Skocz do zawartości


Chemitralis - multum minusalis


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
68 odpowiedzi w tym temacie

#61

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Rozwiązanie waszego śmiesznego problemu:
Mag robi nowy temat, w którym pisze petycję do Eurego podpierając ją SENSOWNYMI argumentami a zwolennicy podpisują się w temacie postem: "popieram" BEZ ŻADNEJ INNEJ ZBĘDNEJ DYSKUSJI. Eury zrobi co uzna za stosowne (albo i nie) a wy będziecie zadowoleni, że nikt was nie zminusuje. W dzisiejszych czasach na forum trzeba liczyć się z tym, że Ci, którzy nie wierzą w argumenty zwolenników lub choćby nie podoba im się post zminusują go tylko dlatego, żeby chociaż poczuć się lepiej. Gdzie leży problem i błąd? U samej podstawy, w samej czeluści forum- REPUTACJI. Przyznawanie punktów reputacji powinno być JAWNE bądź nie powinno być tej opcji W OGÓLE.

Idąc dalej, jeżeli jesteście zwolennikami teorii spiskowych i NWO oraz Illuminatów i cenicie sobie wolność oraz chcecie być wolni to POWINNIŚCIE wyrażać swoje poglądy nie bacząc na minusy bądź też wyśmianie czy zjechanie z błotem. Jeżeli nie wpisujecie niektórych zdań ponieważ boicie się o swoją reputację albo o to, że was wyśmieją to w takim razie jak chcecie walczyć o wolność? PISZCIE TO CO CHCECIE NAPISAĆ!



#62

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6633
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

2.Staniq

Kolejność odwrotna.
Wychodzę z domu, patrzę w dół ( tutaj wklejony link ) - kolejna porcja aluminium z nieba. Patrzę do góry, no tak, znów pryskają.


Pytam moderatorow, gdzie jest sens tych wypowiedzi. W najlepszym przypadku to OT, ale jak dla mnie to osmieszanie przeciwnikow dyskusji'
Dalej pytam SZ.Moderacje co to jest?( wszystko oczywiscie zgodnie z regulaminem)

Szkoda moich punktow na rozmowy z ludzmi o tak niskim poziomie kultury. W ogole szkoda slow...
Nawet wchodzic sie nie chce.

Mówisz mag, że to ostatnia strona... a oczkiem rzuciłaś na poprzednią? Nie masz nic do powiedzenia na temat zwrotów i określeń używanych przez WzT? On to pewnie nazywa metaforą... A Ty?



#63

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mówisz mag, że to ostatnia strona... a oczkiem rzuciłaś na poprzednią? Nie masz nic do powiedzenia na temat zwrotów i określeń używanych przez WzT? On to pewnie nazywa metaforą... A Ty?



Ja bym chciał, żeby mag łaskawie odniosła się do tego.

Wiesz już skąd te multum minusalis, czy jeszcze nie? -6 za jawną sprzeczność wypowiedzi i konfabulacje to i tak niewiele.

Użytkownik pdjakow edytował ten post 25.02.2012 - 09:43


#64 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Wiesz Pdjakow jesli Ty nie rozumiesz, ze mam od 4 miesiecy ataki dusznosci, a przez 8 lat wczesniej ich nie mialam, to nie wiem nawet jak to skomentowac i jeszcze glupie tlumaczenie ,ze za to klamstwo jest minus. Ty moze czytaj uwaznie co? zreszta jest to w Twoim przypadku tak...nieuczciwe postepowanie, ze nikt inny Ci w tym temacie nie dorowna.

Staniq i reszta kolegow.
Nie bede sie tu juz rozdrabniac na indywidualizowanie poszczegolnych wypowiedzi, bo juz mi sie nawet pisac nie chce.
Wiem tylko tyle, gdyby mnie tak od poczatku, ktos gnoil jak Wy WzT, to bym byla jeszcze "milsza" dla Was niz On.
Nie cierpie ludzi ponizajacych i osmieszajacych innych, a tym bardziej jesli ich wiedza przewyzsza innych. Bo co to za wiedza i madrosc, ktora chamstwem toruje sobie droge do zwyciestwa? Ponizanie, upokorzenia i Wy chcecie mi wmowic, ze :to nie ja to On zaczal.
Nigdzie nie napisalam, ze popieram niektore wstawki Wzt, ale dla wszystkich przychodzacych z zewnatrz ze mna wlacznie to w tym temacie On jest ofiara, a Wy jestescie moze i nawet znawcami tematu, ale tylko polowicznie w dodatku pustymi. Ograniczony umysl, to taki, ktory nie dopuszcza mozliwosci innego widzenia niz podaja fora spoterow i wikipedia.

Fischer
Wejdz do jakiegos tematu, walcz o swoje poglady, oddaj swoje wszystkie gwiazdki, wejdz na minus 140 i potem przyjdz sie madrowac.
Po co ci te gwiazdki? wal smialo co myslisz!
Ja to zrobie bez strat w punktach.
A powalcz troche o zmiane ukladow czlowiek/ czlowiek, moze warto zainwestowac?
To wcale nie chodzi o temat chemitralis i wszyscy dobrze o tym wiedza, oczywiscie Ci ktorzy mnie znaja.
Chmury chmurami, poglady pogladami, a czlowiek czlowiekowi wilkiem i poco sie oszukiwac?
I pozdrawiam z zyczeniami bardziej otwartych umyslow i wiekszego szacunku dla drugiego czlowieka.

#65

Lis.

    jeden, jedyny i prawdziwy

  • Postów: 638
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

mag1-21,
Reputacja nie ma wpływu na poziom Twoich postów, natomiast poziom postów ma wpływ na reputację. Jeżeli Twoje posty będą na poziomie, to nikt nie będzie zwracał uwagi na to, że są minusowane. Swoją drogą, czy użytkownicy tego forum rejestrują się na nim i biorą udział w dyskusjach dla jakichś gwiazdek? Jeżeli już chcesz sobie odreagować tę stratę reputacji, to możesz mnie w jakimś temacie zminusować, nie robi mi.



#66

Niecodzienny.
  • Postów: 278
  • Tematów: 9
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

I pozdrawiam z zyczeniami bardziej otwartych umyslow

Bardziej otwartych czyli bardziej łatwowiernych i naiwnych?

#67

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

mag1-21, narzekasz na rzekomy brak rzeczowości, kultury, etc. A wyeliminowanie tego, jest na wyciągnięcie ręki. http://www.paranorma...ost__p__471725'>Propozycja Aquili.

Żeby był większy fun, to można sędziów wytypować tylko spośród użytkowników, którzy w ankiecie zagłosowali na opcję "Nie wiem. Obie strony dyskusji mają wiele mocnych argumentów i obie wersje są równie prawdopodobne."

Widzę tam kilka znanych twarzy, może by się ktoś skusił. I jestem pewien, że jakiś sceptyk się znajdzie do debaty, problem jest natomiast ze zwolennikami Chemtrails. Może sama się skusisz ? Z uwagi na moją propozycję odnośnie składu sędziowskiego, nie przejdzie już wymówka, o nieobiektywności / agentach / minusach, itd. Byłby uczciwy pojedynek na argumenty oceniony przez bezstronne osoby, z niewyrobionymi opiniami, które więc moglibyście przekonać podczas samej debaty - siłą argumentów. Czyż to nie byłoby piękne ? ;)



#68

dzustin.
  • Postów: 237
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wiesz Pdjakow jesli Ty nie rozumiesz, ze mam od 4 miesiecy ataki dusznosci, a przez 8 lat wczesniej ich nie mialam, to nie wiem nawet jak to skomentowac i jeszcze glupie tlumaczenie ,ze za to klamstwo jest minus.

Tylko, że ONI ponoć nie pryskają od 4 miesięcy tylko co najmniej od 1997 roku

Wiem tylko tyle, gdyby mnie tak od poczatku, ktos gnoil jak Wy WzT, to bym byla jeszcze "milsza" dla Was niz On.
Nie cierpie ludzi ponizajacych i osmieszajacych innych, a tym bardziej jesli ich wiedza przewyzsza innych.

W takim razie szkoda, że nie czytałaś posta WzT, który został ze względu na swoją chamowatość usunięty, a WzT dostał wtedy miesiąc urlopu. Taka to właśnie jego kultura konwersacji.
Inna sprawa, że nigdy bym nie powiedział że wiedza, chociażby WzT, przewyższa wiedzę innych. Wielokrotnie został przyłapany na manipulacji, unikaniu trudnych pytań, czy wręcz po prostu ignorowaniu innych użytkowników.
Jedno jest pewne. Jego całkowity brak obiektywizmu. On i jemu podobni mają tak zapchany łeb spiskami, że są gotowi uwierzyć w największą bzdurę. Nawet w to, że jakaś piosenkarka jest księżniczką Illuminati, bo taki napis przewinął się w jej teledysku.

Możesz napisać, że ja jako sceptyk też nie jestem obiektywny. Tylko że ja staram się najpierw wysłuchać argumentów, przeanalizować i jeśli coś ma sens to jestem w stanie uwierzyć. Chcę mieć jakieś dowody, które będę mógł przytoczyć gdy będę ze znajomymi rozmawiał o chemtrails. Czy będę mógł przytoczyć dowody w postaci, słynnych już, hologramów i kuleczek ? Pewnie że mogę. Tylko że zostanę wtedy, nie bez powodu, wyśmiany i "zminusowany".

Mogę utworzyć temat o latających jednorożcach, którym tryska z tyłka tęcza. Przytoczę tam zdjęcia, niewyraźne filmiki na których rozmazana plamka, przypominająca z deczka konia, będzie przelatywała na tle tęczy.
Dostanę w cholerę minusów. Czy dlatego że mam rację ? Może ktoś chce mnie uciszyć i wyśmiać by ukryć prawdę o jednorożcach. Nie. Po prostu będę pierdzielił jak potłuczony.

Już ktoś ci wspomniał w wątku o chemtrails o Twoich dolegliwościach. Cała rodzina zaczęła mieć jakieś objawy ? Poszukaj odpowiedzi w swoim otoczeniu.
Może gaz się gdzieś ulatnia. Może jakiś alergen w Twoim otoczeniu się pojawił. Może jakaś fabryka jest w pobliżu i zaczęli smrodzić. Może sąsiad podczas zimy spalał jakieś śmieci w piecu.
Jest w masę przyziemnych powodów. Po co szukać wyjaśnienia w globalnym spisku ?

A te minusy to nie jest jakaś złośliwość. Nie zgadzam się z wypowiedzią ? Daję minusa. Ktoś da mi plusa czy minusa ? W zasadzie zwisa mi to. Każdy ma prawo do swojego zdania. Może gdybym miał kolekcję minusów to bym zaczął zastanawiać się czy oby czasem na pewno nie opowiadam głupot.
Kogoś drażni, że ma kolekcję minusów i nikt się z nim nie zgadza ? Zawsze można zmienić forum. Chociażby na takie którego-nazwy-nie-wymienie. Tam to możesz pogadać sobie o chemtrails, powymieniać linkami ze smugami, złapać kontakt na dostawcę chembustera i orgonitów. WzT jest tam moderatorem i pilnuje tam porządku. Żaden sceptyk tam długo nie zagości. Może nie mają funkcji minusowania, ale za to najpierw gnoją sceptyka a potem banują.
Tutaj masz przynajmniej wolność wypowiedzi. Przynajmniej dopóki nie obrażasz innych.

Użytkownik dzustin edytował ten post 01.03.2012 - 10:23


#69 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

dzustin

Możesz napisać, że ja jako sceptyk też nie jestem obiektywny. Tylko że ja staram się najpierw wysłuchać argumentów, przeanalizować i jeśli coś ma sens to jestem w stanie uwierzyć. Chcę mieć jakieś dowody, które będę mógł przytoczyć gdy będę ze znajomymi rozmawiał o chemtrails. Czy będę mógł przytoczyć dowody w postaci, słynnych już, hologramów i kuleczek ? Pewnie że mogę. Tylko że zostanę wtedy, nie bez powodu, wyśmiany i "zminusowany".

Moge napisac, ze jestes nieobiektywny i zrobie wiecej, bo napisze ze ja i inni po"mojej" stronie tez nie sa obiektywni. Obiektywni sa tylko Ci co czytaja, nie zabieraja glosow i nie stoja po zadnej stronie. Nie plusuja nie minusuja, tylko czytaja.
Druga rzecz, jesli cos ma sens to jestes w stanie to zaakceptowac/uwierzyc, tylko ze zabijanie ludzi, powolne czy szybkie, spiskwe czy jawne
Nigdy nie ma sensu!
Na razie w temacie jest tak, ze nieprawda jest jakoby ktokolwiek nas trul, co jest baaardzo smieszne, podczas gdy wszyscy, sceptycy i nie, czytaja nowosci naukowe o milionach ton zrzucanych z gory, zwiazkach chemicznych, a chocby ta siara. Tego sie nie da podwazyc, nawet Wy sceptycy uznaliscie to za fakt. Jak mi ktory powie, ze od dawna uzywano preparatow siarki na lojotok skory glowy i zwieksza to objetos wlosow, to ja wysle Was do lekarza od problemow z psychika.
Nie toleruje nieuczciwosci w zadna strone, ale jakim prawem ktos mnie zarzuca klamstwo i manipulacje jak to
robi Kostek i pdjakow?
Na jakiej podstawie? Nie slyne na tym forum z nieuczciwosci, klamstw i manipulacji, tylko w tym jednym temacie dostaje takie "gwiazdki" i to od osob, ktore w zaden sposob nie potrafia udowodnic, chocby to ze sie myle, a co dopiero klame.
Zreszta moja obecnosc w tym temacie ma troche inne podloze niz Wzt, choc cel wlasciwie mamy wspolny. Ja moge swoj cel zrealizowac w inny sposob i pracuje nad tym.
Wazna sprawa jest zwrocic uwage na zlo ktore sie legnie, a temat ten czy inny, jest tylko katalizatorem.
Jednoczesnie mam nadzieje, ze spotkamy sie w innych tematach, na zupelnie innym poziomie rozmowy.
Emocje wyciszylam, ale z pogladow nie zrezygnuje, nie zrezygnuje rowniez z walki o uczciwe traktowanie czlowieka przez czlowieka.
Na tym forum zle sie dzieje i nawet ja i moja anielska cierpliwosc jest narazona na porazke.
Zobaczcie gdzie sie podziali wszyscy z grupy "uduchowionych"? Kto zostal? Odeszli zrezygnowani, bezradni pod naporem dziwnie negatywnych sil, jakie przystapily do dzialania na waszych glowach. Nawet moderacja ulega wplywom. W takim otoczeniu ezoterycy nie maja czego szukac...
I po co rozprawiac o spisku w chmurach? Kiedy wplywy juz sa widoczne, co to za roznica, Haarp, czy Blue Beam, wazne ze dziala.
Wystarczy sie zastanowic na przykladzie tylko tego forum...
Pozdrawiam wolne umysly.
Nadal niczego nie widzicie?
Ps. Yawgmoth
Jak juz napisalam mam wlasny pomysl na rozwiazanie . Nigdy nie ulegam presji grupy, nawet w tak zawoalowanej formie jak Twoja propozycja. :mrgreen:

Użytkownik mag1-21 edytował ten post 09.03.2012 - 09:18



 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych