Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy WHO i kartele farmaceutyczne planują ludobójstwo?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
530 odpowiedzi w tym temacie

#61

Sandra.
  • Postów: 67
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Poza tym - skoro mają zamiar zaszczepić kilkadziesiąt milionów ludzi, to naprawdę są na tyle głupi, aby myśleć, że NIKT się nie zorientuje widząc, że każdy, kto został zaszczepiony następnego dnia zaczyna chorować na świńską grypę?


No ale wcale nie musi być tak, że szczepionka działa na drugi czy trzeci dzień. Może jej "zabójczość" objawia się po paru latach, wówczas wszyscy już zdąrzą się zaszczepić.
A tak serio - dziwne to jakieś i mało wiarygodne.
  • 0



#62

Babylon Slayer.
  • Postów: 52
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dziwne to jakieś i mało wiarygodne.

Właśnie takie są teorie spiskowe.

Teorię z trumnami chyba mamy już obaloną. Co teraz obalamy? :)
  • 0

#63

Ano.
  • Postów: 309
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Po co obalać ? Nie macie dowodów rzeczowych na żaden z tematów, a przytaczanie argumentów przeciw jest niewystarczające do obalenia teorii. Wasze argumenty zarówno przeciwników jak i zwolenników teorii opierają się na domysłach, a nie rzetelnych faktach, więc te teorie spiskowe jak do tej pory nie zostały ani obalone, ani potwierdzone do końca.

Jednym sposobem dla was jest zdobycie dowodów, ale przeciwników to nie będzie obchodzić, bo oni mają swoje "poglądy" zarówno jak i zwolennicy więc musicie się zadowolić "pożyjemy zobaczymy w przyszłości".

P.S. I nie mówcie że coś udowodniliście, obaliliście. Do tego trzeba argumentów popartych DOWODAMI.
  • 0

#64

Sandra.
  • Postów: 67
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

O matko jestem przerażona.
Zabójcza szczepionka
  • 0



#65

Percepcja.
  • Postów: 363
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No ekstra podejście. To jaki ma w ogóle sens taka dyskusja? To ja proponuje założenie dwóch oddzielnych wątków:

1. Czy WHO i kartele farmaceutyczne planują ludobójstwo? - Tak
2. Czy WHO i kartele farmaceutyczne planują ludobójstwo? - Nie

I w oddzielnych dyskusjach obie grupy ludzi, ci wierzący i ci przeciw będą się onanizować swoimi dowodami, utwierdzając nawzajem jeszcze bardziej w przekonaniach, nie wchodząc sobie nawzajem w drogę. Tak proponuję zrobić z każdym tematem. Skoro i tak nie można nikogo przekonać w żadną stronę to przynajmniej nie psujmy sobie nawzajem krwi.
  • 0

#66

Ano.
  • Postów: 309
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Ok, Percepcja - udowodnij że teoria jest błędna. Trzeba skonfrontować dowody a nie obalać stronę rpzeciwną bez wnoszenia dowodów.
  • 0

#67

mamma.
  • Postów: 214
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie macie dowodów rzeczowych na żaden z tematów, a przytaczanie argumentów przeciw jest niewystarczające do obalenia teorii.

A znasz jakąś dobrą metodę udowodnienia, że coś nie istnieje? Jeśli tak, to powinieneś ją jak naprędzej opublikować, co zapewni Ci trwałe miejsce w metodologii. Jak świat światem ciężar przeprowadzenia dowodu spoczywał na wygłaszającym twierdzenia pozytywne - w tym przypadku na twórcach tezy o spisku NWO.
  • 0

#68

Percepcja.
  • Postów: 363
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie mówię teraz o całej teorii, miałem na myśli głównie wątek trumien i nie zamierzam rozpisywać się na ten temat, bo stronę dalej inni użytkownicy już dobrze ten temat rozpracowali. Czy ich argumenty to nie dowody? Nieee dowodem jest zdjęcie składu trumien. W ten sposób ukazując zdjęcie magazynu sklepu ogrodniczego dam dowód że krasnale ogrodowe skrycie szykują inwazję.
  • 0

#69

Rainbow Lizard.
  • Postów: 484
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

O matko jestem przerażona.
Zabójcza szczepionka


<sarkazm>Jesteś przerażona? Doprawdy? Niesamowite! Fascynujące! Opowiedz mi więcej o swoim przerażeniu! Posłucham z niekłamanym zaciekawieniem! </sarkazm>
Z całym szacunkiem, ale wątpię, aby kogoś, kto czyta ten temat aby dowiedzieć się czegoś na temat kolejnej teorii spiskowej, interesowały twoje emocje. Nie rozumiem też do końca, czym jesteś przerażona - blogi internetowe nie należą do grona źródeł informacji uważanych za wiarygodne, a ponadto dokładnie to samo, co jest pod tym linkiem, można przeczytać na pierwszej stronie tego wątku.

Ok, Percepcja - udowodnij że teoria jest błędna. Trzeba skonfrontować dowody a nie obalać stronę rpzeciwną bez wnoszenia dowodów.

Idąc dalej twoim tokiem myślenia...
Wysuwam taką teorię:
Pomiędzy Merkurym a Marsem każdego dnia kursuje Mechaniczny, Niewidzialny, Niezniszczalny, Pistacjowy Plakat z Podobizną Komunistycznego Warana Karłowatego. Planuje on zamienić Trójkątny Zegarek Arktycznej Herbaty w czysty Marcepan, dzięki czemu będzie w stanie zawładnąć Ziemią.

Udowodnij, że ta teoria jest błędna. xP

Mówiąc prościej: jeśli druga strona nie podaje żadnych dowodów, to nie istnieją racjonalne powody, dla których taka teoria powinna w ogóle istnieć. Jeśli natomiast ktoś podaje dowody i argumenty (tak jak jest w tym przypadku, jakby nie patrzeć pojęcie "dowodu" jest dosyć subiektywne i coś, co dla jednego jest tylko obozem dla przestępców, dla kogoś innego jest obozem koncentracyjnym; powiedziałbym raczej, że to nie były dowody, a jedynie poszlaki), to można je obalać - i tak się dzieje w tym przypadku. "Dowód" związany z trumnami został obalony (i to "podwójnie" - okazało się, że to nie są trumny, a do tego wykazano brak logiki w tym "dowodzie), reszta jest w trakcie obalania.

Poza tym - skoro mają zamiar zaszczepić kilkadziesiąt milionów ludzi, to naprawdę są na tyle głupi, aby myśleć, że NIKT się nie zorientuje widząc, że każdy, kto został zaszczepiony następnego dnia zaczyna chorować na świńską grypę?


No ale wcale nie musi być tak, że szczepionka działa na drugi czy trzeci dzień. Może jej "zabójczość" objawia się po paru latach, wówczas wszyscy już zdąrzą się zaszczepić.
A tak serio - dziwne to jakieś i mało wiarygodne.

Ponownie - po co rząd USA miałby zabijać swoich obywateli, tym samym podcinając gałąź, na której siedzi? I skoro jej efekty będą widoczne dopiero za całe lata, to po co mieliby tworzyć te wszystkie "obozy zagłady" (zwane także "centrum przymusowego leczenia z uzależnień" xP), zamawiać miliony Burial Vault (które są nieprzydatne w ludobójstwie) etc.? Cała ta teoria nie ma większego sensu.
  • 0

#70

Ano.
  • Postów: 309
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Bardziej miałem na myśli, abyś udowodnił, ze nasze argumenty są błędne, a nie teoria, bo o to się głównie rozchodzi. Jak do tej pory wszystkie swoje argumenty opierasz na twierdzeniu "To niemożliwe, to głupie, to bezsensowne i nielogiczne" oraz na własnym poczuciu że takie rzeczy raczej się nie zdarzają w naszym świecie, więc sam przyznasz, że to żaden kontrargument ;]

OK właśnie przeczytałem to: http://grypa666.word...w-poniedzialek/

jeśli się to nie sprawdzi do końca tego miesiąca, będę skłonny przyznać wam całkowitą rację ^^
  • 0

#71

Rainbow Lizard.
  • Postów: 484
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Bardziej miałem na myśli, abyś udowodnił, ze nasze argumenty są błędne, a nie teoria, bo o to się głównie rozchodzi. Jak do tej pory wszystkie swoje argumenty opierasz na twierdzeniu "To niemożliwe, to głupie, to bezsensowne i nielogiczne" oraz na własnym poczuciu że takie rzeczy raczej się nie zdarzają w naszym świecie, więc sam przyznasz, że to żaden kontrargument ;]

OK właśnie przeczytałem to: http://grypa666.word...w-poniedzialek/

jeśli się to nie sprawdzi do końca tego miesiąca, będę skłonny przyznać wam całkowitą rację ^^


Nie do końca prawda. Nie napisałem "to głupie, nielogiczne etc", ale napisałem, że to nielogiczne i to uzasadniłem - co też jest argumentem. Gdyby rząd USA chciał wymordować własnych obywateli, to sam by sobie szkodził, czyli nie ma motywu. Jeśli wparuję do szpitala i wyrwę dziecko z rąk matki, mówiąc, że ona chce je zabić bo je kocha - to czy nie powinienem się słuchać tego, kto powie, że to absurd? xP Logika (albo jej brak) to też argument.

Co do linku, który dałeś, cóż... Ujmę to tak: śmierdzi na kilometr albo celową dezinformacją (może ten jej "informator" w niemieckim wojsku po prostu się z niej... Nabija?), albo histerią, w jaką wpadła ta dziennikarka. Nikt do tej pory nie powiedział, dlaczego rząd USA czy inni spiskowcy mieliby coś takiego robić. W ogóle, skąd w niemieckiej armii wiedzą o takich planach? Czyżby nagle informacje oznaczone w armii USA jako "classified" były dostępne wszystkim armiom na świecie? I jeśli zaczną się zamieszki, to będą dosyć krwawe, w końcu w USA obywatele są nie tylko uzbrojeni, ale potrafią także organizować się w milicję etc. Po co najpierw wszczynać wojnę domową we własnym kraju, następnie mordować ludność? I do tego USA ma w to zamieszać obce wojska? Są na to jakieś dowody - jakiekolwiek - dowody, a nie poszlaki? Ja też mogę sobie powiedzieć, ze "mój informator w armii niemieckiej twierdzi, że w poniedziałek w USA zostanie ogłoszony stan wyjątkowy".

Edit: dobra, poszukałem trochę i okazało się, że od poniedziałku w USA planują ćwiczenia stanu wyjątkowego. Tak samo jak robili to co najmniej kilkadziesiąt razy. xP
Edit 2: okazało się, że te ćwiczenia obejmują nie cały kraj, a tylko "FEMA region IV", czyli zaledwie sześć stanów w południowo-wschodniej części USA.
  • 0

#72

Ano.
  • Postów: 309
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hmmm jeśli to prawda, można wysnuć przypuszczenie, ze rządy wszystkich krajów są jakoś kontrolowane ;p Poza tym parę miesięcy temu po wybraniu Baracka Obamy na prezydenta, ktoś powiedział że na przełomie lipca i sierpnia, będzie musiał zmierzyć się z problemem w USA.

Ale w to jakoś nie uwierzę.
  • 0

#73

Rainbow Lizard.
  • Postów: 484
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Poszperałem trochę po sieci, przeczytałem Ten artykuł i... Doszedłem do dwóch wniosków.

Po pierwsze - nie ma powodów, aby przypuszczać, że rząd USA planuje mordować swoich obywateli "bo tak i już". Po drugie - wychodzi na to, że owa dziennikarka robi wszystko, aby rozpętać wojnę domową w kraju.

Rzuciłem okiem na różne komentarze w sieci etc. i okazuje się, że jest całkiem sporo osób, które twierdzą, że będą czekały z bronią i "w razie czego zaczną walczyć". Prawdopodobny scenariusz? Zwykłe ćwiczenia, które zakończyć się mogę walkami ulicznymi ze spanikowanymi obywatelami, którzy uwierzyli w to, że owe ćwiczenia mają na celu wybicie większości homo sapiens sapiens w USA. Bardzo prawdopodobne, że niektórzy wierzą w to na tyle, że otworzą ogień od razu, kiedy zobaczą wojsko na ulicach.

Na chwilę obecną nie ma nawet wymówki, aby wprowadzić stan wojenny w USA. Świńska grypa nie jest do tego pretekstem, przyczyna jest prosta: zbyt mała śmiertelność. Przypominam, że to właśnie według WHO śmiertelność świńskiej grypy wynosi zaledwie mniej niż 0,5% - czyli, jak widać, nie potrafią sobie znaleźć nawet wymówki. xP Co więcej, ostatnimi czasy WHO zmniejszyło stopień zagrożenia świńską grypą - na przykład od maja podróżowanie do Meksyku jest uważane przez WHO za "wymagające odpowiednich środków bezpieczeństwa", a nie za "niebezpieczne" tak jak było to przed majem, czyli zostało "zmniejszone" o jeden poziom. Według zwolenników tej teorii spiskowej WHO najpierw wszystkich uspokaja, twierdzi, że grypa nie jest aż tak groźna, a później chce pod tym pretekstem wprowadzić stan wojenny? xP
  • 0

#74

Ano.
  • Postów: 309
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Hmmm nie oskarżałbym o to Jane, bo opinia o tym, że USA wprowadzi stan wojenny w USA (ale bez podania daty) krąży już od 2 lat chyba w internecie. Wiem że Alex cośtam - jeden z dziennikarzy szpiegujących Bilderbergów który też komentował wcześniej wymienione trumny oraz obozy FEMA, twierdził że USA zamierza wprowadzić sztuczne zamieszanie, które umożliwi wprowadzenie stanu wojennego (który daje dzięki traktatom, nieograniczoną władze prezydentowi USA). Oczywiście nie mówił nic o grypie, bo wtedy jej nie było, ale wiem ze mówił to już kiedyś.

Poza tym nie sądzę by rozważnym było wprowadzanie znienacka ćwiczeń wojskowych w kraju - głupia wymówka te ćwiczenia, bez uprzedzenia obywateli - to oczywiste że wywoła zamieszki (każdy by się zdenerwował gdyby państwo nagle wystawiło wojsko na ulice). Więc jeśli do zamieszek dojdzie z tego powodu (w co wątpię i tak) to będzie to wina rządu USA(co by potwierdzały wcześniejsze przypuszczenia o takiej sytuacji).
  • 0

#75

Ill.

    Nawigator

  • Postów: 1656
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Rzuciłem okiem na różne komentarze w sieci etc. i okazuje się, że jest całkiem sporo osób, które twierdzą, że będą czekały z bronią i "w razie czego zaczną walczyć". Prawdopodobny scenariusz? Zwykłe ćwiczenia, które zakończyć się mogę walkami ulicznymi ze spanikowanymi obywatelami, którzy uwierzyli w to, że owe ćwiczenia mają na celu wybicie większości homo sapiens sapiens w USA. Bardzo prawdopodobne, że niektórzy wierzą w to na tyle, że otworzą ogień od razu, kiedy zobaczą wojsko na ulicach.

Z tego można wysnuć wniosek, że może to być celowe wprowadzenie w błąd. Możliwe, że ta informacja została rozpowszechniona po to by dotarła do "odpowiednich" (wierzących w NWO) osób po prostu po to by je wyeliminować (niekoniecznie zabijając). Zasadzka?

Tu jest właśnie (niby) ten element, którego brakowało, mianowicie zysku. Otóż w ten sposób rząd może wyeliminować "niepoprawnie myślących" obywateli. Co więcej media zapewne ubiorą to w zamieszki uzbrojonych przestępców i "wrogów narodu". Idą dalej, może dojść do tego co rząd USA od jakiegoś czasu planuje, a mianowicie odebranie broni obywatelom.
Kiedyś miało miejsce coś podobnego, strzelanina bodajże w Los Angeles (nie pamiętam dokładnie), po czym policja otrzymała pozwolenie na używanie karabinów (i całą ich dostawę).

I to zaczyna mieć jakiś sens, aczkolwiek inteligentni "burzyciele ładu" pozostaną wtedy w domach.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych