Skocz do zawartości


Zdjęcie

Niepokoje związane z datą 21 grudnia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
643 odpowiedzi w tym temacie

#46

Ilamtris1.
  • Postów: 72
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jeszcze jest jedna opcja łącząca strach i nadzieje: początkowa katastrofa,która odbuduje nową lepszą cywilizacje.
  • 1

#47

XGOŚĆ.
  • Postów: 429
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wydaje mi się, że może być to celowe działanie. Strach i ta data powoduje katstrofe emocjonalną u ludzi i właśnie chodzi tu bardziej o to niż o zagłade ziemii.

Wobec tych wydarzeń zmienia się duchowość każdego z nas. W okresie tym przechodzimy transformację, każdy na swój sposób. Po dacie 21.12.2012 będziemy mocniejsi, lepsi. 8)
  • 0

#48

nazgul.
  • Postów: 35
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jadąc dziś przez Kraków, między mostem Dębnickim, a Rondem Grunwaldzkim zauważyłem billboard z datą 21.12.2012 na tle płonącej ziemi, czy już chcą nas na coś przygotować powoli, to już niewiele ponad miesiąc został.
  • 0

#49

vriFF.
  • Postów: 56
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jadąc dziś przez Kraków, między mostem Dębnickim, a Rondem Grunwaldzkim zauważyłem billboard z datą 21.12.2012 na tle płonącej ziemi, czy już chcą nas na coś przygotować powoli, to już niewiele ponad miesiąc został.


http://www.paranorma...edzy-reklamami/ ;).
  • 0

#50

harap.
  • Postów: 210
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To reklama MediaMarkt- charakterystyczna dla nich kolorystyka. Swoją drogą- informowanie ludzi o 'końcu świata' billboardami takie troche śmieszne by było;p

Anyway, nadal nie dostałem odpowiedzi na moje pytanie od jakiegoś zwolennika teorii majów wieszczących koniec świata ;]
  • 0

#51

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To reklama MediaMarkt- charakterystyczna dla nich kolorystyka. Swoją drogą- informowanie ludzi o 'końcu świata' billboardami takie troche śmieszne by było;p

Anyway, nadal nie dostałem odpowiedzi na moje pytanie od jakiegoś zwolennika teorii majów wieszczących koniec świata ;]


Liczba zwolenników tej teorii maleje szybciej, niż czas jaki pozostał do 21 grudnia.
  • 2

#52

harap.
  • Postów: 210
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tyle dobrego. Szkoda że mitomani z innych 'paranormalnych' dziedzin tak szybko się nie wykruszają...
  • 0

#53

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6636
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dziki Kurak@
Chciałbym uściślić przeliczniki Majów.

1 kin = 1 dzień
1 unial = 20 dni
1 tun = 360 dni
1 katun = 7 200 dni (20 tunów)
1 baktun = 144 000 dni (20 katunów)
1 pictun = 2 880 000 dni (20 baktunów)
1 calabtun = 57 600 000 dni (20 pictunów)
1kinchiltun liczył sobie 3 200 000 tunów
1alautun = 64 000 000 tunów, czyli 23 040 000 000 dni, czyli 64 109 589 lat.



#54

SZpachel.
  • Postów: 48
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Ludzie zdajecie sobie sprawę że jeszcze "tylko" sześć tygodni i albo się będziemy śmiać, albo płakać ;)
Hehe ale tu będzie młyn na tym forum, osobiście już wziołem urlop :mrgreen:
  • 0

#55

XGOŚĆ.
  • Postów: 429
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dziś na RMF FM słyszałem reklame, jak Prezydent Polski z podobnym głosem do Lecha Wałęsy głosi orędzie do narodu cyt. "Majowie mieli racje ... Koniec ze słabymi cenami, zaczyna się era lepszych cen w MediaMarkt" jakoś tak to leciało 8) :D :D
  • 0

#56

Pioter.
  • Postów: 7
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jest straszna nagonka, nie wiem czy to było wspomniane w tym temacie ale takie przerywniki na TVN'ie widziałem i Polsacie, 21.12.12 i wybuchająca ziemia.... Będzie duża panika..
  • 0

#57

XGOŚĆ.
  • Postów: 429
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Już sie wyjaśniło kto sobie żarty stroi. Firma MEDIAŻART :lol :)) :lol
  • 0

#58

Ilamtris1.
  • Postów: 72
  • Tematów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

To jest media markt, widziałem dzisiaj reklamę(billboard) notebooka za 800 zł a w tle rozrywającą się ziemie która występuje w tv.

Użytkownik Ilamtris1 edytował ten post 13.11.2012 - 23:30

  • 0

#59

SZpachel.
  • Postów: 48
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Nie wiem czy wy też tak macie, ale im bliżej tej daty tym bardziej "leje na to ciepłym moczem" ;) Pamiętam gdy usłyszałem o tym bodajże w 2006 to nieźle byłem osrany, te zapowiedzi głównie że Nibiru widoczna gołym okiem już w połowie 2010 roku itp. spędzały mi sen z powiek hehe.
Już teraz w żadne przepowiedie nie wierzę, mam na to kompletnie wyje*ane ;)

Użytkownik SZpachel edytował ten post 14.11.2012 - 12:24

  • 2

#60

Pr!nC3ssOfMaF!a.
  • Postów: 27
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Napewno nie bedzie to zmiana biegunow. Mam taka mala zdolnosc do przewidywania przyszlosci, ale niestety nie umiem jej kontrolowac.
Snia mi sie rzeczy, ktore wydarza sie naprawde, tylko ze wspak. To sa wydarzenia, tematy na ktorych bardzo mi zalezy a przede wszystkim jesli chce wiedziec to jak najszybciej. Snilo mi sie przebiegunowanie Ziemi wiec jestem pewna, ze ono nie nastapi.



jesli komus niespodobal sie moj post to prosze o wypowiedzenie sie dlaczego ? nikomu nie karze wierzyc w to iz posiadam ow dar,
poprostu chcialam sie podzielic moja wizja. Zapewne wierzysz, ze Maryja byla wiatro pylna a Jezus kocha te dzieci ktore umieraja na co dzien z glodu i w to ze koniec swiata bedzie za 36 dni ale w to ze posiadam taka zdolnosc juz nie.

To wlasnie cie ogranicza.

Wydaje mi sie ze ta cala akcja pod tytulem "21.12.12" ma na celu odwrocic nasza uwage od czegos bardzo ale to bardzo waznego.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych