Skocz do zawartości


Zdjęcie

O to dlaczego Żydzi gardzą ludźmi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
249 odpowiedzi w tym temacie

#46

mefistofeles.
  • Postów: 751
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Maslo maslane, lac sie po mordach, wyrznac sie nawzajem i dopiero zapanuje spokoj, a wtedy zadne panstwo prawa nie bedzie potrzebne.
O to Twoje dazenie pogladowe. Moge zapytac dokod zmierzasz czlowieku?
A gdybym wziela transparent z napisem "sardynki do puszek" i dostalabym w ryj, to bym sie nie odezwala i nie plakala przed publicznoscia. Tylko bym sprawdzila czy czasem nie popelnilam bledu w napisie, lub miejsce zle obralam, bo moze to zjazd sardynek.


Z góry przepraszam za offtopic, ale po tym wpisie masz ciekawą i interesującą liczbę postów...zapraszam do piekła:)
  • 0



#47

Frank Drebin.
  • Postów: 106
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Tak wiem madrzejszym jest oddac, jednak ja szukam innych rozwiazan, nie takich prymitywnych, jak dostac w ryj i oddac w morde.
Niektorych, sie nie namowi do myslenia.

No właśnie. Poszukałabyś innych rozwiązań. To jak oceniasz zachowanie Pana w jarmułce, który innych rozwiązań nie szukał. Od razu wszystkich równo w miskę. Zachował się więc jak prymityw, czy nie?
  • 1

#48 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Jeszcze jaki prymityw! I nie tylko, bo to jak sie Zydzi zachowuja tez mi sie nie podoba, jak wychowuja mlodziez w nienawisci, tez mi sie nie podoba.
Jaki wniosek? Mam swoje dzieci wychowywac w nienawisci do nich? Powiedz sam. Przeciez to oznacza, ze strace moje dziecko w jakiejs glupiej wojnie! Tak czy nie?

Użytkownik mag1-21 edytował ten post 19.04.2011 - 21:51

  • 0

#49

Frank Drebin.
  • Postów: 106
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Oczywiście, że nie. Cieszy mnie, że się w końcu zrozumieliśmy. Dobranoc i dziękuję za rozmowę.
  • 5

#50 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Nie sadze...Ze sie zrozumielismy, oczywiscie. Plytko myslisz.

Edit admin:
Dołączona grafika
  • -7

#51

Paweł.
  • Postów: 1000
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ludzie są różni co oznacza, że nie można wrzucać wszystkich do jednego worka. Nienawiść do osób, których jedyną winą jest to, że są innego wyznania lub narodowości uważam za zachowanie co najmniej paranoiczne. W przypadku Żydów, objawia się to szczególnie. Z jednej strony nie dziwię się temu. Od jakiegoś czasu można zaobserwować nagonkę na Polskę inicjowaną przez niektóre, bardzo wpływowe organizacje żydowskie. Wiadomo, że chodzi o kasę. Zrozumiałe więc jest, że pojawia się u nas pewien mechanizm obronny, przed oszczerstwami różnego typu. Jednak inicjatorzy tego przedsięwzięcia nie stanowią całego narodu żydowskiego i nie wszyscy Żydzi muszą mieć takie same zdanie w każdej sprawie. W tym przypadku całe zamieszanie wywołują nieliczne, przesiąknięte złem jednostki, chcące dorobić się na oszustwie. Dlatego niesprawiedliwe jest obwinianie wszystkich Żydów za politykę Izraela czy sprawę odszkodowań od Polski.
  • 1



#52 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

*
Popularny

Mag, nie obrażaj Franka. On słusznie zauważył, że nie należy pałać nienawiścią. Czy transparent pokojowy jest aktem nienawiści? Oczywiście, że nie. Dlatego nie rozumiem Twojego ataku w kierunku jego osoby. Z tego co ja zrozumiałem Frank wyraził się dość jasno. Krytycznie podszedł do postawy osoby agresywnej i nie ma się tu co doszukiwać jakichś płytkich podtekstów. Czy to tak trudno zrozumieć, że niewłaściwe jest wrogie nastawienie do pokojowej demonstracji? Nikt tu nie pisze o wychowywaniu Polaków do nienawiści, a raczej o tym, że gdyby Polacy zdali sobie sprawę z tego, jak postępują Żydzi, to mogliby się rozgniewać. Nikt przecież nie uśmiechnie się do, niesprawiedliwości, nienawiści i agresji. Jednak część z nas widzi problem i próbowała coś zrobić w imię pokoju i w imię zaprzestania rzezi na bezbronnych. Gdzie tu jest płycizna? Gdzie tu jest nienawiść? Chyba tylko ze strony agresora.
Poza tym kłóci się tu kilka osób. Garstka broni Żydów, jakby sami oni byli Żydami (takie odnoszę wrażenie), a pozostali próbują uświadomić problem. Zapomnieliście już co jest meritum tematu, który założył Kozakiewicz? Jest nim film dokumentalny nakręcony przez Żyda, człowieka który postanowił pokazać światu arcyważny problem jego narodu. Nie umiem sobie wyobrazić większej krzywdy człowieka, który musi czuć się nienawidzony tylko dlatego, że część jego rodaków realizuje cele syjonistyczne. Zobaczcie co robią dzieciom, jaką sieczkę im do głów wciskają. Przerażające jest to, jak młoda, śliczna i inteligentna dziewczyna, mówi że wstąpi w ruch syjonistów, jak pogłębia się w niej nienawiść do Polaków i innych narodowości. Indoktrynacja jakiej są poddawane tak młode osoby myślicie, że nie odbije się na dalszych losach Izraelskiego państwa? Ci młodzi ludzie później będą rządzić tym krajem, a kto wie, może nawet pójdą w świat. Spójrzcie co mówiła ta młodzież: "Mówili nam, że naziści wejdą do hotelu i zaczną nas szukać:. Czy ktoś sobie umie wyobrazić sytuację, aby w Polsce doszło do takiej napaści? Chyba tylko psychopaci by się mogli tak zachować. Większość Polaków nie zrobiłaby nikomu krzywdy, tylko dlatego że ktoś jest Żydem. To Żydzi muszą zmienić swój stosunek do świata, nie odwrotnie. To oni muszą przestać nienawidzić ludzi i czynić co czynią. Finansowo gwałcą narody i doprowadzają ich do bankructwa czyniąc swoimi niewolnikami. Chcą doprowadzić do światowego rządu, za co nie są tolerowani przez swoich własnych sąsiadów. Świat islamski ma świadomość, to jest wiedza powszechna wśród tamtejszej społeczności. Wracając do tych dzieci z nagrania. Wciskają im takie brednie i to pod naciskiem - poczuj gniew, poczuj nienawiść. Co natomiast mówiły dzieci? Jestem zła na siebie, że nic nie czuję. Jednak przychodzi moment, kiedy zaczynają płakać. Jest to kulminacyjny moment, kiedy swoją rozpacz kierują w stronę nienawiści i pogardy wobec nas, wobec innych ludzi. Ja nie uczestniczyłem w holokauście. Jestem Polakiem, za co mam ich przepraszać? Za co mam być nienawidzony? Bo sąsiad ich wycinał w pień? A Polaków kto policzy, ilu Polaków zabita i ilu Polaków oddało życie za obronę Żydów? Tego to już nikt nie pamięta, za to entuzjaści Żydów, jak i sami Żydzi chcą pamiętać tylko, jak to wyjątki tępiły Żydów w Polsce. Owszem, zdarzało się tak, ale zdecydowaną przewagą było braterskie stawienie czoła przeciwko tyranii nazistowskiej, która dotknęła właśnie najbardziej nasz kraj, naszą ukochaną ziemię. Zapomnieliście już, jak Niemcy wybili 10mln w sumie Polaków i Żydów? W Polsce zginęło od 2-3 mln (według oficjalnych źródeł) samych Żydów, natomiast większą resztę stanowili rdzenni mieszkańcy Polski. Kto przywróci życie ponad 7mln ludzi? Czy ktokolwiek mówi na świecie o tak wielkiej ilości zabitych naszych dziadków i pradziadków? Oczywiście, że nie. My jako naród najbardziej uciemiężony podczas tej okupacji nigdy nie mieliśmy mieć prawa do pamięci. Nas się szufladkowało, jakby nic się nie stało, ale to był nasz kraj, nasza ziemia i to nie my byliśmy gośćmi w tym kraju, tylko u siebie. Tym czasem nienawiść skierowana jest w naszym kierunku, bo oczywiście to my jesteśmy nazistami i tak bardzo nienawidzimy Żydów. Nie mamy praw do pokojowych demonstracji, bo urazimy ludzi których nie stać na wdzięczność. Jedyne im uczucie towarzyszące to nienawiść. Powiedzcie mi teraz moi drodzy. Kto tu jest nietolerancyjny? Kto żyje przeszłością? Wiem, że nie muszę odpowiadać na to pytanie.
Wszystkiemu są winni Polacy. Nawet nie umiecie dostrzec, jak oni nas podzielili. Nawet tutaj.

Pozdrawiam.

. Jednak inicjatorzy tego przedsięwzięcia nie stanowią całego narodu żydowskiego i nie wszyscy Żydzi muszą mieć takie same zdanie w każdej sprawie. W tym przypadku całe zamieszanie wywołują nieliczne, przesiąknięte złem jednostki, chcące dorobić się na oszustwie. Dlatego niesprawiedliwe jest obwinianie wszystkich Żydów za politykę Izraela czy sprawę odszkodowań od Polski.



Oczywiście. Ja się z Tobą zgadzam. Wielu użytkowników też się z Tobą zgodzi, bo mamy świadomość, że ortodoksyjni Żydzi są przeciwni temu, co wyprawiają syjoniści. Mi osobiście nie wadzą tym,że są innego wyznania, narodowości. Inność nie ma nic wspólnego. Mógłbym mieć nawet żonę żydówkę, wystarczyłoby dobre serce.
Spróbujcie zrozumieć sens, sedno problemu. Nikt tu nie uogólnia i nie wrzuca ich do jednego worka.

Użytkownik Muhad edytował ten post 20.04.2011 - 08:48

  • 8

#53

Kozakiewicz.
  • Postów: 257
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Według niektórych naszych użytkowników i pewnie niektórych mieszkańców Polski powinniśmy wszystkich Żydów przeprosić.
Przepraszam, tylko za co?


  • 2

#54

CzłowiekMutant.
  • Postów: 28
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Pewnie za to o czym ten pan śpiewa w powyższej piosence :D

Odnosząc się do tematu to głównym problemem jest to, że podczas takiej zbieraniny mniej lub bardziej ważnych ludzi, agresor z mossadu bez żadnej dyskusji napadł na anarchistów tak jakby mieli podłożyć jakąś bombę...

Użytkownik rikamaru edytował ten post 20.04.2011 - 09:50

  • 0

#55 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Na pewno nie powinno być tak, że agresją się odpowiada na pokojowe nastawienie. Nie tędy droga.

Użytkownik Muhad edytował ten post 20.04.2011 - 11:10

  • 4

#56 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Wiecie co madrale, Wam zadne proroctwa nie sa potrzebne, Wy sami sie garniecie do tej przepowiadanej wojny 30 letniej. No to Z Bogiem.
Kozakiewicz szykuj synka, bedzie potrzebny na mieso armatnie. Co myslicie, ze Oni beda sie powstrzymywac? Dajcie im tylko powod, a zobaczycie jak szybko sprawdza sie wszystkie proroctwa, te o koncu swiata tez.
Najpiekniejszy pokaz filmowy, jak sie manipuluje ludzmi pod byle jakim pozorem, wystarczy dobrze sie ustawic z pieknym haslem. Prawda, jak dajecie sie tym samym Zydom pociagac za sznureczki? A potem wylewacie sie w temacie o wolnosci, jacy to Wy wolni jestescie. To prawda, robia z Wami co chca, bo Wasze reakcje sa prymitywnie przewidywalne. A w grupie to jestescie tacy odwazni, ze ho ho!
Pozdrawiam anarchistow i antysemitow. Tych niezdecydowanych tez, wojna za nich zadecyduje. Oj blisko...Masa krytyczna przekroczona.
W koncu Wy tez tworzycie nowa historie.

Edit admin: Ostrzeżenie
Uzasadnienie:
4.17 Nie zamieszczaj wypowiedzi szerzących nienawiść rasową, obraźliwych dla cudzych uczuć religijnych, nawołujących do przemocy, godzących w cudzą godność, naruszających cudzą prywatność itp.

  • -5

#57 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Przepraszam Cię Mag, ale ja antysemitą nie jestem. Antysemita nienawidzi inności. Ja w sobie takich uczuć nie mam, więc mi nie przypinaj łatki. Właściwie o co Tobie chodzi?

Użytkownik Muhad edytował ten post 20.04.2011 - 18:57

  • 2

#58

nexus6.
  • Postów: 1234
  • Tematów: 14
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A Ukrainiec z transparentem Bandery? A mimo to jaka reakcja miałaby miejsce, to opisałem.


A czy Polacy jeżdżą na Ukrainę bić Ukraińców z transparentami Bandery? A może ukraińska policja pozwala na bicie własnych obywateli przez Polaków? Zastanów się 10 razy zanim coś napiszesz.

Poza tym nie mieli tam napisane - "niech żyje Adolf Hitler" tylko "stop rzezi w strefie Gazy". Jeśli przerasta Cię wymyślanie analogii to najlepiej nic nie pisz.

Użytkownik nexus6 edytował ten post 20.04.2011 - 20:11

  • 2

#59 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Nigdzie Ci Muhad nie przypinalam latki, poza chwila w ktorej pokazuje o co tak naprawde chodzi w tej grze. Osobiscie przytykow nie zrobilam, poza jednym i to nie ja kolege obrazilam ale on moje uczucia. Tego tez nikt nie bierze pod uwage? Nienawisc, podzialy, kazdy rodzaj przemocy dziala na mnie jak czerwona plachta na byka, a to moj znak. A teraz powiedz mi Muhad, nie prawda jest ze mezczyzni umieja tylko prowadzic polityke prowojenna? Temat obok, calkiem swiezy. Jak mam reagowac? Sa ludzie, ktorzy poswiecaja sie przekazywaniu wiedzy jaka jest im dostepna i sa mistrzami, nauczycielami, myslicielami i taki jest ich wybor. Ale sa tez tacy, ktorzy to co wiedza wprowadzaja w czyn, a czyn to wieczna walka z przeciwnosciami i nieprzyjaznymi ludzmi, to inny sposob stosowania zdobytej wiedzy. To nie struktura budowy wszechswiata i inne cuda na kiju mnie uwiodly, ale co moge z tym zrobic konkretnego dla Ludzi. Jak przekazac zasady dzialania tego calego ukladu? Jak pokazac ludziom co powoduje ze nasz swiat jest taki a nie inny? Jak mam to zrobic? To mozna przedstawic za pomoca wzoru matematycznego, opisac jeszcze slowami, ale co z tego jest dla zwyklego szarego czlowieka?
Nie moge tracic sil na beznadziejna walke. Musze znalezc inny sposob, rozgladam sie za innym forum, bardziej zgodnym co do koniecznosci zmian we wlasnej swiadomosci.
Zadne obrane przeze mnie metody tutaj nie skutkuja.
Jesli kogos urazilam w porywie, uzasadnionego moim zdaniem, gniewu, to przepraszam.
Ale wlasciwie to za co mam przepraszac, jak ja tylko stoje z transparentem w pokojowej manifestacji?
  • -1

#60

Templariusz.
  • Postów: 499
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tak szczerze mówiąc to my wszyscy za przeproszeniem g**** wiemy.Ciekawe ile z osób które się tutaj wypowiadają znają jakiś żydów, zwłaszcza tych z Izraela.Wypowiadamy się w taki sposób jakby psychika wszystkich Izraelczyków była nam doskonale znana.Tak poza tym to łatwo oceniać cały naród po wybranych filmach czy nagraniach, po aferze z krzyżem także została przypięta nam łatka fanatyków religijnych.Niczym się od nich nie różnimy, my także mamy pokaźną grupę "skrajnych patriotów", przez których wizerunek Polski na świecie ulega znacznemu pogorszeniu, a jeśli chodzi o tolerancję to nie mówcie że my jesteśmy "czyści" pod tym względem, bo tak właściwie to ciągle spotykam się z antysemityzmem, właściwie nie ma takiego dnia, w czasie którego nie słyszałbym jakiegoś dowcipu o paleniu żydów...
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych