Skocz do zawartości


Zdjęcie

Brak śladów opon pojazdu księżycowego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
124 odpowiedzi w tym temacie

#46

VomitroN.
  • Postów: 63
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

=]A ja dalej niemoge przyjać do siebie tezy iż ślady znikały po tym jak łazik przejechał i "wzbudzony" pył opadał na powierzchnie i IDEALNIE zakrywał pozostawione ślady ...

Przyznam szczerze, że nigdy w życiu nie widziałem takiego zdarzenia ...
Widzieliście kiedykolwiek aby ślady pojazdu po tym jak przejechał po "pyłowej" powierzni zostały idealnie zakryte przez opadający pył ?

Mogę sie mylić - jak najbardziej przyjmuje taką opcję (pomyłki), ale do mnie to nie dociera ...



Podawalem juy te przyklady, zrobie to jeszcze raz.
Dołączona grafika

Widac slady kol tylko kilka metrow za lazikiem. Gdzies sie podzialy slady bezposrednio za kolami? Pewnie znow falszerstwo? :)
Otoz latwo zauwazyc po sladach ze astronauta przeszedl tamtedy raz i skierowal sie w lewy gorny rog zdjecia po probki skal, zadeptujac slad opon.


Dołączona grafika

Tutaj slady butow wskazuja, ze w lewej dolnej czesci zdjecia, astronauta przeszedl dwa razy. Wychodzacy z prawego dolnego rogu slad opon nagle sie urywa.
Ciekawe dlaczego :smile:
  • 0

#47

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wiem ... bede wścibski ... ale to do mnie nieprzemawia a jak na to reszta userów ?
Chcem poznać zdanie innych , bo w ogóle nie komentują tych rzeczy ...

P.S.
Takich zdjęć (gdzie nie ma sladów) jest więcej ... może akurat na tych przykładach teoria ta pasuje ...
  • 0



#48

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chcem poznać zdanie innych , bo w ogóle nie komentują tych rzeczy ...

ostatnio się nie mieszałem, bo nie chciałem sie wplątać w jakieś spory... :P
Dla mnie, to oni tam wylądowali, zrobili kupę zdjeć i nagrań, ale przynajmniej część z nich jest podrobiona :)
  • 0



#49

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Chcem poznać zdanie innych , bo w ogóle nie komentują tych rzeczy ...

ostatnio się nie mieszałem, bo nie chciałem sie wplątać w jakieś spory... :P
Dla mnie, to oni tam wylądowali, zrobili kupę zdjeć i nagrań, ale przynajmniej część z nich jest podrobiona :)


Ok ... ale mi chodzi o ten konkretny zarzut braku śladów opon na powierzni ... ?

VomitroN pokazał przykłady gdzie ślady są zadeptane przez astronaute ... ale są fotki gdzie nie ma jakichkolwiek śladów (NIC) odchodzących za oponami ... tylko ładnie ułożony pył ...
  • 0



#50

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja wiem, dlatego uważam, że część fotek napewno jest prawdziwa :P myśle, że dorobili te, na których coś było i tylko dodali do nich odpowiedni numer katologowy, żeb nie było, że to ściema :D

Dla mnie dowody za i przeciw w tym temacie się równoważa, bo i ty (Cinex) i Vomitron pokazaliście różne zdjęcia, które siebie nawzajem nie wykluczają a tylko są na poparcie tezy każdego z was :D
  • 0



#51

VomitroN.
  • Postów: 63
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dla mnie dowody za i przeciw w tym temacie się równoważa, bo i ty (Cinex) i Vomitron pokazaliście różne zdjęcia, które siebie nawzajem nie wykluczają a tylko są na poparcie tezy każdego z was :D


Traper. Tezy to wysuwaja ci ktorzy zaprzeczaja oczywistym faktom, na ktore sa setki dowodow. Tezy te staram sie po kolei eliminowac, pokazujac przyklady na ich ostateczne wyeliminowanie. Przyklady te ani razu nie zostaly poddane dyskusji, ale w zamian od razu pojawiaja sie coraz to nowe argumenty jako domniemamy dowod ze jednak ladowania nie bylo.
Smieszne to i zalosne zarazem.

[ Dodano: 2006-04-19, 21:31 ]

=]
VomitroN pokazał przykłady gdzie ślady są zadeptane przez astronaute ... ale są fotki gdzie nie ma jakichkolwiek śladów (NIC) odchodzących za oponami ... tylko ładnie ułożony pył ...


LOL. Nie ma sladow opon w miejsu gdzie zostaly zadeptane przez astronautow.
Dalej slady pojawiaja sie jakby znikad az do samego pojazdu. Ile trzeba par oczu zeby to zobaczyc? Jak idziesz po plazy i woda zmyje slady za toba to pewnie tez nie mozesz uwierzyc jak sie to stalo :) Pewnie UFO.

Ty patrzysz chociaz na te zdjecia czy tylko je widzisz?
  • 0

#52

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

dlatego pisze, ze napewno duża część zdjeć jest autentyczna, ale napewno są takie, które nadal będą budzić wątpliwości...
  • 0



#53

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

LOL. Nie ma sladow opon w miejsu gdzie zostaly zadeptane przez astronautow.
Dalej slady pojawiaja sie jakby znikad az do samego pojazdu. Ile trzeba par oczu zeby to zobaczyc? Jak idziesz po plazy i woda zmyje slady za toba to pewnie tez nie mozesz uwierzyc jak sie to stalo :) Pewnie UFO.

Ty patrzysz chociaz na te zdjecia czy tylko je widzisz?


Przykład z wodą to kpina ... co to ma do pyłu i jego "zasypania" przez pojazd - co ty chciałeś tym udowodnić ?
  • 0



#54

VomitroN.
  • Postów: 63
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kpina to jest negowanie misji Apollo.
A co do braku sladow, dawaj jakies na ruszt, ktore sprawia ci klopoty. Pobawimy sie.
Moze i ja sie zdziwie ? :-D
  • 0

#55

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kpina to jest negowanie misji Apollo.

To jest Twoje zdanie, jednak ktoś może mieć odmienne.


No i tak do u...nej śmierci....ktoś moze mieć odmienne ale niesłuszne
  • 0

#56

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ok ... idziemy dalej ...

Ślady były zasypywane przez opadający pył jak i ślady stóp astronautów tak ?

Ok ... pojazd księżycowy ma dwie osie ... jeśli chodzi o tylną oś i jej ślady to taka opcja jest możliwa (ale i tak w nia nie wierze) ... ale przednia oś także pozostawia ślady. I co astronauci podchodzili i "Oooo ślady ... trzeba je zadeptać" - zadeptywali ślady pomiędzy osiami które tworzyła oś przednia tak ?

Bo opadanie pyłu nie jest w stanie dokonać takich rzeczy ... aby nie było choć ani jednego śladu ...
  • 0



#57

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przejazd łazikiem

Pył lata na wszystkie strony ... jak tak opadający pył mógł zakryć ślady na powierzni ?

Bo wasza teoria głosi, że to opadający pył lub sami astronauci zadeptywali ślady łazika.
  • 0



#58

VomitroN.
  • Postów: 63
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak po kolei to po kolei.
Zeby zrozumiec co zamazuje slady kol, trzeba najpierw odniesc sie do zdjec ktore przedstawilem wczesniej. Zapraszam i czekam na opinie. Tam jednorazowe przejscie astronauty przez taki slad, kompletnie go zatarlo. Po prostu astronauta naniosl butem nowy slad wraz z pylem wokolo. A jak pyl sie roznosi, widac w czasie jazdy lazikiem i na kombinezonach.
Osie nie maja tu nic do rzeczy. Obie sa skretne, obie maja blotniki zbierajace sporo pylu i wokol obu osi lazili nonstop astronauci.

Jesli macie watpliwosci do konkretnego zdjecia, podajcie je wraz z jego numerem katalogowym. To dosc istotne bo wbrew pozorom czesto okazuje sie ze slady niewidoczne na jednym zdjeciu, przy innym ujeciu tego samego miejsca juz je doskonale uwidaczniaja.
  • 0

#59

Feanor.
  • Postów: 73
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hah no i co myśleć o tym ... ślady musiały by być ale ich nie ma!_!
wniosek : usa=kłamczuchy zafajdane :P
  • 0

#60

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Wygląda, jakby ten pojazd był dźwigiem umieszczony, albo pył został dosypany później...
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych