Skocz do zawartości


Chemitralis - multum minusalis


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
68 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Specjalnie wybralam dzial w ktorym koledzy antyopryskowi nie moga postawic ani jednego minusa, chocby sie chcieli po...rac ze zlosci.
Ignorancja kolegow nie tylko w kwestii badan naukowych, ale i totalny brak kultury osobistej, a szczegolnie kultury dyskusji.
Moi Drodzy, co tu sie doszukiwac spisku dziejowego, kiedy sam temat pokazuje niezly spisek. Jak to wyglada na zewnatrz? Ano tak:
Siedzi klika anty w temacie i ma swoje zdanie, ze chemitralisow nie ma i to jest zdanie OBOWIAZUJACE w temacie. Kazdy ignorant, ktory sprobuje sie wychylic z innym pogladem, zostanie doszczetnie zniszczony reputacyjnie, czyli minusowo. I tak jest ze wszystkimi, ktorzy wchodza do tego tematu. Procedura pozbywania sie przeciwnikow dyskusji jest prosta, po kilku a niektorzy po kilkudziesieciu minusach rezygnuja z walki o swoje poglady, odchodzac z ...zalosnie niska reputacja,ku uciesze kolegow specow od lotnictwa, co absolutnie nie jest zgodne z prawda. To nie jest dyskusja! To obrzydliwie tepe intelektualnie eliminowanie przeciwnikow w temacie nie zapomoca konkretnych argumentow, bo te sa rowniez naciagane do niemozliwych granic, jak to sie zarzuca chemitralisowcom, ale za pomoca glupich minusow. Wstyd panowie elita!
Temat epokowy i ciagle cos nowego w temacie sie pokazuje, nowi ludzie, nowe zdjecia, nowe artykuly, tylko elita z minusami jest ciagle ta sama.
Nie powiem ile razy sama sie posmialam z tego co niektorzy pisza, ale tez powaznie rozwazalam konkretne argumenty.
Nie jestem za zamknieciem tematu, choc bardzo brzydko sie w nim dzieje. Raczej zastanawiam sie jak ukrocic kolegom "lotnikom" nieuczciwe dzialania.
Pytanie do Was:
Czy temat epokowy, ktory ma szanse trwac dalej, nie zasluguje na szczegolne potraktowanie przez Eurego i kochanych moderatorow i zostac pozbawiony mozliwosci punktowania?
Podejrzewam, ze gdyby tak sie stalo, to dopiero rozwinela by sie dyskusja, ze ho ho. Nikt by sie nie bal zalosnie niskich reputacji i z odwaga wyrazil by swoje poglady. Klika nie mogla by sobie stawiac duzych gwiazdek i puszyc sie wszechwiedza(?), za to musialby postarac sie o duzo wiecej niz to co na okraglo jedno i to samo przedstawia cyt: : "Mowilem wielokrotnie wczesniej", "przedstawilem wiele razy," itp. Jedno i to samo w kolo Macieju, az do znudzenia, ale nikt kolegow za to nie chce wieszac! No Matko swieta przeciez jak chcecie to to aluminium mozecie pochlaniac nawet w postaci calych puszek nie tylko zawartosc we wnatrz. Wciskanie kitu ze wszystko jest zgodnie z natura, czyli te gleby same produkuja aluminium i jest to norma rozwala mi konstrukcje. I co z tego ze lekarze trabia i co z tego ze naukowcy przyznaja sie do opryskow i manipulacji pogoda?
Chemitralisow nie ma i juz.

#2 Gość_nick

Gość_nick.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie unoś się tak, jesteś na plusie, jeszcze Cie Wiem Wszystko nie zminusował, więc po co te nerwy.

#3 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Jesli Ci chodzi o kolege "Wszystkko" to pomimo kolosalnej roznicy zdan facet dyskutuje, choc moze czasem ostro to nam wychodzi, ale kultury mu nie brak.
Chodzi mi o temat, ktory jest dla mnie tez wazny i ktory obserwuje na biezaco, oraz o ludzi ktorzy przedstawiaja swoje opinie bo maja do tego takie samo prawo jak inni.

#4

Ironmacko.
  • Postów: 809
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Meg - zgadzam się z Tobą. Mnie też to irytuje. Dodam tylko, że nie rozumiem także w innych tematach minusowania za tematy, w których ktoś wkleja linka do innej strony przedstawiającą jakąś treść. Żeby nie być gołosłownym powiem to na przykładzie: ostatnio Easy_Raider wkleił link do strony z książką o Smoleńsku. Osobiście z jej treścią kompletnie się nie zgadzam, ale jak rany to nie jest powód żeby dawać ujemną reputację za LINK. Sam dałem Raiderowi za to plusa...
Jak dla mnie minusy powinny być za posty obraźliwe, spam, trolling... inaczej każda dyskusja traci sens i sprowadza się do banału: dostanę "-"? czy nie...

#5 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Mnie w chemitralisach dostalo sie kilka minusow nawet nie za MOJE poglady, ale za artkuly o nowosciach w kwesti dzialan geoinzynierii majacej wplyw na globalne zmiany. Przeciez to nie ja jestem naukowcem, wkleilam tylko artykul ktory opisuje czym sie chwala naukowcy.
Inny byl apelem lekarzy o zagrozeniu nagminnego wystepowania zatruc aluminium w kilku regionach Polski. To kto dostaje te minusy ja, czy naukowcy?

#6

Mariush.
  • Postów: 4319
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wciskanie kitu ze wszystko jest zgodnie z natura, czyli te gleby same produkuja aluminium i jest to norma rozwala mi konstrukcje.

Kit to teraz wciskasz Ty. Tu i teraz. Gdzie ja w tym poście napisałem, że uwalnianie glinu przez gleby jest "zgodne z naturą". Gleby uwalniają glin w wyniku oddziaływania na nie kwaśnych deszczy, będących skutkiem PRZEMYSŁOWEJ EMISJI TLENKÓW SIARKI I AZOTU. One raczej zgodne z naturą nie są...



#7

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja też jestem przeciwnikiem dawania minusów na oślep, ale czasami trzeba dać minusa żeby ktoś się w końcu opamiętał pisząc po raz enty jedno i to samo kłamstwo myśląc że stanie się to w końcu prawdą. Walczącemu minusów nie daję bo on i tak ma reputację tak niską że nic mu mu już w tej kwestii nie pomoże, więc szkoda minusy na niego tracić.
Ale jednak są jakieś granice które walczący już dawno przekroczył i za to dostaje sporo minusów. To nie chodzi nawet o to że ma inne zdanie bo to normalne ale min o to:
- pomijanie od długiego czasu niewygodnych pytań które są zadawane po raz enty. Bo ile można zadawać te same pytanie nie dostając żadnej odpowiedzi, to już potem staje się irytujące
-wklejanie po kilkanaście razy tych samych artykułów, filmów itp i pisanie że to jest mocny dowód mimo że filmiki są źle przetłumaczone.
itp. itd.
Tak samo jest w przypadku innych userów którzy wchodzą do tematu o chemtrails wklejają filmik który już był dawany kilka stron wcześniej i mają pretensje że za niego minusy dostają. A minusy dostali po prostu za lenistwo bo nawet nie chciało im się cofnąć 2 czy trzy strony wcześniej żeby zobaczyć czy ktoś przypadkiem już tego filmiku nie dawał.

Ja sam dostałem sporo minusów w temacie o Jackowskim, po 12 na jeden post.



#8

Walczący z Trollami.
  • Postów: 252
  • Tematów: 1
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

JFK za przemówienie o tajnych stowarzyszeniach, elitach pociągających za sznurki dostał kilka kulek, My za pisanie o chemtrails dostajemy minusy. Chyba jednak wolę minusy niż ołowiane kulki :roll: Minusowanie moich i innych osób wypowiedzi jest tak żałosne, że aż przyjemnie się to obserwuje. Sami swoimi minusami pokazują, jak niebezpieczny jest to temat i jak wiele osób zaangażowali w jego wyciszanie.

#9

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sami swoimi minusami pokazują, jak niebezpieczny jest to temat i jak wiele osób zaangażowali w jego wyciszanie.


Oj nie. To pokazuje jedynie tyle, jak irytujące staje się czytanie waszych postów, ciągłe wysłuchiwanie oskarżeń o byciu agentami, spiskowcami, rządowymi psami etc. Sam nie wypowiadam się w nim od dawna, właśnie ze względu na żałosny poziom "dyskusji" jaki prezentuje większość zwolenników. Znudziło mnie oglądanie tych samych linków wklejanych bez wyjaśnienia, czytanie tych samych "relacji z oprysków", sprawiających wrażenie pisanych od szablonu, słuchanie wyzwisk i ogólnie wasze fanatyczne podejście.
Sam przez prawie 4 lata bytności na tym forum dałem nie więcej jak kilkanaście minusów, ale wybaczcie, gdy znowu widzę post w stylu "nie odpowiem na twoje pytania, bo jesteś rządowym psem, nie rozmawiam z tobą", to jak inaczej można to potraktować?



#10

jakku1.
  • Postów: 71
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Siedzi klika anty w temacie i ma swoje zdanie, ze chemitralisow nie ma i to jest zdanie OBOWIAZUJACE w temacie. Kazdy ignorant, ktory sprobuje sie wychylic z innym pogladem, zostanie doszczetnie zniszczony reputacyjnie, czyli minusowo. I tak jest ze wszystkimi, ktorzy wchodza do tego tematu. Procedura pozbywania sie przeciwnikow dyskusji jest prosta, po kilku a niektorzy po kilkudziesieciu minusach rezygnuja z walki o swoje poglady,

Abstrahuje od samego tematu, do ktorego sie odnioslas - moja uwage zwrocily ten powyzej zacytowany fragment.

Mysle, ze minusowanie i plusowanie jest pomyslem beznadziejnym z punktu widzenia dobra dyskusji. Z powodow, na ktore zwrocilas uwage powyzej. Minusy i plusy pewnie powstawaly z zamyslem doceniania wartosciowych wpisow wnoszacych wiele do rozmowy. Niestety, wyewoluwoaly w malego potworka, ktory potrafi zamknac usta osobom majacym inne zdanie, niz to "obowiazujace w temacie".

#11

Lynx.
  • Postów: 2210
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To nie jest dyskusja! To obrzydliwie tepe intelektualnie eliminowanie przeciwnikow w temacie nie zapomoca konkretnych argumentow, bo te sa rowniez naciagane do niemozliwych granic, jak to sie zarzuca chemitralisowcom, ale za pomoca glupich minusow. Wstyd panowie elita!

Chciałbym tylko zauważyć, że zdecydowana większość materiałów wklejanych przez zwolenników teorii "chemtrails", a także większość pisanych przez nich postów, ma charakter manifestu, orędzia, czy wręcz rzekomo stwierdzonego faktu, z którym nie należy polemizować. Takie przedstawianie swojego stanowiska ma niewiele wspólnego z dyskusją. I wydaje mi się, że spora część minusów jest oceną tego postępowania, a nie próbą zamknięcia ust.

Tym niemniej zgadzam się, że wątek o "chemtrails" mógłby być ciekawszy po wyłączeniu opcji przyznawania reputacji.

Użytkownik Lynx edytował ten post 14.02.2012 - 14:03




#12

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja mam tylko takie pytanie - czemu problem z "minusowaniem" dotyczy tylko tematu "Chemtrails", a innych teorii spiskowych (w tym nawet tych o 11 września) już nie ? Tam zwolennicy teorii spiskowej są nawet "plusowani". Ktoś* mi to wyjaśni ?

*pytanie raczej niezaadresowane do sceptyków



#13

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mamy jakąś grupę szybkominusującą na forum? ;)

Mi się wydaję że to po prostu efekt tej zaciekłej dyskusji. Inne teorie nie są tak obszernie dyskutowane i nie powodują takich emocji.

Reputacja to dość istotna sprawa. Można powiedzieć że to tylko jakieś punkty do zbierania. Jednak ludzie wyrabiają sobie na tej podstawie pewne zdanie na dzień dobry.



#14 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

No wlasnie o to mi chodzi Mylo. Smieja sie w chemitralis ze "nie wypada plakac z pwodu kilku minusow". Moze kilku nie, ale kilkudziesieciu tak, bo niby dlaczego mam nie dbac o reputacje? Przeciez chyba lepiej jest nawet dla moderatorow nadzorowac dyskusje gdzie kazdy dba o swoja reputacje, niz jak ma juz ja tak zjechana, ze nawet ban go nie rusza i wali co mu slina na jezyk przyniesie. A co mu zalezy, na tym forum juz i tak go beda traktowac w kazdym temacie jak margines, chocby sie modlil nawet w shootbox'sie. Chodzi tez o temat, bo jak juz powiedzialam jest epokowy i bardzo szkoda ze ciagniety jest na sile przez kilka osob, a z "mojej" strony to jedna lub dwie. Ten temat moglby rozwijac sie spontanicznie, ale pod warunkiem ze nie wywiera sie presjii minusowych na przeciwnikach dyskusji. Ludzi by bylo wiecej, pewnie nowych materialow tez, kazdy gdzies tam cos czyta i wygrzebuje. Teraz jest zastoj i pchanie na sile, zeby tylko nie zdechlo.

#15

equilibrium.
  • Postów: 144
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

226 stron postów w jednym temacie, to jest p a r a n o r m a l n e!
Próbowałem kiedyś zagłębić się w dyskusję ale po jakichś 60. stronach straciłem ciekawość. Nie dziwcie się więc nowym użytkownikom, że nie zaliczyli "lektury obowiązkowej" i wyskakują ze swoimi rewelacjami. Bardzo trudno się w tej całej "dyskusji" połapać i chyba poza samymi dyskutantami, mało kto jest tematem Chmitrails (w obecnej formie) zainteresowany.
Wydaje mi się, że temat można by podsumować dwoma rzeczowymi opiniami reprezentujące stanowiska stron "za" i "przeciw", a następnie temat zamknąć.
(I tu jest całe dobro braku możliwości minusowania, bo mam świadomość, że za ten post dostałbym ich, zgodnie i po równo, od obu stron sporu.)


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych