Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zaprogramuj budzik w swoim mózgu, czyli jak wykorzystac


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
168 odpowiedzi w tym temacie

#76

Kabezecik.

    Magia i Miecz

  • Postów: 480
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

u mnie działa ten "budzik w mózgu" ,wstaję dzięki niemu rano do szkoły :]
  • 0

#77

gangbang23.
  • Postów: 11
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Akurat mój dziadek, który jest bardzo religijnym człowiekiem i modli się codziennie wieczorem i odmawia różaniec mówi iż "budzą go dusze" które rzekomo nie trafiły jeszcze do nieba. Zaś drugi dziadek tak jak i wy mówi że jak uświadomił sobie o której godzinie musi wstac budził się minute czy piec minut wczesniej.
  • 0

#78

Ess.
  • Postów: 19
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tak mam od zawsze nigdy nie używam budzika i zawsze budzę się kiedy chce, używam tego od bardzo dawna, a jakiś czas temu - kilka lat (2-3 chyba) temu przeczytałem gdzieś o tym.
  • 0

#79

44litery.
  • Postów: 9
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm... Na mnie to nie działa...
  • 0

#80

Darionu.
  • Postów: 5
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedyś miałem tak, że zawsze ustawiałem sobie budzik na np. 7:00 w komórce, a budziłem się albo 5 minut przed 7:00 albo budziłem się i po sekundzie zaczął dzwonić budzik. Nic nie próbowałem robić samo przyszło. Czy to była jakaś zdolność czy zwykły przypadek? <miałem tak może z 10razy> teraz już mi nie wychodzi jestem za bardzo zmęczony :mrgreen:
  • 0

#81

Gradus.
  • Postów: 25
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co do wstawania, to z reguły budzą mnie rodzice ;p , ale kiedy muszę liczyć na siebie mam dokładnie tak samo jak Darionu kiedyś... jeżeli ustawiam sobie budzik, to budzę się na kilka minut przed nim. Dziwne to trochę :o .
  • 0

#82

craven.
  • Postów: 164
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

na pewno takie "programowanie" jest możliwe, osobiście nie próbowałem tego jeszcze (świadomie), choć parę razy zdarzyło mi się obudzić o danej godzinie bo wieczorem myślałem np: żeby nie zaspać na program który jest powiedzmy o 8 rano, i budziłem się na kilkanaście minut przed nim.

ponadto parę razy zdarzyło mi się obudzić na mniej niż 5 min przed budzikiem :]

podsumowując, można sie zaprogramować na pobudkę o danej godzinie, metoda z wizualizacją zegara jest niezła, ale radzę również wypróbować moją.
  • 0

#83

Dread.
  • Postów: 42
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja z tego korzystam ostatnio często świadomie, ale każdy pewnie chodząc do szkoł podświadomie zaprogramował sobie, wstając przez kilka dni o stałej porze, podświadomość odbierała to jako coś co poprostu ma tak być i dlatego budzicie się zawsze na czas do szkoły.
  • 0

#84

Unforgivenable.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

U mnie działa to różnie, jeśli muszę gdzieś wstać, a nie chcę, badź nie daj boże śni mi się taki dziwny sen przy którym nie kontaktuję, to nie działa, budzę się jak się wyśpię, ktoś mnie obudzi, bądź ten sen się skończyć; jeśli jednak muszę wstać, żeby zrobić coś przyjemnego o dziwo wstaje jakieś 5 min przed i jestem wypoczety i pełny energii.
  • 0

#85

WTK.
  • Postów: 79
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja się zazwyczaj budzę pół godziny po budziku :lol3: ;p już kiedyś czytałem ten temat ale zapomniałem tak zrobić :D jutro spróbuje bo jeśli to rzeczywiście działa to bardzo mi się przyda ;]
  • 0

#86

szatkus.
  • Postów: 258
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przeczytałem o tym sposobie, przed snem wyobraziłem sobie zegarek w mikrofalówce ustawiony na 10:00. Od razu po przebudzeniu poszedłem do kuchni. Zgadnijcie jaką godzinę zastałem. Żadną :P Prądu nie było. Chyba przedobrzyłem :D Na komórce była 9:39, czyli całkiem blisko.
  • 0



#87

maly_pinki.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja juz takiego budzika używam od dawna wiem że mam wstać np: o 7.30 zapomne nastawić budzik a zwykle kładę sie bardzo późno i tak wstaje o tej godzinie sam nie wiem jak to robie :) ale dobre to jest :)
  • 0

#88

SaDzi0.
  • Postów: 18
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekawe, ten temat dał mi do myslenia.
Zawsze przed snem nastawiam sobie budzik na jakąś godzinę i budzę się sam 5/10 min przed nim.
Czyżbym nastawiając budzik przed zaśnięciem programował sobie mózg? :P
  • 0

#89

shar0nie.
  • Postów: 384
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja mam tak bez LD xD nienawidzę dźwięku swojego budzika i budzę się minutę przed dźwiękiem by go wyłączyć zanim mnie będzie chciał zbudzić. ot, i zawsze minutę przed ;) a jak nie ustawię zegarka - nie obudzę się. ciekawe nie? :)
  • 0

#90

rymmajster.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja tak raz miałem wstałem sobie pamietałem że miałem wstać około 8. Wstałem ( nie mam żadnego zegarka w pokoju ) tylko telefon leżał przy łóżku ale wstałem i sobie pomyślałem: Idź spać jeszcze masz 12 minut, pomyślałem co ja mówie, patrze na zegarek a tam 7:48. Nic nie ustawiałem tak samo z siebie. :P
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych


    Bing (1)