Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przejście przez pasmo zero


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
51 odpowiedzi w tym temacie

#16

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

2.. Praktycznie na całej Ziemi, kilka minut przed godziną 10 rano wg czasu moskiewskiego (3 godz różnicy, czyli o 7 czasu naszego) nastąpi pełna ciemność i cisza. Ani światło, prąd, łączność, nawet dźwięki nie mogą istnieć.


Uściślijmy: o 7 rano, 21 grudnia 2012?
  • 0

#17

Aequitas.
  • Postów: 466
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ludzie, trochę radości i poczucia humoru Wam życzę. Przesyłam co dostałem. Od tego jest Forum. by dzielić się informacjami.
Coraz mniej mi się chce tu zaglądać widząc ciągłe ataki na siebie i oszczerstwa. Tracicie wartościowych ludzi, a może chodzi Wam o to byśmy odeszli?


Bardzo dobrze że to wstawiłeś. W końcu na tym polega forum by dyskutować o wszystkim co się tyczy danej tematyki.
Musze przyznać, że mimo iż nie jestem zwolennikiem teorii o końcu świata, to tekst wpędził mnie w krótką refleksję jak faktycznie bym się zachował w tych "dniach ciemności" ;)
No ale jak się to mawia: pożyjemy zobaczymy :)
Rzuciłem okiem w prawny górny róg, to widzę że jeszcze dwadzieścia dni, więc trochę cierpliwości...

Pozdrawiam :)
  • 0

#18

erebeuzet.
  • Postów: 865
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Uściślijmy: o 7 rano, 21 grudnia 2012?


Przecież PTR napisał to jak byk w punkcie pierwszym.
  • 0

#19

MemoriesAlone.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeszcze 20 dni i zobaczymy, lecz na pewno to nie prawda. Takie wydarzenia potrzebują parę milonów lat by przejść przez takie miejsca.
  • -3

#20

Mika’el.
  • Postów: 810
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano


Ludzie, trochę radości i poczucia humoru Wam życzę. Przesyłam co dostałem. Od tego jest Forum. by dzielić się informacjami.
Coraz mniej mi się chce tu zaglądać widząc ciągłe ataki na siebie i oszczerstwa. Tracicie wartościowych ludzi, a może chodzi Wam o to byśmy odeszli?


Bardzo dobrze że to wstawiłeś. W końcu na tym polega forum by dyskutować o wszystkim co się tyczy danej tematyki.
Musze przyznać, że mimo iż nie jestem zwolennikiem teorii o końcu świata, to tekst wpędził mnie w krótką refleksję jak faktycznie bym się zachował w tych "dniach ciemności" ;)
No ale jak się to mawia: pożyjemy zobaczymy :)
Rzuciłem okiem w prawny górny róg, to widzę że jeszcze dwadzieścia dni, więc trochę cierpliwości...

Pozdrawiam :)



@PTR, przecież tak właśnie tutaj piszemy, no przynajmniej ja. Co prawda może to i na pierwszy rzut oka wyglądać na agresję w czyjąś stronę, ale takowa jest dokładnie taka jak internetowa możliwość dokopania komukolwiek do d... . Mam nadzieję, że żartowałeś z tymi niechęciami do zaglądania tutaj.

Oczywistym jest, że z wieloma tekstami jaki walisz się nie zgodzę nigdy, ale poczytać zdanie innych wypada.
W samym tekście jest więcej tego co byśmy nie życzyli doświadczać, dlatego raczej te niby fantazje ludu woli pominąć, a zająć się "życiem realnym"
...tu w necie. Prawda, że śmieszne, ale jeżeli kto tak widzi swą "misję"!
Ja w koniec świata wierzę, ale nie wierzę, by ktokolwiek miał łaskę poznać jego czas zaistnienia, a zwłaszcza przewidzieć kształt i kolejność zdarzeń jakie doń doprowadzą.

Mimo ogólnie dostrzeganego "postępu cywilizacyjnego" (takie stwierdzenia mnie zawsze śmieszą!) możliwości rozumu ludzkiego się zmniejszają, zbyt wiele czasu poświęcamy na błahostki nic nie wnoszące w rozwój i jeszcze więcej czynimy złego swym zachowaniem. To musi przynieś przełom, a ten zmiany. Te zmiany właśnie będą "końcem świata".

Ja tam do samych zmian podchodzę jak do wielkiej niewiadomej i tak radził bym innym mniej ogarniętym, mniej ode mnie. Zmiany w świecie jakie nastąpią będą wynikiem tych w nas zaistniałych, a gołym okiem spoglądając w "tlen" nie musimy je natychmiast dostrzec i ocenić.

Porównanie z brzegu jakie lubię podawać:

1) - 06/08.39r. - poczytaj prasę z tego okresu.
2) - 09.39r do 05.45r. - czas zmian
3) - Okres budowania "nowego świata"

Tak więc...

...pożyjemy zobaczymy :)


  • 0

#21

IdoBelive.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeśli zgodnie z tą teorią przez kilka dni dźwięki nie będą mogły istnieć to w jaki sposób będziemy się komunikować z innymi ludźmi? Pisanie na kartkach również odpada jeśli światło nie będzie istnieć. Jak w tym wypapadku komunikować się z kimkolwiek? :P
  • 0

#22

Daniel..
  • Postów: 4137
  • Tematów: 51
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Najpierw pisze weźcie dzieci, zapasy i idźcie na łąki z dala od domów, a później piszę, żeby zasłonić okna i broń Boże się nie wychylać...i te brednie niektórym dają do myślenia, to smutne...
  • 2



#23

IdoBelive.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://orwellsky.blo...czny-zespo.html

http://strefatajemni...91,artykul.html

Piszą o tym, ale wciąż nie wiadomo czy można będzie się porozumieć słownie (bo niby jak jeśli nie będzie dźwięków). Czytanie z ruchu warg przy zgaszonym świetle? x|
  • 0

#24

kkcc.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przy okazji też wkleję wiadomość dotyczącą tego tematu, którą dostałem od przyjaciół.

Jak przewidział pewien islamski terrorysta z obozu szkoleniowego sfinansowanego z środków USA w Górach Ałajskich w Tadżykistanie, 21 grudnia o godzinie 11:00 czasu Duszanbeńskiego, ludzie obudzą się (niektórzy zrobią to wcześniej lub później) przytłoczeni świadomością, że znów będą musieli wykonać swoje codzienne obowiązki. Pogoda będzie zła. Rządząca światem żydo-komuno-masoneria nadal będzie knuć jak się wzbogacić i wytępić ludzkość. Na rynkach finansowych będzie bardzo źle.
Ale najgorsze będzie to, że następnego dnia (22 grudnia- sobota) około 70% ludzkości obudzi się z niemiłosiernym bólem głowy. Dla wielu z nich będzie to jak koniec świata.
Podaję więc wam parę wskazówek jak tego uniknąć:
1. Nie pić czystej- według niektórych substytuty czystej wódki (browar, ruda, pryta) nie powodują tak bolesnych skutków ubocznych.
2. Nie przerywać- jeśli tylko mamy możliwość, należy zrezygnować z jakichkolwiek przerw w upojeniu. Skuteczność działania gwarantowana!
3. Zachować umiar (niewykonalne)

Wyślij tę wiadomość do 10 innych osób, albo stawiasz browara!


  • -1

#25

PTR.
  • Postów: 958
  • Tematów: 135
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może faktycznie zbytnio emocjonalnie zareagowałem na początku ale już mnie czasem irytują te "ataki" na wszelkie poza materialne sprawy. Oczywiście konstruktywna analiza z rzeczywistością jest jak najbardziej wskazana bo przecież wszystkim nam chodzi o prawdę.
Co do tekstu to sam go traktuję z ogromnym przymrużeniem oka, zresztą jak ktoś wcześniej zauważył bardzo dużo podobieństw do objawień fatimskich stawia autentyczność tego tekstu pod wielkim znakiem zapytania.

Tak czy inaczej zostało kilkanaście dni. Już wkrótce wszyscy będziemy mogli ocenić co się stanie, jeśli w ogóle coś nastąpi. Pozdrowienia dla sceptyków :)

Użytkownik PTR edytował ten post 01.12.2012 - 20:25

  • 0



#26

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tobie chodzi o prawdę? No świetny żart naprawdę, lepszego nie mogłeś wymyslić. Ale skoro chodzi ci o prawdę to po co wrzucasz na forum te kosmicze bzdury wymyślane przez propagandystów new age? Albo jesteś takim ignorantem że nie widzisz że wprowadzasz ludzi w ciemnotę, albo robisz to świadomie?
To jest tylko pytanie retoryczne, bo wiem jaka jest odpowiedź.
Zobacz sobie co nawklejałeś:

1.. Jesień i zima 2012/2013 w Tybecie i na całej północnej półkuli będą ciepłe.
Od 21.12.2012 Ziemia, razem z systemem słonecznym, możliwe, że zacznie przechodzić przez galaktyczne „pasmo zerowe”. Jest to stan przestrzeni, gdzie zanikają i nie mogą się rozprzestrzeniać żadne energie, gdzie nieobecne są elektromagnetyczne pola we wszystkich obiektach.


2.. Praktycznie na całej Ziemi, kilka minut przed godziną 10 rano wg czasu moskiewskiego (3 godz różnicy, czyli o 7 czasu naszego) nastąpi pełna ciemność i cisza. Ani światło, prąd, łączność, nawet dźwięki nie mogą istnieć.


3.. Ciemności tej będą towarzyszyć kosmiczne błyski, iluzoryczne wybuchy światła i trwać to będzie kilka dni, jakieś 3 – 4 dni. Nie należy się bać ani denerwować, nie wpadać w panikę.


W punkcie drugim jest napisane, że światło, prąd oraz kilka innych odziaływań nie będzie istnieć. W kolejnym jest mowa o ciemności, a potem o błyskach. Skąd te błyski skoro świata nie będzie? Jekby było mało, to w pierwszym punkcie jest napisane że żadne energie nie będą istnieć.

Pewnie tego nie zauważyłeś.
To że uznajesz siebie za oświeconego i rozwiniętego to nie znaczy że możesz napisać dowolnąbzdurę, nielogiczną i całkowicie absurdalną. Ciebie też obowiązują te same zasady. Bycie ,,oświeconym" stało się dla niektóych dobrym usprawiedliwieniem dla własnej ignorancji.

Jeszcze ktoś tam pisał, że tutaj nie ma mowy o końcu świata tylko o kataklizmach? Ok, a możesz mi powiedzieć jaka jest między tym różnica oprócz tego że to pierwsze zakończy istnienie świata? Nie ma żadanej. Wiara w jedno jak i drugie jest tylko wiarą, a teorie o chmurach fotonów, nibiru to zwykłe bajki. Tak, bo nie da się przewidzieć kiedy będzie przebiegunowanie, ani czy słońce będzie wysyłać w danych dniach dużo większe wiązki promieniowania. Nic nie różni tych, którzy wierzą w koniec świata od tych którzy dają wiarę w kataklizmy.

Co do tekstu to sam go traktuję z ogromnym przymrużeniem oka

Tak , na pewno. To tak jak orion, który najpierw wrzucał mnóstwo materiałów mających dowodzić że coś się stanie a potem pisał że w to na 99% nie wierzy.
W ogóle komicznie tto wygląda kiedy ktoś wrzuca na forum tekst o tym że krowy mogą latać, a Księżyc jest z sera, a potem twierdzi że nie bardzo w to wierzy.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 01.12.2012 - 21:21

  • -6



#27

Kardamon.
  • Postów: 365
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

http://orwellsky.blogspot.com/2012/11/tajny-komunikat-nasa-galaktyczny-zespo.html

http://strefatajemni...91,artykul.html

Piszą o tym, ale wciąż nie wiadomo czy można będzie się porozumieć słownie (bo niby jak jeśli nie będzie dźwięków). Czytanie z ruchu warg przy zgaszonym świetle? x|


Jejuś... a rysowanie literek na plecach? Albo wystukiwanie na ciele alfabetu Morse'a?
  • 0

#28

erebeuzet.
  • Postów: 865
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W ogóle komicznie tto wygląda kiedy ktoś wrzuca na forum tekst o tym że krowy mogą latać, a Księżyc jest z sera, a potem twierdzi że nie bardzo w to wierzy.


Tu się nie zgodzę. Podjęcie jakiegoś zagadnienia nie musi w cale oznaczać, że autor się z nim zgadza.
Chodzi o to by w konstruktywnej dyskusji powtierdzić lub obalić pewne przekonania.

@Karaś
Fajnie. Dziękuję, że podopowiedziałeś mi jak w takiej sytuacji uspokoić moją trzyletnią córkę.
Mam 18 dni by nauczyć ją Morse'a, albo kształtu liter.
Co będzie łatwiejsze? 8D

Użytkownik erebeuzet edytował ten post 01.12.2012 - 21:28

  • 2

#29

PTR.
  • Postów: 958
  • Tematów: 135
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Wszystko, zamieszczenie informacji nie jest równoznaczne z wiarą w zamieszczony tekst. Zastanów się co Ty piszesz i nie zakładaj że to moje słowa bo to tylko wkleiłem. Bierzesz wszystko dosłownie, ja traktuję to jako ciekawostkę i mam sporo radości czytając to jak się napinasz. Nie mam ochoty Cię obrażać, wręcz przeciwnie bardzo lubię czytać Twoje wypowiedzi :) tylko mniej stresu Ci życzę bo Ci jeszcze żyłka pęknie :P)
  • 6



#30

Kardamon.
  • Postów: 365
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@Karaś
Fajnie. Dziękuję, że podopowiedziałeś mi jak w takiej sytuacji uspokoić moją trzyletnią córkę.
Mam 18 dni by nauczyć ją Morse'a, albo kształtu liter.
Co będzie łatwiejsze? 8D


W nauczeniu - literki. W porozumiewaniu się - Morse. Bo zanim napiszesz zdanie literkami, to Morsem wystukasz pół opowiadania :D

Wszystko, zamieszczenie informacji nie jest równoznaczne z wiarą w zamieszczony tekst. Zastanów się co Ty piszesz i nie zakładaj że to moje słowa bo to tylko wkleiłem. Bierzesz wszystko dosłownie, ja traktuję to jako ciekawostkę i mam sporo radości czytając to jak się napinasz. Nie mam ochoty Cię obrażać, wręcz przeciwnie bardzo lubię czytać Twoje wypowiedzi :) tylko mniej stresu Ci życzę bo Ci jeszcze żyłka pęknie :P)


Dokładnie. To tak jakby obejrzeć Gwiezdne Wojny i zarzucić Lucasowi, że wierzy w jakieś "kosmiczne bzdury", albo oskarżyć nauczyciela historii o propagowanie nazizmu, po lekcji o II WŚ.

Ja po prostu od małego uwielbiam czytać i słuchać o takich rzeczach. "Kosmicznych" (;

I nie zakładam z góry, że coś jest bzdurą, tylko analizuję i ewentualnie dochodzę do takiego wniosku. Nie sądzę by to było trudne, szczególnie na forum o takiej tematyce...

Użytkownik Karaś edytował ten post 01.12.2012 - 21:52

  • 2


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych