Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czerwone obiekty UFO zalewają świat


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
187 odpowiedzi w tym temacie

#151

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

piotrek324

nie ma sensu dyskutować z trollami pokroju any mert czy ill, bo oni zawsze byloi i beda masońskimi trollami. Sam widziaalem obiekt czerwony jak rosyjhską flagę, a więc bylo to UFO i juz, i koniec

edycja overdose
Dołączona grafika
  • -3

#152

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

a więc bylo to UFO i juz, i koniec


Faktycznie. Nie ma co dyskutować, toż to argument nie do obalenia. Prawie jak klasyczne "bo tak". ;)

Ale na pytania dotyczące lampionów, satelit czy samolotów nadal będę odpowiadać. Na złość Hologramowi! 8)
  • 0



#153

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Ane Mert

W TRZECH ZDANIACH ODPOWIEDZ MI NA PYTANIE - DLACZEO NA SWIECIE POJAWIAJĄ SIĘ DOKLADNIE 3 LAMPIONY KTORE ZACHOWUJĄ SIE PODEJRZANIE. CZEKAM NA TWOJĄ OPINIĘ. MASZ 30 SEKUND - JESLI ODPOWIESZ MASZM MILION DOLAROW O
  • -2

#154

Toster.
  • Postów: 21
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tak, pięknie uargumentowane Hologramie. Sądzę, że w tej sytuacji możemy Ci jedynie przyznać racje. /sarkazm mode off

@piotrek324
Rozumiem Twoją wiarę w to, iż zaobserwowany przez Ciebie obiekt nie był ziemskiego pochodzenia, ale jako że jestem sceptykiem, co przyznaję otwarcie, trudno mi uwierzyć w to i wybacz, ale będę się czepiał :)

Jesteś pewien, że to nie był samolot? Jako że w pewnym stopniu interesuję się lotnictwem, wiem jak wygląda samolot na nocnym niebie, a ten mógł po prostu się od Ciebie oddalać. Wtedy widziałbyś tylko te czerwone światełko, a ta zielona poświata może być po prostu efektem słabej jakości nagrania. Niemniej jednak jest to jeden z ciekawszych filmów, jakie się tutaj pojawiły. Mógłbyś go wrzucić w wersji oryginalnej na jakiś hosting? Chciałbym się temu dokładnie przyjrzeć.

Zastanawia mnie wciąż jeden fakt, niby dlaczego obcy którzy przylecieli do nas z hen daleka mieliby latać po nocnym niebie i świecić czerwonymi światełkami? Jaki to ma sens? Czemu ich pojazdy miałyby w ogóle migać jakimkolwiek światłem? Nie chcą się zderzyć z naszymi samolotami i chcą być widoczne dla ludzi na ziemi? :) Czekam na wasze teorie.
  • 0

#155

Redux.
  • Postów: 31
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rozumiem twój sceptycyzm i zamierzam rozwiać co niektóre twoje wątpliwości.

Damn, zostałem sceptykiem... Poprostu to forum mnie nauczyło, że nie wszystko co lata jest czymś niezwykłym (żeby nie powiedzieć UFO/NOL w których istnienie wierzę).
Trzeba było wspomnieć o tym samolocie, to bym się nie produkował tyle... ;) Faktem jest, że samolot nie świeci cały czas na czerwono (z zielonymi przebłyskami), jak to miało miejsce na twoim filmiku.
-----------

nie ma sensu dyskutować z trollami pokroju any mert czy ill, bo oni zawsze byloi i beda masońskimi trollami. Sam widziaalem obiekt czerwony jak rosyjhską flagę, a więc bylo to UFO i juz, i koniec

Pierwsze primo: kto tu kogo trolluje?
Drugie primo: rosyjska flaga jest w 1/3 czerwona, pewnie chodziło ci o flagę ZSRR, ale nie kłóćmy się - to nie ma sensu.
Trzecie primo (tak na przyszłość): to że widziałeś obiekt, który uznałeś za niezidentyfikowany, nie znaczy, że wszystko inne nim będzie.
.... i wiem, że primo jest tylko pierwsze ;)
End of flame proszę :)

EDIT: ubiegli mnie :)
Ad ostatni akapit postu Tostera: Teorii jest tyle, że na to trzeba oddzielny temat. Ja jestem tylko przekonany, iż takowe obiekty istnieją (a już nie wnikam w ich pochodzenie).

Użytkownik Redux edytował ten post 04.08.2012 - 23:00

  • 0

#156

piotrek324.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Toster

Jak już wcześniej napisałem, zaraz po tej obserwacji nadleciał samolot. Specjalnie drugi raz włączyłem telefon, aby nagrać samolot po to, aby porównać to co widziałem, ze znanym nam zjawiskiem, jakim jest przelot samolotu (próbowałem nagrać ten drugi filmik ojcu, ponieważ od lat próbuję mu udowodnić że UFO istnieje hehe.). Niestety nie wiem, czy w ogóle złapałem ten samolot w kadr kamery, ponieważ światła samolotu były zbyt słabe, żeby zobaczyć je przez ekran telefonu.

W poniedziałek nagram trzeci filmik za dnia. Postaram się nagrać z takiej pozycji, z której nagrywałem tamte filmiki.

Video017-NOL
http://www.sendspace...4c8ad8/video017

Video018-samolot
http://www.sendspace...156870aeb3b22d6
  • 0

#157

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ane Mert

W TRZECH ZDANIACH ODPOWIEDZ MI NA PYTANIE - DLACZEO NA SWIECIE POJAWIAJĄ SIĘ DOKLADNIE 3 LAMPIONY KTORE ZACHOWUJĄ SIE PODEJRZANIE. CZEKAM NA TWOJĄ OPINIĘ. MASZ 30 SEKUND - JESLI ODPOWIESZ MASZM MILION DOLAROW O


Jedynym zachowaniem owych "lampionów" dla którego nie przychodzi mi do głowy łatwe wytłumaczanie jest ich nagłe pojawianie się (jak gasną to ok, lampiony mają to do siebie, że w pewnej chwili gasną i spadają). Mogłabym tu na siłę coś pewnie wymyślić ale nie chce mi się produkować - uznajmy więc, że filmiki na których lampiony teleportują się z miejsca na miejsce to faktycznie UFO.

Sam natomiast fakt pojawiania się w różnych miejscach świata 3 lampionów jakoś mnie nie dziwi. Lampiony stały się ostatnio modne nie tylko w Polsce a skoro można wysłać w niebo zarówno pojedynczy lampion jak i całą gromadę dlaczego nie wysłać trzech? Każde 3 punkty ułożą się na 100% w kształt trójkąta a każdy trójkąt widziany pod odpowiednim kątem stanie się dla obserwatora trójkątem równobocznym - perspektywa. Takie lampiony mogą poruszać się jak chcą - kierunek i siła wiatru może zmieniać się z wysokością. A nagłe gaśnięcie ich nawet w jednym punkcie wywołane jest tym, że paliwo uległo spaleniu i ogień zgasł.

Ale oczywiście niczego nie sugeruję. Równie dobrze kosmici mogą nam wysyłać swoje statki przeprowadzając inwazję. Wyrażam tylko swoje zdanie a tego regulamin forum jakoś nie zabrania. ;)
  • 1



#158

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Hologram

nie ma sensu dyskutować z trollami pokroju any mert czy ill, bo oni zawsze byloi i beda masońskimi trollami.

Tego jeszcze nie było, Masoński Troll. Czuję się wyróżniony.

Co do dyskusji, to ja miałem na nią ochotę, choć ostatnio tu nie zaglądam (kwestie zawodowe). Nie przypominam sobie, żebyś w ogóle odniósł się do mojej interpretacji filmów w sposób inny niż: "To są kosmici i koniec".
Pytałem też co wskazuje na to, że obiekty tworzące trójkątne formacje są tworami techniki lub są inteligentne.

Użytkownik Ill edytował ten post 04.08.2012 - 23:54

  • 0

#159

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

http://www.nautilus....artykul&id=2574
  • -1

#160

Bijaz.
  • Postów: 11
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Taka moja teoria, proszę mnie za nią nie atakować, tylko tak sobie lubię pomyśleć :D Jak dla mnie, jeśli obiekty te są obcego pochodzenia, światła mają najważniejszą rolę w całej konstrukcji, a mianowicie może chodzić o właśnie efekt psychologiczny jaki wywołują. Wywołują szok, wielkie emocje itd. a nikt nie potrafi ich w 100% wytłumaczyć. Chodzić może właśnie o to, byśmy je widzieli, a nie wiedzieli czym to jest. Może to być część planu przygotowania nas psychologicznie na jakieś większe zdarzenie. A skoro jest już tego tak dużo, ten plan prze na przód. Nie mówię że wierzę w to w całości, to tylko przypuszczenia. Przepraszam jeśli ktoś już podawał taką teorię, nie mam za bardzo czasu przeczesywać całego wątku, a nie chcę kopiować.
  • 2

#161

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeszcze apropo lampionów:



Jak się człowiek przypatrzy można dostrzec wiele dziwnych zachowań. Niektóre gasną, niektóre spadają, jedne zdają się migać, inne nie, większość leci w lewo ale są i takie które lecą w prawo... ba! A niektóre znikają i pojawiają się!
  • 3



#162

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

ANA MERT

ALE ZADNE NIE ZNIKAJĄ, I NIE POJAWIAJĄ SIĘ 30-50 METORW DALEJ, W CIĄGU 2/3 SEKUND. a TAKI WIDZIALEM, CO POWIESZ?
  • 0

#163

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@Bijaz

Może to być część planu przygotowania nas psychologicznie na jakieś większe zdarzenie.

Ja sądzę, że jeśli mamy do czynienia faktycznie z obcymi istotami i ich technologią, to obserwacje ich pojazdów są dla nich wpadką, a nie celowym pokazem obecności.
Skoro już tutaj dotarli i do tej pory nie nawiązali oficjalnego kontaktu, ale kryją się pod (jak widać nie zawsze skutecznym) kamuflażem, to szczerze wątpię w ich dobre zamiary.

@Hologram

ALE ZADNE NIE ZNIKAJĄ, I NIE POJAWIAJĄ SIĘ 30-50 METORW DALEJ, W CIĄGU 2/3 SEKUND. a TAKI WIDZIALEM, CO POWIESZ?

Ja nie wiem co widziałeś, jednakże zawsze pod uwagę należy brać wszystkie wytłumaczenia i w miarę możliwości kolejne odrzucać, aż zostanie najbardziej prawdopodobne.
Druga sprawa, to robienie bezpodstawnych założeń. Widzisz na niebie poruszające się, mrugające światło i uznajesz to za statek kosmitów. Na jakiej podstawie? Znamy jakikolwiek przykład pozaziemskiej technologii, która nie została wymyślona przez człowieka?
  • 0

#164

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ANA MERT

ALE ZADNE NIE ZNIKAJĄ, I NIE POJAWIAJĄ SIĘ 30-50 METORW DALEJ, W CIĄGU 2/3 SEKUND. a TAKI WIDZIALEM, CO POWIESZ?


Powiem, żebyś przestał używać capsa i uważniej przeczytał ten post: #157
  • 0



#165

zeszyt w kratkę.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam, to mój pierwszy post poza Hyde Park'iem.
Co wy z tymi lampionami? Dopóki nie zajrzałem do tego tematu, nie wiedziałem w ogóle że takie coś jest, i tak wygląda. Czepiacie się już do przesady, na pewno jest jakieś lepsze wyjaśnienie niż wasze ulubione chińskie lampiony.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 7

0 użytkowników, 7 gości oraz 0 użytkowników anonimowych