Skocz do zawartości


Zdjęcie

Oceń Paranormalne.pl


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Oceń Paranormalne.pl (63 użytkowników oddało głos)

Czy strona paranormalne.pl:

  1. jest ciekawa? (37 głosów [58.73%])

    Procent z głosów: 58.73%

  2. jest ładna? (1 głosów [1.59%])

    Procent z głosów: 1.59%

  3. jest wygodna? (2 głosów [3.17%])

    Procent z głosów: 3.17%

  4. jest przydatna? (6 głosów [9.52%])

    Procent z głosów: 9.52%

  5. Głosowano jest warta polecenia? (17 głosów [26.98%])

    Procent z głosów: 26.98%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1

Mika’el.
  • Postów: 810
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Przeczytałem taką opinię o tym miejscu:

Patrycja - "Wspaniała strona ze wspaniałym forum! Wiele ciekawych artykułów oraz relacji." i zgadzam się z nią po roku pobytu, a ty?

Jeśli już masz wyrobione swe zdanie w tym temacie, to bardzo proszę o własną ocenę, tylko bez przesady Panowie, Panie :mrgreen:

Czekam z zaciekawieniem!

Za - http://ocenystron.pl...paranormalne.pl
  • 0

#2

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przede wszystkim warta polecenia, ale nie każdemu. ;)
  • 0



#3

polonia66.
  • Postów: 55
  • Tematów: 11
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

warta polecenia- pewnie, że tak.

No, ale to już nie jest to samo co kiedys, dawne paranormalne.
  • 0

#4

Arctur V..
  • Postów: 311
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

O, w rzeczy samej, tylko punkt pierwszy - ciekawszego panoptikum w polskim internecie ze świecą szukać.
  • -1

#5

diablodevil.
  • Postów: 64
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawa ze względu na różnorodność artykułów, i warta polecenia tylko, że osobom, które interesują się paranormalnymi rzeczami itp.
  • 0

#6

Michalluss.
  • Postów: 46
  • Tematów: 3
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jestem na paranormalne.pl juz sporo czasu, wiem że nie udzielam się zbyt często, nie zakładam nowych tematów, wiec może nie powinienem krytykować ale:

Zauważyłem że z roku na rok forum "umiera" bardzo mało nowych tematów ostatnimi czasy sie pojawia. Niepokoi mnie to trochę, ale mam nadzieje że jeszcze długo będziemy się cieszyć paranormalnymi nowinkami.

Na pewno ciekawa, przydatna i warta polecenia.
  • 0

#7

jezus.
  • Postów: 57
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ogólnie ok, świetni ludzie, wspaniała atmosfera, co do minusów zbyt ortodoksyjny regulamin, + i - , i władza która uderzyła do głowy adminom i modom.
Ps: powinno być jeszcze zezwolenie na pisanie "wulgaryzmów" nie to żeby pisać co drugim zdaniu penis, i kurka wulgaryzm w dobrym tonie jest ok
  • 0

#8

fux777.
  • Postów: 88
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Warta polecenia i oczywiście bez dwóch zdań najlepsza ze stron tego typu :D
  • 0



#9

Zielona Małpa.
  • Postów: 135
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Hehe, nie miałam pojęcia, że z mojego wpisu na ocenystron powstanie temat:)
  • 1

#10

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Forum kiedyś było naprawdę ciekawe, co wejście można było się spodziewać jakiegoś fajnego tematu "nie z tej ziemi". Teraz to jeden wielki "hyde park" (z przewagą polityki i tematów a la samosia), a główny temat (zjawiska paranormalne) pozostał już praktycznie tylko w nazwie. Wielka szkoda, ale cóż, nic nie trwa wiecznie.
  • 3



#11

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Moim skromnym zdaniem (jako kilkuletniego użytkownika i jeszcze starszego obserwatora) Paranormalne "zdziadziało", to już nie jest żadne paranormalne bo tematy tutaj poruszane ostatnimi czasy rzadko poruszają paranormalną tematyke. Oczywiście strona jest godna polecenia dla "świerzaków", nie jedną osobę tutaj zaprosiłem, nie jedna została do dzisiaj.
Ale tak jak już napisałem, to już nie to same paranormalne co wcześniej
  • 2



#12

Witchfinder General.
  • Postów: 425
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Co to za ankieta, gdzie nie ma żadnych negatywnych opcji? Dołączona grafika Czytam to forum i udzielam się tutaj od ponad 6 lat i mogę powiedzieć tylko jedno, nie poleciłbym go żadnej osobie, która chce podyskutować na tematy paranormalne (przecież to wszystko wymysł naszego umysłu ;)) Mnóstwo sceptyków (w tym w samej administracji) sprawiło, że to forum nie ma dłużej racji bytu jako "paranormalne", najlepiej zmieńcie nazwę na "ciekawostki ze świata i polityki", o niczym innym podyskutować się już tutaj nie da, jak ktoś napisze temat, że ma w domu ducha, demona czy co tam jeszcze to od razu poślą go do psychiatryka albo wyśmieją. Przejrzyjcie tematy sprzed paru lat, wtedy można było tu porozmawiać nawet o tym, że widziało się kota ze skrzydłami i nikt nikogo nie wyzywał od obłąkańców, czy tym podobnych. Forum straciło klimat i swoją pierwotną funkcję, teraz wchodzę tu już tylko po to, żeby szybko dowiedzieć się co tam słychać na świecie nie musząc przedzierać się przez różne portale informacyjne.

Użytkownik SpeedFreak edytował ten post 06.10.2012 - 14:22

  • 3



#13

kudi.
  • Postów: 161
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jest ciekawa ale i warta polecenia! 8)
  • 0

#14

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Na Paranormalne trafiłem szukając artykułów o UFO i szeroko pojętych zjawiskach paranormalnych. I przez 2-3 lata głównie tym się interesowałem, większość tematów przeczytałem, czasem coś skomentowałem. Potem dało się zauważyć pewną zmianę. Powstawało coraz mniej nowych tematów poruszających powyższe zagadnienia. Zaczęły dominować wątki dotyczące spraw codziennych, głównie polityki, obyczajów, życia codziennego. I ja się w to wciągnąłem.

Dla kogoś kto jest tu już kilka lat temat się po prostu wypalił. Te wszystkie najsławniejsze przypadki zostały już omówione i raczej nic nowego do nich nie wniesiemy. A i samo podejście do tych spraw uległo zmianie. Natomiast jak ktoś założy nowy temat, w którym zamieści filmik z obserwacji NOL nagrany tego roku, nikt nie będzie tego traktować poważnie, skoro przy obecnych możliwościach programów komputerowych bardzo łatwo jest sfabrykować takie nagranie. Dyskusja w takim temacie ograniczy się do kilku komentarzy stwierdzających, iż jest to fejk, po czym temat zostanie zapomniany.

Forum można polecić nowicjuszom, którzy mogą sobie poczytać trochę informacji archiwalnych. Starczy tego na jakiś czas, a potem mogą dołączyć do dyskusji o polityce, gejach, islamie i co tam jeszcze będzie.

Użytkownik Paweł edytował ten post 07.10.2012 - 20:49

  • 4



#15

Serail.
  • Postów: 428
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 26
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wydawac by sie moglo, ze im blizej 2012 roku, tym wiecej pojawialo sie bedzie tematow o charakterze paranormalnym, jednak tych faktycznie jest jak na lekarstwo. W 2007/08/09 nie bylo tygodnia, gdzie nie powtalby temat o tym, ze ktos cos widzial, ktos ma podejrzenia, ze jego dom jest nawiedzony albo po prostu chcial podzielic sie jakas zaslyszana historia.

Prawda, niektore z nich to byly marne prowokacje. O niektorych juz na pierwszy rzut oka mozna bylo powiedziec, ze nie sa prawdziwe, ale do diabla, przy takim natloku nowych materialow, zawsze znalazlo sie cos, co Cie wciagnelo. Wracales ze szkoly, robiles sobie kawe i wieczorem zasiadales przed komputerem, zeby poczytac, co na VRP piszczy.

Pierwsze teorie spiskowe przeczytalem tutaj. To dzieki uzytkownikom tego forum zrozumialem, ze istnieje alternatywna wersja dotycza 9/11, ze duchy i demony to nie tylko domena dzieciakow, ktorzy boja sie spac o ciemku, lecz takze szeroka galaz paranauki. To forum bylo wspaniale, bo dwa stronnictwa: wierzacy i sceptycy wciaz dyskutowali o tym, kto ma racje. Dzisiaj wierzacy i sceptycy zlaczyli sie w jednosc, dzialajac przeciwko lewicowcom/prawicowcom, socjalistom/kapitalistom, narodowcom/anarchistom, zwolennikom PO/zwolennikom JKM-a. Fakt, niewiele tutaj pozostalo paranormalnej spuscizny, ale w tym miejscu wciaz znajduje sie ten czar, ktory nie pozwala mi opuscic raz na zawsze tego miejsca. To dlatego raz na jakis czas przetlumacze jakis artykul, to dlatego jesli Kurak potrzebuje mojej pomocy, staram sie jej udzielic. To dlatego wchodze tutaj kilka razy w tygodniu, zeby zobaczyc, co znajome mordy napisaly, co nowego sie pojawilo i czy w na paranormalne.pl wszystko w porzadku.

Internet ewoluuje, a to na rzecz Facebooka, ktory teraz pelni role glownej grupy dyskusyjnej, troche mniej na rzecz Twittera (przynajmniej w Polsce), blogow czy portali wykupionych przez wielkie wydawnictwa. Paranormalne.pl sie zmienilo, bo Internet sie zmienil i tego nie dalo sie zatrzymac.
  • 3




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych