Skocz do zawartości


Zdjęcie

Otwórzcie w koncu swoje umysły!!!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#1

OpenYourMind!.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Ludzie, piszę to w dobrej intencji. Napiszę tylko raz, mądrzy coś z tego wywnioskują, głuchota będzie się ze mną sprzeciwać.
Czy wy widzicie co tutaj na ziemi się dzieje? Czy jesteście ślepi? Czy może to akceptujecie? Zrozumcie w końcu po co każdy tutaj z nas jest.
Na pewno nie jesteśmy tutaj po to by zarabiać szare pieniądze. Po co Ci pieniądze? - żeby się utrzymać. Spoko, trzeba się utrzymać w tym systemie póki co.. ale po co ci więcej pieniędzy? żeby się wywyższać od inncyh? O jaki to mam mega telefon, zegarek, samochod itp? i po co ci to? osiągniesz tym coś więcej? Nic. NIC!!!
Obracasz się w wyścigu szczurów - chcesz mieć więcej i więcej.. i co dalej z tym zrobisz? Po "śmierci" schowasz te rzeczy do kieszeni? Pomijam już fakt że śmierci nie ma, jest to po prostu pewien etap. A gdzie wasza wiedzia wyciągnięta z życia? W kieszeniach? OBUDŹCIE SIĘ!!
Jesteście manipulowani na każdym kroku, na każdym. Cały system jest tak zrobiony żeby was zatracać!! Religie? Wierzycie? Chrześcijństwo może? Jak można spowiadać się drugiemu człowiekowi ze swoich grzechów!!! On jest waszym Bogiem? On was tutaj stworzył? ŚPICIE!!! Tylko i wyłącznie TY jesteś łącznikiem z Bogiem, żadna druga twoja osoba.
Ludzie jesteście mądrzy a nie myślicie nic a nic. I zapewne jeszcze wierzycie w koniec świata.. Jedyne co może być to wojna, i to tylko i wyłącznie przez was samych bo nie potraficie się ogarnąć, złączyć w jedność i coś zmienić, ograniczacie swój umysł. Taka prawda. Mało tego, nie potraficie zrozumieć błędu dlatego historia się powatarza.
Jak macie myśleć "nie damy rady bla bla" to lepiej wogole nie myślcie. Po co znowu przelewać krew? cierpieć? Mało wam? Zacznijcie się w końcu jednoczyć, myśleć, kochać!! Miłość jest podstawą wszystkiego. Jak można się kierować kolorem skóry! Przecież każdy jest taki sam!! Zrozumcie w końcu. Pewnie i tak nie wierzyćie w "ufo", oni tutaj są, widzą co się dzieje. Kiedyś tutaj byli ale człowiek uznał ich za boga i niestety musieli się ukryć. Przyjdą tutaj ponownie ale to wy tego musicie chcieć.
Musicie mieć otwarty umysł a nie siebie blokować. Podpowiem wam że albo zaczniecie się w siebie zagłębiać, medytować i rozumieć, albo druga metodą, spróbować "zakazanego" przez człowieka owocu - psychodeliku - nie bez powodu zakazany przez człowieka. Komuś na tym zależało by ludzie z nich nie korzystali a pamiętajcie że starożytni z takich substancji chłoneli bardzo dużo wiedzy.
Po tym co tutaj napisałem, ślepi i głusi zmieszają mnie z błotem czym się wogóle nie przejmę - to wy się ograniczacie na wiedzę. Mądrzy coś z tego wywnioskują może, wierze w was.

Powtórzę jeszcze raz, otwórzcie się, kochajcie, działajcie!!

Użytkownik OpenYourMind! edytował ten post 08.08.2012 - 13:34

  • 12

#2

barakudo.
  • Postów: 237
  • Tematów: 6
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Zmień dilera,dostajesz jakieś hipisowskie ziolo.
Dobre czasami ale trzeba je ograniczać

Użytkownik barakudo edytował ten post 08.08.2012 - 11:30

  • 10

#3

Dexter.
  • Postów: 306
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kurcze, nie wiem czy to jakiś prowokator czy może to jest napisane na poważnie, ale co mi tam wypowiem się.

Mówisz o manipulowaniu przez spoleczenstwo i system, a sam to robisz wciskajac nam swoje prawdy, nie nasze.
Postem na forum świata nie zmienisz ani zachowania ludzkiego.
Pieniędzy nie zbieram żeby pokazać się innymi, ale dla własnego dobra i bytu moich bliskich. Chcę po prostu żeby dobrze mi się zyło. To źle? Jeżeli jesteś pancurem i sądzisz, że co od systemu to złe, to nie musisz wcale nam tego przekazywać, zachowaj to dla siebie.
Właśnie co do zachowania czegoś dla siebie. Po co mam się słuchać krzykacza na forum? idź się ucz, zdobądź coś w życiu, stań się ważnym człowiekiem żebym mógl Cię obejrzeć w teleodbiorniku i jak reszta szarej masy będe za tobą podążał a wtedy bedziesz mógł głośno wymawiać swoje prawdy.

Aha i pytałeś się czy my to akcpetujemy. Nie wiem jak reszta, ale ja owszem :) Mieszkam sobie spokojnie na wsi, nie staram się wciskać ludziom niczego na forach w gazetach, telewizji. Świat zostawiam rządzącym, bo ani ja ani Ty wpływu na to nie masz.

Co by nie było tyle krytki z mojej strony to powiem, ze z co niektórymi twoimi poglądami się zgadzam, ale nikomu o tym nie mówie, bo po co?

Użytkownik Dexter edytował ten post 08.08.2012 - 11:49

  • 2



#4

OpenYourMind!.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mówisz o manipulowaniu przez spoleczenstwo i system, a sam to robisz wciskajac nam swoje prawdy, nie nasze.

To nie są moje prawdy, to jest prawda szary człowieku.

Pieniędzy nie zbieram żeby pokazać się innymi, ale dla własnego dobra i bytu moich bliskich. Chcę po prostu żeby dobrze mi się zyło.

Chcesz żeby dobrze ci się żyło? A pomyślałeś o tym co bedzie za parę lat? Pomyślałeś co będą musiały twoje dzieci przeżywać jak tak dalej będzie? Jesteś ślepy, z dnia na dzień coraz gorzej się tu dzieje. Pieniądz dzieli ludzi człowieku.

idź się ucz, zdobądź coś w życiu, stań się ważnym człowiekiem żebym mógl Cię obejrzeć w teleodbiorniku i jak reszta szarej masy będe za tobą podążał a wtedy bedziesz mógł głośno wymawiać swoje prawdy.


swoje się już wyuczyłęm, osiągnałem coś w życiu. Pieniędzy mam wystarczająco, pospełniałem swoje zachcianki. I co mi z tego? Co z tego że spełniam swoje zachcianki? A gdzie wiedza zza życia? Myślisz że w życiu osiągniesz coś jak będziesz na ekranie telewizora? muszę cię zmartwić bo jesteś ślepy.

Świat zostawiam rządzącym, bo ani ja ani Ty wpływu na to nie masz.


Czy ty sobie wogole zdajesz sprawę z tego co piszesz? Ja ani Ty nie ma na to wpływu? to kto ma na to wpływ? To właśnie my mamy na to wpływ, ludzie. Jak paru ludzi może rządzić całym światem, rozumiesz to? Brak mi słow..

Co by nie było tyle krytki z mojej strony to powiem, ze z co niektórymi twoimi poglądami się zgadzam, ale nikomu o tym nie mówie, bo po co?


Masz rację, lepiej być cichym i próbować akceptować to co się dzieje na świecie. Z twojego posta wnioskuje że jesteś trochę egoistą.. bez urazy

Użytkownik OpenYourMind! edytował ten post 08.08.2012 - 12:10

  • -7

#5

Dexter.
  • Postów: 306
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chciałem z Tobą podyskutować człowieku, ale Ty jesteś skłócony sam z sobą.
  • 0



#6

szary123.
  • Postów: 81
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzięki za zapierającą dech w piersiach "radę" :)...Gdybyś tylko trochę zmienił treść i formę wypowiedzi może dotarło by to do szerszego grona....w każdym razie takim naskakiwaniem na ludzi o ,których naprawdę nie ma zielonego pojęcia, kim są co robią i tak dalej...pokazujesz właśnie poziom swojej inteligencji o "Jaśnie oświecony" ....Pisząc "wy" piszesz do wszystkich użytkowników tego forum skąd możesz wiedzieć kto jak sobie żyje czy jakie wartości ceni...a może masz na myśli inną grupę osób ,a ja po prostu nie zrozumiałem?
  • 0

#7

OpenYourMind!.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzięki za zapierającą dech w piersiach "radę" :)...Gdybyś tylko trochę zmienił treść i formę wypowiedzi może dotarło by to do szerszego grona....w każdym razie takim naskakiwaniem na ludzi o ,których naprawdę nie ma zielonego pojęcia, kim są co robią i tak dalej...pokazujesz właśnie poziom swojej inteligencji o "Jaśnie oświecony" ....Pisząc "wy" piszesz do wszystkich użytkowników tego forum skąd możesz wiedzieć kto jak sobie żyje czy jakie wartości ceni...a może masz na myśli inną grupę osób ,a ja po prostu nie zrozumiałem?


Denerwuję się że ludzie są tak bardzo zagubieni, nie dostrzegają tego co w życiu jest naprawdę piękne i ważne. Wciskają szarość innym i tak to wszystko się pętli. Piszę "wy" do wszystkich zagubionych, 'mądrzy' rozumieją o co chodzi.
Jak uraziłęm to przepraszam ale jak pogłaszczesz człowieka po głowe to nie zrozumie.
  • 1

#8

MP-ror.
  • Postów: 71
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Prawie mnie przekonałeś swym gorącym apelem. Ale zrób proszę najpierw mały test, otwórz swoje drzwi na oścież na pewien czas i zobacz co z tego wyniknie :) Analogia do umysłu jest tu nieprzypadkowa.
  • 0

#9

szary123.
  • Postów: 81
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No i widzisz jak nie wiele trzeba o zrozumienie :) Wystarczy zmienić formę wypowiedzi i od razu można podyskutować....jeżeli nie masz pojęcia bo widzę ,że jesteś nowym użytkownikiem o ludziach ,którzy czytują to forum trzeba było trochę inaczej sformułować swoją wypowiedź ...może w formie pytania? a tak to faktycznie ktoś mógł poczuć się urażony bo o ile według Ciebie do "mądrych" to dotrze to Ci "nie mądrzy" uznają to jako atak w ich stronę. Po prostu każdy człowiek jest inny i nie możesz podchodzić do tego ogółem . Powodzenia w nawracaniu ludzi na właściwą drogę !:)
  • 0

#10 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

jesteś sfrustrowany i myślisz, że poznałeś wszelką mądrość tego świata. nie poznałeś- gdybyś poznał nie byłbyś taki agresywny.
Ludzie zrobili się zbyt wygodni i leniwi. zaprzeczy temu każdy karierowicz, który pomimo tego, że siedzi w pracy do 12:00 w nocy tak naprawdę i tak jest leniwy. Mnie też się to wszystko nie podoba. Ale myślisz, że jak napiszesz post na forum, z którego wynika tylko i wyłącznie, że sam się miotasz, bo nie potrafisz sobie z niczym poradzić to inni zareagują na to pozytywnie?
chill out
  • 2

#11

OpenYourMind!.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a tak to faktycznie ktoś mógł poczuć się urażony bo o ile według Ciebie do "mądrych" to dotrze to Ci "nie mądrzy" uznają to jako atak w ich stronę.

Naprawdę, nie chcę nikogo urażać, chciałem 'grubiej' podejść do sprawy. Nie pisałem że lludzie są nie mądrzy, tylko zagubieni niestety. Nie ma głupich ludzi, są tylko zguby którym powinno się pomagać.

myślisz, że poznałeś wszelką mądrość tego świata. nie poznałeś- gdybyś poznał nie byłbyś taki agresywny.

Ja naprawdę nie jestem agresywny.. Chce tylko pomóc ludziom bo są strasznie zatraceni, pogubili wartości.. Ludzie kerują się kolorem skóry, sa wrogo nastawieni do siebie. Czy oby na pewno o to tutaj chodzi? A czy pomyśleliście sobie kiedykolwiek jak to by było gdyby wszyscy żyli w jedności? Ile byśmy mogli odkryć nieznanego? Jak by się żyło?

Użytkownik OpenYourMind! edytował ten post 08.08.2012 - 13:05

  • 1

#12 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Niektórzy pewnie tak myśleli. A niektórzy myśleli nad tym jak zamordować sąsiada, żeby nikt nikt ich nie nakrył. Nie wiem jak to możliwe, ale niektórzy są zaprogramowani na to, żeby nachapać się jak najwięcej a później umrzeć wśród tych rupieci. Nie zmienisz tego
  • 0

#13

bolekilolek.
  • Postów: 1377
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Po kolei.

Ludzie, piszę to w dobrej intencji. Napiszę tylko raz, mądrzy coś z tego wywnioskują, głuchota będzie się ze mną sprzeciwać.


Dobry trik. Zastrzec na początku - nie zgadasz się ze mną - jestes głuchy, głupi, zagubiony.

Czy wy widzicie co tutaj na ziemi się dzieje? Czy jesteście ślepi? Czy może to kurwa akceptujecie? Zrozumcie w końcu po co każdy tutaj z nas jest.


Po co? I spokojniej. Tu się nie przeklina.

Na pewno nie jesteśmy tutaj po to by zarabiać szare pieniądze. Po co Ci pieniądze? - żeby się utrzymać. Spoko, trzeba się utrzymać w tym systemie póki co.. ale po co ci więcej pieniędzy? żeby się wywyższać od inncyh? O jaki to mam mega telefon, zegarek, samochod itp? i po co ci to? osiągniesz tym coś więcej? Nic. NIC!!!


No nie dla samych pieniędzy. No, ale sprzęty, gadżety nie są złe.. To kwestia wychowania, charakteru. "Defekuje" wyżej niż "cos do siedzenia" ma.

Obracasz się w wyścigu szczurów - chcesz mieć więcej i więcej.. i co dalej z tym zrobisz? Po "śmierci" schowasz te rzeczy do kieszeni? Pomijam już fakt że śmierci nie ma, jest to po prostu pewien etap. A gdzie wasza wiedzia wyciągnięta z życia? W kieszeniach? OBUDŹCIE SIĘ!!


Śmierć (łac. mors, exitus letalis) – stan charakteryzujący się ustaniem oznak życia, spowodowany nieodwracalnym zachwianiem równowagi funkcjonalnej i załamaniem wewnętrznej organizacji ustroju.
(wikipedia.pl)
Nie ma smierci? Masz defnicję.

Co do wiedzy - taki już nasz swiat. W sumie ciekawy i fascynujący, aby go poznawać.

Jesteście manipulowani na każdym kroku, na każdym. Cały system jest tak zrobiony żeby was zatracać!! Religie? Wierzycie? Chrześcijństwo może? Jak można spowiadać się drugiemu człowiekowi ze swoich grzechów!!! On jest waszym Bogiem? On was tutaj stworzył? ŚPICIE!!! Tylko i wyłącznie TY jesteś łącznikiem z Bogiem, żadna druga twoja osoba.


W tym temacie mamy bardzo dobry przykład.

No i już spoglądając niżej to jest ten Bóg według Ciebie? Bo raz Bóg, później ufo?

Ludzie jesteście mądrzy a nie myślicie nic a nic. I zapewne jeszcze wierzycie w koniec świata.. Jedyne co może być to wojna, i to tylko i wyłącznie przez was samych bo nie potraficie się ogarnąć, złączyć w jedność i coś zmienić, ograniczacie swój umysł. Taka prawda. Mało tego, nie potraficie zrozumieć błędu dlatego historia się powatarza.


Raczej "szaraczki" nie zdecydują o tym, czy wybuchnie wojna czy nie...

Jak macie myśleć "nie damy rady bla bla" to lepiej wogole nie myślcie. Po co znowu przelewać krew? cierpieć? Mało wam? Zacznijcie się w końcu jednoczyć, myśleć, kochać!! Miłość jest podstawą wszystkiego. Jak można się kierować kolorem skóry! Przecież każdy jest taki sam!! Zrozumcie w końcu.


A ten fragment, jest jakby przemówieniem do ludzi planujących wojnę. Ja tam nie planuję nikogo mordować, pewnie nikt z tu obecnych także. Więc po co te słowa? I w ogóle własnie o jakie przelewanie krwi Ci chodzi?

Pewnie i tak nie wierzyćie w "ufo", oni tutaj są, widzą co się dzieje. Kiedyś tutaj byli ale człowiek uznał ich za boga i niestety musieli się ukryć. Przyjdą tutaj ponownie ale to wy tego musicie chcieć.


Gdzie są? I skąd o tym wiesz? Nie czekaj. Pierwsze zdanie mówi o tym, że są i widzą, drugie, że kiedys byli, hmm. Są czy nie są?

Musicie mieć otwarty umysł a nie siebie blokować. Podpowiem wam że albo zaczniecie się w siebie zagłębiać, medytować i rozumieć, albo druga metodą, spróbować "zakazanego" przez człowieka owocu - psychodeliku - nie bez powodu zakazany przez człowieka. Komuś na tym zależało by ludzie z nich nie korzystali a pamiętajcie że starożytni z takich substancji chłoneli bardzo dużo wiedzy.


Jak siedzenie z zamkniętymi oczyma, z pustym umysłem ma mi pozwolić się ten zaczadzony łeb odblokować? I co do drugiej "opcji" - psychodeliku - w sensie narkotyku? W jaki sposób substancje uzależniające i wyniszczające organizm miałyby mi pomóc? Chyba jeszcze bardziej "zaczadzić"... Jeżeli dobrze rozumiem, no to nieładnie na forum zachęcać do zerwania "zakazanego owocu"...

Po tym co tutaj napisałem, ślepi i głusi zmieszają mnie z błotem czym się wogóle nie przejmę - to wy się ograniczacie na wiedzę. Mądrzy coś z tego wywnioskują może, wierze w was.


Powtórka z pierwszego wersu?

Powtórzę jeszcze raz, otwórzcie się, kochajcie, działajcie!!


Dobra. Medytujemy, walimy system, kochamy, i jeżeli dobrze rozumiem ćpamy. I co to da? Jaki to ma cel? Co dzięki temu osiągnę?

Oczywiscie nie jestem przeciw tolerancji i tak dalej. Bardziej ciekawi mnie Twoja ideologia autorze, wizja swiata, zwłaszcza tego "niewidzialnego". I o co chodzi z tą smiercią, nie rozumiem.

Użytkownik RuudJolie edytował ten post 08.08.2012 - 13:24

  • 3



#14

exio.
  • Postów: 492
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Religie? Wierzycie? Chrześcijństwo może? Jak można spowiadać się drugiemu człowiekowi ze swoich grzechów!!! On jest waszym Bogiem? On was tutaj stworzył? ŚPICIE!!!


Jakie chrześcijaństwo? To KK sobie wymyślił, że tylko ksiądz może spowiadać w Piśmie Świętym jest trochę inaczej. Nie myl tutaj panów z KK bawiących się w bogów i ich chorych dogmatów, którzy na każdym kroku podważają boskie przykazania i nie tylko z wiarą chrześcijańską.

Z kosmitami się nie zgodzę ale reszta nawet nie jest głupia.

btw Usuń ten wulgaryzm z 2 zdania bo dostaniesz ostrzeżenie.
  • 1



#15

erebeuzet.
  • Postów: 865
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Fight club Chucka Palahniuka był bardziej przekonujący...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych