Skocz do zawartości


Zdjęcie

Oceń Paranormalne.pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Oceń Paranormalne.pl (63 użytkowników oddało głos)

Czy strona paranormalne.pl:

  1. jest ciekawa? (37 głosów [58.73%])

    Procent z głosów: 58.73%

  2. jest ładna? (1 głosów [1.59%])

    Procent z głosów: 1.59%

  3. jest wygodna? (2 głosów [3.17%])

    Procent z głosów: 3.17%

  4. jest przydatna? (6 głosów [9.52%])

    Procent z głosów: 9.52%

  5. Głosowano jest warta polecenia? (17 głosów [26.98%])

    Procent z głosów: 26.98%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#16

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mnie tu przywiała pokaźnie rozbudowana tematyka 9/11. Działam w tym temacie też na innych forach lecz tu są dyskutanci na poziomie i nie stosuje się zasady równych i równiejszych.

Ogólnie często mogę nie zgadzać się ze zdaniem modów/admina lecz trzeba przyznać że ich zdanie nie wpływa na obiektywność sprawowanej funkcji. Co do początków i fascynacji tematyką typowo para to trochę za późno tu trafiłem aby mieć wyrobione zdanie co do zaistniałych przemian. Jest to ciekawa tematyka lecz bardziej mnie interesują wizje apokaliptyczne i starożytne cywilizacje.

Znajomym raczej nie polecam portalu-trochę są za starzy i sama nazwa ich rozśmiesza. Lepszą metodą jest zarzucenia jakiegoś zagadnienia, analiza obecnych poglądów i na koniec wyznanie skąd to wiem-to ich trochę dezorientuje.
  • 0

#17

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mnóstwo sceptyków (w tym w samej administracji) sprawiło, że to forum nie ma dłużej racji bytu jako "paranormalne"...


Najlepszym na to przykładem jest fakt, że jeden z użytkowników, który kiedyś miał tutaj pierwsze miejsce w rankingu (ze sporą przewagą nad drugim), teraz jest na sporym minusie...

Użytkownik D.B. Cooper edytował ten post 10.10.2012 - 05:39

  • 0



#18

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

D.B. Cooper o kim mówisz?
  • 0



#19 Gość_wadm. Aton

Gość_wadm. Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie wiem czy ten, o którym mówisz chciałby ujawnienia.
  • 0

#20

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dobra, już wiem. ;) Temat o chemtrailsach się posypał i to głównie dlatego te minusy.
  • 0



#21

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Że niby radzio zrobił drugie konto i jest teraz na minusie ? Nie bardzo mi się to widzi, bo żaden user nie przypomina mi jego stylu. Niech się ujawni, to dam plusa ;)
  • 0



#22

Serail.
  • Postów: 428
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 26
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niech się ujawni, to dam plusa

I wniosek o bana za multi. :D
  • 0



#23

Wędrowiec.
  • Postów: 249
  • Tematów: 4
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

D.B. Cooper o kim mówisz?

To esencja tego forum... Rozwijać? hahahahhaa
Normalni ludzie już dawno stąd zwiali - mam przypomnieć kto?
Zostały oszołomy oraz fanatycy - być może to psychopaci, usiłący złapać normalnych ludzi w sieć.
Wciąż mnie spotyka ich niechęć, bo wiedzą, że zagrażam ich celom...
  • 0

#24

Draco.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedyś wchodziłem na Paranormalne.pl, że by poczytać artykuły które powodowały ciarki na plecach. Można było poczytać o duchach, o ufo, o kryptydach i nie przekrzykiwać się czy to istnieje czy nie. Poczytajcie sobie te stare posty - całkiem inny klimat. Pamiętam jak wchodząc w "ostatnie 24h" miałem po 10 zakładek otwartych. Czytanie zajmowało mi kilka nocnych godzin. A teraz? Przychodzę z pracy, wchodzę na forum PARANORMALNE.pl i co widzę w dziale "ostanie 24h" ? Fascynujące i naprawdę paranormalne tematy typu: " KATOLICYZM - prawda czy fałsz" , " PO cz PIS" , " Wojna w jakimś tam kraju" , " Wielki spisek rządu". Jak to się kończy? WWW.GOOGLE.PL -> paranormalne -> szukaj.
  • 0

#25

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Cóż, forum przerzuciło ciężar na spiski polityczne. Duchy i inne są już wywałkowane na wszelkie sposoby i nigdy tutaj nie było tematu na te tematy który był na prawdę wiarygodny. Większość była ostatecznie obalana.
  • 0



#26

Draco.
  • Postów: 15
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dlatego może z forum uciekła ta magia. Nie ma już nic tajemniczego. Nie ma już czego się bać. Nie ma już nic do odkrycia. A myślę, że głównie z tych powodów większość użytkowników na te forum przychodziła.

I dlaczego dalej strona mylnie nazywa się Paranormalne skoro przerzuciła się na teorie spiskowe ( jakoś mało paranormalne )

Użytkownik Draco edytował ten post 10.10.2012 - 23:15

  • 0

#27

bilindab.
  • Postów: 53
  • Tematów: 11
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

to forum istnieje dla moderacji. już dawno nie ma tu nic ciekawego.
.. a tu se dam warna. a tu se strzele bana.
idioci, z małymi fiutami, tudzież niewydymki. dorwani do koryta.

A ja zauważyłem, że naszło Cię na obrażanie (nie tylko tutaj). Ostrzeżenie plus tydzień wolnego od forum. Tylko nie płacz potem, że "dostałeś za niewinność".
Aquila

  • 0

#28

Wędrowiec.
  • Postów: 249
  • Tematów: 4
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Cóż, forum przerzuciło ciężar na spiski polityczne. Duchy i inne są już wywałkowane na wszelkie sposoby i nigdy tutaj nie było tematu na te tematy który był na prawdę wiarygodny. Większość była ostatecznie obalana.

Cóż, to nie forum przerzuciło - sam to zrobiłeś i robisz... Żenadę firmujesz - i wciąż trzymasz "twarz"? Jesteś najbardziej żenującą osobą, którą kiedykolwiek spotakałem... Cyborg jakiś czy coś?
  • 0

#29

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Osobiście nie widzę niczego nienormalnego w tym, że tematy paranormalne i spiskowe się wypalają. Bo i ileż można wierzyć w tego typu rzeczy? Tak to bywa - pewne tematy się wypalają (po paru latach raczej bezowocnych dyskusji) bo już wszystko zostało powiedziane. Można jedynie powtarzać w kółko te same argumenty. A nowych "spisków" nie przybywa.

Ale jedna rzecz mnie zastanawia - ciągle słyszę ludzi zawodzących nad "brakiem tematów". A ile te osoby tematów ostatnio założyły? "Bo chciałbym forum jedynie czytać, ale się nie namęczyć żeby coś fajnego napisać". Ok - można i tak. Ale jakie ma się potem prawo pisać, że "niczego ciekawego nie ma"?

Chcecie ciekawych tematów? No to je twórzcie - toż to forum na litość boską. Tak się właśnie na nich robi.
  • 0



#30

Wędrowiec.
  • Postów: 249
  • Tematów: 4
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano



Chcecie ciekawych tematów? No to je twórzcie - toż to forum na litość boską. Tak się właśnie na nich robi.

Niezły żarcik! hahhahahahahha
Może trochę realizmu wać Pan raczy? :)
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych