Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wasza opinia na temat rozwoju forum po odejścu Eurego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Wasze zdanie na temat rozwoju forum (109 użytkowników oddało głos)

Wasze zdanie na temat rozwoju forum

  1. Głosowano Forum było lepsze za panowania Eurego (22 głosów [20.18%])

    Procent z głosów: 20.18%

  2. Głosowano Forum jest lepsze za panowania Dzikiego Kuraka (7 głosów [6.42%])

    Procent z głosów: 6.42%

  3. Za dużo polityki, za mało info paranormalnych... (52 głosów [47.71%])

    Procent z głosów: 47.71%

  4. Głosowano Agresywne Warnowanie przez Modów rozbija wolność słowa.. (28 głosów [25.69%])

    Procent z głosów: 25.69%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#16

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dobrze że odszedł, bo był tylko zwykłym fantastą. A takich mamy na forum aż za dużo.

A co jego poglądy miały do administrowania forum ? Ani razu nie miałem wrażenia, żeby dyskryminował sceptyków, jak również nie dał się omotać pewnemu byłemu SModowi. Jedna z najbardziej obiektywnych osób na tym forum, nigdy nie pobiegł za tłumem, a niejednokrotnie poddawano go presji.

Co do reszty, to Dziki Kurak wyczerpała temat.
  • 0



#17

Mika’el.
  • Postów: 810
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Ekspoze moc.ne :mrgreen:

...pomożemy!




Jeśli chodzi o punkt 11.7 regulaminu (Administrator ma prawo usunąć dowolną wypowiedź z Forum bez podania przyczyny.) to został on wprowadzony nie później, niż 18.02.2012 roku. Ja adminem jestem od 9 maja, co nie zmienia faktu, że zapis ten nie powinien nikogo dziwić.


No właśnie w tym rzecz....
Nie dziwi mnie sam fakt potencji admina do usuwania dowolnej wypowiedzi - to zrozumiałe. Ale to "bez podania przyczyny" - to kpina... i karykatura swobody wypowiedzi.

Jeśli zaś chodzi o politykierstwo na takim forum - tutaj przydałby się zapis o prawie admina do usuwania całych działów :)

Nie rozumiem skąd to się tutaj wzięło - te "sprawy bieżące", gdzie wkleja jeden z drugim to, co się pojawia na headzie onetu i innych wirtualnych polsk no i nieszczęsna "polityka".

Wywalić ten cały dział i od razu atmosfera się oczyści.



Podzielam zdanie kolegi w całości. Zgadzam się z twierdzeniem, że za wcześnie na oceny, ale jak tak dalej pójdzie z moderowaniem treści przychylnych "panu z siódmego rzędu", to grabarza czas szukać.
Rozumiem naciski, ale strach zawsze ma "WIELKIE OCZY"


p.s.Taki kojec jaki folwark cały.

Dołączona grafika

Raportować zalecane!
  • 0

#18

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Ja bym polecał osobom nie interesującym się polityką - nie wchodzić do działu polityka. I tyle.
Co to za gadanie - "usunąć dział", "wszędzie ta polityka", ja nie wchodzę w dział Religie bo mnie to nie interesuje, tylko właśnie, skoro tak jest to po co mam krzyczeć żeby go usunąć ?
  • 7



#19

hubiii p.
  • Postów: 500
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

troche malo paranormalnych ;( szkoda, ze dzial ufo stoi w miejscu, a wszystko co lata na niebie to "lampion", historie o duchach i zjawach sa wysmiewane, ludzie - nowi pewnie boja sie juz pisac bo na dzien dobry zostana wysmiani zminusowani za bycie fantastą i bajopisarzem . tematy zwiazane z polityka i wydarzeniami troche przycmily tematyke paranormalną..

Nie wiem czy to kwestia wypalenia tematów, ogólne zmęczenie ludu, odejscia wartosciowych userów ale kiedys jakos bardziej bylo widac przyrost postow para .. niz poli :D
edit drobne poprawki

Użytkownik hubiii p edytował ten post 24.11.2012 - 00:06

  • 3

#20

Asmodean.
  • Postów: 139
  • Tematów: 18
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Co macie na myśl pisząc rozwój? przecież przybywa coraz mniej tematów, komentarzy moim zdaniem to forum niestety upada. Nie obrażając Kurczaka, za Eurycide'a było dużo lepiej.

edit: Pozdrowienia dla byłego Administratora :)

Użytkownik Asmodean edytował ten post 24.11.2012 - 03:25

  • 0

#21

Striker.
  • Postów: 580
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dział polityka jest zapełniony przez lewaków i nacjonalistów. Normalni użytkownicy się już tam prawie nie wypowiadają. Pragnę zauwarzyć tylko jedno ludzie działający ideologicznie na tym forum doskonale zdają sobie sprawę z mocy pozycjonującej tego forum - a chodzi o to, że wyszukiwarka google wyjątkoo polubiła wskazywanie paranormalne.pl w wynikac przeróżnych słów kluczowych.

Nie sądzę, że dla populatności forum dobrym rozwiązaniem będzie usunięcie działu polityki ale być może będzie można podzielić te forum na polityczne i na paranormalne przy wyborze ostatnich 24h?
  • 3

#22

nr 5.
  • Postów: 72
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dział polityka jest zapełniony przez lewaków i nacjonalistów.

Czyli co? Banujemy "lewaków" i "nacjonalistów"? Niby czemu ktoś za swoje poglądy ma być "gorszy/lepszy" od "normalnych" użytkowników? Cokolwiek masz na myśli pisząc normalny użytkownik.

ale być może będzie można podzielić te forum na polityczne i na paranormalne

Nazwy tematów nie wskazują na jaki temat są? W czym problem po prostu ich nie czytać?
  • 0

#23

Niecodzienny.
  • Postów: 278
  • Tematów: 9
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Polityka jest tu nie dlatego, że dawni użytkownicy postanowili się nią zainteresować. Polityka jest tu dlatego ponieważ forum zyskało dużą popularność a co za tym idzie dla "internetowych polityków" jest to dobre miejsce na różne indoktrynacje. Takie osoby nie zwracają uwagi czy jest to forum o owadach, przekładniach elektrycznych czy zjawiskach paranormalnych, ważne jest to że siedzą tu potencjalni wyborcy. Jeżeli nie zatrzymamy ich natarcia to w końcu będzie to forum polityczne, a o dawnych tematach które były tu poruszane wszyscy zapomną.

Użytkownik Niecodzienny edytował ten post 24.11.2012 - 10:37

  • 11

#24

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Już teraz to forum jest bardziej polityczne niż paranormalne, sądząc po ilości nowych oraz aktywności w starych tematach. A jak dodamy jeszcze te z subforum "sprawy bieżące", to wyraźnie widać dysproporcję - z paranormalnego forum stało się takim jednym dużym hyde parkiem, gdzie sprawy "nie z tego świata" są już tylko malutkim wycinkiem zainteresowań użytkowników, bez widocznej szansy na poprawę miejsca w hierarchii. A dział zapomniany kurzy się coraz bardziej i bardziej, aż w końcu będzie trzeba mieć wielką odwagę by takiego "dinozaura" odkurzyć...

Użytkownik kamilus edytował ten post 24.11.2012 - 13:34

  • 1



#25

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zapominacie o jednym - to użytkownicy tworzą forum a nie admin. Admin odpowiada za sprawy techniczne a tu zauważyłam tylko 2 różnice od czasu zmiany administratora - więcej reklam i momentami wieszający się skrypt wypowiedzi (mi osobiście żadna z tych rzeczy specjalnie nie przeszkadza). To użytkownicy decydują o tym co na forum napiszą. Jasne, admin może usunąć tematy nie pasujące do forum ale tak się składa, że tematy polityczne są tu dozwolone, podobnie jak tłumaczenie nowym użytkownikom, że to ufo które widzieli to chiński lampion 8) .

W ankiecie brakuje mi odpowiedzi neutralnej. "Forum nie jest ani lepsze ani gorsze, po prostu inne"


Co do "agresywnego warnowania". Jak świat światem a forum forem użytkownicy narzekali na moderatorów. Było tak i za Eurego i za Kuraka. Po prostu niektórych pamięć zawodzi. 8)
  • 2



#26

Logos.

    Rozum Świata

  • Postów: 390
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A ja mam inną propozycję - zamiast narzekać, zróbcie coś w tym kierunku, aby coś się zmieniło.

Znaczna większość użytkowników, wchodzi na forum po to, aby coś przeczytać, natomiast brakuje osób, które wnosiłby jakieś nowe dyskusje. Zwróćcie uwagę jak mało powstaje obecnie nowych tematów o tematyce paranormalnej.

Zacznijcie szukać nowych informacji, dołączcie chociażby do grupy tłumaczy VRP, weźcie udział w debatach, których parę czeka na rozpoczęcie.
  • 0



#27

mjr Tsu.

    Brak już słów

  • Postów: 682
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może dlatego, ze tematy paranormalne są już mniej atrakcyjne ? Wielu ludziom przybyło latek, powyrastali z takich zainteresowań, a na dodatek mnóstwo o ile nie większość zagadnień o tematyce nadprzyrodzonej została już wyjaśniona bądź obalona i zwyczajnie nie ma o czym już dyskutować.
  • -4



#28

Dexter.
  • Postów: 306
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może dlatego, ze tematy paranormalne są już mniej atrakcyjne ? Wielu ludziom przybyło latek, powyrastali z takich zainteresowań, a na dodatek mnóstwo o ile nie większość zagadnień o tematyce nadprzyrodzonej została już wyjaśniona bądź obalona i zwyczajnie nie ma o czym już dyskutować.


Atrakcyjne czy nie, to jest nadal forum paranormalne. Często czytam też angielskie i hamerykańskie strony paranormalne. Tam jakoś tego problemu nie mają. Sądze, że to nasza mentalność i sytuacja polityczna tego kraju pcha nas w tą cholerną politykę :)
  • 0



#29

Striker.
  • Postów: 580
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zapominacie o jednym - to użytkownicy tworzą forum a nie admin.


Moja droga nie zapominamy. Problem polega na tym, że to forum zbudowali użytkownicy, którzy codziennie potrzebują swojej porcji historii paranormalnych i odrobiny polityki w postaci teori spiskowych, a nie goście co się indoktrynizują czy lepszy był Hitler czy Stalin i mówiąc szczerze znaczącej większości z nas przemyślenia tej mikro mniejszości społecznej nie obchodzą bo jasnym już chyba dla wszystkich jest, że to są osoby czynne w organizacjach nacjonalistycznych i lewicowych, które zaczęły wykorzystywać te forum jako platformę wymiany poglądów i rekrutacji ludzi o słabości do teorii spiskowych.

Masz rację to użytkownicy tworzą te forum i słyszymy je ile razy tylko zwracamy się o pomoc z powyższym problemem w związku z czym jako, że to użytkownicy tworzą te forum to jeśli Wam nadal zależy na tym aby to forum pozostało paranormalne to powiem wprost to co wielu tutaj myśli - albo My albo Oni.

Nie to że kogoś zmuszamy bo już znaleźliśmy sobie inne fora paranormalne na przeczekanie tego kryzysu i wracamy tutaj jeszcze tylko dlatego że szkoda nam tych wszystkich przemyśleń o nie wyjasnionych sprawach tego świata, które są zapisane na tym forum ale postawmy sprawe jasno tamte fora niedługo zapełnimy nowymi przemyśleniami i nie będziemy mieli potrzeby wracać tutaj.

Użytkownik Striker edytował ten post 24.11.2012 - 19:31

  • 4

#30

Serail.
  • Postów: 428
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 26
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W zasadzie, to jestem za ograniczeniem polityki w życiu forum, ale z czysto biznesowego punktu widzenia może to być ryzykowne. Oznacza to mniejszy przypływ nowych userów, mniejszy ruch na forum, no i w Google nie będziemy pojawiali się tak często. Ale zdecydowanie odbije się to pozytywnie na paranormalnej stronie forum.

Wszystko zależy od tego, jak Kurak podchodzi do dzierżawy VRP - zarobkowo czy z zamiłowania do forum.
  • 1




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych