Skocz do zawartości


Zdjęcie

Otwórzcie w koncu swoje umysły!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#16

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tekst pełen górnolotnych frazesów, haseł:

Jesteście manipulowani na każdym kroku, na każdym. Cały system jest tak zrobiony żeby was zatracać!!


Obracasz się w wyścigu szczurów - chcesz mieć więcej i więcej..


Miłujcie się, nie gońce za pieniędzmi, wrzućcie na luz i innych. Gdybym nie wiedział nic o autorze tego tematu to by się tak nie zdziwił. Ale to napisał ktoś, kto sam ma problemy z zdrowym rozsądkiem, a innym pisze, że nie myślą. Sami zobaczcie.

http://www.paranorma...-tych-obiektow/
  • 3



#17

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Yy, czy to na pewno kolega-autor? Bo jak tak, to chyba lamie regulamin, posiadając dwa konta... Być może zbieg okolicznosci, albo multikonto.

Użytkownik RuudJolie edytował ten post 08.08.2012 - 14:10

  • 0



#18

MrOsamaful.
  • Postów: 550
  • Tematów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ludzie, piszę to w dobrej intencji. Napiszę tylko raz, mądrzy coś z tego wywnioskują, głuchota będzie się ze mną sprzeciwać.

I w tym momencie powinieneś dostać ostrzeżenie za obrażanie osób o odmiennym zdaniu od twojego.

Czy wy widzicie co tutaj na ziemi się dzieje? Czy jesteście ślepi? Czy może to akceptujecie? Zrozumcie w końcu po co każdy tutaj z nas jest.

A co się dzieję? To samo co od 4,5mld lat.

Na pewno nie jesteśmy tutaj po to by zarabiać szare pieniądze. Po co Ci pieniądze? - żeby się utrzymać. Spoko, trzeba się utrzymać w tym systemie póki co.. ale po co ci więcej pieniędzy? żeby się wywyższać od inncyh? O jaki to mam mega telefon, zegarek, samochod itp? i po co ci to? osiągniesz tym coś więcej? Nic. NIC!!!

Jak Ci nie potrzebne pieniądze na mega telefon, zegarek, samochód to możesz mi je oddać.

Obracasz się w wyścigu szczurów - chcesz mieć więcej i więcej.. i co dalej z tym zrobisz? Po "śmierci" schowasz te rzeczy do kieszeni? Pomijam już fakt że śmierci nie ma, jest to po prostu pewien etap. A gdzie wasza wiedzia wyciągnięta z życia? W kieszeniach? OBUDŹCIE SIĘ!!

Dam moim potomkom, żeby im było łatwiej w życiu? Skoro nie ma śmierci to to udowodnij bo jak na razie to nikogo do tego nie przekonałeś.


Jesteście manipulowani na każdym kroku, na każdym. Cały system jest tak zrobiony żeby was zatracać!! Religie? Wierzycie? Chrześcijństwo może? Jak można spowiadać się drugiemu człowiekowi ze swoich grzechów!!! On jest waszym Bogiem? On was tutaj stworzył? ŚPICIE!!! Tylko i wyłącznie TY jesteś łącznikiem z Bogiem, żadna druga twoja osoba.

Jakim znowu Bogiem? Jakieś dowody? Skoro ja jestem łącznikiem z Bogiem i mówię "Boże pojaw się tutaj", a on się nie pojawia to co? Nie jestem łącznikiem z Bogiem czy on nie istnieje?


Ogólnie pierdoły jakich mało a na dodatek nie poparte żadnymi dowodami.
  • 0

#19

Biedronka.
  • Postów: 234
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Wszystko, może zapomniał hasła do konta i założył nowe? ;p

To całe przedstawienie wygląda jak nawoływanie do jakieś sekty.
  • 0

#20

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

OpenYourMind!- A co TY zrobiłeś aby pomóc ludzkości poza powtarzaniem tych samych tekstów w kółko?

Użytkownik Ratohnhaké:ton edytował ten post 08.08.2012 - 14:15

  • 1



#21

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Być może, skoro nie został jeszcze zbanowany.

Ogólnie, to jest kolejny przykład człowieka, który dużo krzyczy o manipulacjach, własnych prawdach, bo sam ma z tym problemy. Ulega manipulacjom, ale wydaje mu się, że to inni są zmanipulowani.
  • 0



#22

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

OpenYourMind, twój problem polega na tym, że nie wiesz o mechanizmach rządzących światem, a próbujesz coś zmieniać, głosząc poglądy utopijne, które z pozoru wydają się piękne bo przecież miłość, szacunek, zrozumienie nie uganianie się za pieniądzem, palenie trawki i rozmyślaniem na różne tematy filozoficzne. Niestety nie rozumiesz jeszcze tego, że świat nie jest i nigdy nie będzie działał w ten sposób, bo tu jest każdy potrzebny, kierowca autobusu, murarz, rolnik a także profesor czy dyrektor jakiejś firmy. W ten sposób tworzą się podziały, bo obie grupy zarabiają mniej lub więcej pieniędzy, ale na tym opiera się coś takiego jak GOSPODARKA, dzięki której masz co jeść i korzystać z różnych usług, a ty chcesz sobie to wszystko ujednolicić, więc taki przewrót z pozoru sprawiedliwy doprowadził by do śmierci milionów ludzi na całym świecie.
Więc głoś te swoje teorie w których widzisz tylko wierzchołek góry lodowej, ale nie obrażaj innych ludzi i na tematy religijne, czy coś jest czy tego nie ma a tamto jest, możesz jedynie spekulować, bo nie masz dostatecznej wiedzy, którą jak zapewne podejrzewam czerpiesz z internetu po przeczytaniu 2 artykułów a potem udajesz głosiciela jedynej prawdy bo tak tam napisali i tak musi być, ale ja cie rozumiem, bo kiedy ja się rejestrowałem na tym forum myślałem bardzo podobnie jak ty, ale z czasem zacząłem rozumieć pewne rzeczy i uświadomiłem sobie, że człowiek z natury chce dążyć do dobrobytu a że to dążenie wygląda czasem bardzo haniebnie, także leży w jego naturze i nie tylko naturze człowieka, bo taki ptaszek na drzewie buduje swoje gniazdko, żeby mu było dobrze, a gdyby miał dostatecznie więcej rozumu to zamiast tego gniazdka, budował by sobie wille z basenem :)

Ps. Narkotyki nie otwierają umysłu, tylko go niszczą, pójdź sobie do MONARU i zobaczysz czy ci ludzie są naprawdę tak bardzo oświeceni jak ty.

Użytkownik Bobek edytował ten post 08.08.2012 - 17:34

  • 4

#23

Shi.

    關帝

  • Postów: 997
  • Tematów: 39
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano



Nie mogłem się powstrzymać :mrgreen:
  • 0



#24

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aleście są przygasić tak człowieka, nie dać mu satysfakcji, nie pozwolić rozwinąć skrzydeł ##
  • 0



#25

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Aidil, miałem nadzieję, że w tym temacie dojdzie do kolejnej ciekawej dyskusji a tu nici *_*. Panie moderator, chyba trzeba zamknąć o ile sprawdziliście, czy kolega autor ma multikonto ;)
  • 0



#26

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Takich tematów o przebudzeniu jest dużo, można połączyć.
  • 0



#27

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Takich tematów o przebudzeniu jest dużo, można połączyć.


Jakie znowu przebudzenie - facio jest na fazie i do przebudzenia ma jeszcze daleko. Przebudzi się jak się wyśpi, wypoci to co wchłonął.

Aidil, miałem nadzieję, że w tym temacie dojdzie do kolejnej ciekawej dyskusji a tu nici *_*. Panie moderator, chyba trzeba zamknąć o ile sprawdziliście, czy kolega autor ma multikonto ;)



Nadzieja, wiara ... i nici ^^,

Użytkownik Aidil edytował ten post 08.08.2012 - 20:20

  • 0



#28

Akranus.
  • Postów: 10
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie człowieku jesteś ymmm... jak by to ująć trochę dziwny. Mówi o przebudzeniu a wręcz podjudza do buntu. Ale mimo wszystko działa tylko na małym forum... Jeżeli ci zależy na przebudzeniu wyjdź na ulice zajmi się czymś nie wiem wstąp do alkaidy albo innego szitu pragnącego zmienić ten świat. Niejakiemu Adolfowi H. też nie podobało się to co się dzieje. Nie wyszło to nikomu na dobre. Mówisz o nas jako o szarych ludziach a sam nie jesteś lepszy. Jeżeli uważasz sięza lepszego to już burzysz swoje przekonania o świecie. Jeżeli uważasz się za lepszego nie różnisz się niczym od ludzi z górnej półki społecznej. Jeżli coś ci się nie podoba zostań politykiem głoś otwarcie swe przekonania a nie chowasz się jak tchórz i piszesz tylko posty na małych forach o tym jak to świat jest zły i bóg nas nie kocha.

To tyle na temat
  • 0

#29

Art123.
  • Postów: 251
  • Tematów: 14
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Pieniądze ? Więcej pieniędzy = więcej pomagania zwierzętom, roślinom i ludziom, niestety. Innej opcji nie widzę, poza usługami darmowego leczenia i otwierania świadomośći na Jezusa.
  • 0

#30

Alembik_Vina.
  • Postów: 1030
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja się zgadzam z początkiem artykułu, ale nie można się otworzyć nie zachowując przy tym ostrożności. Oprócz zagrożeń oczywistych i widzialnych istnieje też szereg zagrożeń niewidzialnych i nieoczywistych. Na przykład:

Pewnie i tak nie wierzyćie w "ufo", oni tutaj są, widzą co się dzieje. Kiedyś tutaj byli ale człowiek uznał ich za boga i niestety musieli się ukryć. Przyjdą tutaj ponownie ale to wy tego musicie chcieć.

Po pierwsze nie wiemy nic o tych tajemniczych istotach. Nie wiemy czy są dobrzy czy źli. Niektórzy otwierają się na kontakty z rzekomymi istotami z innych planet poprzez channelingi. Skąd ta pewność, że bogowie czy demony nie istnieją? Skąd pewność, że istnieje jedynie nasz wymiar przy jednoczesnym twierdzeniu, że istnieje życie po śmierci? Jeśli istnieje życie po śmierci, to być może istnieją również inne wymiary pełne istot gotowych sięgnąć po dusze tych bardziej ufnych ludzi. Czy to bogowie, czy demony, czy kosmici nie ufał bym im i mówię Ci. Jak by nawet do mnie anioły przyszły zaofiarować mi swoją miłość i i zalały mnie światłem to bym się sto razy zastanowił, zanim bym za nimi poszedł. Nie wszystko złoto co się świeci, jak mawia stare przysłowie.

Musicie mieć otwarty umysł a nie siebie blokować.
Podpowiem wam że albo zaczniecie się w siebie zagłębiać, medytować i rozumieć, albo druga metodą, spróbować "zakazanego" przez człowieka owocu - psychodeliku - nie bez powodu zakazany przez człowieka. Komuś na tym zależało by ludzie z nich nie korzystali a pamiętajcie że starożytni z takich substancji chłoneli bardzo dużo wiedzy.

Przy otwieraniu umysłu trzeba zachować ostrożność. Oczywiście co innego być totalnym sceptykiem, bo dla sceptyka istnieje tylko świat nauki i tylko on jest dla niego prawdziwy. Dla otwartego umysłu istnieje również świat ducha, ale w eksploracji tego świata nie należy się zapędzać inaczej stanie się jedynym prawdziwym światem. A to odwrotność sceptycyzmu. Trzeba być rozważnym, aby rychło nie zmienić się w jednego z proroków nowej ery, którym z oczu bije szaleństwo. Oczywiście zapał jest dobrym starterem, ale pośpiech jest złym doradcą.
Na przykład Ty. Czy nie spieszyłeś się zbytnio przy pisaniu tego tematu? A może trzeba było dłużej się zastanowić. Rozważyć wszelkie za i przeciw. Ułożyć zdania w taki sposób by brzmiały mądrze a nie krzykliwie.
A może najpierw trzeba było jeszcze samemu przemyśleć pewne kwestie, żeby wymyślić coś bardziej odkrywczego niż: 'zbudźcie się i się kochajcie'. Bo tylu już ludzi chciało, żeby wszyscy się kochali, ile jest gwiazd na niebie. A żaden jeszcze nie wymyślił sposobu, żeby naprawdę szczerze i prawdziwie zaczęli się kochać. Nawet istnienie Jezusa miało później negatywne konsekwencje, choć miał nieco więcej do powiedzenia, że tak to ujmę.
Druga sprawa, substancje psychodeliczne nie dają wiedzy, jedynie pobudzają do działania umysł w ten sam sposób co na przykład sen. Jeśli chcesz czerpać wiedzę z zażywania tych substancji przygotuj gruby zeszyt i długopis, zapisuj swoje wizje a gdy już efekt minie analizuj i interpretuj (Z zachowaniem trzeźwej ostrożności o której już pisałem wcześniej.) Później możesz zebrać to do kupy, utworzyć z tego głębszy osobisty pogląd. Bo jeśli chcesz pływać na głębokie wody potrzebujesz czasami zarzucić kotwicę zwaną rzeczywistością. Tylko szaleńcy pływają nie zabierając ze sobą kotwicy.
  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych