Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Homofob"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
74 odpowiedzi w tym temacie

#31

optymista.
  • Postów: 504
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

@aya, "stosunek do wszelkich patologii spolecznych to nie jedt kwestia kulturowa, a przejaw degrengolady cywilizacyjnej", może "degrengolada cywilizacyjna" jest kwestią kulturową?



#32

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zauważyłem, że tematy o homoseksualizmie zakładają na tym forum tylko jego przeciwnicy - żeby napisać, że to choroba i zboczenie. Nie widziałem jeszcze tematów zakładanych przez zwolenników. Zastanawia mnie jedno - skoro tak bardzo was obrzydzają geje, to po co zakładacie kolejne tematy, po co oglądacie te filmy? Ja nie mam w zwyczaju zajmowania się sprawami, które są dla mnie obrzydliwe. Piszecie o tej całej "homopropagandzie", a jeśli w ogóle coś takiego istnieje, to wy ją nakręcacie, bo jesteście tak strasznie oburzeni.

A tak poza tym uważam, że nazywanie innych ludzi chorymi bez jakiegoś wyraźnego powodu to zwykłe obrażanie.

Użytkownik Snorlax edytował ten post 23.08.2013 - 23:45




#33 Gość_aya

Gość_aya.
  • Tematów: 0

Napisano

Optymisto, to chyba zalezy od tego jak rozumiemy pojecie " kulturowy"?
Snorlax, tu wypowiadala sie dziewczyna o orientacji homo, i nikt jej nie zjadl. I fakt - dobrze byloby porozmawiac z takimi ludzmi, dla zachowania rownowagi. Natomiast tematy sa zakladane nie po to zeby wyrzucic z siebie - jak piszesz " obrzydzenie". Mnie nie brzydza choroby, choroby sie leczy lub zapobiega rozprzestrzenianiu, ludzie zasluguja na szacunek lub nie, niezaleznie od stanu zdrowia. Natomiast brzydzi mnie hipokryzja przekupnego swiatka medycznego, i oburza mnie wmawianie zdrowym ze chore to tez zdrowe, tylko inaczej. Bo to juz jest sprowadzanie i traktowanie ludzi jak bandy bezrozumnych skretynialych istot ktore nie rozrozniaja co jest co. A homoseksualisci, dlaczegoz by mieli komukolwiek przeszkadzac w zyciu? Ale niech i oni nie probuja przeszkadzac w normalnym, zdrowym rozwoju spoleczenstwa skladajacego sie z par, ktore sa podstawa organizmu zwanego zyciem. Wiec te tematy sa wyrazem sprzeciwu wobec prob wciskania nam kitu, i niczym wiecej. Kitem jest usilowanie zrownania praw, osoby w jakis sposob uposledzone choroba w roznych dziedzinach zycia maja prawa ograniczone lub zmodyfikowane. I to jest normalne, rzecza zdrowych jest pomoc chorym a nie zamykanie oczu na ich istnienie lub odrzucanie. To sa ludzie, i o tym trzeba pamietac przede wszystkim.

Użytkownik aya edytował ten post 24.08.2013 - 03:00


#34 Gość_Husar

Gość_Husar.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie mięsci się w granicach norm społecznych? A przepraszam których, moich, twoich, jeszcze inszych? Normy społeczne to nic innego jak zbiór zasad opartych o pewną umowę społeczną, a jak świat długi i szeroki tak i tych umów i norm jest multum. W jednych homoseksualizm się mieści, w innych nie.


Słuchaj koleś. Norma społeczna to jest wzór mama i tata, plemnik i komórka. Z normy społecznej, a tą normą są rodzice przeciwnych płci, jest potomek. Maleńka istota, która zrodziła się z cudu natury. Ty nawet nie waż się porównywać dwóch oblechów do naturalnego stanu rzeczy.

Ale racja - natura to natura i nie ma z nią co walczyć i jak sam przykład natury pokazuje - homoseksualizm wśród wielu gatunków zwierząt jest stosunkowo powszechny. Zatem:


Rusz głową zamiast pisać głupoty. Właśnie to jest takie pokraczne myślenie na opak. Nie jesteśmy zwierzętami, chociaż w świecie zwierząt homoseksualizm wcale nie jest powszechny. Jest tak samo marginalny, z tymże bardziej widoczny bo zwierzęta się z tym nie kryją tak jak ludzie. Nie zmienisz faktu, że jest to margines i do tego obleśny i na pewno nie jest to normalne. Ludzie wam się już w garach poprzewracało. Jestem w szoku jak telewizja robi spustoszenie w głowach.


@up Posłuchaj kilku posłów z sejmu :)

A co do natury - kanibalizm jest u zwierząt zdecydowanie bardziej powszechny niż homoseksualizm, zacznijmy się zjadać bo to naturalne :)


Koleś jak porównywanie nas do zwierząt to Twój argument w obronie homoseksualizmu to ja nie mam pytań. Chociaż biorąc pod uwagę pewne fakty, to człowiek by przeżyć jest wstanie zjeść drugiego człowieka. Czasem naprawdę jeden z drugim powinien się pięć razy zastanowić zanim coś napisze.



------


Apeluję do ludzi rozsądnych, którym wydaje się że homoseksualizm jest "zdrowy". On nie jest zdrowy. Jest to efekt uboczny, wynaturzenie. Z normalnością nie ma nic wspólnego. W świecie wynaturzeń jest najwięcej aktów agresji, przemocy i odchyleń psychicznych. Przykładem jest pedofilia. Statystycznie rzecz biorąc 70% przypaków pedofilów odpowiadających w sądzie za zbrodnie na nieletnich to homoseksualiści, którzy skrzywdzili chłopców. Homoseksualizm jest tak samo chory jak pedofilia, zoofilia i inne. Jest to WYNATURZENIE i nie ma co się dziwić oburzeniu ludzi i nie ma co się dziwić braku akceptacji. Jeśli do tego miesza się w to dzieci i daje oblechom możliwość wychowywania dzieci, adopcji dzieci i to wbrew zgody społecznej...to ja jestem zdania, że wszystkie te jakże szkodliwe i wbrew naturze "pomysły" są z inicjatywy ludzi odpowiedzialnych za obecny rozkład cywilizacji chrześcijańskiej Europy.

Myślę też, że urobione lemingi, które teraz stoją w obronie uciśnionych oblechów to też powinny iść do lekarza i leczyć się, ale od telewizji. Na odwyk ludzie, na odwyk, to może znormalniejecie.

Użytkownik Husar edytował ten post 24.08.2013 - 08:30


#35

Gebol.
  • Postów: 153
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ja osobiście śmieje się z tego filmu, z wszystkich ludzi, którzy tworzą kategorie człowieka o nazwie "homofob", przypisującym ją zwykłym ludziom, którzy po prostu nie akceptują homoseksualizmu, z wszystkich tych, którzy promują homoseksualizm. Jesteście śmieszni.

#36 Gość_Husar

Gość_Husar.
  • Tematów: 0

Napisano

Spoko. Za 10 lat ofiarami będą biedni pedofile a w mediach normalnych ludzi będzie się wyzywało od pedofobów. Biedni pedofile którzy nie mogą znaleźć akceptacji społecznej nie wiedzieć czemu. Będzie urabianie lemingów w telewizorni ku dalszemu rozkładowi morale i tradycyjnych wzorców zgodnych z naturalnym porządkiem świata. Pedofile w Holandii już w tej chwili bezkarnie mogą gwałcić 12 letnich chłopców. Jeszcze trochę a będą ubiegać się o adopcje. Chore to jest, chore. A potem witaj zidiociałe i zdegenerowane społeczeństwo, jak w wielkim mieście fikcyjnym z filmu Igrzyska Śmierci, gdzie ludzie wyglądają jak kosmici i nie wiadomo kto jest gejem a kto hetero.

Użytkownik Husar edytował ten post 24.08.2013 - 09:21


#37

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gebol@

Z jednej strony nie akceptujesz inności, z drugiej masz w avku gościa który tą innością w każdej postaci epatuje w swojej muzyce.

Pedofile w Holandii już w tej chwili bezkarnie mogą gwałcić 12 letnich chłopców.

Przydałyby się dowody jeśli rzuca się tak poważne oskarżenia w kierunku Holandii.



#38 Gość_aya

Gość_aya.
  • Tematów: 0

Napisano

Husar:-), pooddychaj gleboko, napij sie zimnej wody; rozumiem ze Cie strzela szlag, ale z tak sformuowanych opinii - nie chodzi o tresc a forme wyglaszania, biora sie posadzenia o homofobie, jako przeciwwaga. Bo najwazniejsze jest zachowanie rownowagi wobec zjawiska ktore bylo, jest i bedzie czescia naszej rzeczywistosci. Dlatego smiesznie brzmia nawolywania do akceptacji - tego co juz jest, lub nieakceptowanie tego co i tak jest, i jak sadze - dwie skrajnosci w postaci nadmiernej tolerancji i absolutnej nietolerancji wyrastaja wlasnie na bzdurnym i wymyslonym podlozu rzekomej akceptacji.To co jest - to jest i mozemy sobie przelewac z pustego w prozne albo odwrotnie, a to i tak byc nie przestanie. Wiec odstawiajac na bok bzdury -moze wystarczy normalnie traktowac to co jest? Nie odmawiajac mu prawa do istnienia, ale tez nie pozwalajac zjawiskom ktore stanowia margines zycia przesuwac sie na strone ktora zajmuje zycie. I pod jakim katem nie bedziemy rozpatrywac homoseksualizmu, nic nie zmieni tego ze zycie rozwija sie przez spoleczenstwa, a najmniejsza struktura spoleczna jest zwiazek kobiety i mezczyzny, ktory jest zalazkiem nastepnej struktury. To postawa, szkielet warunkujacy nasze istnienie. Wiec zwiazki homoseksualne, nie zapewniajace tego istnienia, sa i pozostana w obszarze marginesu. Przy czym homoseksualizm nie jest zbrodnia, to choroba - przypominam ze choroba jest kazde zaburzenie stanu zdrowia, banalny katar to takze choroba, ktora u malenkich dzieci moze okazac sie bardzo niebezpieczna. Natomiast zbrodnia jest klamstwo ze homoseksualizm nie jest odstepstwem od norm zycia - z ktorego wynikaja zmienne normy spoleczne. Zbrodnia, poniewaz zagraza zyciu, jego trwaniu, pozwalajac na rozszerzanie sie zjawisk marginalnych na calosc pod pozorem ich normalnosci. Nie ma w co kopac nie akceptujac, i nie ma czego glaskac akceptujac, wystarczy normalnie po ludzku. Choroba to choroba chocby chory odmawial przyjecia tego faktu do swiadomosci. Alkoholicy takze uwazaja sie za zdrowych, i co z tego? Wiec i trzezwi maja uznac ze nawalony jak stodola gosc na gigancie to okaz zdrowia i normalnosci, bo komus na szczycie tak pasuje, czy w ten sposob moze uzasadnic swoj alkoholizm? Nadmierna tolerancja jest tak samo patologiczna jak nietolerancja, dlatego nie tracmy rownowagi.

#39

Gebol.
  • Postów: 153
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jak żyć@ czy ja gdzieś napisałem, że nie akceptuje ogółem całej inności na tym świecie? Nie, więc czytaj uważnie. A co ma do rzeczy to, że w avatarze mam Watkina Tudora Jonesa (który z tego co mi wiadomo ma żonę i córkę)?

#40 Gość_Husar

Gość_Husar.
  • Tematów: 0

Napisano

Przydałyby się dowody jeśli rzuca się tak poważne oskarżenia w kierunku Holandii.


W Holandii prawo obecnie umożliwia obcowanie fizyczne już z 12 letnim dzieckiem. A gdy pedofil dorwie takie dziecko to się wywinie bo powie, że dziecko samo chciało albo myślał że ma 16 lat, więc jest to takie kamuflowane przyzwolenie na tego typu zwyrodnienia. W UK ostatnio dziewczynkę zgwałcił pedofil to się wywinął, bo sąd orzekł że ona jest drapnieżnicą seksualną. Chore, bo widać, że ruszyła globalna agenda ochrony tych wszystkich oblechów.

Husar:-), pooddychaj gleboko, napij sie zimnej wody; rozumiem ze Cie strzela szlag, ale z tak sformuowanych opinii - nie chodzi o tresc a forme wyglaszania, biora sie posadzenia o homofobie, jako przeciwwaga. Bo najwazniejsze jest zachowanie rownowagi wobec zjawiska ktore bylo, jest i bedzie czescia naszej rzeczywistosci. Dlatego smiesznie brzmia nawolywania do akceptacji - tego co juz jest, lub nieakceptowanie tego co i tak jest, i jak sadze - dwie skrajnosci w postaci nadmiernej tolerancji i absolutnej nietolerancji wyrastaja wlasnie na bzdurnym i wymyslonym podlozu rzekomej akceptacji.To co jest - to jest i mozemy sobie przelewac z pustego w prozne albo odwrotnie, a to i tak byc nie przestanie. Wiec odstawiajac na bok bzdury -moze wystarczy normalnie traktowac to co jest? Nie odmawiajac mu prawa do istnienia, ale tez nie pozwalajac zjawiskom ktore stanowia margines zycia przesuwac sie na strone ktora zajmuje zycie. I pod jakim katem nie bedziemy rozpatrywac homoseksualizmu, nic nie zmieni tego ze zycie rozwija sie przez spoleczenstwa, a najmniejsza struktura spoleczna jest zwiazek kobiety i mezczyzny, ktory jest zalazkiem nastepnej struktury. To postawa, szkielet warunkujacy nasze istnienie. Wiec zwiazki homoseksualne, nie zapewniajace tego istnienia, sa i pozostana w obszarze marginesu. Przy czym homoseksualizm nie jest zbrodnia, to choroba - przypominam ze choroba jest kazde zaburzenie stanu zdrowia, banalny katar to takze choroba, ktora u malenkich dzieci moze okazac sie bardzo niebezpieczna. Natomiast zbrodnia jest klamstwo ze homoseksualizm nie jest odstepstwem od norm zycia - z ktorego wynikaja zmienne normy spoleczne. Zbrodnia, poniewaz zagraza zyciu, jego trwaniu, pozwalajac na rozszerzanie sie zjawisk marginalnych na calosc pod pozorem ich normalnosci. Nie ma w co kopac nie akceptujac, i nie ma czego glaskac akceptujac, wystarczy normalnie po ludzku. Choroba to choroba chocby chory odmawial przyjecia tego faktu do swiadomosci. Alkoholicy takze uwazaja sie za zdrowych, i co z tego? Wiec i trzezwi maja uznac ze nawalony jak stodola gosc na gigancie to okaz zdrowia i normalnosci, bo komus na szczycie tak pasuje, czy w ten sposob moze uzasadnic swoj alkoholizm? Nadmierna tolerancja jest tak samo patologiczna jak nietolerancja, dlatego nie tracmy rownowagi.



Ja nie odmawiam im praw do normalnego życia. Krzywda im się żadna nie dzieje. Mogą zawierać związki partnerskie, ale na litość boską wara od dzieci. To co robią w domu to ich sprawa, ale nie kosztem życia najmłodszych. A do tego niestety to prowadzi.




#41

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Po prostu dziwi mnie że lubisz Die Antwoord, gdzie wokalistka często stylizuje się na młode lolitki (pedofilia!!11), a z homo masz problem. :)


W UK ostatnio dziewczynkę zgwałcił pedofil to się wywinął, bo sąd orzekł że ona jest drapnieżnicą seksualną. Chore, bo widać, że ruszyła globalna agenda ochrony tych wszystkich oblechów.


Chętnie o tym poczytam, masz linka?

W Holandii prawo obecnie umożliwia obcowanie fizyczne już z 12 letnim dzieckiem.


Ciekawe, skąd masz takie nowinki? ;) Wedle internetu jest to 16 lat, o rok więcej niż w Polsce.

W UK ostatnio dziewczynkę zgwałcił pedofil to się wywinął, bo sąd orzekł że ona jest drapnieżnicą seksualną. Chore, bo widać, że ruszyła globalna agenda ochrony tych wszystkich oblechów.


Wiek przyzwolenia w Anglii to 16 lat, nie kwalifikuje się to pod pedofilie pod żadnym względem. 16 letnie dziewczyny już potrafią być rozwinięte seksualnie i już dawno po pierwszym razie, zwłaszcza w Anglii. Więc kulą w płot.



#42 Gość_Husar

Gość_Husar.
  • Tematów: 0

Napisano

Chętnie o tym poczytam, masz linka?


Myślisz, że ja pamiętam gdzie to widziałem? Nie prowadzę biblioteczki na tego typu okazje. Jak poszukasz to znajdziesz pewnie.
Zresztą Holandia jest takim eksperymentum cywilizacyjnym. Zalegalizowali tam nawet Partię pedofilów, która będzie ubiegała się o głosy wyborcze. To się nazywa postęp Europy. Muszę coś sprostować, bo się pomyliłem. Ta właśnie partia żąda obniżenia wieku w Holandii z 16 do 12 lat. Tutaj jest link http://zmianynaziemi...ji-europejskiej

Użytkownik Husar edytował ten post 24.08.2013 - 13:21


#43

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z tą partią pedofilów to stara historia i było o tym nieraz. Dwóch gości sobie wymyśliło partię i nie mieli więcej członków.



#44 Gość_Husar

Gość_Husar.
  • Tematów: 0

Napisano

Z tą partią pedofilów to stara historia i było o tym nieraz. Dwóch gości sobie wymyśliło partię i nie mieli więcej członków.


Ale widzisz, od dwóch członków się zaczyna. Zawsze jest ktoś pierwszy kto przeciera szlaki. Mylo przecież to wszystko nie prowadzi do niczego dobrego. Ja z Tobą nie dyskutuję po to, aby coś na siłę Ci udowodnić. Chodzi przecież o wspólne dobro.

#45

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Słuchaj koleś. Norma społeczna to jest wzór mama i tata, plemnik i komórka. Z normy społecznej, a tą normą są rodzice przeciwnych płci, jest potomek. Maleńka istota, która zrodziła się z cudu natury. Ty nawet nie waż się porównywać dwóch oblechów do naturalnego stanu rzeczy.


To ty posłuchaj, koleś - nie ma jednej normy społecznej, a jeżeli tak twierdzisz to albo mylisz pojęcia, albo powinieś porozmawiać o tym z ludźmi zajmującymi się naukami społecznymi, którzy prędko wyprowadzą cię z błędu. Ja rozumiem, że forsowanie swojej ideologii idzie dużo łatwiej na forum o zjawiskach paranormalnych, na którym specjalistów od wielu rzeczy po prostu nie ma, ale to nieprofesjonalne ;)




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych