Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poszukiwania filmu z lądowania na Księżycu.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
118 odpowiedzi w tym temacie

#46

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I nie przesadzajcie ze w tamtych czasach mieli tak zaawansowana technologie by moc transmisje z ksiezyca puszczac na zywo.

Nikt nie przesadza. Dowody masz podane jak na dłoni.
  • 0



#47

kEhYo.
  • Postów: 62
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Lynx, próżne twe wysiłki, gdyż w filmie produkcji ARTE France "Dark Side of the Moon" przed kamerą, ludzie z NASA, astronauci, główni doradcy prezydenta Nixona z tamtych czasów i inne osobistości rządowe przyznają się do tej największej mystyfikacji naszych czasów: lądowanie na Księżycu było sfałszowane.

Sprawdź ten post http://www.paranorma...opic.php?t=3158
  • 0

#48

Automasz.
  • Postów: 169
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Trzepoczaca flaga na ksiezycu...to czym was karmiono w tv...


Pochwal sie czym ty sie karmisz i pokaz dowolny material filmowy gdzie flaga trzepocze , jest juz wbita w grunt i nie jest trzymana przez zadnego astronaute.
  • 0

#49

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ale w próżni nie może trzepotać :rotfl:
  • 0



#50 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Automasz, DJ_Cinex lub Eurycide podawali takie materialy filmowe i pisze to co widzialem ale zapewne Ty wiesz lepiej.
  • 0

#51

kEhYo.
  • Postów: 62
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W próżni flaga nie może nawet falować gdyż zgodnie z prawami fizyki aby powstała fala musi być medium, w którym ta fala może zaistnieć. Także nawet zwracając uwagę na manipulację flagą przez astronautę widać wyraźnie reakcję na opór powietrza i powstawanie sinusoidalnych struktur na materiale w czym dowód, że flagę otacza medium, którym jest powietrze. W próżni nie da się wytrzepać np koca n zanany nam sposób :)
  • 0

#52

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Całkowicie się mylisz. Falowanie wynika z drgań jakie flaga dostała przez umieszczanie je w podłożu. A ponieważ nie ma oporu powietrza, to falować może długo, szczególnie, że ma sprężyste elementy na dole i na górze.
  • 0

#53

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ludzie z NASA, astronauci, główni doradcy prezydenta Nixona z tamtych czasów i inne osobistości rządowe przyznają się do tej największej mystyfikacji naszych czasów: lądowanie na Księżycu było sfałszowane.

Chodzi o tych ludzi, którzy twierdzą (jak piszesz w podlinkowanym wątku), że to Nixon zapoczątkował program Apollo? ;->
  • 0



#54

Automasz.
  • Postów: 169
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zwracając uwagę na manipulację flagą przez astronautę widać wyraźnie reakcję na opór powietrza i powstawanie sinusoidalnych struktur na materiale w czym dowód, że flagę otacza medium, którym jest powietrze.


Minipulitzer za usta tygodnia. Myslalem ze twoj pseudo naukowy belkot jak na przyklad "tryb maskowania UFO poprzez wyzszy poziom wibracji molekularnej" z tego watku jest nie do pobicia, ale marszczenie sie flagi jako "sinusoidalne struktury" kladzie mnie po prostu na kolana. :lol : :lol :
  • 0

#55

kEhYo.
  • Postów: 62
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Lynx

Chodzi o tych ludzi, którzy twierdzą (jak piszesz w podlinkowanym wątku), że to Nixon zapoczątkował program Apollo?


Nie złapiesz mnie na to, że nie wiem kto zapoczątkował program Apollo :)
Nixon wydał decyzję by sfałszować materiał filmowy, a ci ludzie to jego doradcy i świadkowie tej decyzji.
Weź obejrzyj ten film...
  • 0

#56

kEhYo.
  • Postów: 62
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

znajomi mówią, że jestem geniuszem hehe :-D

interesuję się wieloma dziedzinami, w tym fizyką, kwantową też :)
  • 0

#57

Automasz.
  • Postów: 169
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 
Dobra było do śmiechu, ale koniec. Proszę, żebyś w przyszłości pisał komentarze, które nikogo nie urażają.


Nie zauwazylem aby adresat czul sie urazony. To twoja subiektywna ocena. Proponowalbym wiec abys z kolei ty na przyszlosc wyrazal wlasne poglady, nie zas sugerowal jakiekolwiek formy sklocania dyskutantow na forum. Rowniez bardzo o to prosze. Jesli bedzie chcial sie ustosunkowac do tego, iz uwazam ze jego styl to pseudo-naukowy belkot, z ktorego nic nie wynika, uczyni to sam.

Nie robmy jednak OT i skupmy sie na watku.
  • 0

#58

kEhYo.
  • Postów: 62
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Automasz, to że nie reaguję na twoje wyzywające odpowiedzi świadczy tylko o tym, że nie powiedziałeś nic ciekawego...

A bełkot to ty masz i to szyderczy i wyluzuj bo sie spocisz.
  • 0

#59

Automasz.
  • Postów: 169
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

 Jeśli masz coś do dodania napisz mi na pw.


Nie mam ci nic do dodania, bo nie mam takiej potrzeby.
Przeceniasz chyba nieco swoja role ;-)
Zacytuje ponownie co napisalem w poprzednim poscie:
"Nie robmy jednak OT i skupmy sie na watku."

Dla mnie definitywny EOT i wrocmy wreszcie do tematu, bo sie rozlazi.
  • 0

#60

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Weź obejrzyj ten film...

Automasz swoim postem uświadomił mi, że już go kiedyś widziałem :-)
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych