Skocz do zawartości


Zdjęcie

Siłownia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
195 odpowiedzi w tym temacie

#136

luk26.
  • Postów: 384
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

ja zawsze brałem białko z niższej półki,problem w tym,ze nigdy do końca nie zjadłem :> teraz to co mam ma ważność do sierpnia 14r ale jeszcze wszamam,terza mam UNS,te droższe na  pewno lepsze w smaku i bogatsze w aminokwasy...na siłce dużo osób mówi białko to białko,nie ma co kasy tracić,ale inni co mają wybiorą droższe



#137

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Też mi się kiedyś wydawało że nie mogę przytyć a jak naprawdę zacząłem hadcorowo jeść to przez kilka miesięcy przytyłem 20 kg i z totalnego chudzielca zmieniłem się chociaż w średniaka.

 

Teraz ja mam prośbę, czy mógłby mi ktoś polecić jakieś dobre suplementy. Konkretnie chodzi mi o jakiś testosteron w tabletkach oraz białko. Miesięcznie mogę na to wydać 200 zł ale jakbym zmieścił się w 150 zł to byłoby dobrze :)

Testosteron w tabletkach bym sobie odpuścił. Co do białek to:

Optimum - http://www.sfd.pl/sk...0-opis2268.html

Whey c-6 - http://www.sfd.pl/sk...0-opis2268.html

Whey protein - http://www.sfd.pl/sk...-opis27011.html

Drogie, ale najwyższa półka, z tańszych też coś tam mogę polecić jeśli chcesz..


Użytkownik Daniel. edytował ten post 05.10.2014 - 19:00




#138

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dlaczego byś sobie odpuścił? Bo szczerze to bardziej mi na tym zależało. A jeszcze z ciekawości zapytam jakie kreatyny są dobre.


Użytkownik Anders Tenhan edytował ten post 05.10.2014 - 19:01


#139

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dlaczego byś sobie odpuścił? Bo szczerze to bardziej mi na tym zależało. A jeszcze z ciekawości zapytam jakie kreatyny są dobre.

Nie ma zbyt dobrych opinii w światku kulturystycznym coś takiego. Nie ma jakoś szczególnie widocznych efektów, a tylko się trujesz. Undestor np. Bardziej opłaca się zainwestować w coś lepszego, a jeśli już chcesz testosteron koniecznie to w strzykawkach, ale odradzam :P

Jest trochę tematów o tym na sfd, kfd, możesz poczytać chłopaków, zazwyczaj odradzają.





#140

luk26.
  • Postów: 384
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

najlepiej wbij na forum kulturystyczne tam masz odpowiedż na wszystko,lup wpisuj pytania w google to też będziesz miał odpowiedzi z tych forum



#141

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Daj spokój ze strzykawkami, aż tak zdesperowany nie jestem :D



#142

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W moich kręgach ludzie zaopatrywali się w białko łowickie. Kosztuje jakieś 70 zł, a ponoć porównywalne z tymi z wyższej półki. Tylko mówią, że bananowe najlepsze, a je ciężko dostać, bo szybko schodzi :P





#143

Wrty.
  • Postów: 193
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ten testosteron w tabletkach jest jakoś bardzo szkodliwy?



#144

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ten testosteron w tabletkach jest jakoś bardzo szkodliwy?

Może aż tak bardzo nie, ale jest nieopłacalny w ogóle. Dość drogie, a działanie żadne.





#145

Wrty.
  • Postów: 193
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A abstrahując od pakowania mięśni?



#146

Mastiff.
  • Postów: 274
  • Tematów: 25
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Anders - zamiast testosteronu w tabletkach weź sobie ANIMAL M-STAK. Pobudza organizm do produkcji własnego testosteronu, przez co jest całkowicie legalny i nie szkodzi zdrowiu. Do tego zawiera jeszcze sporo ciekawych składników, wspomagających procesy anaboliczne. Polecam, bo próbowałem i byłem bardzo zadowolony. Masa na plus +, siła bardzo na +, mięsień zdrowy, ubity. 

 

Z kreatyn to nie wiem, sam testowałem tak zwany stak kreatynowy - UNIVERSAL STORM. Po pierwszej puszcze przytyłem około 8 kg, druga puszka + 5 kg czystej masy mięśniowej, a nie żadnej wody, którą wysikasz po cyklu. 



#147

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ANIMAL M-STAK już raczej przekracza mój budżet jeżeli kupie to białko które mi polecił Daniel.


Użytkownik Anders Tenhan edytował ten post 06.10.2014 - 15:44


#148

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ANIMAL M-STAK już raczej przekracza mój budżet jeżeli kupie to białko które mi polecił Daniel.

Zależy na jaki okres potrzebujesz, są mniejsze paczki po 1kg do 80-90zł i starczają na około 30dni w zależności od dawkowania.


Użytkownik Daniel. edytował ten post 06.10.2014 - 16:27




#149

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zapomniałem napisać co w końcu kupiłem bo ostatecznie tak wyszło że nie kupiłem ani tego białka które polecał mi Daniel ani tej kreatyny którą polecał mi Mastiff. Białka nie kupiłem ponieważ po prostu go nie było i zamiast tego kupiłem Supreme Whey od Metr-x aż za 180 zł i zastanawiam się czy nie przesadziłem z tą ceną nawet jak sobie mogę pozwolić na taki wydatek :D A ANIMAL M-STAK nie kupiłem ponieważ odradził mi to sprzedawca z tego względu że jak na to ile ćwiczę i jak jeszcze wyglądam to jest po prostu za dobre i szkoda by było abym teraz wykorzystywał jej potencjał i że dobrze by było jakbym sięgnął po nią dopiero po jakimś roku ćwiczeń i zamiast tego kupiłem Monohydrate za 70 zł.


Użytkownik Anders Tenhan edytował ten post 25.10.2014 - 09:10


#150

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Myślę, że dobry zakup, aczkolwiek odradzam słuchania sprzedawców tak w ciemno, bo naciągają bardzo często. Lepiej pogadać, ale najpierw sprawdzić co poleca, a potem ewentualnie kupić.






 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych