Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zaprogramuj budzik w swoim mózgu, czyli jak wykorzystac


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
168 odpowiedzi w tym temacie

#106

tofic85.
  • Postów: 262
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

porównujesz się do tych ludzi hmm jakoś prozą nie piszesz..więc sorry ale coś Ci się pomyliło...
  • 0

#107

Wujek Mechanik.
  • Postów: 92
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zapewne zapewne, niech bedzie. Dziekuje, pozdrawiam, bo zdrowie jest najwazniejsze, zawsze.
  • 0

#108

Dedek.
  • Postów: 170
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Przetestuje dzis w nocy z tym zegarem. Wiem tylko, ze mialem wieele razy cos podobnego z tym, ze roznie to wychodzilo. Gdy mi na czyms bardzo zalezy i jest to rano to budze sie w nocy nawet kilka razy, aby nie przegapic tego wydarzenia. Np. dzis mialem o 9 trening, o 7;40 musialem wstac i na ta godzine nastawilem sobie budzik. Budzilem sie i o 3, i o 5, ale obudzilem sie rowniez o 7;30. ;)
  • 0

#109

nico17.
  • Postów: 79
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja kiedyś kiedy zaczęłam ''nastawiać'' sobie swój budzik w głowie to od pierwszego razu udało mi się. Kiedy zaczęłam sobie nastawiac budzik w komórce to kilka razy budziłam się w nocy patrząc ile jeszcze czasu zostało do zadzwonienia budzika :mrgreen: :mrgreen:
  • 0

#110

Sashita.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja dziś nastawiłam sobie "budzik w mózgu" (jak to brzmi x] ) na 5:00 xD Nie do budy no to sobie myśle zaszaleje :P Patrze budze sie a tu 5:02 ; P Ale to już nie pierwszy raz dla frajdy wczesniej też sobie ustawiałam. Bardziej mnie niepokoiła jak kiedys cały czas budziłam się o 3 a czasami nawet równo. Ale od jakiego czasu jest mniej więcej normalnie. A i zawsze przed snem kiedy chcę ustawić sobie automatyczną pobudkę mówię sobię o której wieczorem przed snem o której sie obudziĆ I jakoś zawsze działało. Raz równo , raz z 2 minutowym opóŹnieniem.. :mrgreen:
  • 0

#111

marcin999.
  • Postów: 116
  • Tematów: 26
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Ciekawy temat, przeczytalem prawie wszystkie posty, 7 i 8 strony nie chce mi sie juz czytac (szukalem czegos), ale nikt nie napisal ile minut przed snem w lozku mam myslec o tym kiedy sie obudze... :( Jedynie chyba ktos na 4 stronie napisal, ze liczyl od 100 do 0 powtarzajac co chwile, ze wstanie o 6... Trzeba myslec o tym dopoki sie nie zasnie czy wystarczy tylko chwila (ile sekund/minut)?

Sprobuje tak jak ktos pisal wczesniej wyobrazic sobie kino, bede patrzyl przez pare sekund na duzy ekran po czym pojawi sie na nim godzina, po chwili w myslach powiem "obudze sie o tej godzinie". Wydaje sie, ze to dobry sposob, bo z wyobrazeniem sobie tego raczej nie bede mial problemow.

Skoro to takie proste (sam nie probowalem jeszcze), to czemu z np. LD tak nie jest? Tez jest podobny sposob, mowimy w myslach "Bede swiadomie snil dzisiejszej nocy", ale watpie by to od razu cos dalo, a z tym budzikiem tak...
  • 0

#112

marcin999.
  • Postów: 116
  • Tematów: 26
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

nie dziala, a zreszta nie napisaliscie ile mam tak myslec przed snem i jaki wg was najlepszy sposob?? moze dlatego ze chodze pozno spac nie dziala :(
  • 0

#113

Oski_m.
  • Postów: 88
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przecież jest gdzieś tam napisane że nie działa jak jesteś zmęczony i jest późno.
  • 0

#114

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Aj tam... to trzeba naturalnie, nie na siłę. Jak wszystko, co chce się zrobić ze swoim mózgiem.
  • 0



#115

shar0nie.
  • Postów: 384
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

łatwe i przydatne :) ostatnio zmieniłam czas budzenia się z 6.50 na 6.00, na początku parę nieudanych prób było (wyłączenie tego NORMALNEGO budzika i pójście dalej spać), ale teraz na luzie budzę się już bez elektronicznego sama o 5.59. : :)
  • 0

#116

miksunio.
  • Postów: 39
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szkoda, że u mnie to nie działa :(
  • 0

#117

tofic85.
  • Postów: 262
  • Tematów: 9
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

u mnie działa budzę się codziennie ok 5 min od alarmu w telefonie....
  • 0

#118

+ Seju -.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No i muszę przyznać, że działa. Niemożliwe. Czyli mózg ma w sobie zaprogramowany zegar? Idąc tym tropem można dojść do wniosku, że w zasadzie nie potrzebowalibyśmy zegarków :>
  • 0

#119

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

działa w 100% ,zrobiłem test i przez tydzień programowałem ten budzik na inną godzinę, i było tak jak chciałem . Niesamowita sprawa !
  • 0

#120

xenomorph_cat.
  • Postów: 56
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja często miewam tak, że jeśli nastawię wieczorem budzik, rano budzę się, patrzę w sufit (nie wiem, ile czasu dokladnie mija) i po chwili słysze, ze alarm budzika się włącza :D
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych