Skocz do zawartości


Zdjęcie

O to dlaczego Żydzi gardzą ludźmi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
249 odpowiedzi w tym temacie

#16

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano



I kto został zatrzymany?

@down

"Obywatel Izraela trafił do szpitala [ :o ] a trzech młodych Polaków zostało zatrzymanych przez policję po bójce w auli poznańskiego Uniwersytetu Adama Mickiewicza..."

Użytkownik D.B. Cooper edytował ten post 19.04.2011 - 17:56

  • 3



#17

kpiarz.
  • Postów: 2233
  • Tematów: 388
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Niech zgadnę... Polacy ? Polacy zostali zatrzymani, a nieznany sprawca w jarmułce odszedł niepokojony przez
służby ochraniające ?
  • 2



#18

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A mnie tradycyjnie zaciekawiła druga strona medalu. Wystarczy zajrzeć do komentarzy do tych wszystkich filmików aby obejrzeć na własne oczy festiwal nienawiści skierowanej w kierunku Żydów. Te filmiki mogą być prowokujące do takich zachowań, ale w takim razie czemu ja nie rzucam w tej chwili żadnych wyzwisk i wstyd mi za tych Polaków, co je wypisują?

Ja tam się Żydom nie dziwię. Zostali poddani nie tak dawno temu straszliwej rzezi a skala tych okropieństw jakich byli i świadkami i celem jest po prostu niewyobrażalna. Po zakończeniu wojny osiedlali się na ziemi otoczonej przez wrogów, którzy ich nienawidzili. Co więcej - sąsiedzi ci atakowali ich ze wszystkich stron próbując zniszczyć ich państwo. Ba, do tego zniszczenia nawoływał nawet swego czasu pewien prezydent Iranu ;)

Jeszcze nie tak dawno temu w Izraelu wybuchała jedna bomba po drugiej. Co jakiś czas ktoś ostrzeliwuje żydowskie osiedla z moździerzy czy rakiet. Owszem, Izrael też ma za uszami, ale to mimo wszystko kraj i naród wciąż znajdujący się na celowniku osób, którzy wręcz zieją nienawiścią do nich.

No i nie oszukujmy się - kto z Was nigdy nie usłyszał czegoś antysemickiego? Bo ja słyszę i widzę takie hasła wypisywane na murach bardzo często.

Dlatego rozumiem Żydów i to, że troszczą się o swoje bezpieczeństwo choćby i za pomocą takich metod. Rozumiem, choć nie znaczy to, że popieram (i to najważniejsze zdanie tej wypowiedzi, więc proszę je zapamiętać aby nie było w przyszłości nieporozumień).
  • -7



#19

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Aquila, dziwisz się ludziom? Racja, że niektóre komentarze są poniżej krytyki, ale kto tu był agresorem, a kto został zatrzymany? Mieli w komentarzach bić brawo napastnikowi? Pomyśl o odwrotnej sytuacji.

Użytkownik D.B. Cooper edytował ten post 19.04.2011 - 18:02

  • 1



#20

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Owszem, i jego należało zatrzymać moim zdaniem, ale nie oszukujmy się - prowokacja wyszła od anarchistów. Gdyby nie ich mało poważny pomysł wyjścia z takim transparentem podczas takiej okazji, to ten pan z jarmułką by przesiedział spokojnie do końca i zajścia by nie było. Zresztą zauważ sam tytuł filmiku - "Żyd bije Polaków"... fakt - oddaje prawdę, ale mimo wszystko jest taki trochę... niesmaczny. A już z pewnością nie miał na celu rozgrzania atmosfery, wcale. Przyrzekamy.
  • -1



#21

kpiarz.
  • Postów: 2233
  • Tematów: 388
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

A jak miał napisać ?

- Facet w jarmułce bije Polaków
- Izraelita bije Polaków
- Mężczyzna w jarmułce bije Polakow

Które z tych zdań jest najlepsze ?
  • 6



#22

sechmet.
  • Postów: 973
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Aquila, jestem starym anarchistą, mam za sobą takie akcje.
Znajomi z FA, fajna ekipa - zgrana i naprawdę ma poukładane w głowach.

Nie wiem czy jesteś głuchy - ale, korespondent sam mówi, że anarchiści sobie spokojnie stali z transparentem - w ciszy, słuchając.

Agent Mossadu wyskoczył, widać że koleżka jest świetnie wytresowany w krzywdzeniu ludzi.

FA nie skąpi na małe szkolenia, znajomi są też nieźle wytrenowani w non-violence defence / takie małe sztuczki, ale jakbyś spojrzał uważnie to koleś walił aby komuś szczękę albo nos złamać.

Wybacz, ale rękoczyny wobec transparentu ? niechby sam koleś z mo-siadu stanął z transparentem, to rozumiem - dyskusja na poziomie, bez słów.

Dla mnie to doskonały przykład semityzmu w czystej mosadowskiej postaci, bić goja to zaszczyt, zabić to hurysy w raju czekają..

Aquila, ogarnij się - bajki opowiadaj dzieciom
  • 3

#23

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Kpiarz - wystarczyłoby "incydent" albo "bójka", bez precyzowania kto kogo bije. Bo w kontekście tego filmiku wyszło tak samo słabo jak słynne już "Niemcy mnie biją!"

sechmet:

Agent Mossadu wyskoczył, widać że koleżka jest świetnie wytresowany w krzywdzeniu ludzi.

Wybacz, ale rękoczyny wobec transparentu ? niechby sam koleś z mo-siadu stanął z transparentem, to rozumiem - dyskusja na poziomie, bez słów.

Dla mnie to doskonały przykład semityzmu w czystej mosadowskiej postaci, bić goja to zaszczyt, zabić to hurysy w raju czekają..


Pogrubienia moje. I Ty się dziwisz, że są i Żydzi, którzy za nami nie przepadają? No ale to taka trochę jakby moralność Kalego. Kiedy Żydzi zrobią coś nie tak w stosunku do nie-Żydów - to skandal, hańba, mossad! Ale kiedy już to nie-Żydzi zrobią coś głupiego, co może obrazić Żydów, to już spoko. "Oni mają poukładane w głowach". A ja bajki opowiadam.

Teraz pytanie - widzisz jak Niemcy wznoszą transparent gloryfikujący Hitlera. Albo Ukraińcy - Banderę. I co, stoisz sobie spokojnie? Bo ja pewnie bym zrobił to samo co ten Żyd. A gdyby któryś próbował się stawiać, to próbowałbym połamać nogi.

Ale wtedy pewnie zostałbym nazwany agentem polskiego wywiadu :)
  • 2



#24

sechmet.
  • Postów: 973
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Chyba jesteś głupi i nie umiesz czytać.

Co jest napisane na transparencie ?

STOP RZEZI W GAZIE

Nie jest na nim napisane że żydzi to że jarmułka tamto że Chomeini jest świętym czy że Arafat jest bogiem.


Czy ty naprawdę umiesz czytać ? ze zrozumieniem ?

A akcja "miłego białego człowieka w jarmułce" - jak się jej uważnie przyjrzysz - to od 5 sekundy twarde ciosy zorientowane na ciężkie uszkodzenia ciała.

Dla mnie ten koleś jest pitbulem, psem, maszyną do zabijania. Point. Po prostu zwierzę na smyczy. Mordercze zwierzę na smyczy.

Edit admin:
Dołączona grafika

Użytkownik Eury edytował ten post 23.04.2011 - 09:28

  • 5

#25

Templariusz.
  • Postów: 499
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

I właśnie na tym to polega, my nienawidzimy ich a oni nas i tak się koło zamyka.Żydzi żywią do nas urazę za to co działo się po I WŚ.Sami jesteśmy sobie winni, ponieważ po I WŚ dochodziło do wielu "incydentów" antyżydowskich, dla przykładu we Lwowie podczas manifestacji antyżydowskich zamordowano 72 osoby żydowskiego pochodzenia.Podobnie było w innych częściąch Polski, sprawa była na tyle poważna iż zainteresował się nią Woodrow Wilson (prezydent USA).Można to porównać do dziecka, które żyło w patologicznej rodzinie, uraz psychiczny, oraz nienawiść do osoby, która była prowokatorem tejże patologi pozostanie.Dodajcie sobie dwa do dwóch a otrzymacie powód nienawiści żydów do nas, która już graniczy z fanatyzmem, ale mimo wszystko jest po części uzasadniona.
  • 0



#26

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Teraz pytanie - widzisz jak Niemcy wznoszą transparent gloryfikujący Hitlera. Albo Ukraińcy - Banderę. I co, stoisz sobie spokojnie?

Nie wiem czy zauważyłeś, ale tam było napisane "Dość rzezi w Gazie", a to chyba nieco zmienia postać rzeczy.
  • 2



#27

Templariusz.
  • Postów: 499
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Aha i jeszcze jedno żeby nie było że bronie żydów.Faktem jest to że nie potrafią oddzielić religii od państwa i to jest ich główna wada, ponieważ antysemityzm, stał się ich bronią w walce politycznej.
  • 0



#28 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

bić goja to zaszczyt, zabić to hurysy w raju czekają..


A taki przyklad, jak nazwiesz?

Bic zyda to zaszczyt, zabic to hurysy w raju czekaja.

Dla mnie to jedno i to samo. Jak mozna zarzucac zlo komus, kiedy samemu robi sie dokladnie to samo... A swoja droga to ja widze tych grzecznie stojacych z transparentami. Zawsze grzecznie stoja, cokolwiek by nie bylo wypisane na transparencie. Kto trzyma transparent jest dorosly, wie ze za chwile moze dostac w leb. No to jak, transparent bierze, ale odpowiedzialnosci nie?
Dla mnie to jest szukanie zaczepki, jednakowo po obydwu stronach.
  • 0

#29

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pozwalają sobie na takie burdy na terytorium obcego kraju przy kamerach. Tupetu nigdy im nie brakowało.

Prawda boli najbardziej, dlatego pan w jarmułce tak się zdenerwował. ;) Z resztą z postury i umiejętności od razu widać że z wywiadu. Takie pitbule wysyłają z każdą, nawet najmniejszą wycieczką żydowską. Żydzi brodzą w bagnie nienawiści i ciągłego węszenia spisku przeciw nim. Jeszcze trochę i w nim utoną.

Ludzie ich nie lubią, bo oni nie lubią ludzi. Od wieków się izolowali i nadal to robią - teraz sami budują sobie getta wznosząc mur oddzielający ich od muzułmanów. Izolacja nie wzbudza zaufania, przynosi na myśl raczej wywyższanie się i pogardę dla innych.
  • 3



#30

sechmet.
  • Postów: 973
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Kto trzyma transparent jest dorosly, wie ze za chwile moze dostac w leb. No to jak, transparent bierze, ale odpowiedzialnosci nie?


Nie wiem w jakim kraju TY żyjesz - mi się wydawało że w demokratycznym kraju w Europie, w takim ja żyję.

I życzyłbym sobie, aby moje zdanie - wypowiadane gdziekolwiek - spotykało się z polemiką, dyskusją oraz zrozumieniem ze strony adwersarza.


Wiem że był taki gość jak Hitler, i Stalin - oni nie mieli takich poglądów, lecz się z nimi chyba nie utożsamiasz ?

To czemu się utożsamiasz z brutalnym atakiem agenta Mossadu ? Bo bliższy ideałowi pokoju ? Bo jego pradziadek cierpiał ?

Notabene, myślę że koleżka z Mossadu nie dostał w łeb tylko z uwagi na licznie obecne kamery, w innej sytuacji znowu byśmy usłyszeli o tym jak to źli polacy pobili biednego prawowitego żyda na ulicy - a, no i wcześniej krzyczeli jakieś antysemickie hasła. Przecież wszyscy słyszeli że polacy to antysemici, co nie?
  • 3


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych