Skocz do zawartości


Zdjęcie

Eliminacja niewygodnych jednostek? Czyli co nas czeka


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
35 odpowiedzi w tym temacie

#1

Serail.
  • Postów: 428
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 26
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Użytkownicy tego forum to dosyć specyficzna grupa. Wśród nas znajdują się przedsiębiorcy, dziennikarze, studenci, pracownicy fizyczni oraz młodzież, również pod względem religijnym odstajemy od oficjalnych statystyk. Można zatem rzec, że tworzymy szerokie spektrum ludzi o dosyć specyficznych poglądach, nie raz głośno krytykujących rząd, obecną sytuację ekonomiczną czy zjawisko globalizacji. Robimy to w Internecie, jednak w dzisiejszych czasach nawet to nie gwarantuje nam anonimowości. Zastanawialiście się jednak, co stałoby się, gdyby projekt Nowego Porządku Świata wszedł w życie? Co stałoby się z nami, jednostkami niewygodnymi, które sieją "wrogą propagandę" i mogliby być przeszkodą w realizacji celów narzuconych przez ludzi wpływowych i niewyobrażalnie bogatych?

Wszystko zależy od tego, czy dajemy wiarę w doniesienia o NWO i grupie ludzi, która od dekad lub wieków rządzi światem zza owianej tajemnicą kurtyny. Jeśli uważacie, że New World Order to bzdura, to śmiało możecie darować sobie czytanie kolejnych akapitów tego tekstu.

Obozy Koncentracyjne NWO

Chociaż dzisiaj obozy koncentracyjne kojarzą się nam przede wszystkim z Hitlerem i II Wojną Światową, to niewykluczone, że w przyszłości dane nam będzie obserwować je nie tylko w filmach dokumentalnych czy podczas wycieczek, lecz również od środka, kiedy te będą funkcjonowały. FEMA, amerykańska organizacja zarządzania kryzysowego ma rzekomo przygotowywać podobne miejsca, których dokładne przeznaczenie owiane jest tajemnicą. Kwestia ta, chociaż była już poruszana na forum przez użytkownika Śledziu, wciąż budzi spore kontrowersje, a my poznajemy kolejne fakty. Jeszcze dwa lata temu mogliśmy najwyżej gdybać, czym są tajemnicze kompleksy budowane przez władze USA. Do czego mają posłużyć miliony plastikowych trumien, które zostały rozmieszczone w kluczowych miejscach na terenie całego kraju.
Dzisiaj wiemy, że Obozy koncentracyjne FEMA, czyli prawdopodobnie NWO, to nie tylko kolejna teoria konspiracyjna, lecz niepodważalny fakt. Skąd ta śmiała konkluzja?

Przetarg KBR na obsługę obozów FEMA pojawił się wkrótce po tym jak Senat przegłosował zdecydowaną większością głosów ustawę National Defense Authorization Act (NDAA), która pozwala wojsku na zatrzymywanie i przesłuchiwanie podejrzanych o terroryzm Amerykanów z naruszeniem Czwartej Poprawki i Posse Comitatus. Sekcja 1031 ustawy NDAA definiuje całe Stany Zjednoczone jako "pole bitwy" i pozwala na aresztowanie amerykańskich obywateli na terytorium USA i osadzenie ich w Guantanamo Bay.

[źródło: PrisionPlanet.pl]

KBR to firma, która zająć ma się budową oraz utrzymaniem 5 obiektów mieszczących się na terenie Stanów Zjednoczonych, których przeznaczenie zostało jawnie zdefiniowane - przetrzymywanie obywateli USA, którym niczego nie udowodniono, lecz po prostu podejrzewa się ich o terroryzm. To jednak nie wszystko, FEMA - na mocy ustawy:

- Ma prawo przejąć jakiekolwiek fundusze.
- Otoczyć kordonem bezpieczeństwa całe miasta.
- Zabrać jakakolwiek własność prywatną ,od domów po samochody i budynki użytkowe włącznie.
- Przejąć kontrolę nad drogami i transportem.

Chociaż powyższe słowa dotyczą miejsc i praw obowiązujących w USA, to skąd pewność, że podobne przedsięwzięcia nie są realizowane w Europie czy nawet Polsce? Chociaż komentarze anonimowych internautów nie są wyznacznikiem jakichkolwiek prawd, to w Internecie roi się od wpisów podobnych do tego poniżej:

Anonimowy pisze...
Chciałbym się podzielić pewną informację którą otrzymałem od znajomego który pracuje w firmie architektonicznej która brała udział w przygotowywaniu projektu nowego stadionu X-lecia w Warszawie. Otóż projekt składa się z dwóch części, druga część jest jakby załącznikiem który nie był nawet przedstawiany publicznie, obejmuje on transformację stadionu w ogromny obóz koncentracyjny, zdolny pomieścić kilkadziesiąt tysięcy osób. I teraz to by pasowało do tych FEMA camps z USA. Może budowa stadionu narodowego to tylko przykrywka, a tak naprawdę budują obóz koncentracyjny dla mieszkańców Warszawy.
16 października 2009 09:54


W samej tylko Polsce, przeglądając Google Maps, można napotkać masę tzw. "białych plam", które przypominają fragmenty map przedstawiające nieodkryte lądy sprzed kilkuset lat. Obecnie jednak są one spowodowane nie tym, że nie stanęła nań stopa człowieka, lecz znajdują się tam rzeczy lub obiekty, które nie są przeznaczone dla zwykłych ludzi. Zazwyczaj są to bazy wojskowe czy ośrodki szkolenia agentów wywiadu, co jednak stoi na przeszkodzie, aby w podobny sposób ukryć przed światem placówki dla niewygodnych jednostek? Abstrahując już od domniemanych podziemnych części Stadionu Narodowego, czy możemy być w 100 procentach pewni, że tuż pod naszymi nosami nie przygotowuje się miejsc, które w najbliższych latach mogą posłużyć za obozy masowej eksterminacji?

Jak myślicie, kto w takim przypadku trafiłby do nich pierwszy? Bierni zjadacze chleba, którym wszystko jedno, kto nimi rządzi, ważne, aby mieć co do garnka włożyć? A może ludzie od lat mówiący o NWO, o Komisji Trójstronnej, o rewolucji i przeciwstawianiu się ukrytemu reżimowi? Każdy rozsądny człowiek dojdzie do wniosku, że dla organizatorów tego spektaklu o wiele bardziej niebezpieczna jest ta druga grupa. Do niej natomiast zaliczamy się my, ludzie każdego dnia włączający się w dyskusję na tematy drażliwe, czy nawet niebezpieczne. O tym, jaką moc posiada słowo pisane przekonać mogłem się sam kilka miesięcy temu, kiedy na tym forum stworzyłem opracowanie poświęcone tajemniczej śmierci Andrzeja Leppera. Po jakimś czasie otrzymałem poufny e-mail od jednego z współpracowników tego człowieka, abym nie drążył tematu, jeśli nie zamierzam mieć kłopotów. Z treści wiadomości wynikało, że otoczenie Leppera zostało ostrzeżone. Natomiast kilka miesięcy później redaktor naczelny jednego z ogólnopolskich tygodników opiniotwórczych nakazał mi zaprzestania publikowania treści na tym forum pod imieniem, nazwiskiem oraz pseudonimem, który wykorzystuję do podpisywania prac pisanych dla nich. Oznacza to, że nawet nawet poczynania nieznanego i młodego dziennikarza nie ujdą uwadze ludzi, którzy doskonale wiedzą, czego szukają w Internecie i innych mediach. Kto wie, może odpowiadając w tym temacie podpisujecie na siebie wyrok śmierci? A może ja pisząc te słowa już to zrobiłem?

Kontrola społeczeństw

Tym samym przechodzimy do kolejnego istotnego tematu, który wśród osób świadomych wywołuje gęsią skórkę. Aby znaleźć przykłady inwigilacji rodem z Roku 1984 George'a Orwella nie trzeba szukać daleko. Nawet na tym forum się od nich roi.

> Treść każdego twojego smsa jest sprawdzana
> I oficjalnie będziemy śledzeni
> Rząd chce wprowadzić totalną kontrolę nad obywatelami

I wiele innych. W dzisiejszych czasach nie możemy ustrzec się od elektroniki, która to stała się niezbędna dla większości ludzi, nie tylko przedstawicieli młodego pokolenia. Jeśli wierzyć słowom autorów tych tematów oraz dziennikarzy, którzy opracowali linkowane tam artykuły, to każdego dnia, w każdej chwili, nawet z najmniej oczekiwanej strony możemy spodziewać się inwigilacji. Świetnym przykładem jest chociażby system INDECT, który jeszcze niedawno był jedną z wielu teorii spiskowych, by już kilka lat później stać się faktem, o którym wspominano również w tzw. "mainstreamie". Nie możemy oczekiwać, że będąc jednostkami niewygodnymi, szerząc nieodpowiednie treści, płynąc pod prąd, pozostaniemy niezauważeni. Tak jak było w czasach PRL, kiedy tysiące ludzi miało własne teczki, nie będąc nawet tego świadomym, tak może i my posiadamy teczkę, w której zarchiwizowane mogą być nie tylko wypowiedzi niezgodne z oficjalną linią rządu, lecz także materiały nas kompromitujące, informacje o naszych zwyczajach, preferencjach, słabych punktach. Tego nie możemy być pewni, nie możemy jednak popadać w paranoję, lecz pozostaje nam funkcjonować tak jak do tej pory.

Wybaczcie ten przydługi wstęp z mojej strony, zadam moje pytanie ponownie: czy zastanawialiście się, co stałoby się z wami, gdyby NWO okazało się prawdą? Jak potraktowano by osobę o waszych poglądach? Mającą na sumieniu kilka/kilkadziesiąt/kilkaset wypowiedzi, które pewnym ludziom mogłyby się nie spodobać?

http://www.youtube.com/watch?v=0hewX7RMgV0&feature=player_embedded


  • 17



#2

Hologram.
  • Postów: 735
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Nie orientuję się w teoriach spiskowych, ale mam pytanie. Czy NWO ma coś wspólnego z "reptalianami" :mrgreen:


A tak na poważnie, to wszystko teorie spiskowe i bzdury, które mają ubarwić życie szarego ziemianina. Są o wiele ciekawsze rzeczy do robienia, niż straszenie ludzi NWO. Really.

Użytkownik Hologram edytował ten post 16.12.2011 - 23:41

  • -13

#3

Serail.
  • Postów: 428
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 26
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

A tak na poważnie, to wszystko teorie spiskowe i bzdury, które mają ubarwić życie szarego ziemianina. Są o wiele ciekawsze rzeczy do robienia, niż straszenie ludzi NWO. Really.


Jak na przykład komentowanie tych bzdur o 23:41 w piątek?

Użytkownik Gniewny edytował ten post 16.12.2011 - 23:54

  • 25



#4

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6637
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

- Ma prawo przejąć jakiekolwiek fundusze.
- Otoczyć kordonem bezpieczeństwa całe miasta.
- Zabrać jakakolwiek własność prywatną ,od domów po samochody i budynki użytkowe włącznie.
- Przejąć kontrolę nad drogami i transportem.


Przeczytaj ustawę, potem powiedz, w jakich okolicznościach ma to prawo. Wyjąłeś to z kontekstu i ludzi straszysz.
Nie wiem, czy wiesz, ale każdy ma prawo Cie pozbawić życia, zgodnie z prawem. Zależy to tylko od okoliczności.
Aha, jeszcze jedno. Odmawiasz nam prawa komentowania swojego tematu po 23.00? Dziwne, jako adept, powinieneś znać regulamin, a on tego nie zabrania.



#5

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co by się ze mną stało? Pewnie nic. W końcu choć w część teorii spiskowych wierzę podchodzę do tego wszystkiego sceptycznie bo w gruncie rzeczy mi nie zależy. Niech sobie robią co chcą byle tylko nie włazili z buciorami w moje życie. A, że w tym kraju ogólnie dzieje się źle? Cóż, narzekanie to nasza cecha narodowa więc jakkolwiek by nie było zawsze znajdzie się taki jeden z drugim któremu coś pasować nie będzie. Pocieszam się, że mamy i tak lepiej niż za prlu.
  • -6



#6

Patrick.
  • Postów: 135
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Co do przeznaczenia obozów FEMA to w internecie aż huczy od plotek i domysłów. Spotkałem się gdzieś z opiniami, że w związku z tymi doniesieniami mogą być one przeznaczone dla Chińczyków i Amerykanów chińskiego pochodzenia. W czasie II wojny światowej z kolei Amerykanów japońskiego pochodzenia zamykano w specjalnych obozach w obawie, że mogą oni utworzyć na terenie USA tzw. "piątą kolumnę" i wszcząć rewoltę. W związku z tym tą ustawę też można różnie interpretować, bo zależy co kryje się pod pojęciem "terroryzm" i "Amerykanin".

Wiem, że już któryś z kolei to wspominam, ale ciągle nie daje mi spokoju test systemu alarmowego przeprowadzony w USA 9 listopada. Przypomnę, że była to pierwsza w historii FEMA taka ogólnokrajowa próba, do tej pory miało to charakter lokalny. I teraz mam pytanie - skoro w czasie Zimnej Wojny, kiedy ryzyko nuklearnej konfrontacji było wysokie nie przeprowadzono takiego testu, to dlaczego teraz sobie o tym przypomniano?

Może tylko dramatyzuję, ale nie podoba mi się to wszystko.
  • 1

#7

katabas.
  • Postów: 306
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

FEMA mnie niepokoi, bo coś jest nie tak, ale czasem antyNWO'wcy popadają w paranoję. Np. na którymś filmie podniecano się wielkimi jupiterami mającymi być "strażnicami obozu". A było to oświetlenie, jakIe można zobaczyć na wielu stacjach kolejowych.
  • 0

#8

cerasus.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Najpierw SOPA (nadal trwają głosowania, poprawki...) czyli cenzura. Teraz niedługo NDAA 2012...
Może moje myślenie jest proste, ale dla mnie USA powoli staje się rzeszą.

Patrząc na mapkę z zaznaczonymi obozami FEMA, dziwię się, że ludzie tam tego nie zauważają.
Przecież tam tyle tego jest, co na równi z McDonald's...

Chowają te obozy w trudno dostępnych terenach. To jest bardzo brzydkie zachowanie wobec zwykłych ludzi.
Bo gdyby budowali te obozy bliżej miast, bliżej ludzi, to na pewno byłaby reakcja społeczeństwa.

Przez te ukrywanie obozów tylko potwierdzają że coś knują.

Wiem że moje spostrzeżenie na to jest niekompletne, dużo nie wiem na pewno. Ale dobre intencje od złych ja potrafię odróżnić.
Szkoda mi ludzi co nie interesują się takimi rzeczami. Nie interesować się tym, to nie interesować się przyszłością.
Nie mieszkam w USA, mógłbym to olać. Ale szkoda mi ludzi. Umysły zatrute przez media.

Smutne czasy. Im więcej się dowiaduję o takich rzeczach, tym ciężej na sercu.
  • 1

#9

rainman.
  • Postów: 483
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Aha, jeszcze jedno. Odmawiasz nam prawa komentowania swojego tematu po 23.00? Dziwne, jako adept, powinieneś znać regulamin, a on tego nie zabrania.

Co za riposta.

Dołączona grafika

Prawdopodobnie na pewnym bardzo zaawansowanym etapie wprowadzania planu nowego porządku świata, konieczne będzie wyeliminowanie z życia społecznego jednostek zbuntowanych, manifestujących swoje niezadowolenie w taki sposób, żeby można je było zakwalifikować przy poparciu opinii publicznej jako przestępców i terrorystów. Fora internetowe o tematyce "niepopularnej" jak sama nazwa wskazuje mają charakter niszowy i z punktu widzenia globalnego nie stanowią zagrożenia dla kluczowych zmian cywilizacyjnych.
  • 0

#10

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6637
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

up@
Eeeee tam riposta.... spostrzeżenie.
Masz rację, jakiś plan uknuto. Problem w tym, że wiele rzeczy, które państwa robią niejawnie, można by podciągnąć pod teorie spiskowe. W Polsce jest wiele budowli o znaczeniu strategicznym, wojskowym, obronnym, wywiadowczym. Nielogiczne byłoby ukazywanie obywatelom do czego TO służy. Każde państwo ma swoje tajemnice.



#11 Gość_Anima Damnata

Gość_Anima Damnata.
  • Tematów: 0

Napisano

W odniesieniu do tego artykułu, muszę napisać, że do takich teorii jestem zwykle nastawiony sceptycznie, ale w całym swoim sceptycyzmie obawiam się, że NWO jest najszczerszą prawdą, jak i to, że "przygotowuje" sobie teren na swoje działania.

czy zastanawialiście się, co stałoby się z wami, gdyby NWO okazało się prawdą? Jak potraktowano by osobę o waszych poglądach? Mającą na sumieniu kilka/kilkadziesiąt/kilkaset wypowiedzi, które pewnym ludziom mogłyby się nie spodobać?

Walczyłbym, wszystkimi możliwymi środkami, od niszczenia NWO od środka, do otwartej wojny włącznie (o ile mógłbym pomóc). Na zwycięstwo z takim systemem jest nadzieja, póki nie znają naszych myśli. Póki co prawda jest największą siłą imo.
Dołączona grafika
Straszna perspektywa - masowe groby i chowanie ciał w plastikowych pudełkach
  • 2

#12

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

A nie wydaje się wam, że te plastikowe trumny są za wysokie? Gdyby mieli tam chować ludzi to pakowaliby po dwie, trzy osoby, a nie wydaje mi się żeby oszczędzali na plastiku, który jest bardzo tani. Może to jakieś zwykłe kontenery? Co do obszaru, to skąd pewność, że będą tam obozy? Może najpierw przygotowywali grunt dookoła budynków, które nie są w złym stanie, więc można je wykorzystać, a ogrodzenie- no przecież jakoś trzeba się chronić przed pijaną młodzieżą czy złodziejami.
Edit: wpadłam na kolejny pomysł- może to poligon wojskowy? Amerykanie może chcą ulepszyć swoje siły zbrojne. Albo druga teoria- ośrodek badawczy ulepszający technologię broni i maszyn. Trzecia teoria- masowe zakłady dla seryjnych przestępców. Obecność kontenerów uważam za tymczasową.

Użytkownik Nicole-collie edytował ten post 17.12.2011 - 12:15

  • 0

#13

~pleyades.
  • Postów: 139
  • Tematów: 5
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano


Aha, jeszcze jedno. Odmawiasz nam prawa komentowania swojego tematu po 23.00? Dziwne, jako adept, powinieneś znać regulamin, a on tego nie zabrania.

Co za riposta.

Dołączona grafika

Prawdopodobnie na pewnym bardzo zaawansowanym etapie wprowadzania planu nowego porządku świata, konieczne będzie wyeliminowanie z życia społecznego jednostek zbuntowanych, manifestujących swoje niezadowolenie w taki sposób, żeby można je było zakwalifikować przy poparciu opinii publicznej jako przestępców i terrorystów. Fora internetowe o tematyce "niepopularnej" jak sama nazwa wskazuje mają charakter niszowy i z punktu widzenia globalnego nie stanowią zagrożenia dla kluczowych zmian cywilizacyjnych.


Prawdopodobnie nie tylko wyeliminowanie, ale także pewnie wchłonięcie ich w szeregi systemu. Jeżeli to nastąpi to chyba nie będę miał łatwego życia ze swoimi poglądami ;).
  • 0

#14

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Pewnie zaraz przeczytam, że jestem zamknięty, nie odkryłem prawdy o świecie w którym żyję. Rządy mają planować masową eksterminację swoich obywateli, a ja jako przeciętny widz tvn nic o tym nie wiem. Spiskowe prawdy do mnie nie docierają. Tutaj też nie mogę zrozumieć jak w demokratycznym kraju może dojść do masowej eksterminacji ludności. Serail przekonuje nas, że coś takiego może się stać. Problem jest tylko taki, że w pierwszym poście została przedstawiona wersja spiskowa, a nie ma nic o innych wersjach. I mamy tak uwierzyć, bo co spiskowe to lepsze, bardziej prawdziwe, otwierające oczy i umysły wszystkim ludziom. Takim zaślepieńcom jak ja.
W necie można znaleźć np. zdjęcia satelitarne tych obozów. Tylko że tam gdzie pod zdjęciami są podpisy ,,obóz fema" tak naprawdę żadnego obozu nie ma. Znaczna część tych obozów to wojskowe bazy a reszta w ogóle nie znajduje się na terenie USA. Np. to zdjęcie:
Dołączona grafika
Spiskowcy twierdzą, że jest to obóz Fema w stanie Wyoming. Tak naprawdę jest to obóz pracy w Korei Północnej.
Tutaj jest oryginał tego zdjęcia bez opisów wykonanych przez spiskowców( trzecie zdjęcie od dołu):
http://www.northkore...-koreas-gulags/


A to co widzimy na zdjęciach jako rzekome trumny, to nie są trumny. To są opakowania na trumny, ochronne obudowy. W niektórych stanach usa są przepisy zgodnie z którymi trumnę wkłada się do takiego pojemnika.
http://en.wikipedia....ki/Burial_vault
To jest strona firmy, która robi te ,,trumny" z obrazków http://www.vantagepr...om/airseal.html

Mamy w tej sprawie do czynienia z podobnymi manipulacjami jak w przypadku chemtrailsów.

Użytkownik Wszystko edytował ten post 17.12.2011 - 16:58

  • 8



#15

Staniq.

    In principio erat Verbum.

  • Postów: 6637
  • Tematów: 766
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 28
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Patrząc na te "trumny", odniosłem wrażenie, że chcą pakować po trzech do jednego pojemnika.
A jednak manipulacja...




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych