Skocz do zawartości


Zdjęcie

13.03.2011


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
91 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_Horror

Gość_Horror.
  • Tematów: 0

Napisano

A mnie urzekła ta argumentacja:

Świat
12.09.2001 - dzień po WTC...


Niczego lepszego nie było?
Równie dobrze można napisać, że 13.03.2011 to... pięć dni po Święcie Kobiet.
Na marginesie dopiszę, że w tą niedzielę miała się odbyć inauguracja sezonu 2011 F1. Niestety, ale ta data wypadła. Dla mnie osobiście to tragedia. Może o to chodzi :o
  • 0

#17

Yaw.
  • Postów: 774
  • Tematów: 61
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Naprawdę musicie czekać do 13.03 żeby się przekonać, czy to prawda (czyli historyjka, która nie ma innego źródła niż jakieś forum) ? Dlatego właśnie czasem wpadają tu trolle z jakimiś fake`ami - wiedzą, że nawet im się poświęci uwagę.

Choćby to:

W 1987 roku gdy umierał podał trzy daty, które zmienią Polskę

2.04.2005 zmarł Jan Paweł II


I co, zmieniła ?
  • 0



#18

Kajman.
  • Postów: 694
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W 1987 roku gdy umierał podał trzy daty

Taaaak, już to widzę. Facet jest już prawie martwy i nagle podaje 3 daty (a właściwie 6) i ktoś je zapamiętuje/zapisuje. Jak dla mnie bardzo mało prawdopodobne. Nic się nie wydarzy.
  • 0



#19

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Te daty ktoś sobie wypisał twierdząc że dużo wcześniej ktoś inny je podał. Każdy teraz może wybrać sobie po kilkadziesiąt ważnych dat z historii i dopisać do tego np ,,kiedyś jakiś menel podał mi te daty..."
znalazłem linka do nautilusa gdzie jest to napisane http://www.nautilus....artykul&id=2301

Użytkownik wiem wszystko edytował ten post 10.03.2011 - 21:55

  • 1



#20

Hellraiser.
  • Postów: 248
  • Tematów: 1
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

dopiero teraz przeczytałem ten post na onecie i takie moje przemyślenia:

"Setki tysięcy ludzi zginie ,setki milionów emigruje do europy.Niebo załoni kurtyna ,głód chaos i zmiana klimatu .
Słońce nie przebije sie przez gęste chmury nastanie dzień sądu."

Jak wiemy albo przynajmniej się domyślamy Kadafi może posiadać broń jądrową i sądzę że jakby był przyparty do muru (dodatkowy atak ze strony NATO mógłby być takim ostatnim gwoździem do trumny) to będzie chciał przynajmniej odejść z hukiem. I jakby nie było ten tekst pasuje do takiej hipotetycznej sytuacji.

Kadafi detonuje broń jądrową i...
- "Setki tysięcy ludzi zginie" - niezaprzeczalnie
- "setki milionów emigruje do europy" - już teraz zaczynają emigrować
- "Niebo załoni kurtyna" - oczywiste
- "głód chaos" - prawdopodobne
- "zmiana klimatu" - tutaj już troszkę mniej imo - jedna, dwie atomówki klimatu nie zmienią
- "Słońce nie przebije sie przez gęste chmury" - na pewnym niewielkim obszarze prawdopodobne
- "nastanie dzień sądu." - raczej bez przesady

Ale teraz przyszła mi do głowy jeszcze jedna myśl. Zostawmy Libie i Kadafiego. Przejdźmy do superwulkanu pod yellowstone

Superwulkan wybucha i...
- "Setki tysięcy ludzi zginie" - niezaprzeczalnie
- "setki milionów emigruje do europy" - niezaprzeczalnie
- "Niebo załoni kurtyna" - i to na całym świecie
- "głód chaos" - na całym świecie
- "zmiana klimatu" - duża zmiana
- "Słońce nie przebije sie przez gęste chmury" - przez długi czas i związane z tym zmiany klimatu (punkt wyżej)
- "nastanie dzień sądu." - może to tak wyglądać

Ale...
To tylko kolejna przepowiednia która się nie spełni. ;p Na pewno ciekawie jest pofantazjować ale nie wydaje mi się aby jeden post na forum onetu był najważniejszym proroctwem dla całego świata.



Nie wiem czy czytałeś forum do końca

user Bogacz dopisał niżej w swoim wątku

"Od tego się zacznie wielka fala na 20 km zaleje lądy.

POTĘŻNY PODWODNY WULKAN W POBLIŻU WYSPY SULAWESI
Wulkan ma 50 km średnicy i 4600 metrów wysokości. Jego wierzchołek znajduje się 1280 metrów pod powierzchnią morza."

nie wiem czy w pobliżu Celebes (Sulawesi) jest jakiś podwodny super wulkan
natomiast całkiem niedaleko jest Toba (Sumatra) i co ciekawe staje się coraz aktywniejszy
nawet dziś odnotowano tam dość silne wstrząsy - 5,6 Mag:

Link

nie staram się bronić tezy tego kogoś kto napisał na Onecie, ale zawsze staram się sprawdzać nawet najbardziej nieprawdopodobne informacje i hipotezy...

pozdrawiam
  • 0

#21

Adee86.
  • Postów: 33
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ZAWSZE znajdzie się coś, co można będzie podpiąć pod ważne wydarzenie. Zobaczymy!

I kolega chyba mial racje z tym ze ci ktorzy bezgranicznie wierza w roznorakie proroctwa podepna 13marca z dzisiejszym trzesieniem w Japonii
  • 0

#22

restek.
  • Postów: 424
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

13 marca to nie 11, mysle tylko zeby 13tego nie bylo takiego kataklizmu ktory przysloni ten z 11
  • 0

#23

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może i macie rację, że część osób tak zrobi. Ale tu nasuwa się pytanie: czy trzęsienie ziemi o magnitudzie 9 jest tak częstym zjawiskiem żeby te osoby _nie miały_ prawa tak postąpić? Poza tym do 13.03 jeszcze parę dni, a nie wiadomo jakie inne zjawiska geologiczne może wywołać tak silne trzęsienie.
  • 0



#24

Palmæro.

    Anty-lewak

  • Postów: 303
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Może to być preludium do jakiejś dużej erupcji super-wulkanu w tamtych okolicach ale cóż... przecież ja w to nawet nie wierzę ;p
  • 0

#25

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Prawie zawsze tak jest, jeśli chodzi o rzeczy niecodzienne - człowiek nie wierzy, że takie coś jest w ogóle możliwe. A jak już się stanie, to na jakiekolwiek działania jest już za późno.
  • 0



#26

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W świetle ostatnich wydarzeń stwierdzam, że data 13.03.2011 może rzeczywiście mieć związek z Japonią. 9 marca a więc 2 dni temu trzęsło porządnie. Wczoraj (10) był względny spokój. Dziś (11) jest o wiele gorzej niż 9tego. Zgodnie z tym rozumowaniem - jutro (12) wszystko ponownie osłabnie a pojutrze (13)... będzie gorzej niż dziś o ile to w ogóle możliwe. Pewnie rzeczywiście jakiś superwulkan się budzi.
  • 2



#27

Vildar.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Co się dzieje w Japonii może, lecz nie musi mieć związek z tym co "przepowiedział" ten człowiek ( w sumie to on nic nie przepowiedział, podał tylko daty...). Cały pierścień ognia na Pacyfiku jest niebezpieczny, nie tylko okolice Japonii. Zobaczymy co nam przyniosą kolejne dni.
  • 0

#28

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeżeli już tak się opieracie o tą datę to dorzucę od siebie, że być może będzie to miało związek z Libią i tym, że prezydent Francji chce zbombardować tam parę miejsc. Od tego może zacząć się wojna czy coś.
http://www.sfora.pl/Francja-zbombarduje-Libie-Sarkozy-planuje-atak-a29988

Ale to tylko moje wymysły, pewnie i tak się nic nie stanie.
  • 0



#29

Jericho.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kolo z onetu to jakis troll. Gdy znudzilo mu sie PiSo-trollowanie i wyzywanie "wszystkich zydow i masonow z Wybiórczej i PO", postanowil zostac jasnowidzem. Kaczynski majac takich ludzi w swoich szeregach powinien juz byc dawno imperatorem Ziem Narodow Wiślańskich.
  • 0

#30

kananod.
  • Postów: 90
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Dla mnie najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest atak Kaddafiego. Tak jak już ktoś napisał, będzie chciał odejść z hukiem.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych