Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odwołanie rządu Donalda Tuska


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
174 odpowiedzi w tym temacie

#61

sebcio.
  • Postów: 132
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

mogą i mną rządzić i Marsjanie byle by nie kradli.


Ale oni będą podpierniczać talerze, bo w końcu na nich latają. ;-)

A tak na serio.
Jest to chyba pierwszy rząd po 1989 roku który zabetonowuje ustalenia Magdelenkowe i okrągłostołowe.
Taki układ ruszyć to trzeba bomby atomowej albo znów jakiejś zagrywki podobnej z 1989 roku o rzekomym przejęciu władzy przez dobrych od złych.
W tym służby są szpecami.


Rozumiem ze pokojowe przejęcie władzy w 1989r. ci si nie podoba, szkoda e trochę krwi się nie polało co, za długo pokój w kraju panował???

#62 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Rozumiem ze pokojowe przejęcie władzy w 1989r. ci si nie podoba, szkoda e trochę krwi się nie polało co, za długo pokój w kraju panował???

No jakbym Niesiołowskiego słyszał. (rozumiem że porównanie do niego to nie obraza?)
Można było oddać władze ale uczciwie a nie na niby.
Co z tego że krew się wtedy nie lała skoro teraz się leje kiedy ludzie się wieszają w dziwny sposób i okolicznościach albo podpalają na znak protestu. (dziwnie jedna i druga sprawa została zamilczana przez media)
Ten wrzód rośnie i nabiera tylko ciekawi mnie czy pęknie za kilka miesięcy czy za klika lat?

#63

ChemicalStimulants.
  • Postów: 160
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dla mnie skandalem jest że takie stare pryki jak Niesiołowski siedzą na naszym utrzymaniu już 20 lat i NIC nie robią oprócz oskarżania PiS'u

#64 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Dla mnie skandalem jest że takie stare pryki jak Niesiołowski siedzą na naszym utrzymaniu już 20 lat i NIC nie robią oprócz oskarżania PiS'u


Dosłownie przed chwilą dziennikarka TVN24 złapała na korytarzu sejmu Niesiołowskiego (przewodniczący komisji MON) i spytała : "Co Pan na to, że minister obrony wydał pozytywna opinię na temat zastępcy Seremeta?
Niesiołowski zrobił minę zaskoczonego, o co w ogóle dziennikarka go pyta jakby z choinki się urwał i udawał że nie zna sprawy konfliktu w prokuraturze.
Jak go dziennikarka podprowadziła na temat to oświadczył coś w ten deseń: "A to wszystko wina PiS-u i to PiS lobbuje za nowym naczelnym prokuratury wojskowej bo chcą zawłaszczyć całkowicie (sic!) tą prokuraturę jak i cywilną"
Brakowało jeszcze żeby dodał iż w tym wszystkim na pewno maczał palce Ojciec Dyrektor a hufce RM już stoją w lasach czekając na znak ataku.................etc.
Jazda na całego.

Użytkownik osiris edytował ten post 27.01.2012 - 13:32


#65

dryndryn.
  • Postów: 193
  • Tematów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

co do tego donosiciela Niesioła ostatnio sie usmialem ogladajac go w tv... twierdzil ze ci profesorowie od Macierewicza to nieuki hahaha widac w US na Uniwerrki przyjmuja nieukow :))) reakcja dziennikarki zadna :) no coz taki darmozjad moze pluc na kogo zechce moze byc marszalkiem a w kazdym normalnym kraju bylby zwykla szuja nie warta spluniecia

#66

barakudo.
  • Postów: 237
  • Tematów: 6
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Platforma to mniejsze zło, pis było przy władzy i jak się to skończyło każdy wie, sami się poddali i oddali władze.

#67

reformator.
  • Postów: 307
  • Tematów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Platforma to mniejsze zło, pis było przy władzy i jak się to skończyło każdy wie, sami się poddali i oddali władze.



Jak mnie to strasznie denerwuje. Co to za podejście wybieranie mniejszego zła? Wybieracie zło dla swojego kraju?? Rządy PiSu nie różniły się w niczym od rządów PO. To jedno i to samo. Konia z rzędem temu który da konkretną różnicę. To bezideowe partie których celem jest utrzymanie się przy władzy ale po to by się nawpychać przy korycie. Albo głosuje się na dobro dla swojego kraju i zgodnie ze swoją ideą albo nie głosuje się wcale i trzeba mieć rozeznanie jakie partie startują i przeczytać ich programy a nie ludzie się zachowują jak barany. To co w tv i czego najwięcej to głosuję. Tak to się nic nie zmieni bo tylko partie z Sejmu mają kasę na wielkie kampanie. Dla tych którzy chcą głosować powinien być egzamin z programów wszystkich partii i dopiero jego zdanie powinno dawać prawo wyborcze a nie.

#68

Torek.
  • Postów: 696
  • Tematów: 15
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Platforma to mniejsze zło, pis było przy władzy i jak się to skończyło każdy wie, sami się poddali i oddali władze.

Wybacz, ale muszę ciebie zminusować. Sam wiesz za co. Skoro piszesz takie bzdury. Tak więc teraz mnie już nie dziwi, dlaczego Tusk ma takie poparcie- jak w naszym kraju jest takch dużo takich osobników jak wyżej wymieniony. Wg mnie zostałeś zmanipulowany przez media, społeczeństwo(a może i innych). Ale nie martw się. Nie ty jeden.
No i gratuluje logicznego myślenia. Ś. P. Lech Kaczyński oddał władzę. Tak kazał rozbić samolot. A może się w ostatniej chwili kapitulował? A apropo odejścia Jarosława to proszę się domyśleć, dlaczego odszedł, a nie pisać coś, co nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.


Korwina nie znam- nie oceniam. Ale PALIKOT? Ten kontrowersyjny klaun? Najpierw na usługach Donusia, potem się wielce obraził, odszedł i stworzył nową partię. Ktoś z taką kulturą, z takim podejściem, robieniem z siebie pajaca i "wrzeszczeniem" wokoło nie powinien dojść do sejmu, a co dopiero rządzić. Jego zmiany i obietnice mieszczą się tak samo, jak i zmiany Dona. No ale on jeszcze nie rządził, więc trochę się zagalopowałem.

No tak, najlepiej uznać, że do wyboru były tylko PiS i PO. no bo ten brzydko wygląda, drugi brzydko mówi, trzeciego nie znam, a o tych dwóch partiach słyszeli wszyscy, trzeba na nich głosować. Nikt nie starał sobie nawet przypomnieć jak wyglądały rządy tych dwóch partii. Ważne było jedynie żeby "moja racja była mojsza niż twojsza"
Sama szanuję Palikota i uważam za bezsensowne ocenianie czyiś zdolności sprawowania władzy na podstawie tego jak mówi, bo liczy się to CO mówi. Wszyscy zwolennicy "teorii panującego żydostwa" etc. a więc zwolennicy PiS (mam taki przypadek nawet u siebie w domostwie), żeby być mądrzejszymi niż ci co "ignorują żydostwo" uważali, że głosowanie na Palikota to to samo co głosowanie na PO- po pierwsze dlatego, że kiedyś miał spory kontakt z Tuskiem, a po drugie, że brzydko mówi (sic!) i przez to niby robi z siebie pajaca, z resztą nie jest konserwatystą to jak ktoś taki może rozwijać konserwatywną i katolicką (widzisz i nie grzmisz) Polskę.
Teraz mamy to co mamy i będziemy mieli dopóki się nie zmieni podejście Polaków

Wybacz ale muszę to skomentować. Uwielbiam jak ludzie nadinterpretują moje posty i przy tym dopisują bajki. Ja nie napisałem, że tylko PO i PiS. To co dalej napisałaś też ma niewiele wspólnego ze mną(chyba, że o tym "nie znam"). Skoro szanujesz Palikota twierdzisz, że nie ważne jest to jak się mówi tylko co, to prosze sobie przypomnieć, co parę lat temu ten polityk mówił. Najlepiej omijać to, co jest najniewygodniejsze. I zaraz pójdę na obrońcę PiS'u- no przecież jestem przeciw PO i Palikotowi. No cóż, system się sam nakręca :)
Palikot miał kontakty z Tuskiem, tylko co związku z tym? Sam się z tego co widzę się nie zmienił(Palikot) więc to nie ma dużego znaczenia. Idąc dalej- jak ktoś nie jest konserwatystą, to dobry kandydat? Na dodatek wykorzystał odejście z partii, hasło legalizacji narkotyków, by młodzi ludzie na niego głosowali i to, że jest przeciwko PO i PiS. Czysta manipulacja. Wiedział dokładnie, że zalegalizować jest ciężko, jeśli w ogóle jest to osiągalne.
Każdy kto twierdzi, że jego głos jest nieważny, bo mało osób na daną partię zagłosuję to proponuje mu zapoznanie się z teorią chaosu.
A na koniec chciałbym coś dopisać. Nie będę trakował poważnie Palikota, skoro takie rzeczy odpierdzielał w przeszłości. Nie poniósł za to ŻADNEJ konsekwencji prawnej. I nie ma czegoś takiego, że przeszłość nie "ingeruje" w przyszłość. Przykro mi, nie trzeba było "szaleć".

Użytkownik Torek edytował ten post 27.01.2012 - 17:04


#69 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Idąc dalej- jak ktoś nie jest konserwatystą, to dobry kandydat?

Tak, nie lubię konserwatystów.

Ja nie każę ci traktować Palikota poważnie. Jest mi zupełnie obojętny twój stosunek do niego.
Wiem, że nie napisałeś nic o PO i PiS, ale przez swoją krytykę Palikota "bo nie zachowuje się poważnie" jednocześnie uznałeś, że lepsze są od jego partii dwie przed chwilą wymienione, bo ich członkowie nie przychodzą z dildem na salę obrad. (wyprzedzam: wiem, że tego dosłownie nie powiedziałeś)

#70

rainman.
  • Postów: 483
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Dołączona grafika

Palikot w masce anty - ACTA
NASZA OPINIA O PALIKOCIE? - najgenialniejsza "wrzuta" Donalda Tuska. Człowiek, który ma gwarantować, że jakikolwiek bunt młodych nie zagrozi temu systemowi.

Palikot - milioner, który kasy dorobił się w systemie, w którym Tusk i jego kolesie tkwią po uszy

Palikot - facet, którego karierę polityczną przez lata promował i osłaniał Tusk

Palikot - poseł, który w momencie największych wtop rządu PO wychodził przed kamery, wkur... Kaczyńskiego, Kaczor robił zadymę --> wszyscy zajmowali się zadymą, zamiast nieudolnością rzadu

Palikot - gość, który który kilka lat temu wydawał katolickie pismo "OZON", teraz walczy z religią

Palikot - 6 grudnia 2009 r. "nie przeszkadzają mi krzyże w szkołach czy innych miejscach publicznych. Krzyż jest w takim samym stopniu w Polsce symbolem religijnym, co narodowym. Jeśli komuś przeszkadza symbol religijny niech odczytuje to w sposób narodowy właśnie. Kościół w Polsce był zawsze bowiem po stronie ludu i po stronie polskości. "

Palikot - jesień 2011 - akcja "zdjąć krzyż w Sejmie"

Palikot - "jako poseł PO brał udział 27 kwietnia 2006 r. w sejmowym głosowaniu nad nowelizacją ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Nowelizacja zaostrzyła górną granicę kary za uprawę narkotyków, w tym konopi (z 2 do 3 lat więzienia), zwiększyła także wymiar kary za posiadanie znacznej ilości środków odurzających lub substancji psychotropowych (z 5 do 8 lat więzienia)."

Palikot - grudzień 2011 "Ruch Palikota chce zezwolić na posiadanie nie tylko marihuany, ale i innych narkotyków, m.in. kokainy, heroiny i amfetaminy."

Zadaj sobie pytanie - kto promował Palikota? Kto trzymał go i dopieszczał w partii, a po rozstaniu - wcale nie zwalczał? Które media pompowały Palikota w czasie kampanii? Czyżby te same, które bronią rządu i przekonują, że protestujący przeciwko ACTA to idioci?

Dlatego jeśli już przejrzałeś na oczy i wiesz, że Tusk ściemnia, to nie daj się nabrać na Palikota - NAJWIĘKSZĄ ŚCIEMĘ TUSKA, która ma gwarantować, że system będzie trwał. Palikot to polisa ubezpieczeniowa Tuska.

WALCZ Z SYSTEMEM - PALIKOT JEST JEGO CZĘŚCIĄ!

Źródło: https://www.facebook...&type=1


Janusz Palikot i jego "Ruch" to tzw. "pozorna różnorodność" na "polskiej" scenie politycznej.

#71 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Janusz Palikot i jego "Ruch" to tzw. "pozorna różnorodność" na "polskiej" scenie politycznej.


I dokładnie o to chodzi.
Polityka generalnie polega na manipulacji i otumanianiu ludu.
Wygrywa ten który bardziej otumani.

#72

xyz8472.
  • Postów: 242
  • Tematów: 2
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Czy ja wiem... tylko krowa nie zmienia poglądów. A o stosunku do religii wypowiadał się Palikot, że "otworzyły mu się oczy" po akcji z krzyżem i wyborami prezydenckimi (otwarte poparcie JK przez Kościół)

#73

ChemicalStimulants.
  • Postów: 160
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Czy ja wiem... tylko krowa nie zmienia poglądów. A o stosunku do religii wypowiadał się Palikot, że "otworzyły mu się oczy" po akcji z krzyżem i wyborami prezydenckimi (otwarte poparcie JK przez Kościół)




No nagle mu sie otworzyły po całej akcji z krzyżem pod Pałacem Prezydenckim. Nie wiem czy była jakaś konkretna data ale to był mniej więcej okres kiedy zrobił się taki "antyklerykalny".

Palikot i jego posłowie to jest śmiech na sali (sejmowej). Np taki Pan Biedroń na czym się zna oprócz bycia gejem?

#74

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ostatnio przeczytałem co nieco na temat poprawek do budżetu. Mówcie co chcecie o Palikocie, ale tylko z jego strony szły propozycje oszczędności.

Postulował oszczędności 2.4 miliarda m.in. na administracji i funduszu kościelnym. Oszczędności chciałby wydać w formie mikropożyczek dla przedsiębiorców.

Co zgłaszała reszta partii? Standardowy kiełbasa-fest: podwyżki dla strażaków, podwyżki na edukacje, podwyżki, podwyżki, podwyżki, rozdawnictwo, podwyżki. Bez propozycji oszczędności. Akurat tutaj mi bardzo plusuje Palikot.



#75

AGuila.
  • Postów: 91
  • Tematów: 5
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Palikot, który spotyka się Michnikiem, ma poparcie Urbana nic nowego nie zagwarantuje w Polsce. Wszedł w układy, z których się nie wychodzi. Jedno z jego zadań to osłabienie SLD, bo Tuskowi byli postkomuniści do niczego nie są potrzebni. Poza tym w Polsce zaczęła się rozgrywka między WSI, a Tuskiem. Dla WSI jedyna nadzieja to Moskwa. To od niej poparcia będzie zależeć jak Tuskowi uda się daleko pozbyć wpływów WSI. Teraz batalia toczy się o prokuraturę woskową (Komorowski ją wspiera jak może, bo był jedynym członkiem PO, który głosował przeciw raportowi Macierewicza). Po aresztowaniu generała wypłynęły kasety z rozmową Klicha z Klichem. Po tej zagrywce zwolniono generała z tak prostej przyczyny jak przedawnienie sprawy. Czy prokuratorzy o tym nie wiedzieli w chwili jego aresztowania? : ) Tusk, po zwycięskich wyborach poczuł się silny jak nigdy, więc zaczyna działać.

Taki układ ruszyć to trzeba bomby atomowej


Nom, albo jakichś wydarzeń o zasięgu ogólnoświatowym i osłabieniu Rosji, takim aby nie byli zdolni do przejęcia władzy w Polsce. Silna Polska i Europa środkowa to jeden z warunków spokoju w Europie.


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych