Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zaprogramuj budzik w swoim mózgu, czyli jak wykorzystac


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
168 odpowiedzi w tym temacie

#46

Mankovitch.
  • Postów: 13
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mankovitch od takiego czegoś się zaczyna tylko ja nie znałem z tym zegarkiem po prostu wmawiałem sobie że obudzę się o tej i o tej i przeważnie jak nie zawsze się tak dzieje :)

Ja też nie wiedziałem o zegarku, ale jak przeczytałem w tym temacie, to od razu jak zamknąłem oczy wyobraziłem sobie taki wielki zegar z obecną godziną i pochwili, że te wskazówki wędrują szybko do godziny 7.
Dzisiaj rano obudziłem się o godzinie 7:16, ale byłem nadal bardzo zmęczony, więc powiedziałem sobie, że chcę się obudzić o 9. Zdziwiłem się, gdy po przebudzeniu na wieży zobaczyłem godzinę 9:06.

I w sumie nie wiem czy to przypadek, czy to zaprogramowane obudzenie, ale będę ćwiczył dalej. Niestety o 9:06 tez nadal byłem zmęczony. Może wynikało to z tego, że cały tydzień wstaję o 7:55 o pracy, a mój mózg wiedział, że dzisiaj będę go tylko testował i pozwalał sobie na dalsze zasypianie :D
  • 0

#47

Varg.
  • Postów: 92
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja zawsze, gdy ustawiam "prawdziwy" budzik np. w komórce to budze się +/- 10 minut przed nim :P
Ostatnio nie ustawiam budzika, tylko przed snem myślę "Obudze się o 6.30 bo inaczej będe spóźniony". I działa. :mrgreen:
  • 0

#48

Dreamer.
  • Postów: 69
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nigdy nie nastawiam budzika. zawsze budze sie o tej o której chce. :D
  • 0

#49

Zatracony w marzeniach.
  • Postów: 8
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To o czym tutaj mowicie nazywa sie autosugestią - chyba nie musze tlumaczyc tego terminu? :P
  • 0

#50

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

h@rdstyler ma racje, to jest wlasnie autosugestia :P
  • 0

#51

Gside.
  • Postów: 168
  • Tematów: 7
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Ok , zaprogramowałem i obudziłem się 6 godzin później :/

:P :P
  • 0

#52

11001011.
  • Postów: 95
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zatem popelniles blad.

Ja osobiscie wykorzystuje technike budzika ale bardziej skomplikowana... pisze ow budzik jak program w c podczas transu... nowatorskie i dobre, wystarczy umiec wejsc w trans i znac podstawy programowania jakiegokolwiek jezyku (np. swojego nawet ;] ). W transie otwieramy konsolke i piszemy... potem wrzucamy do podswiadomosci i cieszymy sie budzikiem. (Oczywiscie trzeba tez uwzglednic pare negatywnych rzeczy, o ktorych nie chce mi sie gadac)
  • 0

#53

tabi.
  • Postów: 355
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zazwyczaj tak dlugo nie spie.
Ale zaprogramowalem budzik na 12.30 i o tej wlasnie sie obudzilem :P
czemu nie wczesniej?
  • 0

#54

mAc_cm.
  • Postów: 43
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Budzikiem" w naszej glowie jest działenie podswiadosci i podobnie to sie odnosi do innych rzeczy...samoleczenia...i innych rzeczy tego typu...warto to trenowac, wiadomo czemu,przeciez kazdy by chcial sie sam leczyc poprzez wpływanie na podswiadomosc, mam zamiar napisac niedługo o tym asrtykul...tak ze jakdo tego dojdzie..to dam linka :)
pozdrawiam :P
  • 0

#55

biniol.
  • Postów: 45
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

mam zamiar napisac niedługo o tym asrtykul


czekam z niecierpliwością ;)
Osobiście już dawno mam taki "zaprogramowany" budzik w mózgu i przyznam, że jest to bardzo dobra rzecz ^^ Co do samoleczenia - raczej kiepsko, choć sadzę, że skoro z tym zegarem sobie poradziłem, z tym także uda mi się uporać.
  • 0

#56

Piotrek.
  • Postów: 290
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak przeczytałem ten temat wczoraj w nocy to postanowiłem to wyprubowć. Podczas zasypiania zacząłem liczyć od 100 do 1 i mówiąc obudzę się o 6. I to jest niesamowite bo się obudziłem 5:45 :) ale to nie jest najlepsze. ZAPAMIĘTAŁEM CAŁY SEN, teraz już wiem co trzeba robić by pamiętać sny :] chociaż koncowka snu wydaje mi sie LD bo miałem uczucie, że to jestem ja i normalnie gadam z tą japonką... :P
  • 0

#57

asdqwe.
  • Postów: 77
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

heh :P
swietny "bajerek" naszego umyslu...
czesto to uzywam...
tylko potem gorzej z tego sie odzwyczaic :P
(np w soboty budze sie o godzinie 5.30, a jak sie obudze - nie moge spac :P )
  • 0

#58

Grav.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Udało mi sie dzisaj. Chciałem się obudzić o 7.30 a wstałem o 7.36 czyli jak na pierwszy raz i tak dobrze :P
  • 0

#59

Jake Green.
  • Postów: 42
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hah. Działa :) Wczoraj przed snem wyobraziłem sobie ten zegar z ustawioną godziną na 9:30 i powtarzełm w myślach: "Obudzę się o 9:30" i co? Wstaję rano, patrzę na telefon i dokładnie 9:30 co do minuty. Niesamowite i nieprawdopodobne :)
  • 0

#60

SeaDog.
  • Postów: 32
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

W kursie metody Silvy napisane jest, żeby do wszelkich ćwiczeń z koncentracją używać ekranu wyobraźni.
Ja używam ekranu również do nastawienia się o której godzinie mam się obudzić.

Przed wyobrażeniem sobie godziny na ekranie najpierw przechodzę w stan alpha.
Później wyobrażam sobie, że jestem w kinie i na ekranie wyświetlona zostaje godzina np. 05:00.
Chwilę się w nią wpatruję i mówię sobie "o tej godzinie się obudzę" i działa.
Rano budzę się +/- 10 minut o tej godzinie.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 3

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych


    Bing (1)