Skocz do zawartości


Zdjęcie

13.03.2011


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
91 odpowiedzi w tym temacie

#46

ZelgO.
  • Postów: 26
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

juz jest 13 nic sie nie stało ufff
  • -2

#47

Atomowy_Yeti_Niszczyciel.
  • Postów: 143
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zostało jeszcze 23,5h więc luz :roll:
  • 0

#48

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Weźcie jeszcze pod uwagę strefy czasowe na świecie.
  • 0



#49

Data.
  • Postów: 54
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale gość był polakiem więc chyba według naszej strefy czasowej "przepowiedział".

Jak dla mnie to już przeżyłem a dokładniej przeżywam katastrofę, mam okrutnego kaca po wczoraj. ;D
  • 0

#50

Mattiex.
  • Postów: 85
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale gość był polakiem więc chyba według naszej strefy czasowej "przepowiedział".

Jak dla mnie to już przeżyłem a dokładniej przeżywam katastrofę, mam okrutnego kaca po wczoraj. ;D

To może być przepowiednia!! mam to samo :/

Co do chmury radioaktywnej, to bez przesady, nie za daleko jest od nas do Japonii ??
  • 0

#51

nazwa wyświetlana.
  • Postów: 60
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

juz jest 13 nic sie nie stało ufff


W twoim przypadku przytoczę cytat
''Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów''-S.Lem

Użytkownik adgronn edytował ten post 13.03.2011 - 12:29

  • 3

#52

Cirilla.
  • Postów: 140
  • Tematów: 11
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Do końca dnia zostało sporo czasu. Pożyjemy - zobaczymy, wedle znanego powiedzenia.

Swoją drogą, cokolwiek się stanie, nie będzie to dla nas na rękę, więc nie rozumiem tego podniecenia. Po za tym, polskie media będą ubogie w wiedzę i na darmo będzie się można dowiedzieć czegoś wartościowego, więc pozostaje liczyć nam na zagraniczne wiadomości, przepuszczone przez gęste sito.
  • 0

#53

restek.
  • Postów: 424
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

wg mnie jak by cos sie dzis stalo to musialo by byc bardziej spektaturalne niz "Japonia" co jest malo prawdopodobne, inaczej przepowiednia byla bo o tym trzesieniu a nie o czyms trzynastego czego nie wyswietla np. Polskie Media. Lecz najbardziej prawdopodobne ze ten 13 to fake.
  • 0

#54

szymonn.
  • Postów: 168
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

dzis jest 13 i co nic
  • 0

#55

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Skończcie już spamować jedno zdaniowymi postami. Jest i co z tego, skończył się ? Nie to do jutra nie macie co pisać.
Jak coś ma się stać to się stanie, o ile ma się coś stać. A tak szczerze to mam to gdzieś bo wątpie żeby mnie czy was to dotyczyło. Dla jednego to jest wyjątkowy dzień bo się oświadczył przez co rzeczywiście jego życie się zmieni, nie tylko jego ale i innych osób. Dla innych to też wyjątkowy dzień bo skończył się czas i opuścili ten świat.

Coś się stanie to niestety względne zdanie. Bo może dla każdego oznaczać co innego.
  • 1



#56

LoOcas.
  • Postów: 14
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dziwne rzeczy w Japonii, bo najsilniejsze wstrząsy miały miejsce około 24 km pod powierzchnią ziemi. Ostatnie sprzed pół godziny już tylko 1 km pod powierzchnią o sile 5,3. Nie wiem jak ta głębokość ma przełożenie ale jeśli się nasilą to może być nieciekawie
  • 0

#57

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dla innych to też wyjątkowy dzień bo skończył się czas i opuścili ten świat.

Wiesz, wątpię czy dzień, w którym umarła dana osoba jest dla niej wyjątkowy.

Wszystko co dziś się wydarzy będzie "podpięte" pod dzień dzisiejszy jako ta "przepowiednia". Dopiero pojutrze ma się dziać coś "większego" (podobno).
  • 0



#58

nazwa wyświetlana.
  • Postów: 60
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dzis jest 13 i co nic

A jakby nagle na Polskę spadły bomby, albo wybuchł superwulkan? to co, był byś ''zaspokojony''? pewnie przez 2 minuty a póżniej byś s.....(no wiadomo co) ze strachu i zadawał sobie pytanie ''dlaczego?!''
  • 3

#59

renton.
  • Postów: 66
  • Tematów: 1
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

No to sie doczekalismy.
Nastepnym razem zeby zwrocic na siebie uwage wymysle sobie jakas date dolacze jakies dwie pasujace i bede sie lansowal na necie.

Użytkownik renton edytował ten post 13.03.2011 - 21:16

  • 0

#60

Mattiex.
  • Postów: 85
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No to sie doczekalismy.
Nastepnym razem zeby zwrocic na siebie uwage wymysle sobie jakas date dolacze jakies dwie pasujace i bede sie lansowal na necie.


hmm źle rozumiesz, dzisiaj mogło coś się wydarzyć co odda np za 2 tyg. czyli zaczęło się trzęsienie ziemi, i najgorzej można zakładać że wszystko w tej elektrowni jądrowej rozwali się dzisiaj przed 24, co to da ?? ogromną chmurę która będzie mogła zatruwać środowisko.
Jak już ktoś powiedział, wymyślisz sobie datę i coś do niej zawsze przykleisz :P Tak samo jest z Nostradamusem i innymi.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych