Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nowa niesamowita teoria n.t wydarzeń z 9/11


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
40 odpowiedzi w tym temacie

#1

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nowa niesamowita teoria n.t wydarzeń z 9/11

Udało mi się dotrzeć do pewnej nowej teorii dotyczącej wydarzeń z 9/11. Jest zaskakująca, ale staramy się przedstawiać każdą wersję zdarzeń, nawet tak mało prawdopodobną jak ta. Przechodząc do rzeczy, wg. tej teorii 19 muzułmanów dostało szczegółowe instrukcje jak przeprowadzić precyzyjną militarną kampanię przeciwko światowemu mocarstwu. Podobno Ci faceci z brodami porozumiewali się przy pomocy walkie-talkie w jaskiniach w górach w jednym z najbiedniejszych państw świata.

Udało im się przeszmuglować przez bramki kontrolne na lotnisku kilka ostrych noży do papieru, które nabyli na aukcji eBay i przy ich pomocy opanować 4 samoloty lecące akurat w okolicach wschodniego wybrzeża USA. Zamachowcy już w powietrzu zręcznie wymknęli się wojskowym myśliwcom, które akurat miały w tej okolicy ćwiczenia po czym skierowali się nad miasto, chciano bowiem uderzyć w cztery budynki w wyznaczonych wcześniej miejscach i tym czynem zwrócić uwagę prezydenta i innych oficjeli Stanów Zjednocznych na problemy codzienne ludzi żyjących w tzw. 3 świecie. Czwarty samolot nigdy nie doleciał do celu, ale podobno nie musiał, bo czwarty budynek sam się zawalił.

Porywacze nie mieli jednak problemów i bez trudu udało im się trafić na pełnej prędkości w dwie wieże WTC i Pentagon (?). Jeśli o Pentagon chodzi to pilot z bezpiecznego pułapu zszedł na zaledwie pół metra nad ziemią w ciągu paru sekund i to na pełnym ciągu - choć powszechnie wiadome jest, że taki wyczyn na tego typu maszynie jest praktycznie niewykonalny. Jedyne co mogłoby wyjaśniać te niecodzienne popisy owych pilotów amatorów to kursy na Microsoft Flight Simulatorze. Co ciekawe, w tej teorii znajdują się informacje jakoby zamachowcy mieli dostęp do tego programu a nawet do joysticka, dzięki temu opanowali trudną sztukę pilotażu. Jeśli jednak o pentagon chodzi to bądźmy ostrożni w ocenach. Znalazłem informacje jakoby udostępniono nagranie z kamery wideo ze stacji benzynowej przy Pentagonie. Wszyscy jednak doskonale wiedzą, że oficjalnie nie ma w tamtej okolicy kamer a już na pewno, żadna nie jest wycelowana w Pentagon. Paru amatorów donosi jednak, że na filmie z tajemniczej kamery widać jednak Boeinga 757. Dacie wiary? Mówią nawet coś o znalezionych szczątkach, o jakimś fragmencie statecznika. Bardziej prawdopodobna wydaje mi się jednak wersja oficjalna.

Wracając do budynków WTC. W tej teorii mówi się o jakimś zawaleniu typu implozja, w którym to budynki zapadły się szybciej niż w przypadku swobodnego spadku. Rzekomo same samoloty wystarczyły do ich zawalenia i wcale nie potrzeba było dodatkowych ładunków rozmieszczonych w budynku o czym tak bardzo przekonywały nas media.

Podobno rząd zadziałał szybko i w ciągu tygodnia zebrał każdy szczegół o tej całej akcji mimo tego, że dowody spłonęły razem z samolotami. Rzekomo znalazło się setki poszlak i wskazówek porzuconych niedbale przez strasznie niekompetentnych brodatych facetów. Znaleziono nawet paszport jednego z nich. Podobno wydobyto go z niedopalonych szczątków na rumowisku w tydzień po zamachu. Był trochę nadpalony ale zachowała się strona ze zdjęciem. Co ciekawe inny z zamachowców przez roztargnienie zapomniał bagażu na lotnisku. W środku znaleziono rozpiskę nazwisk wszystkich terrorystów wraz z adresami i telefonami do ich rodzin. Było tam również pisemne oświadczenie o udziale w zamachach.

W tej teorii, którą znalazłem uważa się, żę nijaki Osama Bin Laden jest odpowiedzialny za te ataki a nie jak powszechnie wiadomo rząd USA. Najbardziej rozbawiło mnie stwierdzenie, że kiedy Amerykanie napadli na Afganistan to po to aby znaleźć owego Bin Ladena, a przecież każdy wie, że chodziło o ropę i pieniądze.

Tak jak mówiłem ta teoria jest dosyć kontrowersyjna ale nie ja ją wymyśliłem. Jeśli trochę poszukacie to może dotrzecie do innych informacji na ten temat. Ja powyższe znalazłem na niektórych amatorskich stronach w sieci.

Kilka zdjęć potwierdzających tą teorię

Tutaj jest przedstawiony owy Osama Bin Laden
Dołączona grafika


Na tym zdjęciu widać Boeinga 757 kierującego się prosto na wschodnią ścianę Pentagonu. Zwróćmy uwagę na oznaczenia na tylnym stateczniku, które wyraźnie wskazują (wg. amatorów tej teorii) na typ samolotu.
Dołączona grafika

Na koniec dodam, że na jednej ze stron wyczytałem, że nakręcono niedawno film przedstawiający taką wersję zdarzeń. Wątpie jednak, czy ktokolwiek po niego sięgnie. Jak na razie o filmie tym nic nie wiadomo a o jego promocji autorzy na pewno mogą tylko pomarzyć.

by Eurycide
www.paranormalne.pl
  • 0



#2

Borte Czino.
  • Postów: 431
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zazwyczaj jestem sceptyczny, jednak ta teoria wydaje mi się prawdopodobna ;) Oczywiście wszystko zostało nieco przekoloryzowane w tym artykule:)
Jestem w stanie w to uwierzyć :) Zawsze uważałem że wersja oficjalna jest beznadziejnie głupia. Zawalenie się wież miałoby nie stanowić pretekstu do wojny i rząd musiałby jeszcze uderzać rakietą w pentagon? Nigdy to do mnie nie przemawiało:) Zabijać tysiące ludzi, żeby móc zaatakować Irak? To też bardzo nielogiczne:)
  • 0

#3

Bazzg.
  • Postów: 86
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hm... Interesujące. Możliwe. Niewiarygodne :P ... Jest tyle możliwości, jest z czego wybierać, ale na pewno nie wybierzemy wersji oficjalnej.
Propos- Fajny avatarek Eurycide.
  • 0

#4

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dodaj jeszcze ,że ich koledzy z jaskiń zorganizowali zamachy w Londynie i Madrycie (bo o tym jakoś się na tym forum nie pamięta)....
  • 0

#5

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ta historia wydarzeń wydaje mi się mało prawdopodobna.
Zastanawiam się dlaczego dopiero po 5 latach wypływają takie informacje?
Im dalej w las,tym ciemniej.
  • 0



#6

muHa.
  • Postów: 123
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Heh niezłe.

A tak na serio to najbardziej zastanawiającą dla mnie rzeczą są ostrzeżenia od podobno 9 państw o możliwości ataków na USA [rówież przy pomocy samalotów].
Jeszcze ten briefing z 6 sierpnia 2001, przedłożony Bushowi na biurko. Czemu wszędzie gdzie Bush się pojawiał [a jeszcze przed zamachami], ustawiano baterie przeciwlotnicze - choć podobno nigdy nie było to praktykowane. Czyżby Bush się czegoś obawiał!?

Z drugiej strony, być może al-kaida szykowała zamach, a rząd USA ich ubiegł, przy okazji zwalając na nich winę - popierając się wcześniejszymi dowodami [ostrzeżeniami]?

Prawdopodobnie jedni i drudzy maczali w tym swoje brudne łapska, ale kto, co i dlaczego pewnie się nigdy nie dowiemy.
Ale to jest sprawa, która najbardziej mnie zastanawia.


Ważne by mieć wątpliwości i pytać!
  • 0

#7

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Myślę, że pewnym kluczem to owych teorii jest zastanowienie się nad tym kim tak naprawdę jest pan Bin Laden... ;)
  • 0



#8 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

=[dj_cinex]=, no patrzac na to,ze zostawia rocznie przeszlo 2biliony dolcow w budzecie USA to biznesmenem.Zreszta USA nie robi z tego tajemnicy:P
  • 0

#9

muHa.
  • Postów: 123
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No ale ok, jeżeli talibowie rzeczywiście maczali w tym palce, to w którym momencie?!
Rzeczywiscie porwali te samaloty za pomocą papierowych noży!?
Czy gdyby współpracowali z rządem USA, to ten rząd poszedł by na takie ryzoko - wysłania 20 wieśniaków do zorganizowania jednaj z największych akcji militarnych XX wieku!?

Niech ktoś wskaże role al-kaidy, prócz obarczenia jej winą!?
  • 0

#10

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

choć powszechnie wiadome jest, że taki wyczyn na tego typu maszynie jest praktycznie niewykonalny.

Powszechnie wiadome dla kogo? Bo ja znam wypowiedzi pilotów którzy twierdzą ze to jest możliwe i wykonalne. Opieramy się na mitach hoaxu?

Dodaj jeszcze ,że ich koledzy z jaskiń zorganizowali zamachy w Londynie i Madrycie (bo o tym jakoś się na tym forum nie pamięta)....

Dokładnie...
  • -1



#11

Mayo.
  • Postów: 210
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dobre, dobre. Przy ostatnim zdjęciu poległem :rotfl: Ciekawa teoria :rotfl:
  • 0

#12

ctpAdrian.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Takie wielkie budynki w kilka sekund ...... i wielka pustka po ludziach to straszne było być tam w środku i patrzeć jak wielki samolot pędzi wprost na mnie ! potem ten ogromny pożar blokuje klatke schodową .. ... windy nie istnieją....... kolega obok został przecienty na pół przez skrzydło ..... budynek sie zawala mi powoli na głowe widze ludzi przelatujących za oknem!! napewno zginą.....jestem już na samym dole strażacy wprowadzają mnie do korytarza wychodze przed budynek widze ludzi zmiażdżonych skokiem z okien patrze do góry 20 m nademną już nie ma wierzowca ...... nie zdążyłem ....... tak samo jak strażacy którzy mnie wyprowadzali ..... w samolocie był muj brat ......napewno walczył z porywaczami...... ale nie zdążył.... to straszne ludzie koniec terroru zmiencie sie ! nie o to chodzi ! gdybyśmy byli zdolni do bratobujstwa to natura wyposarzyła by nas w szpony czy coś ale my jesteśmi jednakowi !! uwierzmy w naszą jedność !!! WIARA CZYNI CUDA!!! ;< ;(
  • 0

#13

Bazzg.
  • Postów: 86
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Naiwniak... To takie... Dziecięce. Naiwne przekonanie, że możesz coś zmienić wklepując jakąś formułkę. Przyzwyczaj się, na razie jesteśmy biernymi obserwatorami. Obserwujemy z daleka, liczymy, spekulujemy, spiskujemy, teoretyzujemy, domyślamy się, ale niczego na razie nie możemy zmienić. Przekleństwem internetu jest jego rozmiar. Nawet założenie jakiejś oficjalnj witryny g*wno da. Jak im nie pasuje, to usuną. Jaki problem? I co wtedy zrobisz? Ile ty masz lat? Napiszesz do Busha: "Prezydencje, a oni mi zpsuli stornkę o pańskich knuwaniach!"? Przecież to jest ewidentny SPISEK. NIczego nie zmienisz. Wybaczcie, ale ździebko mnie irytują tacy ludzie i takie wypowiedzi.

Utknąłeś w pętli, utknąłeś w formie,
Utknąłeś w pętli, utknąłeś w formie,
Więc rozbij ją młotkiem...
  • 0

#14

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Bazzg o co ci wlasciwie chodzi ?
  • 0

#15

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciekawa hipoteza, Eurycide. I nawet pokrywa się w kilku miejscach z wersją oficjalną ;->

Właśnie, a'propos, zastanawiam się ilu wyznawców spiskowej teorii WTC zna oficjalną wersję wydarzeń. Polecam lekturę.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych