Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odkrycie w Google Maps


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
38 odpowiedzi w tym temacie

#16

Mischakel.

    Ataman

  • Postów: 762
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Co innego Waszyngton, który jest stolicą państwa założonego przez w dużej mierze Masonów (co jest ogólnie znanym faktem), a co innego jakieś miasto w Australii. Godło USA jest pełne symboli, dolary są ich pełne, to i ulice przy Białym Domu mogą być. Ale to tylko symbolika, nawet jak widać nie ukrywana specjalnie.

Ale jak to się ma do Australii, do Canberry? Moim zdaniem nijak.
  • 0

#17

the vampire.
  • Postów: 134
  • Tematów: 6
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To nie jest "jakieś miasto" w Australii, a siedziba parlamentu ;) Jak dla mnie jest to oczywiste, że widać tam piramidę, może i nie ma to związku z jakimiś szczególnymi wydarzeniami, ale nie jest to też na pewno zjawisko przypadkowe. Ponadto temat został założony aby podzielić się z Wami tym spostrzeżeniem, wiadomo że nie każdy wziął to na serio, ale bez przesady, według mnie to po prostu zastanawiające.
  • 0

#18

MrOsamaful.
  • Postów: 550
  • Tematów: 14
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To nie jest "jakieś miasto" w Australii, a siedziba parlamentu ;) Jak dla mnie jest to oczywiste, że widać tam piramidę,

To zaznacz tą piramidę bo ja tu nawet jednego trójkąta nie widzę a co dopiero 4...

może i nie ma to związku z jakimiś szczególnymi wydarzeniami, ale nie jest to też na pewno zjawisko przypadkowe. Ponadto temat został założony aby podzielić się z Wami tym spostrzeżeniem, wiadomo że nie każdy wziął to na serio, ale bez przesady, według mnie to po prostu zastanawiające.

Ale co jest zastanawiające? Te dwa koła a może trapez? Tam nie ma ani jednego trójkąta a co dopiero piramidy.

Dołączona grafika
  • 2

#19

Mischakel.

    Ataman

  • Postów: 762
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wampirko, mogłaś od razu powiedzieć, że to siedziba parlamentu Australii w Canberze, bo nie każdy mógł się tego domyślić. Dla mnie to nadal tylko szukanie cudów niewidów.
  • 0

#20

the vampire.
  • Postów: 134
  • Tematów: 6
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@up, ale chyba widać wyraźnie co jest napisane na mapie, prawda?
Zgadzam się, nie jest to idealny kształt trapezu ani trójkąta, ale jest to z lekka niepokojące, dla mnie przynajmniej.
  • 0

#21

Mischakel.

    Ataman

  • Postów: 762
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No nie. Nie każdy będzie domyślał się lokalizacji po nazwach ulic. Netykieta wymaga wprowadzenia do tematu, kiedy ten się zakłada.

I co w tych kształtach może niepokoić? W najgorszym wypadku te ulice zaprojektowali Masoni. Jakie z tego mroczne konsekwencje? Bezpośrednie - żadne. Takie jak z tego, że w Watykanie stoi obelisk itp. To tylko symbolika.
  • 0

#22

the vampire.
  • Postów: 134
  • Tematów: 6
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A może TO porównanie sprawi, że w końcu zobaczycie podobieństwo?
Ponadto samo logo rozdania nagród MTV w 2007 roku w Australii daje sporo do myślenia:

Dołączona grafika

Tutaj artykuł o mikroczipach.

Nie chcę wyjść na paranoika, po prostu jak dla mnie, nie jest to dość normalne.

Użytkownik the vampire edytował ten post 19.07.2012 - 19:11

  • 0

#23

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co do loga - odkryłaś, że ludzie uwielbiają piramidy.
Co do ulic - ktoś ładnie to zaplanował - puścił mosty w miejscach najbardziej ku temu odpowiednich. Podstawa tej Twojej piramidy to nie linia prosta, tylko łuk. Gdyby ktoś to z góry planował jako piramidkę, to puścił by ramiona trójkąta nieco niżej, żeby Parkes Way nie szła po łuku.

Rondo na Placu Powstańców Śląskich we Wrocławiu tworzy podobny trójkąt wraz z ulicami Zaporoską, Powstańców Śląskich i Wielką, a także z Powstańców Śląskich, Sudecką i Aleją Wiśniową. Z wielu rond do których dochodzą dwie ulice znajdzie się wiele takich, w których te ulice są przecięte trzecią.

Co w tym dziwnego?
  • 1

#24

PiXel.
  • Postów: 108
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

*
Popularny

...nie przeraża Was z lekka to "odkrycie"?

Myślisz, że tutaj jest bezpiecznie ? :>
Dołączona grafika
  • 12

#25

the vampire.
  • Postów: 134
  • Tematów: 6
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dobrze, że temat się spodobał, udzielacie się w nim "odkrywając" coraz to nowsze rzeczy ;)
A tak na serio, to nie wiem czy jest jakiś sens prowadzenia dalej tej dyskusji, skoro dla was piramidy w tak ważnych miejscach, to po prostu nic nie znaczący zbieg okoliczności.
Prosiłabym o zamknięcie tematu.
  • -1

#26

Biedronka.
  • Postów: 234
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ale jak mają się te piramidy do ważnych miejsc? Czy trójkąt jest zastrzeżonym znakiem NWO? Na większości toalet jest wywieszony trójkąt, który symbolizuje ubikację dla mężczyzn, to niby co ma oznaczać?

W każdym mieście i miasteczku znajdziesz tak ułożone ulice. Każde miasto zaczynało się od jakiejś jednej drogi, przy której budowano domy. Rozrastały się coraz bardziej i bardziej, dochodząc do jakiś większych skrzyżowań dróg i szlaków, którymi dowożono towary. Nikogo nie obchodziło jak to będzie wyglądać z góry.
  • 1

#27

ultimate.

    Animam debeo !

  • Postów: 500
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

No chyba jednak się mylicie... im bardziej analizuję to miejsce tym bardziej robi się ciekawie :D

Dołączona grafika
  • 7



#28

Mischakel.

    Ataman

  • Postów: 762
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wampirko, nie poddawaj się tak łatwo. Może ja i inni się z Tobą nie zgadzamy, ale to nie znaczy, że należy zamykać Twój temat. Niech sobie będzie tak długo, jak ktoś ma coś do powiedzenia. A może w końcu ktoś znajdzie coś, co poprze jeszcze Twoją teorię? Walcz o swoje.
  • 0

#29

the vampire.
  • Postów: 134
  • Tematów: 6
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

W internecie można doszukać się kilku stron mówiących o związku Australii z Illuminatami, ale dla większości osób i tak nie ma to sensu.
Każdy mój post jest w tym temacie minusowany, więc nie widzę dalszego sensu przekonywania kogokolwiek o tym, że coś faktycznie jest na rzeczy. Lepiej jest przecież wykazać się humorem, po co brać to na serio.
  • 1

#30

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Rybko, wróć do swoich krepipast, a tutaj nie baw się dalej.
Kształt tych ulic nie ma nic wspólnego z iluminatami. Takie ulice są w każdym większym mieście.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych