Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wikileaks ujawnia nagranie Obcego


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
117 odpowiedzi w tym temacie

#91 Gość_Klim44

Gość_Klim44.
  • Tematów: 0

Napisano

Kolejny film dodany dziś:



w 1:13 wyraźnie widać człowieka przechodzącego przed sama kamerą

w następnych kilku sekundach widać jaszcze kilka osób co najmniej dwie

Użytkownik Klim44 edytował ten post 22.05.2011 - 14:34

  • 0

#92

Anomaly.
  • Postów: 330
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jak zwykle trzęsie i wszytsko rozmyte, kłopoty z ostrością, niewyraźne... Czy tak nagrywaliby profesjonaliści? Widzieliście kiedykolwiek jakieś filmy z okresu np. II wojny? Czy np. przemawiający Hitler jest równie zamazany? Dało się wtedy nagrywać porządnie, niech nikt mi nie wmawia, że tak ważne wydarzenia byłyby nagrywane w sposób jaki dzisiaj robi to byle dzieciak z komórką.
  • -1

#93

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak zwykle trzęsie i wszytsko rozmyte, kłopoty z ostrością, niewyraźne... Czy tak nagrywaliby profesjonaliści? Widzieliście kiedykolwiek jakieś filmy z okresu np. II wojny? Czy np. przemawiający Hitler jest równie zamazany? Dało się wtedy nagrywać porządnie, niech nikt mi nie wmawia, że tak ważne wydarzenia byłyby nagrywane w sposób jaki dzisiaj robi to byle dzieciak z komórką.


Czytaj człowieku CZYTAJ.
Napisane jest, że zabronione było nagrywanie. Jeśli było zabronione a mamy film oznacza to, że było to nagrane z ukrycia.

Tłumaczenie:

Kaseta 6 - "Rodzinne odwiedziny"

od pierwszego kontaktu w 1942 roku,
zostały zaplanowane serie wizyt dyplomatycznych w celu omówienia spraw będących przedmiotem wspólnego zainteresowania

na mocy traktatu 23/04, spotkania te odbyły się w tajemnicy, ograniczona liczba specjalnych agentów mogła eskortować gości a z nimi będą mogli spotykać się tylko wysokiej rangi oficerowie

Powołując się na dokument 072/E, podczas spotkania w 1961 odnotowano 3 przypadki złamania umowy przez oficerów, w bazie wojskowej podczas przybycia gości spotkanie zostało zarejestrowane w ukrytej kamerze bez zezwolenia.

na mocy umowy 23/04, podczas spotkań zabronione było filmowanie i/lub robienie zdjęć


Jeszcze raz CZYTAJ, zrozum zanim coś powiesz

I skończcie z tymi argumentami "nawet dziecko z telefonem lepiej by to nagrało"

Użytkownik BrainCollector edytował ten post 26.05.2011 - 12:23

  • 0



#94

Anomaly.
  • Postów: 330
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Czy to w ogóle zdajesz sobie sprawę jak wyglądały kamery w tamtych czasach? Wyobrażasz sobie, że ktokolwiek byłby w stanie ukryć coś takiego przed wojskowymi, agentami itp itd, w dodatku na ściśle tajnym spotkaniu, któremu musiały towarzyszyć nadzwyczajne środki bezpieczeństwa? Ja czytam, ale ty MYŚL. Jesteś tak bardzo pewny za ta prowokację, odczekajmy parę miesięcy a sam się przekonasz, że to kolejny hoax. W ogóle zacznij od tego, że wejdziesz sobie na oficjalną stronę WikiLeaks, a potem wytłumacz mi czemu nie ma tam nic związanego z tym tematem.
  • 1

#95

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

I przedstawiasz kolejny raz swoją niewiedze na ten temat. Ale spokojnie to pewnie nie będzie ostatni raz. To nie jest film ujawniony przez wikileaky. Druga sprawa - wiem, że to były może i dawne czasy ale wojsko to wojsko, ma swoje patenty które do "cywila" wprowadzane są po kilku latach o ile wogóle zostaną, taka "mini" kamera mogła mieścić się w walizeczce albo z bardzo krótkim filmem w pudełku po papierosach. Jeśli wydaje Ci się, że ludzie byli bardzo zacofani w tamtych czasach to naprawdę podziwiam Twoje poglądy.
2 post i 2 raz piszesz bzdury.
  • 1



#96

Herme5.
  • Postów: 425
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Up

Rozumiem, ze ta mala walizeczke trzymal pod pacha, bo obraz nie jest krecony z wysokosci kolan, a prace czesci mechanicznych zagluszal pogwizdywaniem, czy tez krecil ta "mini kamerka" wielkosci paczki papierosow wycelowana idealnie w odpowiednim kierunku, nie majac podgladu tego co kreci. Zacofani, az tacy nie byli, ale cyfrowek nie mieli.

Jesli juz wierzysz, ze te filmiki sa prawdziwe, to chociaz ogranicz sie do wsparcia swoich pogladow, a nie do wypisywania, ze jak ktos krytykuje filmiki, to pisze bzdury.
  • 0

#97

Anomaly.
  • Postów: 330
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To czy pisze bzdury pozostaw do oceny innym. Naciągasz historie na maksa, walizeczki, cuda techniki, mini kamery. I co jeszcze? A jak WikiLeaks nie ma z tym nic wspólnego to niech odpowiedzialny za ten bałagan zrobi z tym porządek. Chociaż minimum profesjonalności przydałoby się na tym forum. Ogólnie możliwość, że cywilizacja rozwinięta tak bardzo, że potrafiła pokonać tak gigantyczne odległości jakie dzielą nas od najbliższych gwiazd, miała by zamiar przeprowadzać jakieś rozmowy z nami jest śmieszna. To tak jakbyśmy my postanowili przeprowadzić rozmowy z mrówkami. Na szczęście ja okres zachwycania się każdą prowokacją z netu (wcześniej czasopism) mam już za sobą. Także bardzo bym chciał, żeby było w tym cos z prawdy, ale uwierz mi i ty z czasem boleśnie się rozczarujesz.
  • -2

#98

chimer.
  • Postów: 32
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To jest naprawdę niesamowite jak ludzie wszystkiemu zaprzeczają oby tylko nie dopuścić do siebie informacji.

Tee-hee. Zdajesz sobie sprawę, że w tym momencie przepięknie opisałeś siebie samego? Kolo, chill out i postaraj się podejść do sprawy bardziej obiektywnie... Mniej agresywnie.

edit:
Żeby nie zaśmiecać tematu ->
BC, cóż poradzić, takie są moje wnioski po twojej aktywności w temacie tym i o ufoku zza krzaków,
notabene gdzie ten drugi to ewidentny (!!!) fejk.
Zarzucasz wstrętne rzeczy swoim rozmówcom, kiedy tak naprawdę sam je reprezentujesz (właściwie to mam wrażenie, że jest to swego rodzaju forma obrony, ale nvmd). Mówisz, że ludzie zamykają się na informacje, a sam wypinasz się na argumenty drugiej strony.

Użytkownik chimer edytował ten post 28.05.2011 - 08:25

  • 1

#99

Anomaly.
  • Postów: 330
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

O i samozwańczy mózgowiec z braku argumentów sprezentowało mi minusa... Ten minus mówi więcej o tobie niż o mnie. Naprawdę ktoś powinien utemperować takie agresywne jednostki.
Wracając do tematu ponawiam apel o zmianę tytułu nie wprowadzanie forumowiczów w błąd.

Edycja : Przemo.

O i samozwańczy mózgowiec z braku argumentów sprezentowało mi minusa...

Takich samozwańczych mózgowców mamy na forum jak widzę po minusach całkiem sporo.

Naprawdę ktoś powinien utemperować takie agresywne jednostki.

Obiecuję się tym zająć. Będę zwracał baczną uwagę na odchodzenie od tematu i personalne ataki. Wystarczy?
Czy może mam dać przykład i zacząć od Ciebie?

I nie odpowiadaj w tym temacie na moje uwagi. Jeśli się z nim nie zgadzasz załóż temat w reklamacjach.

  • -5

#100

Makson.
  • Postów: 167
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Oglądając film z posta(u?) #79 zostałem bardzo pozytywnie zaskoczony. Film w kolorze, do tego kompletnie nie wygląda na animację. Przychodzą mi dwie możliwości. Te postaci, prócz swoich wielkich głów nie mają nic, że tak powiem nieludzkiego w sobie. Szczupłe sylwetki to wrażenie optyczne przy wielkich głowach, długie ręce również łatwo utworzyć, szczególnie, że nie widać dłoni na tym filmie. Równie dobrze to może być jakaś niska bardzo szczuła osoba z wielkim alienowatym hełmem na głowie, która trzyma cos w ręku a na tym jest dalej rękaw, zwężono trochę obraz by sylwetki stały się bardziej smukłe przy czym nie co wyższe. Kolejna opcja to po prostu ten film jest naprawdę prawdziwy i przy odpowiedncih dowodach byłbym skłonny w niego uwierzyć. Póki co nie mam jednoznacznego zdania.

Edit: Przepraszam, jednak jest moment na którym widać dłonie ale są tak niewyraźnie widoczne, że to może być wszystko i ze wszystkiego zrobione

Użytkownik maaky edytował ten post 27.05.2011 - 18:57

  • 0

#101

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

O i samozwańczy mózgowiec z braku argumentów sprezentowało mi minusa... Ten minus mówi więcej o tobie niż o mnie. Naprawdę ktoś powinien utemperować takie agresywne jednostki.
Wracając do tematu ponawiam apel o zmianę tytułu nie wprowadzanie forumowiczów w błąd.

uspokój się człowieku. Po pierwsze jak odpisałem to już do tego momentu komputera nie dotykałem i stety niestety nie mogłem dać Tobie minusa. To co wypisujesz to świadczy o Twojej agresji a nie mojej, pokaż mi gdzie napisałem coś w tonie agresywnym. Każdy post do Twojej osoby pisałem z szacunkiem (Ci, Tobie, Ty itd.) i spokojem czego nie można powiedzieć o Tobie. 3 raz pokazałeś, że kierujesz się emocjami a nie myśleniem.
Ty masz swoje zdanie, ja swoje, nie tępie Ciebie tylko pokazuje w jaki sposób podchodzisz do tematu po pierwsze nawet nie czytając co jest w nim zawarte po drugie atakując innych użytkowników. Zastanów się teraz nad tym co napisałeś w ostatnich postach.

Owszem, nie skreślam tych filmów jak niektórzy "bo tak", jedyne filmy które można z miejsca wrzucić do kosza to takie na których na pierwszy rzut oka widać CGI a te filmy do takich się nie zaliczają. Nie mówię, że to 100% prawda ale też nie mówię, że to podpucha i render. Jestem na krawędzi.

Kto ma przychodzić tutaj żeby tylko wyśmiewać i atakować będzie traktowany raportem do modów.


To jest naprawdę niesamowite jak ludzie wszystkiemu zaprzeczają oby tylko nie dopuścić do siebie informacji.

Tee-hee. Zdajesz sobie sprawę, że w tym momencie przepięknie opisałeś siebie samego? Kolo, chill out i postaraj się podejść do sprawy bardziej obiektywnie... Mniej agresywnie.

przepraszam bardzo, ale gdzie Ty widzisz w moich postach agresje ? I gdzie opisałem siebie samego ? Dwa pytania retoryczne bo na odpowiedź nie liczę bo ani jedno ani drugie nie miało miejsca także nie ma o czym mówić.
BS detector chyba szwankuje.

@Up

Rozumiem, ze ta mala walizeczke trzymal pod pacha, bo obraz nie jest krecony z wysokosci kolan, a prace czesci mechanicznych zagluszal pogwizdywaniem, czy tez krecil ta "mini kamerka" wielkosci paczki papierosow wycelowana idealnie w odpowiednim kierunku, nie majac podgladu tego co kreci. Zacofani, az tacy nie byli, ale cyfrowek nie mieli.

Jesli juz wierzysz, ze te filmiki sa prawdziwe, to chociaz ogranicz sie do wsparcia swoich pogladow, a nie do wypisywania, ze jak ktos krytykuje filmiki, to pisze bzdury.

pisząc o bzdurach chodziło mi o nie czytanie tematu i wypowiadanie się o nim tak naprawdę opierając się na... właśnie na czym ? Pewnie zobaczył kilka sekund filmu, przeskoczył napisy (co doskonale widać w pierwszym poście) a następnie atakuje chociaż dalej nie czyta o co chodzi. To tak jakbym ja kłócił się w mechanikiem chociaż silnik znam tylko z widzenia. No przepraszam bardzo ale coś tu jest nie tak.

Druga rzecz, znasz w jakich okolicznościach był nagrywany film ? Kolejna rzecz, powołując się na pierwszy film wynika, że "Goście" są bardzo niskiej postury i jeśli popatrzysz na ostatni film widać kiedy jeden z nich przechodzi to widać najbliższe postacie mniej więcej na wysokości "Bioder" (nie znam ich anatomii ale biorąc ludzki wzorzec można nazwać to biodrami), postać w oddali widać od pasa w górę co świadczy o lekkim przechyleniu kamery w górę, także mój argument z teczką nie jest wcale taki bezpodstawny.

I taka jest różnica, że ja jaki jestem taki jestem i dopuszczam do siebie myśli, że "jest coś ponad, coś poza oficjalnymi zapewnieniami" ale jak widzie marne przeróbki na których widać edycje w programie to nawet przez ułamek sekundy nie "Wierzę" w ten film. Powiedz sam, czy te filmy do takich się zaliczają ? Czy tutaj jest tandetny, zrobiony w 5 min film ? Czy jednak od razu powiedzieć, że za dobrze wygląda żeby było prawdziwe ?

Tyle
  • -1



#102

Herme5.
  • Postów: 425
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

I taka jest różnica, że ja jaki jestem taki jestem i dopuszczam do siebie myśli, że "jest coś ponad, coś poza oficjalnymi zapewnieniami" ale jak widzie marne przeróbki na których widać edycje w programie to nawet przez ułamek sekundy nie "Wierzę" w ten film. Powiedz sam, czy te filmy do takich się zaliczają ? Czy tutaj jest tandetny, zrobiony w 5 min film ? Czy jednak od razu powiedzieć, że za dobrze wygląda żeby było prawdziwe ?


Nie te filmiki sa profesjonalne. Poczekamy na nastepny ... dosc dlugo sie je robi (taka moja opinia).
  • 0

#103

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dokładnie, ja też czekam na następny, i mam nadzieję, że zobaczę także i ten co ma półtora godziny.
  • 0



#104

Herme5.
  • Postów: 425
  • Tematów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

@Up
tego 1,5-godzinnego raczej z walizeczki nie daloby rady nakrecic :)
  • 0

#105

Anomaly.
  • Postów: 330
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No cóż, wmawiasz mi agresywny ton po raz chyba już trzeci, a każdy kto potrafi czytać zauważy że zwróciłem uwagę na rzeczy, które dla dorosłego człowieka są oczywiste i kłócą się z logiką. Marzy mi się aby kiedyś ujawniono taki dowód na jaki czekasz również ty, jednak nie takim kosztem. Nie dam ośmieszyć się gościowi, który opanował 3d maxa. Pytasz mnie czy uważam ten film za tandetny hoax. Otóż tandetny na pewno nie. Przeczytaj moją wypowiedź w tym temacie, omawiałem w niej jak trudno zrobić taki render, ponieważ sam od pewnego czasu próbuję swoich sił w maxie.
Przykro mi, że wady filmu traktujesz jako przytyki do twojej osoby. A co do minusów to przepraszam za pomyłkę, jak widzisz ja nikomu tak owych nie daję tylko dla tego że się ze mną nie zgadzają, albo że lubią inne rzeczy ode mnie. Życzyłbym choć odrobiny podobnej odpowiedzialności szanownym moderatorom.
Co do samego filmu, bo o nim powinna być tu mowa. Po raz kolejny pisze się i pisze o kilku godzinnych filmach, które kiedyś tam bedą udostępnione, a których oczywiście nie ma i jak każdy się może domyślać być nie będzie. Czy fakt ciągłego zapowiadania i nie dotrzymywania obietnic nie przekonuje nikogo, że to podpucha? Bo jeżeli o mnie chodzi to takie traktowanie zainteresowanych tematem to po prostu kpina, a dla mnie osobiście bezczelność. Czekam na coś konkretnego już od połowy dziewięćdziesiątych, kiedy to zmarnowałem mnóstwo kasy na miesięcznik UFO. I aż trudno uwierzyć że w 2011 te stare, znudzone metody wciąż robią na kimś wrażenie.
  • -1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych