Skocz do zawartości


Masowy bunt mieszkańców Hiszpani. Władze bezsilne?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
162 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Alucard

Gość_Alucard.
  • Tematów: 0

Napisano

Masowy bunt mieszkańców Hiszpani. Władze bezsilne?


"Ja nie płacę" - to akcja, która objęła wszystkie hiszpańskie regiony. Jej uczestnicy odmawiają płacenia za transport, żywność i produkty pierwszej potrzeby.

Pierwsi akcję rozpoczęli użytkownicy katalońskich autostrad, najdroższych z całej Hiszpanii. Co najmniej 10 tysięcy kierowców korzysta z nich i odmawia płacenia. Każdemu grozi 100 euro mandatu. Potem przyszła kolej na korzystających z madryckiego metra i barcelońskich autobusów. Teraz informacje o kolejnych akcjach napływają z całej Hiszpanii.

- Ja nie płacę. Chcę więcej za mniej - takie okrzyki wznosili mieszkańcy Walencji, którzy nie zgadzają się z podwyżkami na publiczne środki transportu.

Coraz częściej też kupujący odmawiają płacenia w supermarketach. W Barcelonie rozpoczął się pierwszy proces jednej z takich osób. Prokurator żąda, aby zapłaciła kobieta za produkty i obciąża ją grzywną w wysokości 90 euro. Obrońca domaga się uniewinnienia. Argumentuje, że jego klientka nie ma z czego żyć.
źródło:
http://www.polskiera...Wladze-bezsilne


Biedne tępe lewaki, sami się wykończą...
Pomimo że wstęp jest wkurzający i ton tego kolesia to polecam ten filmik bo dobrze gada.

http://www.youtube.com/watch?v=jr8Vv-aF7OA&feature=player_embedded

Użytkownik Alucard edytował ten post 06.09.2012 - 16:30


#2

Art123.
  • Postów: 251
  • Tematów: 14
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Niech prostestują, ale przeciwko podatkom i publicznym usługom. Zabrać im i publiczne usługi i podatki i każdy będzie zadowolony.

#3

Nacjonalista.
  • Postów: 50
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Generale wróć!

#4

optymista.
  • Postów: 504
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Akcja nie jest masowa. 10.000 Hiszpanów to jakieś 0.02% całej populacji tego kraju, nawet jeśliby doliczyć innych którzy biorą w tym udział, to wciąż będzie daleko do nawet 1%.



#5

nexus6.
  • Postów: 1234
  • Tematów: 14
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Zachód nas sprzedał, to niech doświadczy komuny na własnej skórze. Kto wie może karta dziejów się odwróci i teraz wschód będzie kapitalistyczny i zamożny. Te 50 lat komuny w Polsce musiało zadziałać jak szczepionka. Organizm się jeszcze nie wykurował, ale jestem pewien, że Polska nie wróci już do takiego socjalizmu jak za PRLu.

#6 Gość_Antychrust

Gość_Antychrust.
  • Tematów: 0

Napisano

*
Popularny

Zachód nas sprzedał, to niech doświadczy komuny na własnej skórze. Kto wie może karta dziejów się odwróci i teraz wschód będzie kapitalistyczny i zamożny. Te 50 lat komuny w Polsce musiało zadziałać jak szczepionka. Organizm się jeszcze nie wykurował, ale jestem pewien, że Polska nie wróci już do takiego socjalizmu jak za PRLu.


Nie jest to takie pewne, póki żyją tu socjalistyczni podludzie.

Edycja: overdose
Dołączona grafika

#7

nexus6.
  • Postów: 1234
  • Tematów: 14
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie jest to takie pewne, póki żyją tu socjalistyczni podludzie.


Już niedługo pociągną, bo ich państwo bankrutuje. Świat zawsze był i będzie spolaryzowany, globalizacja się nie uda.

#8

riseman.
  • Postów: 705
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Obawiam się, że jeszcze jedno pokolenie musi wymrzeć zanim będzie można stwierdzić, że czerwona zaraza nam nie zagraża. Najgorsze, że starzy w ukryciu próbują 'nawracać' młodych, którzy bywają podatni na ich bełkot.



#9

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Antychrust@

Nie jest to takie pewne, póki żyją tu socjalistyczni podludzie.


Piszesz nowe Main Kampf? Nadludzki nacjonalisto.
Wasz język z dnia na dzień jest coraz bardziej agresywny, to tylko coraz wyraźniej pokazuje że jesteście śmiertelnym zagrożeniem. Dobrze że rozsądnych ludzi jest więcej i jesteście marginesem społeczeństwa. :roll:



#10

mefistofeles.
  • Postów: 751
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Wasz język z dnia na dzień jest coraz bardziej agresywny, to tylko coraz wyraźniej pokazuje że jesteście śmiertelnym zagrożeniem. Dobrze że rozsądnych ludzi jest więcej i jesteście marginesem społeczeństwa. :roll:


O tym kto jest marginesem społeczeństwa nie decydują dzisiaj wartości mój drogi, ale socjotechniczna kreacja medialna. Witamy w świecie Orwella. Podstawowa technika manipulacji zwana "społecznym dowodem słuszności" przeżywa swoje złote czasy w XXI w.

Każdy, kto miał jakąkolwiek styczność z zagadnieniami z zakresu psychologii społecznej doskonale wie o czym mówię.



#11

Karringoth.
  • Postów: 195
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Mam dla Was zabawę w znajdź różnice:

"bolszewicko-żydowska rewolucja podludzi" - Himmler

"Nie jest to takie pewne, póki żyją tu socjalistyczni podludzie." - Antychrust

Bo jedyną jaką ja widzę, jest to, że definicja "podczłowieka" (w sferze poglądów politycznych) Antychrusta jest szersza niż ta Himmlera. Himmler stosował to wobec komunistów, a Antychrust dorzucił jeszcze socjalistów...

#12

Imb.
  • Postów: 394
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Będzie off-top, ale trudno

Nie ma jeszcze 15 postów, a już zaczyna się polityczna napinka. Super forum :D

Taka ciekawostka, również z Iberii.

Użytkownik Imb edytował ten post 06.09.2012 - 21:33




#13

mefistofeles.
  • Postów: 751
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Mam dla Was zabawę w znajdź różnice:

"bolszewicko-żydowska rewolucja podludzi" - Himmler

"Nie jest to takie pewne, póki żyją tu socjalistyczni podludzie." - Antychrust

Bo jedyną jaką ja widzę, jest to, że definicja "podczłowieka" (w sferze poglądów politycznych) Antychrusta jest szersza niż ta Himmlera. Himmler stosował to wobec komunistów, a Antychrust dorzucił jeszcze socjalistów...


wchodzę więc w tę zabawę: Himmler sprowadzał wszystko do kategorii takich ja nacja i rasa w małym stopniu uzależniając to od poglądów, Antychrust natomiast wyraża jedynie pogardę dla socjalistycznego typu rozumowania więc skupia się stricte na poglądach, piętnując i degradując ( i słusznie) socjalizm do kategorii podludzkich.

Jak widzisz róznice są dosyć znaczne..



#14

Karringoth.
  • Postów: 195
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

wchodzę więc w tę zabawę: Himmler sprowadzał wszystko do kategorii takich ja nacja i rasa w małym stopniu uzależniając to od poglądów, Antychrust natomiast wyraża jedynie pogardę dla socjalistycznego typu rozumowania więc skupia się stricte na poglądach, piętnując i degradując ( i słusznie) socjalizm do kategorii podludzkich.

Jak widzisz róznice są dosyć znaczne..


Bzdura. Za podczłowieka w Rzeszy uznawali również za poglądy lub zachowania. Dlatego podczłowiekiem był np. człowiek chory psychicznie, gej, lesbijka czy komunista. Każdy Niemiec komunista był automatycznie degradowany do roli podczłowieka i traktowany jak np. Cygan lub Żyd. Więc różnica nie jest chyba aż tak wielka hmm?

Antychrust natomiast wyraża jedynie pogardę dla socjalistycznego typu rozumowania więc skupia się stricte na poglądach, piętnując i degradując ( i słusznie) socjalizm do kategorii podludzkich.


A czemu słusznie jeśli wiedzieć można? Bo się z socjalizmem nie zgadzasz?

Użytkownik Karringoth edytował ten post 06.09.2012 - 21:56


#15

Art123.
  • Postów: 251
  • Tematów: 14
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

wchodzę więc w tę zabawę: Himmler sprowadzał wszystko do kategorii takich ja nacja i rasa w małym stopniu uzależniając to od poglądów, Antychrust natomiast wyraża jedynie pogardę dla socjalistycznego typu rozumowania więc skupia się stricte na poglądach, piętnując i degradując ( i słusznie) socjalizm do kategorii podludzkich.

Jak widzisz róznice są dosyć znaczne..


Bzdura. Za podczłowieka w Rzeszy uznawali również za poglądy lub zachowania. Dlatego podczłowiekiem był np. człowiek chory psychicznie, gej, lesbijka czy komunista. Każdy Niemiec komunista był automatycznie degradowany do roli podczłowieka i traktowany jak np. Cygan lub Żyd. Więc różnica nie jest chyba aż tak wielka hmm?

Antychrust natomiast wyraża jedynie pogardę dla socjalistycznego typu rozumowania więc skupia się stricte na poglądach, piętnując i degradując ( i słusznie) socjalizm do kategorii podludzkich.


A czemu słusznie jeśli wiedzieć można? Bo się z socjalizmem nie zgadzasz?



bo powoduję degeneracje. Najbardziej poprawny model ustrojowy był w średniowieczu.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych