Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czarnookie dzieci


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
158 odpowiedzi w tym temacie

#76

ewa.
  • Postów: 44
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Spotkałam się z tego typu oczami.Artykuł mówi prawdę.Niestety.
  • 0

#77

Xoxo.
  • Postów: 30
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie lepiej byłoby oczy te zrobić w AP? Bo paint.. To chyba nie zabardzo, do takich rzeczy ;)
Na www.instalki.pl w dziale grafika jest Adobe Photoshop!
Pozdrawiam Xoxo :victory: !
  • 0

#78

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Akurat takie oczyska to nie problem w PS'ie zrobić :)
  • 0

#79

Guziol.
  • Postów: 14
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi sie zdaje ze to fake i tylko przerobione w jakims programie jak sie przyjrzycie na zoomie blizej widac ze czarny kolor wychodzi poza oczy
  • 0

#80

SpiritShadow.
  • Postów: 25
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hm, czarnoocy... lud Wastorian...
  • 0

#81

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ehh, to nie jest zaqdna przerobka.
Tacy ludzie istnieja, i nie sa to tylko dzieci :P
sam tez takich spotkalem :)
  • 0

#82

J.T Yorke.
  • Postów: 160
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kurde...
Wy ciągle dyskutujecie że ta fota to feak a to jest specjalnie zrobione żeby dać przykład...
Ciągle mówicie że to dzieci... Może wyglądają jak ludzkie dzieci, ale nimi nie są?
Bo mogą to być :
a) Kosmici...
b) Duchy bądź jak kto woli Demony...
c) Dziwne Dzieci...
Osobiście stawiam na Odp. B...
Miałem kiedyś taki sen...
Idę przez zatłoczoną ulicę (Nie wiem jakie to miasto ale myślę że Londyn bo widziałem Big Bena)
no więc idę ciągle słychać rozmowy ludzi, przejeżdżające samochody itp. W pewnej chwili spojrzałem na wystawę z spodniami i zauważyłem że wszystko ucichło i nastała cisza absolutna... Nagle czuję że ktoś mnie puka w plecy... Odwracam się i widzę dziecko sięgające mi do pasa...
Dziecko: Proszę zaprowadź mnie do swojego domu...
Ja: Ja tu nie mieszkam...
Dziecko: Proszę zaprowadź mnie do swojego domu...
Ja: Idź mi stąd tracę przez ciebie czas...
Dziecko: Zabierz mnie ze sobą albo...! (mówiło strasznie basowym głosem)
Ja: Albo co...?
Dziecko: Zginiesz...!
Wtedy dziecko zaczęło mówić jakimś dziwnym językiem... Zmienił się jego kolor oczu na kompletnie czarny... Całe otoczenie stało się białe a w okół mnie stało pełno podobnych dzieci które krzyczały zgiń! zgiń! zgiń!
To był najgorszy sen jaki miałem :/
  • 0

#83

Guziol.
  • Postów: 14
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Spotkałam się z tego typu oczami.Artykuł mówi prawdę.Niestety.


Gdzie sie z nimi spotkales? Skad wiesz ze to oni. W ogole napisz cos o tym. Zaciekawilo mnie to.
  • 0

#84

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja by, stawial na to ze takie dzieci sa opętane.
i są na to dowody :P
1. sa agresywne
2. maja czarne oczy (jak demony na filmach)
3. dziwnie sie poruszaja.
  • 0

#85

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tabi- ale masz świetne dowody :rotfl:

Nie no wybacz, ale teraz praktycznie wszystkie dzieci są agresywne...byś poznał mojego braciszka ;) A co do dziwnego sposobu poruszania się to co uznałeś za normę? Może są dotknięte jakąś wadą genetyczną.
  • 0

#86

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a czy twoj braciszek morduje?
i zahcowuje sie jak opętany?

Nie wime jakie dac tu dowody, wystarczy przypatrzec sie demonowi, lub opetanemu ,a pozniej takiemu dziecku z czarnymi oczami :P
Bedzie mialo duzo wspolnego :D
  • 0

#87

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Dobra, ne chodzi mi o to...przecież jak pierwszy raz zobaczysz takiego dzieciaka to nie widzisz że morduje nie?

Chodziło mi o pierwsze wrażenie, poza tym Tabi, musisz przyznać, źle ujął tą 'agresywność'
  • 0

#88

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ehh, zaraz odlece :D

Moze jeszcze ktos mi powie ze takie dzieci sa calkiem normalne? :P
  • 0

#89

Daeron.
  • Postów: 16
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam wszystkich, to mój pierwszy post na tym forum :P . Przechodzę do rzeczy :D :

IMHO te dzieci to jakieś byty po prostu, które materializują się u nas aby "zapolować" albo w jakimś innym celu, w którym proszą o wpuszczenie do samochodu itp...
Cały wszechświat rządzi się jakimiś prawami, wszystko jest uporządkowane... każdy ma swoją rolę --> człowiek, demon, duch, Bóg... :) . Te 'dzieci' prawdopodobnie nie są wyjątkiem i też mają jakieś 'ograniczenia' ---> możliwe, że gdy człowiek pozwoli im wejść do domu po prostu go zabijają, albo coś z nim robią... dlatego mamy tylko relacje osób które to przeżyły, bo reszta po prostu nie miała okazji o tym opowiedzieć. Zaś gdy nie pozwolimy im wejść do mieszkania to nie mają mocy aby przeciwstawić się naszej woli --> nasza wola je zatrzymuje aż do momentu gdy ją złamią, nie wiem czy dalej tez można się zreflektować i wyprawić je za drzwi, czy już nie ma czasu...

A co do ich cech:
- czarne oczy możliwie wskazują na ich 'rasę', po prostu może nie są w stanie przetransformować się w pełni w ludzi i w ludzkiej formie wyróżniają się czarnymi oczami?
- dziecko - jeżeli muszą przekonać kogoś, by ich wpuścił do domu to forma dziecka jest chyba najbardziej niewinna :P
- niecierpliwe, agresywne, wyjątkowo inteligentne...
- aura strachu - imho pozwala im ona naginać ofiary do swojej woli, prawdopodobnie wprowadzają je w stan podobny do transu albo hipnozy... osoby które są w stanie oprzeć się tej aurze prawdopodobnie odczuwają jedynie strach - zło emanujące od tych dzieci...

To tyle moich przemyśleń i analizy opowieści które tu zapisaliście :P

BTW: Jakiej płci byli ci czarnoocy? Chłopcy? Dziewczynki? Obojniaczki? :P mam na myśli oczywiście wygląd powłoki wierzchniej :) .
  • 0

#90

Pimpuś.
  • Postów: 39
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oglądałem kiedyś taki horror o takich dzieciach z czarnymi oczami, które były bardzo inteligentne i czytały w myślach itp. A te oczy na zdjeciu to tragedia widac ze domalowywane i to nieudolnie :roll:
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych