Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rząd chce wprowadzić totalną kontrolę nad obywatelami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
70 odpowiedzi w tym temacie

#1

Niedowiarek.
  • Postów: 41
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

http://www.dziennik...._ze_smyczy.html

Zapraszam do komentarzy. Z mojej strony to od dawna mówiłem, że PO jest partią skrajnie komunistyczną.

Użytkownik Niedowiarek edytował ten post 16.06.2010 - 08:57

  • 0

#2 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie wiem ile w tych informacjach jest prawdy a ile manipulacji, bo mamy - przecież - kampanię wyborczą.
Jeżeli jednak te obawy okażą się prawdą to tylko potwierdzi mój własny pogląd, że PO jest mistrzem hipokryzji.
CBA miała służyć tępieniu korupcji jako takiej z naciskiem na korupcję na styku polityka-biznes i tak ta działalność wyglądała podczas rządów PiS-u. Było to nie w smak PO więc skasowali CBA razem z jej szefem.
Teraz będzie tym o czym piszą w tym artykule, czyli prawdziwą, pełną gębą policją polityczną do zbierania haków na ewentualnych i obecnych oponentów.
Takie NKWD w polskim wydaniu.

Użytkownik osiris edytował ten post 16.06.2010 - 09:05

  • 0

#3

Niedowiarek.
  • Postów: 41
  • Tematów: 6
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co ciekawe, pan profesor Kruszyński pracuje na zlecenie Platformy Obywatelskiej w ramach przewodniczenia zepsołowi zajmującemu się wprowadzeniem instytucji sędziego śledczego do polskiego systemu prawnego. Czyli to dość interesujące, że nawet człowiek wybrany przez Platformę Obywatelską krytykuje ten pomysł!

EDIT:
Tak sobie patrzę i to mi przypomina to.
Trzeba odsunąć ich od rządu czym prędzej!

Użytkownik Niedowiarek edytował ten post 16.06.2010 - 09:45

  • 0

#4

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To że PO ocieka hipokryzją przekonałem się parę miesięcy po wyborach. Z wykreowanego wizerunku partii liberalnej i mówiącej o spokoju i miłości, okazało się że tworzą największy dług w historii, i tworzą co rusz propozycję ustaw które ograniczają społeczeństwo. Tak wielkiej różnicy między obietnicami a rzeczywistością po wyborach w życiu nie widziałem. Z partii liberalnej zrobiła się socjalistyczno niemal totalitarna.
  • 1



#5 Gość_radoslaw

Gość_radoslaw.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie wiem ile w tych informacjach jest prawdy a ile manipulacji, bo mamy - przecież - kampanię wyborczą.
Jeżeli jednak te obawy okażą się prawdą to tylko potwierdzi mój własny pogląd, że PO jest mistrzem hipokryzji.


Ależ Osirisie wystarczy prześledzić genezę PO żeby wiedzieć z kim się ma do czynienia.

Polecam frazę "Olechowski i Grupa Bilderberg".

pozdrawiam

p.s. Link dla leniwych http://cogito.salon2...-sluzbie-iii-rp
  • 2

#6 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Radosławie, szkoda słów i naszych nerwów.
Jaki koń jest każdy widzi.
  • 1

#7

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Fiskus po numerze konta bankowego pozna nazwisko internauty

"Od 30 lipca 2010 r. urzędy kontroli skarbowej (dalej UKS) będą skuteczniej kontrolować płacenie podatków przez internautów. Fiskus otrzymał nowe narzędzia. Może zdobyć informację, kto jest właścicielem rachunku bankowego. Znając nazwisko i adres może skutecznie przeprowadzić postępowanie kontrolne."

Użytkownik D.B. Cooper edytował ten post 28.07.2010 - 10:21

  • 0



#8 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

To wszystko to mały pikuś.
Palikot zamienia się w totalnego donosiciela gdzie wpłynęło już jedno doniesienie do prokuratury w sprawie krzyża a jeszcze dopełni to doniesieniem na ludzi występujących w filmie Solidarni 2010.
Wszystkim zarzuca lżenie na rząd, władzę oraz różne inne wyimaginowane winy.
Jest to ostrzeżenie dla wszystkich Polaków że kto podniesie rękę na obecna władzę zostanie ona odcięta.
Przypomina Wam to coś?
Znamienne jest to że ta presja kierowana jest nie przeciwko politykom opozycji ale przeciwko szeregowym obywatelom.
Takich gróźb i zastraszania nie było za rządów PiS-u a jeżeli do kogoś pukali o 6.00 to do prominentnych ludzi którzy mieli to i owo za uszami.
Teraz będziemy bali się własnego cienia.
PO zrobi wszystko aby zdławić opozycję i wolność słowa.
Będziemy mieli dziki zachód oraz demokracje rodem z Rosji.

Ktoś spyta się a co to ma wspólnego z tytułem wątku "Rząd chce wprowadzić totalną kontrolę nad obywatelami "?
A no taką, że zastraszone społeczeństwo oznacza totalną kontrolą nad nim przez terror psychiczny który Palikot próbuje wprowadzać za wiedzą i akceptacją TUSKA i rządu.

Użytkownik osiris edytował ten post 28.07.2010 - 10:40

  • 2

#9

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Palikot, to jedna wielka zasłona dymna, gdy zobaczycie go na którymś z portali, gdzie jego wydurnianie się jest głównym tematem na głównej stronie, to poszperajcie trochę w tematach mniej "widocznych" np. "Biznes" na Onecie i zobaczycie, że wszystko to ma na celu odwrócenie uwagi od problemów Rządu, np. próba podniesienia podatku VAT.

[...] terror psychiczny który Palikot próbuje wprowadzać za wiedzą i akceptacją TUSKA i rządu.


Jedno co mnie zastanawia to, kto ma na kogo "kwity", że pozwala Palikotowi uprawiać tą wolna amerykankę, Palikot na Tuska, czy Tusk na Palikota...?

Użytkownik D.B. Cooper edytował ten post 28.07.2010 - 10:54

  • 1



#10

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zapewne oboje mają na siebie małe co nieco. ;) Przecież oni się znają w tych kręgach, na pewno mogą o sobie sporo powiedzieć.
  • 1



#11 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Zapewne oboje mają na siebie małe co nieco. ;) Przecież oni się znają w tych kręgach, na pewno mogą o sobie sporo powiedzieć.

Zapewne wszyscy na wszystkich coś mają i tkwimy w pacie politycznym.
SB już zadbało za wczasu aby każdy polityk był w jakiś sposób napiętnowany.
Wpierw narobili haków a potem oddali władzę i teraz mamy tego efekty.
  • 2

#12

Rainbow Lizard.
  • Postów: 484
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Co do artykułu na początku tego tematu - gazeta.pl go usunęła, widać kaczka dziennikarska nie okazała się dostatecznie wiarygodna.

(...)Zapraszam do komentarzy. Z mojej strony to od dawna mówiłem, że PO jest partią skrajnie komunistyczną.

Skoro prawicowe PO jest skrajnie komunistyczne, to jak bardzo komunistyczne jest lewicowe SLD?

Gdyby PO było partią "skrajnie komunistyczną", to w ideologii politycznej nie widniałaby "chrześcijańska demokracja" (swoją drogą, zabawna nazwa) ani "Konserwatywny liberalizm".

Palikot, to jedna wielka zasłona dymna, gdy zobaczycie go na którymś z portali, gdzie jego wydurnianie się jest głównym tematem na głównej stronie, to poszperajcie trochę w tematach mniej "widocznych" np. "Biznes" na Onecie i zobaczycie, że wszystko to ma na celu odwrócenie uwagi od problemów Rządu, np. próba podniesienia podatku VAT.

Nie przyszło ci do głowy, że jeśli ktoś wydurnia się, to może być po prostu... durniem? Świat jest pełen głupich ludzi. Oczywiście nie twierdzę, że Palikot to dureń - chociaż niektóre wykorzystywane przez niego metody są śmieszne, vide epicki kombos wibrator + pistolet (z którego po dziś dzień śmieje się zachód - tak samo, jak śmieje się z ex-prezydenta Kaczyńskiego czy tego, jak bardzo nietolerancyjnym katolickim krajem jest Polska).

Jeśli według ciebie wystarczy wnieść pozew związany z krzyżem, aby odwrócić uwagę przeciętnego Polaka od spraw o wiele ważniejszych, takich jak VAT, to nie świadczy to zbyt dobrze o ilorazie inteligencji przeciętnego mieszkańca tego kraju.

Jedno co mnie zastanawia to, kto ma na kogo "kwity", że pozwala Palikotowi uprawiać tą wolna amerykankę, Palikot na Tuska, czy Tusk na Palikota...?

Nikt nie ma na nikogo kwitów. To polityka. Jeśli członek twojej partii działa pośrednio na szkodę twoich przeciwników politycznych, to mu nie przeszkadzaj.

To wszystko to mały pikuś.
Palikot zamienia się w totalnego donosiciela gdzie wpłynęło już jedno doniesienie do prokuratury w sprawie krzyża

I bardzo dobrze. Krzyż został wzniesiony nielegalnie, do tego przed budynkiem należącym do rządu, który w teorii jest świecki. Pozew jest dosyć dobrym pomysłem - może jeśli sąd pokaże, co wolno, a co nie, to w przyszłości mniej będzie tego typu sytuacji. Moim zdaniem ten krzyż powinien zostać usunięty przez policję/ochronę zaraz po tym, jak się pojawił. Co z nim dalej zrobią - nie obchodzi mnie, jak chcą mogą go sobie nawet przerobić na wykałaczki i wysłać do Smoleńska. Ważne, żeby krzyża przed pałacem nie było.

Poza tym jeśli ktoś uważa, że usunięcie krzyża z miejsca przed pałacem jest "obrazą uczuć religijnych chrześcijan", to przypominam, że krzyż stojąc w tamtym miejscu obrażać może ateistów, muzułmanów, żydów, prawosławnych etc.

a jeszcze dopełni to doniesieniem na ludzi występujących w filmie Solidarni 2010.

Dopełni? Wniósł ten pozew czy nie?

Obejrzałem kilka kawałków tego filmu. Takiej tandetnej, propagandowej szmiry nie widziałem od zeszłego roku, kiedy to katowałem się filmikami kreacjonistów. Stężenie propagandy jest tak wysokie, że przez moment bałem się, że się ona skropli i zacznie wyciekać z monitora. Tym niemniej, pozew raczej powinien być skierowany przeciwko reżyserom. Chociaż w sumie można by oskarżyć tych, którzy przed kamerami twierdzili, że to spisek - nie ma to jak bezpodstawne oskarżenia.

(...)
Jest to ostrzeżenie dla wszystkich Polaków że kto podniesie rękę na obecna władzę zostanie ona odcięta.
Przypomina Wam to coś?

Mi to przypomina placek z jabłkami. I cebulę. Tak, obowiązkowo cebulę. Kocham odpowiadać na pytania retoryczne. Z cebulą.

Palikot nie jest całym rządem. Poza tym ja tutaj nie widzę ograniczania wolności z jego strony - co najwyżej dba o to, aby katolicy nie wciskali innym swoich symboli religijnych.

Znamienne jest to że ta presja kierowana jest nie przeciwko politykom opozycji ale przeciwko szeregowym obywatelom.

Presja? Pozew wystosowany przeciwko komuś, kto działał nielegalnie to presja? WUT?

Takich gróźb i zastraszania nie było za rządów PiS-u a jeżeli do kogoś pukali o 6.00 to do prominentnych ludzi którzy mieli to i owo za uszami.
Teraz będziemy bali się własnego cienia.
PO zrobi wszystko aby zdławić opozycję i wolność słowa.

Cóż, PO to w końcu prawica - zdecydowana większość ich działaczy to centroprawicowcy albo prawicowcy. Trudno od nich oczekiwać, że nagle zalegalizują związki homoseksualne i opodatkują kościół.

Będziemy mieli dziki zachód oraz demokracje rodem z Rosji.

Zastanawia mnie dlaczego prawicowcy zawsze mają największą tendencję do hiperbolizowania. Gdy wybory wygrywa prawica, mało który lewicowiec wrzeszczy, że "za dwa lata będziemy mieli w Polsce teokrację" (chociaż taki na przykład Macierewicz chętnie by przerobił Polskę na kraj rządzony przez książęta... znaczy się, księży). Gdy wybory wygrywa partia, która nie jest najbardziej prawicowa, to prawicowcy od razu podnoszą raban, że oto powraca komunizm, Polska staje się państwem totalitarnym i tak dalej, i tym podobne.

Ktoś spyta się a co to ma wspólnego z tytułem wątku "Rząd chce wprowadzić totalną kontrolę nad obywatelami "?
A no taką, że zastraszone społeczeństwo oznacza totalną kontrolą nad nim przez terror psychiczny który Palikot próbuje wprowadzać za wiedzą i akceptacją TUSKA i rządu.

Jaką totalną kontrolę? Palikot wniósł pozew - i to jest "totalna kontrola"? Nawet nie wiedziałem, że ja też mam totalną kontrolę nad tym krajem - w końcu ja również mogę sobie wnieść do sądu pozew.


Fiskus po numerze konta bankowego pozna nazwisko internauty

"Od 30 lipca 2010 r. urzędy kontroli skarbowej (dalej UKS) będą skuteczniej kontrolować płacenie podatków przez internautów. Fiskus otrzymał nowe narzędzia. Może zdobyć informację, kto jest właścicielem rachunku bankowego. Znając nazwisko i adres może skutecznie przeprowadzić postępowanie kontrolne."


No i? Obecnie nazwisko internauty można poznać po IP - wystarczy mieć odpowiednie pozwolenie (które posiada na przykład policja) i skontaktować się z dostawcą usług internetowych.

Użytkownik Tekeeus edytował ten post 28.07.2010 - 16:21

  • 0

#13

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Skoro prawicowe PO jest skrajnie komunistyczne, to jak bardzo komunistyczne jest lewicowe SLD?

Gdyby PO było partią "skrajnie komunistyczną", to w ideologii politycznej nie widniałaby "chrześcijańska demokracja" (swoją drogą, zabawna nazwa) ani "Konserwatywny liberalizm".



Chyba autor wątku użył niewłaściwego słowa. Chodziło zapewne o totalitaryzm. Komunizm w idei nie kontroluje obywatela. Totalitarna może być prawica, lewica, centrica, dolica, a nawet górica. Dodatkowo należy nadmienić, że mówienie o prawicy i lewicy w kontekście PiS i PO, jest lekko chybione. To co mają zapisane w statutach, a to co robią to zupełnie dwie inne sprawy. Raz są prawicowe, raz lewicowe. Np taki PiS jest bardziej prawicowy w poglądach społecznych niż PO, za to PO jest bardziej lewicowe w sprawach gospodarczych. Obie partie są dość bezpostaciowe, robią to do czego są zmuszone sytuacją, czy to w mediach czy w gospodarce.
  • 1



#14 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

I bardzo dobrze. Krzyż został wzniesiony nielegalnie, do tego przed budynkiem należącym do rządu, który w teorii jest świecki. Pozew jest dosyć dobrym pomysłem - może jeśli sąd pokaże, co wolno, a co nie, to w przyszłości mniej będzie tego typu sytuacji. Moim zdaniem ten krzyż powinien zostać usunięty przez policję/ochronę zaraz po tym, jak się pojawił. Co z nim dalej zrobią - nie obchodzi mnie, jak chcą mogą go sobie nawet przerobić na wykałaczki i wysłać do Smoleńska. Ważne, żeby krzyża przed pałacem nie było.


Po za tym, czy krzyż został poświęcony przez księdza, czy adekwatną osobę z KK? Jeśli nie, to nie jest to przedmiot "święty", a jedynie dwie, zbite dechy...

Słusznie, że Palikot doniósł - co jak co, ale oskarżenie rządu (i to w prost) o ZAMORDOWANIE 96 osób, powinno liczyć się z konsekwencjami...

Niektórzy zapominają chyba o brawurowych poszukiwaniach pewnego bezdomnego który miał czelność obrazić, Jego Wysokość (teraz Ś.P.) Pana Prezydenta Kaczyńskiego - czy to nie była farsa? Czy powód ścigania uzasadniał takie "jaja" które się działy?

Dalej...
Czy realizacja swoich marzeń przez pana Kamińskiego nie była farsą? Jednostka do walki z korupcją wyposażona w nowoczesny sprzęt do nurkowania i karabiny wyborowe AI w kalibrze .308 i .338 LM - zresztą cholera wie co się jeszcze czai w magazynach CBA - Katiusza? Sprzęt do skoków HALO? Bomby termobaryczne?
  • 2

#15 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Moim zdaniem ten krzyż powinien zostać usunięty przez policję/ochronę zaraz po tym, jak się pojawił.

No jeśli wszyscy myślą jak TY to dlaczego nie został usunięty.
Gdyby ktoś poszedł za Twoją radą to była by krwawa jatka przez pałacem.
Są pewni ludzie którzy sami się rodzą choć ich nie sieją.

Czy realizacja swoich marzeń przez pana Kamińskiego nie była farsą? Jednostka do walki z korupcją wyposażona w nowoczesny sprzęt do nurkowania i karabiny wyborowe AI w kalibrze .308 i .338 LM - zresztą cholera wie co się jeszcze czai w magazynach CBA - Katiusza? Sprzęt do skoków HALO? Bomby termobaryczne?

Ja nie jestem taki pewny czy to akurat z magazynu CBA.
Zaraz okaże się iż z owych magazynów została przekazana mleczna krasula plus stado kóz na potrzeby poszkodowanych w powodzi.

Bomby termobaryczne?

A może przetrzymują tam statek obcych plus jednego szaraka?
Kto wie jakie tajemnice kryje te dziwny twór jakim był za czasów Mariusza Kamińskiego.

Użytkownik osiris edytował ten post 28.07.2010 - 18:29

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych