Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowa niesamowita teoria n.t wydarzeń z 9/11


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#16

muHa.
  • Postów: 123
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Właśnie, a'propos, zastanawiam się ilu wyznawców spiskowej teorii WTC zna oficjalną wersję wydarzeń. Polecam lekturę.


Na jak zwykle oświecona Wyborcza ;-) Ale fajnie sie czyta, choć historyjka jakich wiele na tym forum!
  • 0

#17

Metatron.
  • Postów: 256
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Powiedzmy, wersja oficjalna jest prawdziwa.
Ale jak to możliwe, że wiadomo na godzinę przed pierwszym uderzeniem, że porwano samoloty i nie ma żadnej reakcji. Zgoda jeżeli chodzi o WTC.
Ale jeśli chodzi o Pentagon, gdzie wiadomo było co się stało w NY i nie ma próby przeciwdziałania. Dziwne.
A czy słyszał ktoś o aktach CIA z lat 60-tych, gdzie CIA miała plany przeprowadzenia ataków w stanach i zwalenia winy na Kubańczyków? Pisał o tym nawet ostatni Przekrój. Akta te bły odtajnione w 1997 roku.
Bardzo ciekawe.
  • 0

#18

Maru.
  • Postów: 160
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

albo po prostu rząd USA, przymknął oczy na działania terrorystów, nikogo nie oskarżam ale... jeśli nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze... tyle że za ile ludzkich istnień !!
  • 0



#19

Mike.
  • Postów: 259
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

BRAWO EURYCIDE!!!!!!!!!!!
UMARŁ KRÓL!!! NIECH ŻYJE KRÓL!!!!!!!!!!!!! :jump:

Ostatnio lekko zwątpiłem w VRP po dwóch (tak uważam) całkowicie niezasłużonych warnach, ale po tym tekście uważam, że to rehabilitacja!!
To jest właśnie mój styl - prześmiewczy, szydeczrczy, szykanujący - za to dostałem te dwa warny, bo były przeciw WAM i to mnie zabolało. Jak pisałem teksty podobne, ale broniące było OK. Cóż takie życie :) :wow:

Ale... w końcu się doczekałem :) IRONICZNY tekst doskonale ukazujący w skrócie, ale i rzeczowo podejście do tematu 911.

Eury Brawo!
  • 0

#20

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dodaj jeszcze ,że ich koledzy z jaskiń zorganizowali zamachy w Londynie i Madrycie (bo o tym jakoś się na tym forum nie pamięta)....

Dokładnie...

Kolejny stek bzdur, atak w Hiszpani został przeprowadzony przez członkow nieistniejacego kraju baskow...
  • 0

#21

Gregorian.
  • Postów: 52
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szacuneczek EURICIDE. Super tekst.
Wszyscy muszą poznać prawdę
  • 0

#22

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kolejny stek bzdur, atak w Hiszpani został przeprowadzony przez członkow nieistniejacego kraju baskow...


Ale oni ci o tym powiedzieli?To ciekawe
  • 0

#23

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kolejny stek bzdur, atak w Hiszpani został przeprowadzony przez członkow nieistniejacego kraju baskow...

A to bardzo ciekawe co mówisz, ale po raz pierwszy się z takim stwierdzeniem spotykam. Jakoś do tej pory to Al Kaida była za ten zamach odpowiedzialna :D
  • 0



#24

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A to bardzo ciekawe co mówisz, ale po raz pierwszy się z takim stwierdzeniem spotykam. Jakoś do tej pory to Al Kaida była za ten zamach odpowiedzialna

Poucz sie czlowieku troche historii a zobaczysz ze nie jest tylko jeden konflikt na swiecie(czyli my i Al-quaida)... Hiszpania od wiekow spiera sie z Baskami ktorzy to ubiegają sie w dosc niekonwencjonalny sposob o swoje prawa... W Irlandii Póln tez masz konflikt kulturowy... Tez byly zamachy...
  • 0

#25

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Poucz sie czlowieku troche historii a zobaczysz ze nie jest tylko jeden konflikt na swiecie(czyli my i Al-quaida)... Hiszpania od wiekow spiera sie z Baskami ktorzy to ubiegają sie w dosc niekonwencjonalny sposob o swoje prawa... W Irlandii Póln tez masz konflikt kulturowy... Tez byly zamachy...


To ty najpierw dowiedz sie czy Baskowie się do zamachu przyznali....no chyba że Amerykanie im zaplacili
  • 0

#26

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

ktosiuf, a ty mi powiedz czy Al-Kaida sie przyznała ;) A zamachy terrorystyczne na terenie hiszpani przez członkow ETA nie jest niczym nowym i niezwykłym....
Bierz pod uwage zaangazowanie Hiszpani w konflikt kulturowy z Islamem - praktycznie zaden
  • 0

#27

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak mój drogi, Al-Kaida przyznała się do zamachów...
  • 0

#28

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie moj drogi nie wiadomo kto dokonał zamachu, było tylko kilka poszlak... Ale faktem jest ze przyznało sie do niego az kilka fanatycznych grup islamskich, kazda z nich chciała byc zauwazona ;)
  • 0

#29

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Legalize a np. udaremniony zamach na 10 samolotow z GB do USA to kto zaplanowal ? iluminaci ?
  • 0

#30

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tiamat, wybacz ale mowimy tutaj o zamachu w Madrycie... Zaraz powiecie ze za wszystkie ataki na swiecie jest winna Al-Kaida

[ Dodano: 2006-09-13, 19:19 ]
A tak na marginesie przypominam ze jest to temat o 9/11 :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych