Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czarnookie dzieci


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
158 odpowiedzi w tym temacie

#91

mAc_cm.
  • Postów: 43
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jw , to dziecko widać ze ma namalowane oczy...ale to nie chodzi o to tutaj ze to dziecko ma być autentyczne tylko żeby było widać niej więcej jak ono wygląda...ludzie bez przesadyzmu :) . a propos tych oczu, widziałem kiedyś dziewczynę w autobusie...która takie oczy miała...tylko miała białka normalne, ale nie miała źrenic i tęczówki, a na tym zdjęciu widzę tez białka są zamalowane, ja widziałem jak już mówiłem dziewczynę ze źrenicami i tęczówkami czarnymi jak węgiel.. i w dodatku jak sie na mnie spojrzała to mnie ciarki przeszły, ale może dlatego ze przed tym jak zobaczyłem te oczy zachowywała sie jak osoba nie zdrowa, jakiś zespól choroby miała, ale efekt niesamowity.Można spekulować ze odczuwa sie strach ponieważ oczy takie nie maja źrenic a co za tym idzie nie można zlokalizować dokładnie punktu na który sie ów dzieci przyglądają
Ale te dzieci (nie koniecznie co ja spotkałem) są rzeczywiście jakimś fenomenem
  • 0

#92

Rave.
  • Postów: 56
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do tego że są to jakieś defekty genetyczne - to czemu żaden lekarz o tym nie poinformował. Przecież jak rodzice zobaczą że dziecko ma całe czarne oczy na pewno pobiegną do lekarza od razu, a o niczym takim nie słyszałem. A najbardziej przerażający jest chyba ich spokój i opanowanie.

"C'mon, mister. Let us in. We can't get in your car until you do, you know," the spokesman said soothingly. "Just let us in, and we'll be gone before you know it. We'll go to our mother's house."


  • 0

#93

Piotrek.
  • Postów: 290
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O ile pamętam to w filmie Omen było to dziecko co miało czarne oczy. Nie jestem pewien oglądałem to parę lat temu.
  • 0

#94

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Piotrek- musze tu się wtrącić ;) Otóż dziecko w filmie "Omen" nie było przypadkiem, który tutaj analizujemy...miał zwykłe czarne oczy, a czerń nie wypełniała całkowicie jego oka (dziownie to napisałam, ale nie wiem, jak to inaczej opisać)

Dziękuje za uwagę :D
  • 0

#95

Cardinall.
  • Postów: 6
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czarnoocy - jednak incydenty z nimi zdarzały się w U.S.A. . Dzieci te miały wolę której trudno było się oprzeć a osoby, które je spotkały po dłuższym patrzeniu na nie miały wrażenie że uchodzi z nich życie - musicie więcej na google poszukac ale że ktoś ma czarne oczy to nie znaczy że sie kwalifikuje do czarnookich
  • 0

#96

narkotyk.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ciekawe ale raczej ściema;p
  • 0

#97

parampampam.
  • Postów: 21
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To zdjęcie to montaż.
Ale to, już nie:
Dołączona grafika
Red Cross rescue workers had apparently repeatedly appealed to the government for a pump to lower the water level and for other help to free the girl. Finally rescuers gave up and spent their remaining time with her, comforting her and praying with her. She died of exposure after about 60 hours.

By Frank Fournier

stąd
  • 0

#98

Biscquit.
  • Postów: 69
  • Tematów: 2
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Jeju to dziecko jest przerażające :ojej:
Ale ma bardziej bordowe niż czarne :P

Może to opętanie przez Szatana?
Albo coś takiego.. ?

Nie mam pojęcia.
  • 0

#99

Kubas.
  • Postów: 49
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jeju to dziecko jest przerażające :ojej:
Ale ma bardziej bordowe niż czarne :P

Może to opętanie przez Szatana?
Albo coś takiego.. ?


:hmm: opętane? możliwe bardzo możliwe lub istoty nad przyrodzone nie z tego świata jak to się mówi... dziwna sprawa :hmm:
  • 0

#100

jebaćadminacokontnieusuwa.
  • Postów: 42
  • Tematów: 0
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

(...)często podkreślają fakt,iż dzieci muszą dostać pozwolenie na wejście do domu lub samochodu ofiary(...)


o czymś takim słyszałem w filmie "nie z tego świata" ("supernatural") na TVN.

demon zmiennokształtny(nazwy niepamiętam) .
był w cyrku jako ślepy facet żucający nożami do celu i zawsze trafiał.
przybiarał krztałt klauna i zaprzyjaźniał się z dziećmi. tegosamego dnia wieczorem przychodził do ich domów i czekał aż dziecko go wpuści.gdy go wpuściło rozszarpywał całą rodzine.można go było zniszczyć mosiężnym nożem lub prętem.


z tego filmu można się sporo dowiedzieć o duchach lecz niekture żeczy zmyślają.
  • 0

#101

◦●()!cia●◦™.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to akurat powinno być jasne jak słońce :D wystarczy : zdjęcie dziecka + paint = takie zdjęcie :mrgreen:
  • 0

#102

apo5.
  • Postów: 773
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ta dziewczynka ma tak przekrwione oczy po prostu - to nie jest żadne opętanie - za duzo się omenów naoglądaliscie T_T. Być może było to spowodowane zbyt długim przebywaniem w wodzie a być moze to od zawalenia się gruzów jej domu które obiły jej głowę.
Kiedyś na tym forum (albo na stronie "niewyjasnione") ktoś pisał historię swojego dziadka ktory w rzece diabelskie dziecko spotkał. Opis pasował udealnie do zdjęcia tej dziewczynki której nie udało się uratować z wody...tamto dziecko miało pomarszczoną skórę i ciemno czerwone całe oczy - Dziadzio powinien pomóc wtedy tamtemu dziecku które się z nurtu rzeki wynużyło po czym z powrotem zniknęło pod wodą a nie spierd***ać gdzie pieprz rośnie i jeszcze rozpowiadać bzdurne legendy...no ale skąd miał wiedzieć...jak się w diabła wierzy zamiast mózgu używać to takie tragedie potem się dzieją <:

Użytkownik apo5 edytował ten post 13.02.2008 - 15:35

  • 0

#103

NO_NAME.
  • Postów: 614
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

w sumie ciekawa rzecz. jak dla mnie można to wyjaśnić wrodzonymi wadami oczu u tych dzieci spowodowaną żadką mutacją a reszta to psychologiczne reakcje ludzi, zupełnie naturalne. zachowanie dzieci np. agresja może być powiązana z innymi, zmienionymi genami, podobno np. rude spaniele też są bardziej agresywne, co z mojego doświadczenia mogę potwierdzić. w sumie fenomen trzeba by gruntownie przebadać i byłoby wszytko jasne...
  • 0

#104

dusieqq.
  • Postów: 84
  • Tematów: 8
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

moja znajoma ma całe czarne oczy, po prostu czarne i jakoś tak nie odczuwam w niej żadnych nadprzyrodzonych zdolności... ale nie powiem, wygląda to cholernie seksownie (kręci mnie mroczna kolorystyka)
  • 0

#105

Kryczmen.
  • Postów: 144
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cholera, wszystko sie opiera na kodzie genetycznym .

Niedługo to sie urodzą dzieci kameleony xD
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych