Skocz do zawartości


Zdjęcie

O to dlaczego Żydzi gardzą ludźmi


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
249 odpowiedzi w tym temacie

#31

nexus6.
  • Postów: 1234
  • Tematów: 14
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Owszem, i jego należało zatrzymać moim zdaniem, ale nie oszukujmy się - prowokacja wyszła od anarchistów. Gdyby nie ich mało poważny pomysł wyjścia z takim transparentem podczas takiej okazji, to ten pan z jarmułką by przesiedział spokojnie do końca i zajścia by nie było. Zresztą zauważ sam tytuł filmiku - "Żyd bije Polaków"... fakt - oddaje prawdę, ale mimo wszystko jest taki trochę... niesmaczny. A już z pewnością nie miał na celu rozgrzania atmosfery, wcale. Przyrzekamy.


Chyba nie wiesz co to jest prowokacja. Złamali jakieś prawo stojąc z transparentem? Jak nie, to nie ma o czym gadać. A pana który ich zaatakował powinno się wsadzić do aresztu i ukarać zgodnie z kodeksem karnym, jeśli wymiar sprawiedliwości byłby coś w tym kraju wart.
  • 3

#32

VanPilar.
  • Postów: 114
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Chyba nie wiesz co to jest prowokacja. Złamali jakieś prawo stojąc z transparentem? Jak nie, to nie ma o czym gadać. A pana który ich zaatakował powinno się wsadzić do aresztu i ukarać zgodnie z kodeksem karnym, jeśli wymiar sprawiedliwości byłby coś w tym kraju wart.


Gdyby go wsadzili do aresztu to by był skrajny antysemityzm i ultra-nazizm. Tego samego dnia po jego zatrzymaniu pojawiły by się artykuły o brutalności polskiej policji. W ramach rekompensaty trzeba by było zapłacić kilka tys. złotych i dorzucić kamienice gratis.
  • 1

#33

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sechmet - jako że te słowa są skierowane do mnie to nie wyślę raportu. Gdyby były skierowane jednak do kogoś innego, to raport poleciałby od razu (niemniej nie gwarantuję, że ktoś inny tego nie zrobi). Więc proszę o zachowanie spokoju.

Ok - więc na imprezie na której są Żydzi pojawia się transparent "Stop rzezi w Gazie". Jaka jest jego wymowa? Czy naprawdę chodzi o zakończenie konfliktu? Czy anarchistom chodzi o żydowskie dzieci żyjące w strachu? A może martwią się o straty po stronie żydowskiej? Cóż, moim zdaniem to prowokacja zarzucająca "złym Żydom" dokonywanie rzezi na ludności palestyńskiej. Gdyby było inaczej - to czemu mieliby przyjść paradować ze swoimi hasłami akurat tutaj? Chciałbym się dowiedzieć, czy na przykład robią takie same szopki przy Palestyńczykach żądając od nich "zaprzestania rzezi w Gazie".

Chyba nie wiesz co to jest prowokacja. Złamali jakieś prawo stojąc z transparentem?


A Ukrainiec z transparentem Bandery? A mimo to jaka reakcja miałaby miejsce, to opisałem.

mylo - czyżby śladowe ilości antysemityzmu? :o
  • 0



#34

sechmet.
  • Postów: 973
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Aquila

Sechmet - jako że te słowa są skierowane do mnie to nie wyślę raportu.


Raportuj śmiało. Tylko, nie wiem co zaraportujesz - że nie umiałeś czytać ze zrozumieniem i adwersarz zwrócił Ci niewybredną uwagę na temat inteligencji ?

STOP RZEZI W GAZIE

Nie wiem co ty widzisz powyżej, ja widzę, że:

"znalazł się ktoś kto nie omieszkał wytknąć osobie która miała przemówienie iż sytuacja w pewnym miejscu na świecie wymaga pilnej reakcji, reakcji która ma na celu zakończenie bardzo niewłaściwego dla wielu ludzi tam mieszkających procesu - procesu nazwanego rzezią"

Naturalnie nie tylko Żydzi są temu winni - nie wiem czy wiesz, ale żydowskie bojówki anarchistyczne też istnieją i działają wycinając w drucie kolczastym dziury albo blokując nim autostrady - winne są zapewne obie strony i sytuacja wymaga

DIALOGU

Zatem, wytknąłem Ci w sposób niewybredny brak umiejętności zwanej "czytanie ze zrozumieniem"

Point, kropka. Obiecaj mi że się nauczysz, to więcej nie wrócimy do sprawy ;)

Co do części z Palestyńczykami - pewnie tak, nie słyszałem aby Arafat głaskał anarchistów po głowie, jemu również czyniono podobne "względy" - jak poszukasz to znajdziesz jakieś wzmianki, albo najlepiej - porozmawiaj z kimś z FA

FA to Federacja Anarchistyczna, polecam rozmowę z Janym albo inną personą ze starej załogi - naprawdę fajni ludzie.

Użytkownik sechmet edytował ten post 19.04.2011 - 19:45

  • 1

#35

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 3014
  • Tematów: 2586
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chyba jesteś głupi i nie umiesz czytać.

Zwracam uwagę na konieczność zachowania kultury podczas dyskusji - kłania się Regulamin, punkt 4.15.
Na razie upomnienie słowne, jeśli wyzwiska się powtórzą, to zastosowanie znajdą inne metody perswazji.

Zatem, wytknąłem Ci w sposób niewybredny brak umiejętności zwanej "czytanie ze zrozumieniem"


Można używać podczas dyskusji sformułowań nie uważanych za niewybredne, bez szkody dla jakości argumentów.


Użytkownik Kurczak edytował ten post 19.04.2011 - 20:12

  • 0



#36 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Wiesz Sechmet
Jak to Ty jestes na tym filmiku z transparentem, to Ci sie nalezalo, za swiatopoglad i podrzeganie do nienawisci!!!
Jawny prowokator i Aquila ma racje, jeszcze jedno zdania a bedzie raport jak nic. Tobie juz nie chodzi o to co jest napisane na transparencie, Ty szukasz "pomocnikow". Dla mnie jestes skonczony, i sam to zrobiles.
Nawet nie pozdrowie.

Edit admin:
Dołączona grafika
  • 0

#37 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

*
Popularny

Aquila, nie wiem czy zrobiłeś to umyślnie, czy też nie, ale Twoja obrona obywatela Izraela jest chyba nie na miejscu z Twojej strony. Nagranie ewidentnie pokazuje pokojowy charakter demonstracji Polaków, a jak kilkoro użytkowników stwierdziło, że największym brakiem tolerancji okazał się sam Izraelczyk. To tak jakby Niemiec podczas drugiej wojny światowej przyszedł na manifestację przeciwko zabijania Polaków przez jego naród i zostałby przekopany przez Polaków w ich obronie. Gdzie tu jest logika? Halo, nie widzisz, że tylko Ty jeden widziałeś co innego na filmie? Wszyscy tu jesteśmy zgodni. Może czas przyznać się do błędu?
  • 5

#38

MERAGEL.
  • Postów: 7
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po co na forum taki temat...budzi stereotypy...tym którzy nigdy nie poznali z imienia i nazwiska osób które opisują..i nigdy nie były w kraju który krytykują
i sieją zło i nienawiść na forum...dla przywołania spokoju odsyłam do zapoznania się z herbem miasta Kolbuszowa...który łączy a nie dzieli ludzi o innej wierze..i poglądach!
  • -2

#39 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Wiesz Sechmet
Jak to Ty jestes na tym filmiku z transparentem, to Ci sie nalezalo, za swiatopoglad i podrzeganie do nienawisci!!!
Jawny prowokator i Aquila ma racje, jeszcze jedno zdania a bedzie raport jak nic. Tobie juz nie chodzi o to co jest napisane na transparencie, Ty szukasz "pomocnikow". Dla mnie jestes skonczony, i sam to zrobiles.
Nawet nie pozdrowie.


Mag, nie uważasz że przesadziłaś odrobinę?

Po co na forum taki temat...budzi stereotypy...tym którzy nigdy nie poznali z imienia i nazwiska osób które opisują..i nigdy nie były w kraju który krytykują
i sieją zło i nienawiść na forum...dla przywołania spokoju odsyłam do zapoznania się z herbem miasta Kolbuszowa...który łączy a nie dzieli ludzi o innej wierze..i poglądach!


Temat nie jest rasistowski i nie tworzy stereotypów. Pokazuje w jaki sposób dzieci są poddane indoktrynacji przez naród Izraelski. O tym się powinno głośno mówić, a nie przemilczać.

Użytkownik Muhad edytował ten post 19.04.2011 - 20:19

  • 3

#40

Templariusz.
  • Postów: 499
  • Tematów: 35
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Skoro nikt nie czytał moich wcześniejszych komentarzy podam wam małą ciekawostkę, prezydentem Izraela jest Szymon Peres, który z urodził się w Polsce, i mieszkał w niej przez pewien okres po narodzinach.
  • 0



#41 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Chcesz Muhad, zebym blizej tlumaczyla co widze? wierz mi nie chcesz...
Uznaje wpisy Sechmeta za takie jak napisalam bo takie tresci widze i nic ponadto.

Edit admin:
Dołączona grafika
  • 1

#42

Frank Drebin.
  • Postów: 106
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

*
Popularny

Czytam sobie to forum od dawna, ale ten temat, jakże ciekawy i przerażający zarazem, sprowokował mnie do rejestracji i zabrania głosu.

Aqula

A mnie tradycyjnie zaciekawiła druga strona medalu. Wystarczy zajrzeć do komentarzy do tych wszystkich filmików aby obejrzeć na własne oczy festiwal nienawiści skierowanej w kierunku Żydów.

Pomyśl, że gdyby Polacy byli świadomi, co tak naprawdę wyprawiają Żydzi na świecie, te komentarze byłyby jeszcze ostrzejsze i byłoby ich znacznie więcej. To Żydzi w pierwszej kolejności wszystkich nienawidzą. Polecam lekturę Talmudu, oni uważają innych za zwierzęta, które można okraść, pobić, zabić, oszukać. Przez lata dziwiłem się, czemu mój dziadek nienawidził Żydów, których były kamienice a jego ulice ;). Z czasem zrozumiałem jego postawę, ale o tym w szkołach nas nie uczyli. Trzeba było samemu dojść do odpowiedzi na pytanie, czemu świat nienawidzi Żydów.

Te filmiki mogą być prowokujące do takich zachowań, ale w takim razie czemu ja nie rzucam w tej chwili żadnych wyzwisk i wstyd mi za tych Polaków, co je wypisują?

Wstyd Ci za Polaków, a nie wstyd Ci za Izraelczyków, którzy robią totalną siekę w umysłach młodych ludzi? Jest taka scena w tym filmiku, jak do 3 swojskich chłopów podchodzą młodzi z Izraela i doszukują się w naszych żulkach antysemityzmu i wrogości. Młodzi są chowani w nienawiści do innych, a potem się dziwią, że na stare lata inni też ich nienawidzą.

Ja tam się Żydom nie dziwię. Zostali poddani nie tak dawno temu straszliwej rzezi a skala tych okropieństw jakich byli i świadkami i celem jest po prostu niewyobrażalna.


Takie coś mógł napisać tylko inny Żyd. Wybacz, ale tylko inny Żyd usprawiedliwi takie zachowanie starszyzny Izraela, która zasłaniając się krzywdami przeszłości bezlitośnie wpaja młodym ludziom nienawiść do innych i wysyła ich na propagandową szopkę do Oświęcimia. Gdzieś wyczytałem, że ten cały holocaust, to niezła ściema (chodzi o liczbę zamordowanych). Straszliwej rzezi poddani zostali również Polacy, ale w naszym młodym nie wpaja się nienawiści do Niemców i Ruskich i nie straszy, że na wycieczce, Niemiec i Rusek tylko czekają, żeby zrobić krzywdę.

Po zakończeniu wojny osiedlali się na ziemi otoczonej przez wrogów, którzy ich nienawidzili. Co więcej - sąsiedzi ci atakowali ich ze wszystkich stron próbując zniszczyć ich państwo. Ba, do tego zniszczenia nawoływał nawet swego czasu pewien prezydent Iranu ;)

A kto im się kazał osiedlać na obcej, wrogiej ziemi? Kto im dał prawo do zajmowania terenów zajmowanych przez Palestyńczyków? I dlaczego dziwisz się, że islamskie państwa ościenne nienawidzą Izraela? Powstanie tego państwa to była zbrodnia w biały dzień przecież, a to co zrobili z Palestyńczykami to przyznasz, że sam Hitler by się nie powstydził.

Jeszcze nie tak dawno temu w Izraelu wybuchała jedna bomba po drugiej. Co jakiś czas ktoś ostrzeliwuje żydowskie osiedla z moździerzy czy rakiet. Owszem, Izrael też ma za uszami, ale to mimo wszystko kraj i naród wciąż znajdujący się na celowniku osób, którzy wręcz zieją nienawiścią do nich.


I znowu tłumaczenie godne Żyda. Pamiętaj o tym, kto zaczął. Żydzi i muzułmanie żyli tysiące lat w zgodzie, obok siebie. Ortodoksyjni Żydzi chcą pokoju z Palestyńczykami i nie zgadzają się na ich rzeź i wywalanie z domu. Jeżeli już weszli z brudnymi buciorami do Palestyny, to powinni zrobić wszystko, by zapanował tam spokój, a oni... Sam wiesz co zrobili.

No i nie oszukujmy się - kto z Was nigdy nie usłyszał czegoś antysemickiego? Bo ja słyszę i widzę takie hasła wypisywane na murach bardzo często.

No i popatrz, nasz antysemityzm to i tak za mało. Powtórzę, że gdyby Polacy mieli świadomość kto nimi tak naprawdę rządzi, kto odpowiada za większość wojen i niewytłumaczalnej agresji do innych, w tym do Polaków, to antysemitą byłby każdy myślący człowiek. Chociaz w ogóle pojęcie antysemityzm jest nietrafne, bo Semitami są przecież Palestyńczycy.

Dlatego rozumiem Żydów i to, że troszczą się o swoje bezpieczeństwo choćby i za pomocą takich metod. Rozumiem, choć nie znaczy to, że popieram (i to najważniejsze zdanie tej wypowiedzi, więc proszę je zapamiętać aby nie było w przyszłości nieporozumień).

Oczywiście, że ich rozumiesz.

Ale kiedy już to nie-Żydzi zrobią coś głupiego, co może obrazić Żydów, to już spoko.

Ależ oni tym transparentem nikogo nie obrazili! Równie dobrze mogło być to skierowane do Palestyńczyków, żeby mimo tego, że ich tam mordują jak zwierzęta, nie oddawali ciosu za cios i nie nakręcali spirali nienawiści. Po drugie pan w jarmułce mógł w pierwszej kolejności grzecznie poprosić panów z transparentem o opuszczenie sali, a następnie wezwać ochronę, a nie samemu wymierzać sprawiedliwość.

Templariusz

I właśnie na tym to polega, my nienawidzimy ich a oni nas i tak się koło zamyka.Żydzi żywią do nas urazę za to co działo się po I WŚ.Sami jesteśmy sobie winni, ponieważ po I WŚ dochodziło do wielu "incydentów" antyżydowskich, dla przykładu we Lwowie podczas manifestacji antyżydowskich zamordowano 72 osoby żydowskiego pochodzenia.

Skoro w Talmudzie mają nakaz nienawidzieć wszystkich nieŻydów, skoro mają przyzwolenie na ich zabijanie, oszukiwanie, kradzenie, to uwierz mi oni nie potrzebują żadnych incydentów po I wś. Wystarczy, że nie jesteś Żydem i już oni mają ci to za złe.

mag121

Kto trzyma transparent jest dorosly, wie ze za chwile moze dostac w leb. No to jak, transparent bierze, ale odpowiedzialnosci nie?
Dla mnie to jest szukanie zaczepki, jednakowo po obydwu stronach.

Ale my podobno żyjemy w państwie prawa. Jakbyś się czuł, gdybyś wyszedł z transparentem "Stop rzezi świń, kurczaków i krów" na ulicę, a ja bym do Ciebie podszedł i dał parę razy mocno po ryju, bo uwielbiam wieprzowinkę, drób i wołowinę. Uznałbyś, że dostałeś słusznie po mordzie, czy wezwałbyś policję?

Wiesz Sechmet
Jak to Ty jestes na tym filmiku z transparentem, to Ci sie nalezalo, za swiatopoglad i podrzeganie do nienawisci!!!
Jawny prowokator i Aquila ma racje

Jawny prowokator? Czyli od dzisiaj możemy lać po mordach wszystkich, którzy nas w ten czy inny sposób sprowokują? To się należało za światopogląd??!! Za podrzeganie do nienawiści? Przecież Panowie z transparentem wskazali na bardzo ważny problem, o którym dyskutuje cały świat. Czy za to należy od razu bić? Zastanów się. Nie ma moim zdaniem wytłumaczenia dla zachowania Pana w jarmułce.

sechmet

Notabene, myślę że koleżka z Mossadu nie dostał w łeb tylko z uwagi na licznie obecne kamery, w innej sytuacji znowu byśmy usłyszeli o tym jak to źli polacy pobili biednego prawowitego żyda

Oczywiście, że tak. Gdyby do mnie taki wyskoczył lał bym aż miło. Przed Sądem miał bym wygraną w kieszeni, bo byłaby to obrona konieczna. Ktoś pisał, że ten Pan w jarmułce uderzał jak maszyna do zabijania. Otóż trenowałem 10 lat sztuki walki i mogę śmiało napisać, że Pan w jarmułce lał jak "ciota", machał bez efektu łapkami i pruł powietrze.

Muchad

Nagranie ewidentnie pokazuje pokojowy charakter demonstracji Polaków, a jak kilkoro użytkowników stwierdziło, że największym brakiem tolerancji okazał się sam Izraelczyk.

Dokładnie, zgadzam się w całej rozciągłości. Żydzi nienawidzą innych i robią aferę z tego, że inni nienawidzą ich, Żydzi robią rzeź z Palestyńczykami i mają pretensję, że są tacy, którym się to nie podoba, Żydzi mają pretensję o wszystko do wszystkich, zarzucają brak tolerancji a sami są szalenie nietolerancyjni i uważają, że mają prawo lać, kraść i zbijać.

Uff, dziękuje, to tyle.
  • 9

#43 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Maslo maslane, lac sie po mordach, wyrznac sie nawzajem i dopiero zapanuje spokoj, a wtedy zadne panstwo prawa nie bedzie potrzebne.
O to Twoje dazenie pogladowe. Moge zapytac dokod zmierzasz czlowieku?
A gdybym wziela transparent z napisem "sardynki do puszek" i dostalabym w ryj, to bym sie nie odezwala i nie plakala przed publicznoscia. Tylko bym sprawdzila czy czasem nie popelnilam bledu w napisie, lub miejsce zle obralam, bo moze to zjazd sardynek.
  • -6

#44

Frank Drebin.
  • Postów: 106
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Myślę, że zrobiła byś niezłą aferę. I nie pisz, że zaczęła byś się zastanawiać, czy czasem nie popełniłaś błędu w napisie, lub miejsce źle obrałaś, bo może to zjazd sardynek. Uderzenie kogoś to wyraz najwyższej pogardy i bezradności. Strasznie infantylny argument zaprezentowałaś.
  • 4

#45 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Tak wiem madrzejszym jest oddac, jednak ja szukam innych rozwiazan, nie takich prymitywnych, jak dostac w ryj i oddac w morde.
Niektorych, sie nie namowi do myslenia.

Użytkownik mag1-21 edytował ten post 19.04.2011 - 21:31

  • -1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych