest tam napisane i od razu minusy.I nie,nie jestem sceptykiem...
  • 0

#12

Eldim.
  • Postów: 461
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

bo to najzwyklejszy trolling i marna prowokacja.


Czemu tak zasłużony użytkownik miałby trollować forum, na którym niemal się wychował? Gdzie tu logika?

Czekamy na zdjęcia, dowody to podstawa, tak oto rzecze niewierny Eldim.
  • 0

#13

XGOŚĆ.
  • Postów: 429
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Podkusilo mnie i probowalam zbadac mentalnie to co Jarecki zamiescil w temacie o Norwegii.
Sorry bede pisac nieskladnie i nieladnie,tylko to co widze i czuje.
Obcy, bardzo obcy w moim pojeciu blkiskosci czlowieka.
Zglaszam probe naruszenia mojej przestyzeni wewnetrznej, (ochrona mentalna), nie udana proba.
Zgoda na inspekcje.
Ide
Widze monitory i na nich mapy terenowe, bliskie, nie wiem co to jest
Nie sa przyjazni, ludzie jak ja, mysla/mowia do mnie. Mysleli, ze jestesmy jak...malpy (zwierzeta) "reprezentant" zmienil ich zdanie
Odchodza
Znaja pojecie dobra i zla.

Ps.moja corka twierdzi, ze jest to ok. 45minut , a dla mnie jest to ok 7-godzin
Pamietam swiatla...sa gorace! "WROCILAM" z poparzeniami. Od nadgarstka do lokcia w lini prostej sa bable z plynem surowiczym.
Jesli znajde sposob zrobienia zdjec, przesle.
Podsumowanie tematu:
Nie wiem co pisac i jak to podsumowac, zostawiam to Wam.


Bardzo ciekawe doświadczenie, czekam na fotosy i opisz to bardziej dokładnie.
Mag mieszkasz w Norwegii ?

Użytkownik XGOŚĆ edytował ten post 30.01.2012 - 08:11

  • 0

#14 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

czyżbym miała rację z tym, że sobie trochę poczekamy? zastanawiające
  • 0

#15

XGOŚĆ.
  • Postów: 429
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Są dwie opcie:

1. Prowokacja
2. Szpital i niemożność odpisania
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych