Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wikileaks ujawnia nagranie Obcego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
117 odpowiedzi w tym temacie

#76

ciasteczkowypotwor.
  • Postów: 96
  • Tematów: 2
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Boski dźwięk karabinu jest w tych filmikach.

1. Co sprawia że film to fake? To kod czasowy, niby jak w latach 40' mieli by to nagrać?

Poza tym animacja ładnie wykonana, ktoś się trochę napracował.

Użytkownik ciasteczkowypotwor edytował ten post 13.05.2011 - 21:45

  • 0

#77

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak już pisałem wcześniej - WOJSKO USA OD 1946 NAGRYWAŁO FILMY W KOLORZE!!!

Najprawdopodobniej jest to film z Rosji.
Albo byłby.

Użytkownik Ill edytował ten post 13.05.2011 - 22:42

  • 0

#78

Anomaly.
  • Postów: 330
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A co? Ruskie to niby gorsze? ;)
  • 0

#79

FunkyPolak.
  • Postów: 98
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Kolejny film dodany dziś:


  • 4

#80

Herme5.
  • Postów: 425
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To nie jest przypadkiem z jakiejs gry ?, Z taka dysproporcja ciala, to by raczej na wozkach jezdzili lub lewitowali, chyba, ze te glowy sa puste w srodku, a mozg jest np. w klatce piersiowej, ale ktoz to wie.
  • 0

#81

FunkyPolak.
  • Postów: 98
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano



2:30-4:50
  • 0

#82

IteratorZX81.
  • Postów: 98
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@przedostatni filmik w tym temacie: Zaraz, te mundurki to takie znajome jakby... Taelonowie?!
  • 0

#83

Kerath.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Autor albo uczy się na błędach albo... nie... to niemożliwe, że to oryginał.

Filmik w kolorze... nie ma tego dźwięku co w poprzednich... ani kodu czasowego.

W dodatku kard obejmuje niemal całego Szaraka od góry do dołu... najlepszy fake jak do tej pory (nie uwierzę, że to prawda póki nie wylądują przed Białym Domem).
  • 0

#84

Havoc.
  • Postów: 47
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Interesujące. Ciekaw jestem czy argument, że to nadal grafika 3D będzie aktualny.

Użytkownik Havoc edytował ten post 21.05.2011 - 18:40

  • 0

#85

Luke.
  • Postów: 407
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Według mnie w przypadku tych filmików od ivan0135 jasne jest, że są spreparowane przy pomocy grafiki komputerowej. Napisałem już czemu tak uważam i myślę, że wszelkie materiały dodawane przez tego użytkownika są niewiarygodne, bo być może on sam jest ich twórcą (i tylko z tego powodu warto oczekiwać nowych materiałów, bo nieźle mu wychodzą :P)

Dla mnie jedynym nagraniem, które raczej nie jest grafiką komputerową i którego fałszerstwa nie potrafię wykazać pozostaje ten materiał: Area 51 alien interview (albo po prostu nie dotarłem do jakiejś mądrej analizy, która udowodniłaby, że i ten wywiad jest oszustwem :]). W tym przypadku ruchy są fizycznie naturalne (choć może nienaturalne dla tego typu postaci), więc albo jest to prawdziwy szarak, albo jakaś lalka. Raczej nie grafika komputerowa.

Użytkownik Luke edytował ten post 21.05.2011 - 18:57

  • -1

#86

FunkyPolak.
  • Postów: 98
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano



Mógłby ktoś to przetłumaczyć?

Moim zdaniem ten film nie jest fałszywy.
  • -2

#87 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

Dlaczego więc jego ciało "znika"? ;D
  • 0

#88

Kerath.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@FunkyPolak
Ten fake jest starszy od Ciebie. Najpierw było samo nagranie, lata później ktoś dodał tą "rozmowę".


A co do naszego Ivana i jego filmików... muszę przyznać, że gdyby zaczął on od ujawniania czwartego filmiku to mieli byśmy nad czym łamać głowy... to wygląda tak niesamowicie realistycznie. Zwłaszcza te mundury wchodzące w kadry... jacyś generałowie... szaraki nawet cień rzucają. Niesamowite, że komuś chciałoby się takiego fake'a robić z takim talentem. Koleś miałby z miejsca dobrze płatne stanowisko w Holywood.
  • 0

#89

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To jest naprawdę niesamowite jak ludzie wszystkiemu zaprzeczają oby tylko nie dopuścić do siebie informacji. A później tłumaczyć to "bo ja podchodzę do tego racjonalnie", "obaliłem dwa filmiki więc wiem co to fake *niecenzuralne słowo kobiety koło drogi*". Zakładając coś odrazu z góry nie daje żadnego efektu oprócz tego, że postawi się na swoim.
  • 0



#90

Kerath.
  • Postów: 24
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wyolbrzymiasz. Pierwsze dwa filmiki po prostu miały zbyt wiele elementów które wskazywałyby na to, że coś tu jest nie tak. Timestamp, dźwięk rzutnika, brakujące/zdubbowane klatki... więcej "Za" niż "Przeciw" że to fake.

Z drugiej strony ten czwarty filmik jest czymś zupełnie innym. Obraz jest płynniejszy, pełno detali, wygląda bardzo BARDZO realistycznie. Chciałbym żeby były prawdziwe, bo Szaraki są słodziachne, nie jak te potwory z filmów którymi nas straszą. Z tym, że niestety zaliczam się do tych ludzi którzy uwierzą w coś tylko wtedy, gdy zobaczą to zastrzelone, leżące martwe na stole (to taka metafora rzecz jasna, wystarczyłaby mi masowa manifestacja spodków na całym świecie :)).
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych