Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wasza opinia na temat rozwoju forum po odejścu Eurego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Wasze zdanie na temat rozwoju forum (109 użytkowników oddało głos)

Wasze zdanie na temat rozwoju forum

  1. Głosowano Forum było lepsze za panowania Eurego (22 głosów [20.18%])

    Procent z głosów: 20.18%

  2. Głosowano Forum jest lepsze za panowania Dzikiego Kuraka (7 głosów [6.42%])

    Procent z głosów: 6.42%

  3. Za dużo polityki, za mało info paranormalnych... (52 głosów [47.71%])

    Procent z głosów: 47.71%

  4. Głosowano Agresywne Warnowanie przez Modów rozbija wolność słowa.. (28 głosów [25.69%])

    Procent z głosów: 25.69%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1

OOBE.
  • Postów: 100
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Krótka piłka. Jak wam się podoba forum po odejśćiu Eurego. Moim zdaniem jest dużo szybszy rozwój, natomiast niektórzy moderatorzy zdecydowanie przesadzają z Warnowaniem. Wasz typ? Forum czytam już od kilku lat jakby co.

Użytkownik OOBE edytował ten post 23.11.2012 - 14:25

  • 0

#2

ELdeR.
  • Postów: 119
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

§ 11 pkt 7 Regulaminu:
Administrator ma prawo usunąć dowolną wypowiedź z Forum bez podania przyczyny.

Oto, w którą stronę zmierza to forum pod obecnym panowaniem.
  • 0

#3

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6637
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Do moderatorów zawsze będziemy mieć jakieś "ale". Jednym pasuje, drugim wcale. Eury był rzemieślnikiem - po prostu robił swoje. Kurak wprowadza świeże spojrzenie. Rozwój jest jak najbardziej szybszy, ale tak się dzieje zawsze po zmianie władzy. Za dużo polityki.

up@
Każdy administrator dbający o swój tyłek, będzie miał taki punkt regulaminu. Zawsze możesz zmienić forum.

Użytkownik Staniq edytował ten post 23.11.2012 - 15:11




#4

Beren.
  • Postów: 111
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak... Płaczcie, że piszecie głupoty i Moderatorzy dają wam warny. Forum ma się dobrze
  • 0

#5

Dexter.
  • Postów: 306
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Też jestem za tym, że forum już jest nudne pod względem paranormalnym.(czytam teraz paranormalium, zdecydowanie mniej polityki) Wchodze tutaj tylko po to żeby poczytać o nowinkach ze świata i tyle co mnie tu już interesuję. A i jakże mógłbym zapomnieć o bagnie jakim są wojny lewaków z prawicą...
  • 2



#6

OOBE.
  • Postów: 100
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

paranormalium jest lepsze
  • 0

#7

Stilgar.
  • Postów: 252
  • Tematów: 49
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Widać, że komuś w koncu zależy na forum. Eury wszedl raz na jakiś czas i tyle bylo go widać.
Dziki Kurak sie stara i widać to na każdym kroku. Wydaje mi się ze to byl dobry krok aby zmienić szefa, jest zdecydowanie lepiej.
  • 2

#8

riseman.
  • Postów: 705
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ile to JUŻ minęło? 3-4 miesiące? Forumowicze, czy to aby nie za wcześnie na taką sondę? Może poczekajmy aż obecnemu Zarządowi stuknie przynajmniej rok, wtedy będziemy rozliczać. To nie rząd z ryżym pajacem na czele, że ma się spowiadać już po 100 dniach :D
  • 0



#9

Avenarius.
  • Postów: 894
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Faszyzm i cenzura.
  • 1

#10

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3030
  • Tematów: 2603
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Może się ustosunkuję do kilku spraw.

Uważam zadawanie pytania w postaci " Forum było lepsze za panowania Eurego / Dzikiego Kuraka" za mocno niestosowne w stosunku do Eury'ego. Ja sobie doskonale zdaję sprawę, że paranormalne.pl jest w całości autorskim dziełem Eury'ego, on stworzył to miejsce i prowadził je od 2005 (wiem, w logo jest 2006, bo w styczniu tego roku forum w obecnej postaci zostało uruchomione, jednak dzięki +..... dowiedziałam się, że jest jeszcze starsze - będzie więc korekta logo). Szkoda, że najwyraźniej nie wszyscy o tym pamiętają. Proszę więc, byście docenili to, ile pracy i serca włożył Eury w stworzenie i prowadzenie forum i nie zadawali takich pytań, jak to z ankiety.

Niezależnie od wyników ankiety i wypowiedzi użytkowników będę się starać utrzymać linię forum nakreśloną przez Eury'ego. Nie mogę obiecać, że wrócą czasy do których tęskni spora liczba starszych stażem i zasłużonych użytkowników, ale zapewniam, że jest to moim celem.

Jeśli chodzi o punkt 11.7 regulaminu (Administrator ma prawo usunąć dowolną wypowiedź z Forum bez podania przyczyny.) to został on wprowadzony nie później, niż 18.02.2012 roku. Ja adminem jestem od 9 maja, co nie zmienia faktu, że zapis ten nie powinien nikogo dziwić.

Jeśli chodzi zaś o politykę i spory rywalizujących ze sobą opcji politycznych -- drodzy Państwo, to Wy zakładacie tematy i dyskutujecie w nich, nie ja :) Już i tak cała polityka została umieszczona w jednym dziale. Dodatkowo w gronie moderatorskim dyskutujemy między innymi nad całkowitym usunięciem tematyki politycznej z forum. Jeśli uważacie, że na forum jest zbyt dużo polityki, to zamiast tworzyć kolejne wątki polityczne, znajdźcie jakiś ciekawy temat paranormalny, a zaręczam, że wzbudzi to znacznie większe zainteresowanie, niż kolejna jałowa dyskusja typu "a my jesteśmy lepsi, niż wy, bo nasze grabki są różowe, a wy nie macie foremek do piasku w kaczuszki"...

Forum tworzą użytkownicy, więc zamiast się sprzeczać i dzielić, to pomóżcie coś zbudować. Nie tylko dla mnie, ale dla nas wszystkich.
  • 17



#11

optymista.
  • Postów: 504
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Jest OK, ale moim skromnym zdaniem tematy o polityce, a nie związane z niczym paranormalnym powinny być usuwane. Mnóstwo tu tego, a poziom wiedzy komentarzy w tych wątkach jest taki jak na Onecie.
  • 0



#12

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobrze że odszedł, bo był tylko zwykłym fantastą. A takich mamy na forum aż za dużo.

Forum powinno podnieść poziom, jeśli będzie się na bieżąco eliminować dzieciarnię.
  • -34



#13

ELdeR.
  • Postów: 119
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Jeśli chodzi o punkt 11.7 regulaminu (Administrator ma prawo usunąć dowolną wypowiedź z Forum bez podania przyczyny.) to został on wprowadzony nie później, niż 18.02.2012 roku. Ja adminem jestem od 9 maja, co nie zmienia faktu, że zapis ten nie powinien nikogo dziwić.


No właśnie w tym rzecz....
Nie dziwi mnie sam fakt potencji admina do usuwania dowolnej wypowiedzi - to zrozumiałe. Ale to "bez podania przyczyny" - to kpina... i karykatura swobody wypowiedzi.

Jeśli zaś chodzi o politykierstwo na takim forum - tutaj przydałby się zapis o prawie admina do usuwania całych działów :)

Nie rozumiem skąd to się tutaj wzięło - te "sprawy bieżące", gdzie wkleja jeden z drugim to, co się pojawia na headzie onetu i innych wirtualnych polsk no i nieszczęsna "polityka".

Wywalić ten cały dział i od razu atmosfera się oczyści.
  • 7

#14

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ok, skoro powstał taki temat, to jest okazja żeby o coś zapytać.
Jakim cudem taki hplovercraft który ma tylko 88 postów dostaje rangę adepta?
Nie wiem czym sobie zasłużył.
  • -1



#15

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ok, skoro powstał taki temat, to jest okazja żeby o coś zapytać.
Jakim cudem taki hplovercraft który ma tylko 88 postów dostaje rangę adepta?
Nie wiem czym sobie zasłużył.

Nie, to nie jest okazja. Temat służy do wyrażenia opinii o forum a nie o pytania dotyczące adeptów, modów czy admina. Każdy kolejny offtop będzie usuwany.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych