Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bestia z Apokalipsy "666"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
276 odpowiedzi w tym temacie

#76

pierogi mroku.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nasty_rabbit, apokalipsa wg.wielu jasnowidzów i proroków została przepowiedziana na czasy po 1 i 2 wojnie światowej,zresztą wystarczy troche poczytac na ten temat choćby na tym forum w dziale "przepowiednie,wróżby itp"
  • 0

#77

nasty_rabbit.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ok, już się nie czepiam
  • 0

#78

zulugula.
  • Postów: 281
  • Tematów: 86
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czytałem gdzieś że karty do bankomatu visa też są dziełem bestii :mad:
  • 0

#79

rsn.arush.
  • Postów: 81
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a ja czytalem ze to juz jest zrealizowane... i wogle ze apokalipsa tuz tuz... i ze skonczy sie w 2012 a nie zacznie... i takie tam
  • 0

#80

methodman.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mówicie Apokalipsa się już zaczeła tyle okrucieństw sie dzieje na świecie a szczerze mówiąc to takie katastrofy od zawsze się działy w średniowieczu ludzie zabijali sie na ulicy a ranni umierlai powoli i w meczarniach w kałużach krwi na polu bitwy i jakoś nie było apokalipsy.

Ja uwierzę w apokalipse gdy czipy na prawą rękę będa obowiązkowe , w Bibli pisze wyraźnie otrzyma znak szatana czyli chodzi o te czipy . Napewno nie chodzi o postepowanie i dążenie wyłącznie do zysku materialnego bo taki występuje od setek lat
  • 0

#81

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wg. myslenia co poniektorych tutaj, cale zycie i wszechswiat to jedna wielka apokalipsa :D bo zlo zawsze bylo, jest i bedzie.

[ Dodano: 2006-11-11, 16:29 ]
Pozatym to co dla nas ludzi jest zlem, to z obiektywnego punktu widzenia sensu wszechswiata jest prawem natury :P Prawo natury to zlo konieczne, wlaka o przetrwanie jak najlepszych itd.
  • 0

#82

Metatron.
  • Postów: 256
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sugerując się poglądem katolików, że Bóg jest stwórcą świata i mechanizmów nim rządzących, można dojść do prostego wniosku, że Bóg jest również stwórcą wszelkiego zła na ziemi. Człowiek jedynie ma możliwość wyboru, którą zdobył dosyć przypadkowo. Bo co to znaczy, że człowiek nie znał dobra i zła ? Jeżeli te pojęcia były mu obce to znaczy, że był zwykłym zwierzęciem kierującym się instynktem. Bóg zresztą wg Biblii żałował, że stworzył człowieka ato z kolei dowodziłoby, że nie był niomylny. Ale to już podważa chrześcijańską koncepcje Boga...
  • 0

#83

Ringëril.
  • Postów: 589
  • Tematów: 24
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Była tu mowa o chipach w ludzkim ciele jako znak bestii. Przed chwilą podczas oglądania Polsatu rozpoczęła się kolejna reklama. Jakaś wystawa naukowa "Communico Ergo Sum". Jednym z haseł promujących było : " Chipy - czy będą wszczepiane pod skórę"?? Co o tym sądzicie ??
  • 0

#84

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie czytałem całości tekstu, ale chciałbym zaznaczyć iż w Japonii wszczepianie chipów jest coraz bardziej popularne. Zastępują one karty kredytowe itp. Planuje się nawet zastąpienie dokumentów poprzez taki chip...
  • 0

#85

Chomik.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie bójcie się! Zyjcie w zgodzie z BOgiem a będzie dobrze. Czytajcie Biblie.
Gdy chipy będą przyjmować bo trzeba robimy bunt. :omfg:
To nie jest śmieszne! Wy myślicie, że tak nie będzie?
A ci ROsjanie z Syberii? Po co im chip?! Musimy się zbroić.

Wy się pewno brechacie i pokładacie ze śmiechu ale ja wiem, że to przyjdzie szybko i nagle. A wy nie mówcie że Giertych nie pozwoli. Już wy to zobaczycie...
  • 0

#86

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie chce byc czipą jakoms no .... i nie bede ! Tak samo jak nie jestem szarym człowiekiem ! Bo moda mnie nie kontroluje i nie narzuca, tak samo te czipy sie nie narzucą na mnie! Trzeba miec takie podejscie ! A wtedy wygramy ! :D Bitwe z czipami ;]
  • 0

#87

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

"Communico Ergo Sum". Jednym z haseł promujących było : " Chipy - czy będą wszczepiane pod skórę"?? Co o tym sądzicie ??


Kilka stron wcześniej pisałem o tym i dałem link do artykułu. Takie Chipy są już wszczepiane w UE. I można zapłacić w sklepie przesuwając rękę nad czytnikiem.
  • 0

#88

Szefo.
  • Postów: 425
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czyli człowiek stał się kartą kredytową :P
chociaż w sumie to nie takie złe bo Ci karty nie ukradną, no chyba że ręke odetną ale sprzedawczyni raczej by się zjarzyła ze kradziona :D

a piłkarze (chyba ManU) też maja chipy(nie wiem czy to plota czy nie ale tak słyszałem) i trener i reszta ekipy monitorują zmiany zachodzące w organiźmie i inne tego typu rzeczy :]
  • 0

#89

Luck4sh.
  • Postów: 115
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:o czytam wasze notki i normallnie az mnie bierze jak mozna z ludzi cos takiego robic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! to jest nienormalne wole sie zabic niz miec w sobie szatana!
  • 0

#90

rsn.arush.
  • Postów: 81
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

dobra... zacznijmy od tego ze wlasnie dlatego giertych odejdzie... chyba ze sie jednak zgodzi...
czipy juz istnieja i juz je pewnie wszyscy mamy nawet o tym nie wiedzac.. zreszto trzeba isc na przeswietlenie to sie dowiemy.

bunt ? i co ci da bunt tak jakbys zamknal sie w mieszkaniu z widelcem a przed drzwiami stalo by 20 osob z uzi i mialo jeszcze monitoring w pokoju !

poczekamy zobaczymy ja juz robie bomby domowej roboty i zapalniki i tego typu gadzety...
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych