Skocz do zawartości


Zdjęcie

Siłownia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
195 odpowiedzi w tym temacie

#166

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tani i dobry gainer to ten, który podałem kilka postów wyżej, domowej roboty. Dodasz garść owsianki więcej, lub jednego banana i masz ponad 100g węgli w jednym daniu, takiej dawki nie dostarczysz w żadnej porcji nawet najlepszego gainera.

Ale jeśli już chcesz to na pewno z tych tańszych to gain bolic, kilogramowa paczka kosztuje coś koło 30zł. Mój pierwszy gainer, paczke miałem na miesiąc i efekty były.
 





#167

luk26.
  • Postów: 384
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

jedliście przeterminowane odzywki,bo mam białko do sierpnia i tak sie zastanawiam


tak poza tym to chyba zmienię ksywe na kontuzja,plecy po mału się leczą ,więc żacząłem wczoraj biegać a dziś taki ból stopy,że ledwo chodze...i jak tu zrobić kaloryfer :facepalm:


teraz siedzę i masuję ją rolką możę sie rozejdzie...



#168

Adam89_PL.
  • Postów: 13
  • Tematów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Być może masz nieodpowiednie obówie do biegania, a o tyle przeterminowaną odżywke to ja na twoim miejscu bym szamał:)



#169

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Poleciłby ktoś jakieś dania wysokobiałkowe, ale z mała ilością węglowodanów, tak na redukcje ? Mam zamiar łączyć trening siłowy i aerobowy, co by troche kształtów odpowiednich nabrać.





#170

luk26.
  • Postów: 384
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

kuuurrrrooookkkk :szczerb: na wieczór najlepiej twaróg,jego buiałko wolno sie wchłania,polecam codziennie jeść jogurt NATURALNY,podobno bardzo pomaga w redukcji.Ja będę od pon. jadł dwa dziennie z owsianką czy musli fajnie zapycha żołądek i jest zdrowe.



#171

Adam89_PL.
  • Postów: 13
  • Tematów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

mjr Tsu, jak po treningu to pierś z kurczaka, indyka, wołowina, a wersja tania to wątróbka. Przed spaniem tak jak kolkega wyżej napisał shake z twarogu bądź sam twaróg, ze względu na kazeine długo się rozkłada w organiźmie ,dzięki czemu przez noc będziesz wchłaniał białeczko. A owsianke namaczamy przed spożyciem, w innym wypadku będzie pęcznieć w zołądku ;p



#172

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja owsianki niczym nie namaczam, chyba że bierzemy pod uwagę same zimne mleko. :P





#173

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

mjr Tsu, jak po treningu to pierś z kurczaka, indyka, wołowina, a wersja tania to wątróbka. Przed spaniem tak jak kolkega wyżej napisał shake z twarogu bądź sam twaróg, ze względu na kazeine długo się rozkłada w organiźmie ,dzięki czemu przez noc będziesz wchłaniał białeczko. A owsianke namaczamy przed spożyciem, w innym wypadku będzie pęcznieć w zołądku ;p

 

 

Kazeina świetna jest do sklejania wszystkiego - co sobie chcecie skleić?  przeciekacie gdzieś? 


Użytkownik Aidil edytował ten post 29.11.2014 - 13:31




#174

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niestety nie mam pojęcia co to jest "kozenina", to coś z kozami związane?

"Kazeina (sernik) – białko z mleka, które zostaje wyodrębnione w procesie trawienia poprzez działanie podpuszczki.

Kazeina podpuszczkowa ułatwia wchłanianie białka z przewodu pokarmowego, ponieważ pokarm pozostaje w nim dłużej. Podpuszczka występuje tylko u osobników młodych, dlatego niektóre źródła podają, że spożywanie mleka przez osobniki dorosłe nie dostarcza zbyt wielkiej ilości białka i wapnia, gdyż mleko nie jest w pełni przyswajane przez przewód pokarmowy."





#175

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niestety nie mam pojęcia co to jest "kozenina", to coś z kozami związan

 

 

Oczywiście że chodziło o kazeinę. 

 

Resztę mogłeś sobie darować.   Literówka tak bardzo zmieniła sens? kazeina jest szkodliwa.


Użytkownik Aidil edytował ten post 29.11.2014 - 12:42




#176

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gdyby to była literówka to bym się nie czepiał.

 

Pije mleko litrami, nawet około 25l każdego jednego miesiąca w roku i mam się raczej dobrze.





#177

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie ma czegoś takiego jak kozenina. Ale skoro tym ma się coś sklejać to pewnie w aidilowym świecie jest takie coś.

 

offtop.gif

/Connor





#178

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie ma czegoś takiego jak kozenina. Ale skoro tym ma się coś sklejać to pewnie w aidilowym świecie jest takie coś.

 

i ...

 

 

Niestety nie mam pojęcia co to jest "kozenina", to coś z kozami związan

 

 

Oczywiście że chodziło o kazeinę. 

 

Resztę mogłeś sobie darować.   Literówka tak bardzo zmieniła sens? kazeina jest szkodliwa.

 

 

 

@Wszystko dla Ciebie  jeszcze raz specjalnie wyjaśniam ^^,  - zrobiłam literówkę.  

Każdy ma swój świat i Ty @Wszystko również.

Mój jest inspirujący a to co mnie w nim fascynuje to, to że odkrywam wciąż na nowo jego zmienność. Oczywiście to że widzę tę zmienność może jest tylko jego rytmiką?   





#179

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobra, a teraz już trzymać się tematu.





#180

Aureli2571.
  • Postów: 0
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To się trzymam pompery : )) chodzę na siłkę tak cały sezon..Teraz z tego powodu, że jest już kwiecień i masę mam bo nabiłem się na zimę to po prostu decyduję się na to by teraz jechać planem na rzeźbę i zobaczę co z tego wyjdzie czy mi się uda wszystko tak wyrzeźbić fajnie by tak dobrze wyglądało jakoś tak chociażby na lato




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych