Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

Zdjęcia wydarte światu za cene spotkania


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
87 odpowiedzi w tym temacie

#31

Muhomorniczy.Cylon.
  • Postów: 412
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Może wszystko zostało zaaranżowane tak by ukazać waszą nienawiść furie wręcz ,uzasadnioną tylko zwierzęcym nakazem dominowania. Prawda że wypadliście dość obrzydliwe w tak postrzeganym "projekcie". W rzeczywistości zabilibyście mnie tylko raz tu jednak dałem wam komfort wyżywania się do znudzenia.

Kto jeszcze wpadnie opluć mnie za wklejenie zdjęcia?. Mało widzieliście filmów przedstawiający ten mechanizm przemocy bez adekwatnej przyczyny i wielce wam się one podobały-także wywołały refleksje a w życiu? już był bym martwy i większość z was z pasją kopała by moje truchło. Banda psycholi.

Użytkownik Muhomorniczy.Cylon edytował ten post 29.02.2012 - 02:29


#32

ceka.
  • Postów: 28
  • Tematów: 3
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Najlepiej będzie jak ktoś zamknie temat (nie spodziewaj się kwiatków).
Dobranoc.

#33

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Muhomorniczy- właśnie przyznałeś się do jawnej prowokacji, zakładając temat po to, by nas powkurzać i sprawdzić naszą reakcję.
I kogo śmiesz nazywać psycholem, skoro czerpiesz satysfakcję ze słownego znęcania się nad Tobą?
Niezmiernie gorąco proszę modów o bliższe przyglądanie się Muhomorniczemu, bo nieraz prowokuje, obraża i szydzi z innych userów.
Nie ma co dokarmiać trolla, więc kończę przydługi wywód.

#34

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Temat do zamknięcia. Muhomorniczy przyznał się do kiepskiej prowokacji - wystawił kiepskie zdjęcia, podlał wszystko pseudointelektualną gadką i zadowolony usiadł obserwując reakcje. Żenada.

Użytkownik pdjakow edytował ten post 29.02.2012 - 10:11


#35

Lenticularis.
  • Postów: 191
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Temat do zamknięcia. Muhomorniczy przyznał się do kiepskiej prowokacji - wystawił kiepskie zdjęcia, podlał wszystko pseudointelektualną gadką i zadowolony usiadł obserwując reakcje. Żenada.


Niekoniecznie do zamknięcia. Wątpie by temat powstał jako prowokacja. Muhomorniczy raczej miał nadzieję, że ktoś poprze jego opinie, tak się jednak nie stało. Również próba przekonania użytkowników do swojej racji w agresywnych postach się nie powiodła, więc jedynym rozwiązaniem, by i tak wygrać jest wytłoczenie bajki o tym, że od początku była to prowokacja.

Nawet jeśli to by było celowe zagranie( czego otwarty umysł wykluczyć nie może) to biorąc pod uwage poziom jaki osiągnął w prowokacjach 'Walczący' w temacie Chemtrails pokazuje, że ta prowokacja jest na poziomie miernoty. :)

#36

Muhomorniczy.Cylon.
  • Postów: 412
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakie przyznanie i jaka bajka. Zaproponowałem wam spojrzeć na swoje zachowanie z pewnej perspektywy.
To że mi sie coś podoba i wyjaśniam dlaczego ,choc zawsze trudno to doprecyzować ,jak wyjaśnić czemu akurat pomidorowa. Nie oznacza że wy jako oponenci macie sie wprowadzać w stan nienawiści bo nie jesteście w stanie przekonać mnie do żurku. Coś jest z wami i ludźmi w ogóle wybitnie nie tak. Liczne książki opowiadające o mechanizmie linczu powinny rzucić wam na to światło.

Użytkownik Muhomorniczy.Cylon edytował ten post 29.02.2012 - 12:40


#37

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ok. Muhomorniczy, jak obiecałem, tak zrobię. Nie używam PS. Zdjęcia obrabiam w Ashampoo lub Artensoft Tilt Shift Generator. Poniższe zdjęcia zostały poddane lekkiej ingerencji ATSG.

Twoje:
Dołączona grafika

Moje:
Dołączona grafika

Twoje:
Dołączona grafika

Moje:
Dołączona grafika

Twoje:
Dołączona grafika

Moje:
Dołączona grafika


Nie twierdzę, że od razu są pięknymi zdjęciami, ale można zawsze zrobić coś, co im pomoże.
Pozdrawiam.



#38 Gość_aldani

Gość_aldani.
  • Tematów: 0

Napisano

toś mu pokazał, gratulacje ! *


* nauczony doświadczeniem z tego forum - zaznaczam, że jest to sarkazm.

#39

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Fajnie skupiona uwaga widza na odpowiedni plan. Zwłaszcza w pierwszym to podziałało.



#40

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Według mnie wiekszość tych fotek z pierwszego posta nadaje się na smietnik. Tak po prostu.
Naucz sie widzieć rzeczwistość taką jak jest a nie tak a jaka Ci się wydaje. Wiekszość ludzi i Ty też nie dostrzega śmietników, poręczy psujacych kadr itp Po prostu musisz wiedzieć co chcesz robic. Zanim zrobisz fotke to musisz juz mieć ja w głowie .Co chcesz mieć w fotce a czego nie. Jaki charakter mieć ta fotka.
Naucz się kadrować !!!!!!iZdjecie nie musi być całą powierzchnia fotki z aparatu i nie musi mieć formatu o proporcjach 4x3 Ustaw się zaparatem tak byś to ty panował nad fotogtrafią i planem a nie plan nad toba.
Przeczytaj do %#@%#@ instrukcje obslugi aparatu!!!
Nawet proste aparaty wspólczesne maja spore mozliwości. Zreszta żadną z niedoskonałości przedstawionych fotek nie była zwiazana z aparatem. Nawet gdybyś zrobił Hasselbladem czy inna Leicą i talk były by to takie same złe fotki .
Ewidentny brak tzw warsztatu.Zdjęcia tzw przegadane - zaduzożeczy na nich siedzieje i brak ewidentnie równowagi miedzy elementami.

Z tych fotek mozna coś tam wydusić ale były by dużo lepsze gdyby były choć poprawnie zrobione od poczatku.
PS.
Jak nie potrafisz zapanować nad kolorem zdjecia to rób czarnobiałe albo zmniejsz saturację:mrgreen: .

Najprostszy z mozliwych programów czyli tylko poprawki kontrastu, balansu bieli i kadrowania:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika



#41

ptaq.
  • Postów: 303
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

noxili - bardzo ładnie Ci to wyszło :)

#42

Muhomorniczy.Cylon.
  • Postów: 412
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No właśnie i w jednym i drugim przypadku zdjęcia zepsute

Dołączona grafika

Dołączona grafika

1.Gościu w czarnym robi sie zbyt nachalnie istotny. Odrzuca mnie. Gdy był daleki jego związek przez te osamotnienie pernamentne z futurystycznym otoczeniem był w odpowiednim balansie. Który miał dla mnie smaczek. Teraz jest to zdjęcie tylko jego.

Dołączona grafika
Dołączona grafika

2.Piasek jak z cococabana, i jagże wąłsnie ten smietnik pseudo przypadkowy,teraz widać był istotny,i co teraz ta fotka znaczy? coś absurdalnego-zapraszamy na plaże?w zime ,na palme kokosową?Po powiększeniu widać coś kontrastem zrobił z gałęziami, a gleba?
Uciąłeś swoim genialnym kadrowaniem istote zdjęcia. Siatkę metalową ześlizgującą jak te zejście które wdzierało się w plaże a dalej w morze śniegu-to było b.ważne w tym zdjęciu! Morze jest zamarznięte a ludzki świat wdziera sie wprost z zejscia w jego przystopowaną majestatyczność jak niedzielni turyści!
Używam mózgu a na twojej wersji brakuje laski w toples co implikuje do radosnego i beztroskiego używania penisa.
Dołączona grafika

Dołączona grafika

3.nuda
Dołączona grafika
Dołączona grafika

4.Deska miała być w kadrze, brzeg był cały ciekawy ,ale wiedziałem ze przesadzę wiec zdecydowałem sie tylko na deske, i wyszło ok,teraz jest słodko,ja nie jestem słodki. I jeszce zepsułeś kolory.
Zobacz jaki jest ten róż,z lewego kadru, czymś przyjemnym na tle tej zimnej rozmytej breji z prawego kadru,ty sprawiłeś że całe otoczenie łabedzia jest brzydkie,łabedz nie zmierza do rózu,tylko cały tkwi w tym syfnym meijscu,niema żadnej niklej ucieczki i pocieszenia, na moim zdjęciu jest to,


Bynajmniej doskonale rozumiem kompozycje swoich zdjęć i mam zamysł,

Tak, Twoje zdjęcia wyglądają lepiej!!! Ale moje nie są dla oczu tylko lecz dla mózgu. Twoje służą jednemu.

Użytkownik Muhomorniczy.Cylon edytował ten post 29.02.2012 - 21:36


#43

Mika’el.
  • Postów: 810
  • Tematów: 34
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Zaproponowałem wam spojrzeć na swoje zachowanie z pewnej perspektywy.



I tak cię właśnie odbieram, czytając staram się zrozumieć pewien zamysł i bardzo dobrze mnie się czytało ten temat.

Co do zamysłu prowokowania w kimś napięć emocjonalnych, to się nie zgadzam.Nikt nie posiada takich właściwości,
...to, że z danej dyskusji dla poszczególnych użytkowników tak jest to odbierane wskazuje nic ponad to, że mają niską samokontrolę nad sobą.Nie zauważyłem też, by w tym temacie Muhomorniczy Cylon kogoś obrażał, ma swoje zdanie, uparcie wbrew wszystkim stara się ukazać swoje poglądy i ja to doceniam.

Tylko bez nerw Panowie Panie :mrgreen:


p.s.Jestem młody, piękny, bogaty.
Gdy się oszpecę, to już nie cacy?

#44

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Pan Maylo- to radzę czytać wszystkie posty bo w nich Muh. nazwyzywał nas od dennych odbiorców, którzy będą mieli skretyniałe dzieci. Poza tym sam przyznał się parę postów temu, że specjalnie założył ten temat żeby pokazać jacy to nie jesteśmy. To wg mnie mieści się w kategoriach prowokacji.
Co do każdego z tych zdjęć- żadne mi się nie podoba=te przerobione też.

#45

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Muhomorniczy@
Jeżeli pragniesz prezentować światu zdjęcia, które z założenia są nijakie, nie miej pretensji, że powodują mieszane uczucia. Każdy odbiera to inaczej i o to chodzi w tej sytuacji. Jeżeli chcesz ukierunkować widza na "Twój" odbiór, musisz mu wskazać "drogę".
Poniższe dwa zdjęcia są obojętne. Użyję takich samych narzędzi jak przedtem, aby uzyskać dwa różne efekty. Nie zajmuję się fotografią, chcę to pokazać od strony laika.

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Na jednym wiocha ze stawem, na drugim kawałek Wrocławia.
A teraz, pokazuję widzowi, na co ma patrzeć:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

W drugim przypadku, możesz zainteresować widza albo bukietem z krzaków, albo śmieciami i rowerem.
Proszę:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Nie obrażaj się, jeżeli ktoś ma niepochlebne zdanie na temat Twojej "twórczości". Prezentując swoje zdjęcia, musisz być na to przygotowany.

Użytkownik Staniq edytował ten post 29.02.2012 - 20:45





 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych