Skocz do zawartości


Zdjęcie

UK zalana obcokrajowcami?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
41 odpowiedzi w tym temacie

#16

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tylko, że osoby, który emigrowały do USA ciężko pracowały czego nie można powiedzieć o arabach, którzy emigrują do UK...


MrOsamaful ogarnij sie z tym rasizmem i nienawiścią do arabów. To nie jedyni imigranci którzy przybywają do GB, a ja mówiłem o ogóle.
W USA też wiele imigrantów przybywało by kombinować, kraść i przystępować do gangów. Słynne Irlandzkie i Włoskie gangi.



#17

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

MrOsamaful@
Polacy, którzy przybyli do UK, to w 99% pragnący pracować uczciwie. Pozostaje 1%, który przyjechał na Wyspy kombinować. Czy milo jest słuchać o Polakach, którzy przyjechali, aby kombinować?
Nie przepadam za arabami, ale nie można generalizować.



#18 Gość_wadm. Aton

Gość_wadm. Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Francja i Wielka Brytania są już stracone. Wystarczy odczekać wiele lat, a Brytyjczycy staną się mniejszością na skutek rozrodczości. Za dajmy na to 25 lat połowa dzieci będzie muzułmanami więc w chwili ich śmierci będzie w społeczeństwie pół na pół, a z każdym rokiem będą się stawali mocniejszą większością i będziemy mieli wojnę domową. Ale znając bezczelność brytyjskich muzułmanów to u nich pewnie nastąpi ona wcześniej skoro w dzielnicach islamskich już rozklejają nalepki z ostrzeżeniem "wstępujesz na obszar objęty szariatem. To samo tyczy się i Niemiec i Szwecji i Bośni i Czarnogórze i Bułgarii. Szkoda słów ...

#19

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie ma czegoś takiego, jak dzielnice islamskie. Nasłuchałeś się bajek.

edit:
do minusującego - dałeś minus, udowodnij, że są takie.

Użytkownik Staniq edytował ten post 01.09.2012 - 18:12




#20

Nacjonalista.
  • Postów: 50
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W Szwecji imigranci już nie potrzebują Antify.
http://www.nacjonali...staja-bezkarni/
A wracając do tematu Polaków. Wstyd mi że rodacy masowo uciekają na Wyspy. Obserwując moje otoczenie, wiekszość emigrantów to ludzie bez perspektyw oraz tzw. hołota. Dlatego zawsze będę przeciwko migracjom ludności zważając także na rodzime grzechy.

Użytkownik Nacjonalista edytował ten post 01.09.2012 - 17:34


#21

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

up@
Hołota szybko wraca, albo się zmienia. Mnie do emigracji popchnęło coś zupełnie innego, niż brak perspektyw. Ale, większość emigruje z powodów ekonomicznych.



#22 Gość_wadm. Aton

Gość_wadm. Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie ma czegoś takiego, jak dzielnice islamskie. Nasłuchałeś się bajek.


Nie musiałem się nasłuchiwać bo byłem i znam z autopsji.

#23

MrOsamaful.
  • Postów: 550
  • Tematów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

MrOsamaful ogarnij sie z tym rasizmem i nienawiścią do arabów. To nie jedyni imigranci którzy przybywają do GB, a ja mówiłem o ogóle.

A ja mówiłem o Arabach, którzy wśród nierobów stanowią większość...

#24 Gość_wadm. Aton

Gość_wadm. Aton.
  • Tematów: 0

Napisano



Kolejny filmik prawiący o tym, który wpadł mi dzisiaj w ręce. O multikulturowości w drugiej części.

#25

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie musiałem się nasłuchiwać bo byłem i znam z autopsji.


Aton@
A ja tu ciągle jestem. Nie ma czegoś takiego, tak jak dzielnic murzyńskich, ani polskich.



#26

Art123.
  • Postów: 251
  • Tematów: 14
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano


Nie musiałem się nasłuchiwać bo byłem i znam z autopsji.


Aton@
A ja tu ciągle jestem. Nie ma czegoś takiego, tak jak dzielnic murzyńskich, ani polskich.

W polsce masz dzielnice biedoty, cyganów, bogaczy, slumsy i zwykłych ludzi itp. Tam jest podobnie.

#27 Gość_wadm. Aton

Gość_wadm. Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Aton@
A ja tu ciągle jestem. Nie ma czegoś takiego, tak jak dzielnic murzyńskich, ani polskich.


Może nie całe dzielnice ale ogromne ich części. Z brytyjskimi domami ale zapełnionymi Pakistańczykami z meczetami, kebabiarniami itp. Jeśli to nie jest dzielnica pakistańska to nie wiem jakich standardów używasz.

#28

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Meczet, obok kościół, a za rogiem Indian Meditation Tower. Kebab, sklep z polskim żarciem, i jamajskie Take a way.
Właśnie, o jakich standardach prawisz?



#29 Gość_wadm. Aton

Gość_wadm. Aton.
  • Tematów: 0

Napisano

Tam gdzie ja mieszkałem nawet sklep z polskim żarciem należał do Kurda :) Ale mniejsza o to, każde miasto jest inne.

#30

Gurp.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wg mnie wszystkiemu winny jest socjal, przyciąga bezproduktywne masy imigrantów (i rzeczywiście trwa to do momentu zarwania budżetu) bo sama migracja ludności może być korzystna dla kraju. Międzynarodowa mobilność siły roboczej to cecha rozwiniętych gospodarek. Wszystko jedno czy to polacy, czy nie - wina nie tkwi w narodowości, kolorze skóry czy wyznaniu, tylko systemie. I albo zniosą socjal albo zamienią go na narodowy socjal.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych