Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poszukiwania filmu z lądowania na Księżycu.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
118 odpowiedzi w tym temacie

#76

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

logiczne jest za na nagraniach lepszej jakosci widac wiecej

Prawda. Dlatego niezrozumiałe jest to, że tak wiele osób ignoruje bardzo dobrej jakości nagranie z drugiej kamery Apollo 11.
  • 0



#77

Labamba.
  • Postów: 59
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

bo nic nie wnosza do tematu

Swoja droga chyba logiczne jest za na nagraniach lepszej jakosci widac wiecej, czyz nie?


niekoniecznie, jesli chcesz tam zobaczyć ufo to na tym filmie w złej jakości powinno być widac jakąś rozmyta plamę, no chyba że chcesz zobaczyć małe świecące punkty :P
  • 0

#78

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

mowiac o UFO raczej mialem na mysli emitowane swiatlo a nie konkretny obiekt
  • 0



#79

Labamba.
  • Postów: 59
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ok, w takim razie dlaczego na rozmazanych filmach miałoby tego światła nie być ? na złej jakości filmach z niby ufo widać bardzo dobrze świata...
  • 0

#80

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

mowiac o UFO raczej mialem na mysli emitowane swiatlo a nie konkretny obiekt

By lepiej Ciebie zrozumieć zapytam w ten sposób: czy twierdzisz, że gorsza jakość przekazu była zabiegiem celowym?
  • 0

#81

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

[- w końcu czy dobra jakość tych nagrań mogłaby ujawniać pozaziemską technologię na Księżycu?
na te pytania każdy powinien sobie odpowiedzieć samemu.
[b]by Eurycide

Jeśli wolno mi wtrącić swoją skromną interpretację, to pod pozaziemską technologią na Księżycu rozumiem jakąś formę zagospodarowania Księżyca przez naszych braci z Kosmosu czyt. jakieś urządzenia, maszyny, czy lądowisko dla ich pojazdów.

więc "emitowane światlo" nijak się ma do tego i szanowny Eurycide odwraca kota ogonem;)
  • 0



#82

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

By lepiej Ciebie zrozumieć zapytam w ten sposób: czy twierdzisz, że gorsza jakość przekazu była zabiegiem celowym?


absolutnie nie, zastanawiam sie natomiast dlaczego przez 30 lat nie wyemitowano nagrania oryginalnego
  • 0



#83

NoMeansNo.
  • Postów: 1580
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

absolutnie nie, zastanawiam sie natomiast dlaczego przez 30 lat nie wyemitowano nagrania oryginalnego

To chyba coś będzie w tym temacie? link
  • 0

#84 Gość_jarecki_ole

Gość_jarecki_ole.
  • Tematów: 0

Napisano

Można też poszukać tych taśm na Allegro i Ebayu, ostatnio kupiłem okazyjnie cały karton historycznych kaset na giełdzie w Lubiniu i jeszcze wszystkich nie przeglądnąłem ale widziałem już film z misji Apollo 13, jak znajdę z 11-tej to będzie dopiero odkrycie ;)
  • 0

#85

DrGreenthumb.
  • Postów: 112
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hihi

Info od NASA:

Oryginalne nagranie z mijsi Apollo 11 odnalazło się po przeszukaniu mieszkania Polaka (pseudonim jarecki_ole)
w śród jego nagrań przy okazji odnaleźliśmy także kilka innych, które podobnie jak film z misji Apollo 11 zaginęły z magazynu

Motto: Polak potrafi :D :D :D
  • 0

#86

Krzys.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

wedlug mnie na ksiezycu jest jakas baza UFo (lub ludzie whatever) pod ziemia albo po ciemnej stronie ksiezyca . I w jakims tam sposob dzieki tym baza jest powietrze i mamy powiewajaca flage Amstronga tak! ;d;d

dj_cinex : Kolejne tego typu wpisy beda nagradzane warnem...
  • 0

#87

Labamba.
  • Postów: 59
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dj_cinex przecież o to wam chodzi, żeby wszyscy w to uwierzyli to co tu warnami straszysz ?

dj_cinex : Nie chce zaśmiecać tematu niepotrzebnymi wpisami z mojej strony. Co masz na myśli pisząc "wam" ? Czyli również ma się to tyczyć mnie... Gdyby mi na tym zależało to bym pisał tu tego typu rzeczy, a widzisz tu jakiś mój wpis ? (Po owym newsie) Wypowiadam się tam... gdzie mam coś do powiedzenia i tam gdzie owy wątek mnie zainteresuje. Jeśli masz jakieś dalsze przemyślenia na temat "naszej" działalności (a nie odnośnie tematu) zapraszam na PW lub do działu zażaleń. Każdy odpowiada za siebie...
  • 0

#88

Labamba.
  • Postów: 59
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no to ja będę robił po waszemu

wszyscy jesteście częścią jakiegoś większego spisku który ma na celu wmówienie ludziom kosmitów itd... na nic nie zdają się Twoje wyjaśnienia bo to MY i tylko MY mamy racje, nie próbujcie pzredstawiać jakichś naukowych dowodów bo i tak je zignorujemy, zresztą mamy to głęboko w d...., przecież tylko my mamy racje...

a skoro cię nie interesuje ten dział to po kiego diabła go moderujesz i czytasz ? pewnie wierzysz w te wszystkie głupoty co euri wypisuje i mu 14 latkowie wierzą... no przyznaj się w co wierzysz...

a warnami mnie z forum nie wyrzucicie :) ale widze że was to podnieca wiec nie będę wam dawał więcej możliwości do dania mi warna :)

pozdro
  • 0

#89

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Czy JA tu komuś każe siedzieć i wierzyć w to co tu zobaczą ? Tak ? Proszę o przykład takiej wypowiedzi (MOJEJ) gdzie można coś takiego wywnioskować.

Tak należymy do spisku i trzymamy tu ludzi na siłe (Brain Control i takie tam...) ... dla mnie możesz mieć te tematy w d***. Po co sobie zajmujesz głowe takimi pierdołami (w twoim mniemaniu)... jak te które znajdujesz tutaj ? Idź i rób co chcesz... życie jest piękne i każdy ma WOLNĄ wolę co do swoich czynów. Mam pomysł jak rozwiązać twoje problemy... możesz kliknąć w taki mały znaczek "X" w górnym prawym rogu strony a wszelkie twoje problemy związane z tą stroną znikną... POLECAM :)

Co do wypowiedzi o "dziale"... uwaga... ja napisałem o TEMACIE...T_E_M_A_C_I_E , że jeśli jakiś mnie nie interesuje to w nim nie pisze...(co na tym przykładzie czynie), a moderuje to właśnie dlatego aby nie było w takich tematach głupich postów.

I jeszcze jedno... nie trzeba być geniuszem aby stwierdzić w co wierzę i czym się insteresuje... zapraszam do mojej sygnaturki i opisu usera - tam zobaczysz w co wierze... i się tego nie wstydze...

Pozdrawiam...i zaporaszam do pisania na temat...
  • 0



#90

mindmax.
  • Postów: 592
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem "Lvnx" pogrążyłeś całkowicie tą,nie byle jaką przecież organizację twierdząc o niekompatybilności nagrań transmitowanych z Księżyca,z przesyłowymi na Ziemi.
Znaczyło by to że NASA od począdku nie planowała bezpośrednich transmisji,bo trudno zakładać iż jej fachowcy nie zauważyli tej niekompatybilności.
Jednak o transmisji było głośno na długo przed lądowaniem,czyli to co się stało było z góry zaplanowane - celu można się domyśleć.
Zakładając celowe działanie uniemożliwiające radioamatorom i innym odbiór bezpośrednich transmisji a biorąc jeszcze pod uwagę jej opóżnienia i używanie tajnych kanałów łączności,to trudno uwierzyć w szczerość i chęć autentycznego przekazu.
Kto zdectdował o tym,że ludzkość nie musi znać całeuj prawdy?
A więc czym było to,co widzieliśmy,bo opóżnienia transmisji mogły wynikać jedynie z "potrzeby ocenzurowania" przekazu.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych