Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odwołanie rządu Donalda Tuska


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
174 odpowiedzi w tym temacie

#166

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Miłosz@

Nie przejmuj się ludźmi którzy swój ustrój widzieli tylko na kratach książek.

Nigdy nie istniał taki super wolny system. Nawet jeśli władza centralna nie tworzy takich ograniczeń, to robi to władza lokalna. Różnego rodzaju regulacje, prawa i zasady. Z jakiegoś powodu tworzy się je na całym świecie.

Np co z sytuacją takiego skażonego mleka w Chinach? Tak się właśnie kończy połączenie kapitalizmu i totalnego braku wymagań i certyfikatów. No dobra, można powiedzieć że to niszczy wolność i wolny rynek. Ale powiedz to po tym jeśli Twoje dziecko umrze w wyniku picia zatrutego mleka. W takiej sytuacji natychmiast porzucisz ultra wolny rynek i poprosisz rząd o postawienie pewnych wymogów jakościowych.

Niestety, taka sytuacja w której władza nie wtrąca się do gospodarki trwa do pierwszej sytuacji tego typu.



#167

reformator.
  • Postów: 307
  • Tematów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Miłosz

Nie jestem zdenerwowany tylko zirytowany. Dostałem zupełnie bezpodstawnie ponad pięć minusów, za swoje poglądy które nie są a ni kontrowersyjne i a ni obraźliwe dla nikogo, albo za pisanie prawdy na temat wyglądu naszej sceny politycznej. Do tego jeszcze jedna osoba, czyli ty, czepia się mnie zupełnie bezpodstawnie, nigdzie sobie nie zaprzeczałem, twoje zdanie na ten temat jest efektem braku chęci, albo braku zrozumienia czytanego tekstu i tyle. Albo jesteś po prostu złośliwy, bo swój tekst napisałem bardzo jasno.


Wybacz ale nie dostałeś tych minusów ode mnie. Widać jakaś podstawa była skoro te minusy dostałeś. Może chodzi o to że zaproponowane przez Cb rozwiązanie sytuacji na naszej scenie politycznej niezupełnie wszystkim się spodobało. Gdyby twoja wypowiedź była tak jasna jak mówisz nie miałbym się jak jej czepnąć ale już dobrze kończę te głupie gierki mimo iż mnie bawiły. Moja wypowiedź była efektem po prostu zabawy i takiego przekomarzania się.

Skoro najwyraźniej dalej nie rozumiesz, to wyjaśniam, i proszę, nie każ mi tego znowu robić.
Jeżeli przyszły rząd w Polsce będzie się składał z ludzi którzy już rządzili, albo ludzi którzy są tylko marionetkami w ich rękach, z tą różnicą, że ich partia będzie miała inny szyld, to w istocie dalej w Polsce nic się nie zmieni i dalej będzie bida.
Dlatego uważam, że należy stworzyć nową partię w której pojawią się same nowe twarze, partię która będzie głosem naszego pokolenia.
Jeżeli pojawi się taka partia, z dobrym programem, z młodymi i może nawet niedoświadczonymi, ale za to ambitnymi, mądrymi i żądnymi zmian na lepsze politykami, ja z pewnością taką partię poprę w wyborach.



Ja też taką poprę. Tylko jeszcze jedna kwestia. Nowe twarze niekonieczne muszą gwarantować nową jakoś w polityce. Tak samo młode twarze. Ja chcę po prostu kompetentnych polityków i specjalistów w rządzie ale nie od PR.

I zwolennikiem Janusza Korwina Mikke?


Dokładnie tak. Jestem zwolennikiem tego polityka niestety on ma problem z PR. Tak to już jest niestety w naszym kraju. Wygrywają Ci co umieją się opakować bez względu na to co zawierają w środku.

Wizja wolnego rynku tego Pana bardzo mi się podoba, ale niestety niektóre jego poglądy są zbyt kontrowersyjne dla mnie, dlatego na niego nie głosowałem w ostatnich wyborach, a prawie mnie gość do siebie przekonał.


A cóż jest kontrowersyjnego w jego poglądach? Znaczy ja Ci powiem że jedyne co napawa mnie pewnymi wątpliwościami to to jak on by wprowadził swoje reformy. Wg mnie takie pełno wolnościowe reformy trzeba by było wprowadzić stopniowo aby ograniczyć szok społeczny a w przypadku JKM sądzę że wprowadzilby wszystko od razu. Z drugiej strony przy demokracji i zmienności rządów nie wiem czy byłyby szanse na wprowadzenie takich reform stopniowo bo byłyby one na początku bolesne.


EDIT: I znów bezpodstawne minusy za wyrażenie swojego zdania, czas opuścić to forum, bo już w ogóle nie można wyrazić swojego zdania, na żaden temat, by nie dostać debilnego minusa od słabo myślących, którzy nie potrafią znieść tego, że ktoś ma zdanie sprzeczne z ich światopoglądem, dla was tolerancja to tylko słowo.


Oj tam nie mów że aż tak Ci zależy na tych plusach i minusach. Też wiele razy zostałem zminusowany za swoje poglądy. Tutaj też wyżej dostałem minusa.

Mylo

Nie przejmuj się ludźmi którzy swój ustrój widzieli tylko na kratach książek.


Uderzasz do mnie czy mi się wydaję? Jeżeli chodzi o mnie to jest kilka krajów które mają bardzo podobny ustrój do tego który mi się marzy i sobie świetnie radzą. Zresztą zdaje sobie sprawę że wprowadzenie obecnie monarchii jest praktycznie niemożliwe dlatego jestem realnie zwolennikiem ustroju prezydenckiego.



Nigdy nie istniał taki super wolny system. Nawet jeśli władza centralna nie tworzy takich ograniczeń, to robi to władza lokalna. Różnego rodzaju regulacje, prawa i zasady. Z jakiegoś powodu tworzy się je na całym świecie.


Owszem istniał. Wielka Brytania XIX wieku. Zresztą oczywiście prawa i zasady są konieczne ale bez przesady. Nie jestem też aż takim anarchokapitalistą.

Np co z sytuacją takiego skażonego mleka w Chinach? Tak się właśnie kończy połączenie kapitalizmu i totalnego braku wymagań i certyfikatów. No dobra, można powiedzieć że to niszczy wolność i wolny rynek. Ale powiedz to po tym jeśli Twoje dziecko umrze w wyniku picia zatrutego mleka. W takiej sytuacji natychmiast porzucisz ultra wolny rynek i poprosisz rząd o postawienie pewnych wymogów jakościowych.

Niestety, taka sytuacja w której władza nie wtrąca się do gospodarki trwa do pierwszej sytuacji tego typu.


Zastanawiam się jak producent mleka mógł dopuścić do takiej sytuacji. Przecież ta firma przez to może upaść. Niby wolny rynek sam wymusza wymagania bo przecież jak zaczniesz sprzedawać zatrute mleko sprawa się rozniesie i już więcej go od Ciebie nie kupi. Tylko fakt może to wiązać się z ofiarami dlatego jakieś tam regulacje są potrzebne.

#168

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Owszem istniał. Wielka Brytania XIX wieku. Zresztą oczywiście prawa i zasady są konieczne ale bez przesady. Nie jestem też aż takim anarchokapitalistą.


Akurat Wielka Brytania w tamtym okresie to jest przykład interwencji państwowych. Zdobywanie tanich surowców z kolonii utrzymywanych zbrojnie było podstawą. Może wolność dotyczyła Anglików, ale nie kolonii.

Zastanawiam się jak producent mleka mógł dopuścić do takiej sytuacji. Przecież ta firma przez to może upaść. Niby wolny rynek sam wymusza wymagania bo przecież jak zaczniesz sprzedawać zatrute mleko sprawa się rozniesie i już więcej go od Ciebie nie kupi. Tylko fakt może to wiązać się z ofiarami dlatego jakieś tam regulacje są potrzebne.



Katastrofa w Bhopalu, gdzie zginęło 20 tysięcy ludzi, bo zagraniczny koncern Union Carbide olewał sprawdzanie sprzętu i 40 ton izocyjanianu metylu "wylało" się na pobliskie miasto. Można powiedzieć że to dlatego że zagraniczny koncern itp.

Jednak Fukushima jest idealnym przykładem zaniechania wszelkich zasad w imię totalnej chciwości na własnym podwórku, firma naginała zasady żeby zarabiać więcej.

Niestety w świecie gdzie różnego rodzaju skomplikowany sprzęt otacza nas z każdej strony, a technologie wykorzystywania różnych, czasem szkodliwych materiałów są ogromne - nie można już jechać na takiej wolnej amerykance.

Powiem wręcz, że takie zaniechanie kontroli spowodowałoby jeszcze większe trudności w zaistnieniu nowych firm na rynku. Ludzie baliby się bubli i kupowali tylko sprawdzone marki. Teraz taki znak CE daje nam pewność, że sprzęt nas nie zabije i możemy go kupić, nawet jeśli wprowadza go nowa firma.



#169

Milosz.
  • Postów: 547
  • Tematów: 47
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie przejmuj się ludźmi którzy swój ustrój widzieli tylko na kratach książek.

Zdecydowanie bardziej przejmuje się coraz większym brakiem tolerancji dla zdania innego człowieka na tym forum.
Myślę, że grono moderatorów powinno przedyskutować ten problem, coraz ciężej wyrazić swoje zdanie, by nie zostać zmieszanym z błotem, nawet, jeżeli to zdanie nie jest kontrowersyjne ani obraźliwe dla nikogo.

Wybacz ale nie dostałeś tych minusów ode mnie.

Wcale nie uważam, że te minusy dostałem od ciebie, kwestia reputacji mnie wali.

Widać jakaś podstawa była skoro te minusy dostałeś. Może chodzi o to że zaproponowane przez Cb rozwiązanie sytuacji na naszej scenie politycznej niezupełnie wszystkim się spodobało.

W takim razie coś jest nie tak, niezgadzanie się z czymś zdaniem nie może być powodem do stawiania bezpodstawnych minusów, reputacja służy, do czego innego na tym forum, do oceny wartości merytorycznej postów, tak mówi regulamin.

Gdyby twoja wypowiedź była tak jasna jak mówisz nie miałbym się jak jej czepnąć

Widzę, że dalej z uporem maniaka wypisujesz jedno i to samo, mimo tego, że ja się już do tego ustosunkowałem, wygląda na to też, że nieźle się przy tym bawisz, baw się dalej, ale ja takich zabaw nie popieram.

ale już dobrze kończę te głupie gierki mimo iż mnie bawiły. Moja wypowiedź była efektem po prostu zabawy i takiego przekomarzania się.

Jak już powiedziałem wcześniej, ja takich zabaw nie popieram.

Jeżeli przyszły rząd w Polsce będzie się składał z ludzi, którzy już rządzili, albo ludzi którzy są tylko marionetkami w ich rękach, z tą różnicą, że ich partia będzie miała inny szyld, to w istocie dalej w Polsce nic się nie zmieni i dalej będzie bida. Dlatego uważam, że należy stworzyć nową partię, w której pojawią się same nowe twarze, partię, która będzie głosem naszego pokolenia. Jeżeli pojawi się taka partia, z dobrym programem, z młodymi i może nawet niedoświadczonymi, ale za to ambitnymi, mądrymi i żądnymi zmian na lepsze politykami, ja z pewnością taką partię poprę w wyborach.

Ja też taką poprę. Tylko jeszcze jedna kwestia. Nowe twarze niekonieczne muszą gwarantować nową jakoś w polityce. Tak samo młode twarze. Ja chcę po prostu kompetentnych polityków i specjalistów w rządzie ale nie od PR.

Fajnie, że zwróciłeś na to uwagę, zupełnie zapomniałem o tej kwestii, a mianowicie o specach od wciskaniu kitu ludziom. Oczywiście zgadzam się z tobą, won z PR!

A cóż jest kontrowersyjnego w jego poglądach?

Wystarczy sobie poczytać, http://forum.lublini....php?f=1&t=4366
Poniżej fragment z tego podlinkowanego przeze mnie tekstu.

Jakie plany ma w związku z wami pan JKM? Otóż...Janusz Korwin-Mikke nie chce odbierać prawa do głosowania kobietom...

JKM: Feministki wbrew pozorom to nie są kobity, to są idiotki.

Ciekawe dlaczego?

JKM: Czy pan widział kiedyś na ulicach zwolenników miłości oralnej? Nie!

Co ma oznaczać, że prawdziwi homoseksualiści – homosie – też nie powinni być zauważalni.
Tylko mógłby mi ktoś powiedzieć co ma wspólnego „rodzaj seksu” z „orientacją seksualną”?


Oj tam nie mów że aż tak Ci zależy na tych plusach i minusach. Też wiele razy zostałem zminusowany za swoje poglądy. Tutaj też wyżej dostałem minusa.

Tego minusa to pewnie dostałeś od zwolenników Jarka, ode mnie na pewno nie, ja szanuję poglądy innych, chyba, że są po prostu idiotyczne, mam tu na myśli takie naprawdę idiotyczne. W każdym razie nie chodzi mi o reputację, tylko o coraz większy brak tolerancji dla zdania innego człowieka i to mnie martwi.

EDIT: Dziękuję za bezpodstawne minusy, reputacja niema dla mnie żadnego znaczenia, a minusując mnie, na pewno nie zmienicie mojego patrzenia na świat, ale możecie daremnie próbować, żal mi was.

EDIT2: @Down: Dziękuję moderatorom za zainteresowanie, ja z mojej strony zakończyłem temat reputacji, także Yawgmoth, nawet nie musisz mnie o to prosić, bo wiem, że zaczął się robić bałagan w temacie.
Mylo, mam nadzieję, że będą to zmiany na lepsze, bo naprawdę jest problem na forum z wyrażeniem swojego zdania i myślę, że sporo osób ma dokładnie ten sam problem co i ja.

Użytkownik Miłosz edytował ten post 13.02.2012 - 00:30




#170

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zdecydowanie bardziej przejmuje się coraz większym brakiem tolerancji dla zdania innego człowieka na tym forum.
Myślę, że grono moderatorów powinno przedyskutować ten problem, coraz ciężej wyrazić swoje zdanie, by nie zostać zmieszanym z błotem, nawet, jeżeli to zdanie nie jest kontrowersyjne ani obraźliwe dla nikogo.


Można usunąć plusy i minusy całkiem - jedyne rozwiązanie. Jeśli komuś nie pasuje to co mówisz, to będzie Cię minusował. My nie możemy tego nikomu zabronić. Nowy regulamin będzie nieco lepiej formułował zakres tolerancji i wtedy nieco się zmieni. Teraz nic nie możemy zrobić nie łamiąc regulaminu.



#171

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tak czy owak nie jest to temat o reputacji, a zajmuje ona coraz więcej miejsca tego wątku. Zwracam się tu głównie Miłoszu do Ciebie. Zaśmiecasz temat. Od teraz koniec dyskusji nt reputacji, proszę.



#172

rainman.
  • Postów: 483
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Look at this !@#$. W końcu coś tak "pięknie" oczywistego :)

Dołączona grafika

Użytkownik rainman edytował ten post 13.02.2012 - 00:52


#173

ChemicalStimulants.
  • Postów: 160
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Miłosz@

Nie przejmuj się ludźmi którzy swój ustrój widzieli tylko na kratach książek.

Nigdy nie istniał taki super wolny system. Nawet jeśli władza centralna nie tworzy takich ograniczeń, to robi to władza lokalna. Różnego rodzaju regulacje, prawa i zasady. Z jakiegoś powodu tworzy się je na całym świecie.

Np co z sytuacją takiego skażonego mleka w Chinach? Tak się właśnie kończy połączenie kapitalizmu i totalnego braku wymagań i certyfikatów. No dobra, można powiedzieć że to niszczy wolność i wolny rynek. Ale powiedz to po tym jeśli Twoje dziecko umrze w wyniku picia zatrutego mleka. W takiej sytuacji natychmiast porzucisz ultra wolny rynek i poprosisz rząd o postawienie pewnych wymogów jakościowych.

Niestety, taka sytuacja w której władza nie wtrąca się do gospodarki trwa do pierwszej sytuacji tego typu.



Taki ustrój nie istniał tylko na kartach książek. XIXw i Ameryka Północna.


Powiedz mi któremu przedsiębiorcy zależy na śmierci swoich klientów? :D

#174

reformator.
  • Postów: 307
  • Tematów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mylo

Akurat Wielka Brytania w tamtym okresie to jest przykład interwencji państwowych. Zdobywanie tanich surowców z kolonii utrzymywanych zbrojnie było podstawą. Może wolność dotyczyła Anglików, ale nie kolonii.


Akurat zdobywanie kolonii nie uważam za interwencjonizm w gospodarkę. To raczej objaw polityki zagranicznej czyli zwykły ekspansjonizm.

Katastrofa w Bhopalu, gdzie zginęło 20 tysięcy ludzi, bo zagraniczny koncern Union Carbide olewał sprawdzanie sprzętu i 40 ton izocyjanianu metylu "wylało" się na pobliskie miasto. Można powiedzieć że to dlatego że zagraniczny koncern itp.


Dobra to wypadek. Nawet w krajach gdzie są ścisłe kontrole do nich dochodzi. Tylko że firma też za to zaniechanie zapłaciła utratą reputacji a to dużo.

Niestety w świecie gdzie różnego rodzaju skomplikowany sprzęt otacza nas z każdej strony, a technologie wykorzystywania różnych, czasem szkodliwych materiałów są ogromne - nie można już jechać na takiej wolnej amerykance.


Po części racja ale jestem przeciwnikiem ścisłej kontroli i bzdurnych przepisów jakich w Polsce jest mnóstwo a są chyba tylko od utrudniania zycia.

Powiem wręcz, że takie zaniechanie kontroli spowodowałoby jeszcze większe trudności w zaistnieniu nowych firm na rynku. Ludzie baliby się bubli i kupowali tylko sprawdzone marki. Teraz taki znak CE daje nam pewność, że sprzęt nas nie zabije i możemy go kupić, nawet jeśli wprowadza go nowa firma.


Ale chwila chwila mogłyby być prywatne fundacje które zajmowałyby się kontrolą i wystawiały certyfikaty. Zresztą uwierz mi że nowe firmy bardziej by skorzystał gdyby nie musiały spełniać tylu bzdurnych przepisów. Weźmy np. branżę motoryzacyjną. Żeby wprowadzić nowy model samochodu najpierw trzeba kilka z nich rozbić o ścianę. Ford w dzisiejszych warunkach raczej by nie rozkręcił interesu.


Milosz

Wcale nie uważam, że te minusy dostałem od ciebie, kwestia reputacji mnie wali.


Odniosłem inne wrażenie.


W takim razie coś jest nie tak, niezgadzanie się z czymś zdaniem nie może być powodem do stawiania bezpodstawnych minusów, reputacja służy, do czego innego na tym forum, do oceny wartości merytorycznej postów, tak mówi regulamin.


Skoro reputacja Cię wali to naprawdę tak bardzo przejmujesz się tym że ktoś jest nietolerancyjny. Widać twoja wypowiedź się komuś nie spodobała i już.

Widzę, że dalej z uporem maniaka wypisujesz jedno i to samo, mimo tego, że ja się już do tego ustosunkowałem, wygląda na to też, że nieźle się przy tym bawisz, baw się dalej, ale ja takich zabaw nie popieram.


Nie będę Cię okłamywał trochę przyjemności mi to sprawiło.



Jakie plany ma w związku z wami pan JKM? Otóż...Janusz Korwin-Mikke nie chce odbierać prawa do głosowania kobietom...

Cytat
JKM: Feministki wbrew pozorom to nie są kobity, to są idiotki.

Ciekawe dlaczego?

Cytat
JKM: Czy pan widział kiedyś na ulicach zwolenników miłości oralnej? Nie!

Co ma oznaczać, że prawdziwi homoseksualiści – homosie – też nie powinni być zauważalni.
Tylko mógłby mi ktoś powiedzieć co ma wspólnego „rodzaj seksu” z „orientacją seksualną”?


No cóż on mówi o feministkach a nie o wszystkich kobietach. Dla mnie też to są idiotki. Niezdrowe są dla mnie też zagrywki homoseksualistów którzy paradują po miastach. Nie widziałem jeszcze np. pedofilii czy zoofili którzy walczyliby o swoje prawa i organizowali parady jakieś. Zresztą JKM jest przeciwnikiem demokracji więc pewnie gdyby mógł odebrał by wszystkim prawo głosu. Zresztą nie zważaj na jego poglądy społeczne. Bo przez jego język i przez manipulacje są bardziej kontrowersyjne niż w rzeczywistości.



Tego minusa to pewnie dostałeś od zwolenników Jarka, ode mnie na pewno nie, ja szanuję poglądy innych, chyba, że są po prostu idiotyczne, mam tu na myśli takie naprawdę idiotyczne. W każdym razie nie chodzi mi o reputację, tylko o coraz większy brak tolerancji dla zdania innego człowieka i to mnie martwi.


Wrzuć na luz. Olej minusy czy tam plusy i olej tolerancję innych.

Mylo

Akurat Wielka Brytania w tamtym okresie to jest przykład interwencji państwowych. Zdobywanie tanich surowców z kolonii utrzymywanych zbrojnie było podstawą. Może wolność dotyczyła Anglików, ale nie kolonii.


Akurat zdobywanie kolonii nie uważam za interwencjonizm w gospodarkę. To raczej objaw polityki zagranicznej czyli zwykły ekspansjonizm.

Katastrofa w Bhopalu, gdzie zginęło 20 tysięcy ludzi, bo zagraniczny koncern Union Carbide olewał sprawdzanie sprzętu i 40 ton izocyjanianu metylu "wylało" się na pobliskie miasto. Można powiedzieć że to dlatego że zagraniczny koncern itp.


Dobra to wypadek. Nawet w krajach gdzie są ścisłe kontrole do nich dochodzi. Tylko że firma też za to zaniechanie zapłaciła utratą reputacji a to dużo.

Niestety w świecie gdzie różnego rodzaju skomplikowany sprzęt otacza nas z każdej strony, a technologie wykorzystywania różnych, czasem szkodliwych materiałów są ogromne - nie można już jechać na takiej wolnej amerykance.


Po części racja ale jestem przeciwnikiem ścisłej kontroli i bzdurnych przepisów jakich w Polsce jest mnóstwo a są chyba tylko od utrudniania zycia.

Powiem wręcz, że takie zaniechanie kontroli spowodowałoby jeszcze większe trudności w zaistnieniu nowych firm na rynku. Ludzie baliby się bubli i kupowali tylko sprawdzone marki. Teraz taki znak CE daje nam pewność, że sprzęt nas nie zabije i możemy go kupić, nawet jeśli wprowadza go nowa firma.


Ale chwila chwila mogłyby być prywatne fundacje które zajmowałyby się kontrolą i wystawiały certyfikaty. Zresztą uwierz mi że nowe firmy bardziej by skorzystał gdyby nie musiały spełniać tylu bzdurnych przepisów. Weźmy np. branżę motoryzacyjną. Żeby wprowadzić nowy model samochodu najpierw trzeba kilka z nich rozbić o ścianę. Ford w dzisiejszych warunkach raczej by nie rozkręcił interesu.


Milosz

Wcale nie uważam, że te minusy dostałem od ciebie, kwestia reputacji mnie wali.


Odniosłem inne wrażenie.


W takim razie coś jest nie tak, niezgadzanie się z czymś zdaniem nie może być powodem do stawiania bezpodstawnych minusów, reputacja służy, do czego innego na tym forum, do oceny wartości merytorycznej postów, tak mówi regulamin.


Skoro reputacja Cię wali to naprawdę tak bardzo przejmujesz się tym że ktoś jest nietolerancyjny. Widać twoja wypowiedź się komuś nie spodobała i już.

Widzę, że dalej z uporem maniaka wypisujesz jedno i to samo, mimo tego, że ja się już do tego ustosunkowałem, wygląda na to też, że nieźle się przy tym bawisz, baw się dalej, ale ja takich zabaw nie popieram.


Nie będę Cię okłamywał trochę przyjemności mi to sprawiło.



Jakie plany ma w związku z wami pan JKM? Otóż...Janusz Korwin-Mikke nie chce odbierać prawa do głosowania kobietom...

Cytat
JKM: Feministki wbrew pozorom to nie są kobity, to są idiotki.

Ciekawe dlaczego?

Cytat
JKM: Czy pan widział kiedyś na ulicach zwolenników miłości oralnej? Nie!

Co ma oznaczać, że prawdziwi homoseksualiści – homosie – też nie powinni być zauważalni.
Tylko mógłby mi ktoś powiedzieć co ma wspólnego „rodzaj seksu” z „orientacją seksualną”?


No cóż on mówi o feministkach a nie o wszystkich kobietach. Dla mnie też to są idiotki. Niezdrowe są dla mnie też zagrywki homoseksualistów którzy paradują po miastach. Nie widziałem jeszcze np. pedofilii czy zoofili którzy walczyliby o swoje prawa i organizowali parady jakieś. Zresztą JKM jest przeciwnikiem demokracji więc pewnie gdyby mógł odebrał by wszystkim prawo głosu. Zresztą nie zważaj na jego poglądy społeczne. Bo przez jego język i przez manipulacje są bardziej kontrowersyjne niż w rzeczywistości.



Tego minusa to pewnie dostałeś od zwolenników Jarka, ode mnie na pewno nie, ja szanuję poglądy innych, chyba, że są po prostu idiotyczne, mam tu na myśli takie naprawdę idiotyczne. W każdym razie nie chodzi mi o reputację, tylko o coraz większy brak tolerancji dla zdania innego człowieka i to mnie martwi.


Wrzuć na luz. Olej minusy czy tam plusy i olej tolerancję innych.

#175

mitazik.
  • Postów: 31
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych