Skocz do zawartości


Zdjęcie

Odwołanie rządu Donalda Tuska


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
174 odpowiedzi w tym temacie

#31

polaco.
  • Postów: 66
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

a ja głosowałem na PIS w wyborach do europarlamentu, do rzadu i na prezydenta miasta Krakowa, a jak nie moglem w drugiej turze zagłosować na Andrzeja Dude to dopisałem Mariusza Pudzianowskiego bo na te *** z PO nie bede głosował ani na tego *** Majchrowskiego :D Dlatego uważam że mam pełne prawo mówić ze komoruski nie jest moim prezydentem a donek kondonek moim premierem bo ich mam w *** i jak tylko dostanę możliwość ruszę na nich żeby obalić ten (nie)rząd

PS. Nie mówię że Kaczyński Jaruś to dobro. Jarek to nie Lech, a pozatym Jareczkowi się troszke pomieszało w głowce po śmierci brata co w sumie zrozumieć można ale niech ustąpi w PIS'ie miejsca innym bo to przez niego ludzie wybrali PO a nie PIS

Dołączona grafika
Dołączona grafika

/mylo

Użytkownik mylo edytował ten post 26.01.2012 - 21:02


#32

Torek.
  • Postów: 696
  • Tematów: 15
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

PS. Nie mówię że Kaczyński Jaruś to dobro. Jarek to nie Lech, a pozatym Jareczkowi się troszke pomieszało w głowce po śmierci brata co w sumie zrozumieć można ale niech ustąpi w PIS'ie miejsca innym bo to przez niego ludzie wybrali PO a nie PIS

Nie wkurzyłbyś się, gdyby ci w taki sposób zmarł brat, z którym(przypuszczam) byłeś całe życie, z którym bardzo się zżyłeś? Odpuściłbyś sobie? Jak nie masz brata- to sobie wyobraź go. Jeszcze śledztwo prowadzone w tak żenujący i żałosny sposób.
A to, że "taki jest" to już sprawka mediów. Nie martw się zawsze pokażą go z jak najgorszej strony.

#33

polaco.
  • Postów: 66
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano


PS. Nie mówię że Kaczyński Jaruś to dobro. Jarek to nie Lech, a pozatym Jareczkowi się troszke pomieszało w głowce po śmierci brata co w sumie zrozumieć można ale niech ustąpi w PIS'ie miejsca innym bo to przez niego ludzie wybrali PO a nie PIS

Nie wkurzyłbyś się, gdyby ci w taki sposób zmarł brat, z którym(przypuszczam) byłeś całe życie, z którym bardzo się zżyłeś? Odpuściłbyś sobie? Jak nie masz brata- to sobie wyobraź go. Jeszcze śledztwo prowadzone w tak żenujący i żałosny sposób.
A to, że "taki jest" to już sprawka mediów. Nie martw się zawsze pokażą go z jak najgorszej strony.


Dlatego napisałem że można to zrozumieć ale niech ustąpi miejsca innym bo jednak to nie jest najważniejsze że brat zginoł, a to o co brat walczył czyli o dobro Polski (i to jest wg. mnie powód dla którego się Go pozbyli bo miał jako swoją ideę dobro Polski i patriotyzm a nie unie-srujnie)! Dla mnie jak najbardziej pozostaje dalej sprawa Smoleńska bo tłumaczenie sie pilotami i brzozą mam w dupie chce konkretów a nie bajek, J.H. Anderssena mam na pólce w domu...

Użytkownik polaco edytował ten post 26.01.2012 - 05:14


#34

Torek.
  • Postów: 696
  • Tematów: 15
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano



PS. Nie mówię że Kaczyński Jaruś to dobro. Jarek to nie Lech, a pozatym Jareczkowi się troszke pomieszało w głowce po śmierci brata co w sumie zrozumieć można ale niech ustąpi w PIS'ie miejsca innym bo to przez niego ludzie wybrali PO a nie PIS

Nie wkurzyłbyś się, gdyby ci w taki sposób zmarł brat, z którym(przypuszczam) byłeś całe życie, z którym bardzo się zżyłeś? Odpuściłbyś sobie? Jak nie masz brata- to sobie wyobraź go. Jeszcze śledztwo prowadzone w tak żenujący i żałosny sposób.
A to, że "taki jest" to już sprawka mediów. Nie martw się zawsze pokażą go z jak najgorszej strony.


Dlatego napisałem że można to zrozumieć ale niech ustąpi miejsca innym bo jednak to nie jest najważniejsze że brat zginoł, a to o co brat walczył czyli o dobro Polski (i to jest wg. mnie powód dla którego się Go pozbyli bo miał jako swoją ideę dobro Polski i patriotyzm a nie unie-srujnie)! Dla mnie jak najbardziej pozostaje dalej sprawa Smoleńska bo tłumaczenie sie pilotami i brzozą mam w dupie chce konkretów a nie bajek, J.H. Anderssena mam na pólce w domu...

Ajjjjj mój błąd przepraszam. Jest już późno, a może jest już wcześnie o.O... Zresztą tamten post może być dla każdego innego.

#35 Gość_coś_innego

Gość_coś_innego.
  • Tematów: 0

Napisano

Korwina nie znam- nie oceniam. Ale PALIKOT? Ten kontrowersyjny klaun? Najpierw na usługach Donusia, potem się wielce obraził, odszedł i stworzył nową partię. Ktoś z taką kulturą, z takim podejściem, robieniem z siebie pajaca i "wrzeszczeniem" wokoło nie powinien dojść do sejmu, a co dopiero rządzić. Jego zmiany i obietnice mieszczą się tak samo, jak i zmiany Dona. No ale on jeszcze nie rządził, więc trochę się zagalopowałem.

No tak, najlepiej uznać, że do wyboru były tylko PiS i PO. no bo ten brzydko wygląda, drugi brzydko mówi, trzeciego nie znam, a o tych dwóch partiach słyszeli wszyscy, trzeba na nich głosować. Nikt nie starał sobie nawet przypomnieć jak wyglądały rządy tych dwóch partii. Ważne było jedynie żeby "moja racja była mojsza niż twojsza"
Sama szanuję Palikota i uważam za bezsensowne ocenianie czyiś zdolności sprawowania władzy na podstawie tego jak mówi, bo liczy się to CO mówi. Wszyscy zwolennicy "teorii panującego żydostwa" etc. a więc zwolennicy PiS (mam taki przypadek nawet u siebie w domostwie), żeby być mądrzejszymi niż ci co "ignorują żydostwo" uważali, że głosowanie na Palikota to to samo co głosowanie na PO- po pierwsze dlatego, że kiedyś miał spory kontakt z Tuskiem, a po drugie, że brzydko mówi (sic!) i przez to niby robi z siebie pajaca, z resztą nie jest konserwatystą to jak ktoś taki może rozwijać konserwatywną i katolicką (widzisz i nie grzmisz) Polskę.
Teraz mamy to co mamy i będziemy mieli dopóki się nie zmieni podejście Polaków

Użytkownik coś_innego edytował ten post 26.01.2012 - 09:12


#36 Gość_aldani

Gość_aldani.
  • Tematów: 0

Napisano

Rzecz w tym moi drodzy, że jeśli ktoś chciałby obalić jakikolwiek rząd w Polsce, to adresatem wszystkich "petycji" w tej sprawie jest ten kto akurat zawiaduje USA. Wcześniej (pamiętam jeszcze dobrze te czasy) był to ten kto rządził ZSRR.
A może na odwrót, sam już nie wiem... :)

Nie można wszak dziwić się zatem, że klasa polityczna w naszym kraju się kompromituje (bo ani to "klasa", ani "polityczna", ani nie jest to "nasz kraj".

Nawet samo słowo "kraj" jest z tego co się orientuje rusycyzmem, tak zwykli nazywać ten graniczny skrawek swojego cesarstwa nasi super sąsiedzi ze wschodu.

Dla rozluźnienia: osoba. którą znam praktycznie od zawsze i raczej nie należy do tych, co to wierzą we wszystko co powiedzą w TV i napiszą w wyborczej, opowiadała mi jak to wybrala się na wiec izaaka stoltzmana i była tam świadkiem sposobu niewerbalnej komunikacji ochrony przyszłego prezydenta RP z pewnym jegomościem, który jakimś cdem dostał się na mównicę i krzyknał "precz z komuną". Oczywiście na uboczu, niby bez świadków... wybili mu z głowy takie niegrzeczne zachowanie....
Widziało to dużo ludzi, nikt nie zareagował i potem to bydło poszlo i jeszcze zagłosowało na swojego wieprza.

:)

Jak tam idzie obalanie rządu? Jak tam njusy z frontu? hehe

#37

Po_prostu.
  • Postów: 264
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie wkurzyłbyś się, gdyby ci w taki sposób zmarł brat, z którym(przypuszczam) byłeś całe życie, z którym bardzo się zżyłeś? Odpuściłbyś sobie? Jak nie masz brata- to sobie wyobraź go. Jeszcze śledztwo prowadzone w tak żenujący i żałosny sposób.
A to, że "taki jest" to już sprawka mediów. Nie martw się zawsze pokażą go z jak najgorszej strony.

... Polityka to nie kółeczko wzajemnej adoracji ani grupa terapeutyczna??

Olejmy system! Stwórzmy anarcho- komunę! :> Mówię Wam, to wszystko nic nie da, wszystko jest szopką dla motłochu, co byśmy nie wybrali- wybieramy system, który zapewnia nam jedynie pozorną możliwość wyboru!

#38

Synkretysta.
  • Postów: 61
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pozwolę zaproponować sobie ażeby Nard Polski(chodzi o Ludzi ) wsparł finansowo Al-Kaida. Bo przecież oni walczą dokładnie o to samo co my teraz. Mam nadzieje że Anonymous ujawni informacje dotyczące polskich p'osłów ! Chce zobaczyć co dla nich jest ważniejsze, kraj czy pokłony dla USA. Które nigdy dla nas niczego nie zrobiła. Stany zjednoczone jako kraj demokratyczny, tak chcą żebyś my ich widzieli. Ale to zwykli pozoranci. Niewyedukowane masy, w samym Waszyngtonie około 60% ludzi nie potrafi pisać ! (informacja ta kiedyś znajdowała się na stronie dotyczącej rozwoju edukacji w różnych krajach, nie potrafię podać źródła )

Wyniki zaszokowały amerykańską opinię publiczną okazało się, że w USA żyje 27 min analfabetów i 45 min tzw. analfabetów funkcjonalnych. Prawie połowa ze 191 milionów dorosłych Amerykanów nie jest w stanie wykonać tak prostej czynności jak wypełnienie przekazu bankowego. Tylko 4 proc. potrafi przy użyciu elektronicznego kalkulatora obliczyć koszt wykładziny, mając podaną cenę metra kwadratowego i rozmiary pokoju.

Homo Americanus Oczywiście istnieją tam ludzie wybitni, ale nie czarujmy się to są jednostki. Dlaczego polscy politycy karzą nam słuchać idiotów ! ? I dlaczego sie zgadzają ACTA I to podpisali !?

Użytkownik Leto Atreides II edytował ten post 26.01.2012 - 10:24


#39

ChemicalStimulants.
  • Postów: 160
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Myślę że sprawa jest do wygrania. Trzeba tylko zbierać podpisy rzeczywiste a nie w necie.


Poglądy Palikota są nie do pogodzenia z moimi. Człowiek którego kampania opierała się na haśle "Gospodarka jest najważniejsza" poświęca na pieprzenie o zupełnie nieważnych w tym momencie bzdurach.
To jest klasyczny przykład człowieka który chce się dorwać do władzy bo pieniądze już przecież ma, o idelogoie też mu nei chodzi bo jego poglądy co kilka lat zmieniają sie o 180 stopni.


Libertarianizm ostatnią nadzieją.

#40

xyz8472.
  • Postów: 242
  • Tematów: 2
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Libertarianizm ostatnią nadzieją.


Niestety dopóki za sterami KNP stoi JKM to nie osiągną więcej niż kilka procent. Przez kilkadziesiąt lat dorobił się takiego a nie innego wizerunku, że obok gospodarki pieprzy także np. o roli kobiety w społeczeństwie itd. Ten człowiek jest już spalony na starcie, słyszałem już opinie np. "Ale on przecież chce zabronić kobietom pracować" :P Do tego dochodzi telewizyjna propaganda.

Dopóki nie znajdą nowego, charyzmatycznego lidera i Korwin nie usunie się na bok, prawdziwa prawica nie zyska więcej niż kilka procent.

#41

sebcio.
  • Postów: 132
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Ja proponuje nie dać się sprowokować tym którzy chcieli by na niezadowoleniu społecznym dobrać się do władzy.
Żadnych zmian naszymi rękami.

#42

ChemicalStimulants.
  • Postów: 160
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie niestety JKM jest kontrowersyjną postacią. Ale nie ma drugiej tak charakterystycznej osoby. Moim zdaniem ten człowiek nie powininen się wypowiadać na tematy inne niż gospodarka i ewentualnie legalizacja broni ( na to ma całkiem sensowne argumenty)

#43

xyz8472.
  • Postów: 242
  • Tematów: 2
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Nie niestety JKM jest kontrowersyjną postacią. Ale nie ma drugiej tak charakterystycznej osoby. Moim zdaniem ten człowiek nie powininen się wypowiadać na tematy inne niż gospodarka i ewentualnie legalizacja broni ( na to ma całkiem sensowne argumenty)


Większości ciemnego narodu kojarzy się z oszołomstwem, maryhą, bronią i zabronieniem pracy dla kobiet :P I jak tu walczyć o ich głosy?

#44

reformator.
  • Postów: 307
  • Tematów: 3
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jakie tam podpisy?! Oni sobie tymi petycjami będą podcierać dupę. Trzeba zdecydowanych kroków. Wielkich masowych demonstracji, protestów ale przede wszystkim potrzeba silnego lidera który wyklaruje się z tego tłumu i zaproponuje co można zrobić i poprowadzi lud na barykady.

Większości ciemnego narodu kojarzy się z oszołomstwem, maryhą, bronią i zabronieniem pracy dla kobiet :P I jak tu walczyć o ich głosy?


Niestety prawda. Korwin wgl nie dba o swój PR i wychodzi na takiego zabawnego wariata który bawi się w politykę. Ot taka ciekawostka polityczna i medialna. Wgl nie powinien wypowiadać się na tematy społeczne dla swojego własnego dobra. Tylko sprawy gospodarcze i powinien mówić fachowym językiem. Ludzie mogą tego nie zrozumieć ale zobaczą że mówi fachowo znaczy się mądry i zagłosują. A on wyskakuje że ludzie są głupi. Oczywiście to prawda ale nie można tego im mówić. Ten pan nie zna się na polityce ale i tak na niego głosuję bo popieram jego reformy. Tylko drugi problem to taki że on chciałby wprowadzić je od razu. Ja natomiast uważam że reformy wolnorynkowych nie można wprowadzić od tak bo będzie za duży szok, trzeba stopniowo żeby ludzie nauczyli się wolności.

#45

Bluski.
  • Postów: 14
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja jutro na uczelni idę do sekretariatu studenckiego, napiszemy wzór takiej petycji, mam zamiar to roznieść po innych uczelniach w Katowicach i zbierać podpisy, znajomych mam to już kilka set podpisów będzie. Najwyższy czas coś zrobić. Jak będę miał wzór to tutaj zamieszczę, niech każdy porozsyła, na FB się jeszcze nagłośni i heja!

Jak ktoś może niech mi podpowie jak to ma wyglądać i komu się to potem wysyła jak te głosy się już uzbierają.

Użytkownik Bluski edytował ten post 26.01.2012 - 17:14



 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych