Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bestia z Apokalipsy "666"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
276 odpowiedzi w tym temacie

#61

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Oj religia ma związek z prawie wszystkim. Tutaj chodzi o apokalipse, jakbyś jej nie czytał, to tutaj masz taki krótki kawałek...

skąd się niby wezmą te jaszczury


Otóż można powiedzieć, że one cały czas żyja obok nas, tylko nie jesteśmy zbyt rozwinięci duchowo żeby je dostrzec. Przełom i przejście na kolejny poziom gęstości dokona się 21.12.2012.

Może to mieć związek z 12.12.2006??


Teraz czy ty możesz mi wyjaśnić o co chodzi z tą datą ?? Bo wiele słyszałem, ale o tym nic...
  • 0



#62

methodman.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wszystko jasne jest i z sobą powiązane

Jestem nowy nqa forum witam przy okazji :drink:

To wszystko jest powiązane ze sobą

1.Mikrochipy i znak besti bez takiego mikrochipu nie będzie można nic zrobić , a jak już go wszczepisz sobie stracisz wolność osobista a rzad bedzie mógł kontrolować twoje zachowanie.Pozatym w Bibli jest napisane ze znak besti bedzie na ręku lub na czole niby nie ma się czym przejmować tak sobie myślę ale jak juz Manchester Utd chce wszczepić je piłkarzom albo jak oglądam wypowiedzi bezmógzich debili że wszepili by to swoim dzieciom dla bezpieczeństwa to dało mi trochę do myślenia.

2.Iluminaci chca byśmy ciągle czuli strach przed terroryzmem dlatego sfingowali atak przeprowadzony niby na Al Kaidę na World Trade Centre i Pentagon . Wieże nie miały prawa runąć dlatego "pomogli" im troche wysadzając je od środka lub co tam zastosowali.
Teraz pokazują swoja siłe że jednak potrafią powstrzymać terroryzm i wielka i dumna ameryka zatrzymała atak na Heatrow.Propaganda i kontrola ludzi tyle ze powolna i skomplikowana to samo co robił Hitler i komuniści.

Ciekawi mnie tylko co zrobią jak ktoś nie będzie chiał mieć biochipu , bo np ja na to nie pozwolę żeby rząd wiedział gdzie jestem co robię itp.Na siłę chyba mi go nie wszczepią . . .

Pozatym gdy takie urżadzenia wejdą do użycia będa mogli wprowadzić godzinę policyjną np po 22 nikt nie bedzie mógł wychodzić z domu patrole nawet nie będa musiały jeździć bo i tak na radarze będą widzieli kto wychodzi z domu . . .


Wszystko pięknie obmyślili ale takie coś jest nie do przyjęcia w Polsce my już jesteśmy doświadczeni i zawsze wychodzi na nasze jakby nie patrzeć teraz jesteśmy pod reżimem USA uzależnieni gospodarczo od UE ale u nas te chipy nie przejdą znam polską mentalność na zachodzie nie wiedza co to reżim my wiemy i inne kraje wschodniej europy wiedzą jak coś ja sobie nie dam wszczepić tego gówna będą musieli mnie wziaść na siłę a jak wszczępią to ja sobie wydłubię zresztą wydaje mi się że 70 % Polaków myśli jak ja .
  • 0

#63

Hippo.
  • Postów: 350
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale musieliby zmienic prawa czlowieka, bo to jest naruszenie osobistej prywatnosci. Jezeli nie chcesz zeby ci dali zastrzyk, to nie maja prawa zrobic ci jezeli nawet przyplacisz tym zyciem, i z tymi czipami tak jest tez... A praw czlowieka nie zmienia raczej. Ja tez bym sobie wydlubal stepionymi nozyczkami
  • 0

#64

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciekawi mnie tylko co zrobią jak ktoś nie będzie chiał mieć biochipu , bo np ja na to nie pozwolę żeby rząd wiedział gdzie jestem co robię itp.Na siłę chyba mi go nie wszczepią . . .


No niestety nic nie poradzimy i pewnie przejdziemy z tym do porzadku dziennego. Juz dzis przeciez wiekszosc z nas posiada karty kredytowe badz debetowe (ja np. mam az 3, nie dlatego ze chcialem, ale po prostu MUSIALEM wyrobic, bo inaczej nie wyplaconoby mi pieniedzy). Nie musze mowic, ze kazda transakcja przy uzyciu karty jest rejestrowana, tzn wiadomo gdzie wyplacalismy / placilismy karta, ile lub za co i o ktorej godzinie.

Kolejna rzecz to telefony komorkowe. Ktoz dzis nie ma telefonu? Tak sie sklada, ze kazdy telefon komorkowy mozna zlokalizowac z dokladnoscia do kilkunastu/kilkudziesieciu metrow.

Tak samo GPSy, ale te pozwalaja na nasza lokalizacje z dokladnoscia do 1 metra.

Kwestia chipow jest przesadzona i pewnie za okolo 10 lat kazdy z nas bedzie taki posiadal.
  • 0



#65

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Eurycide za 10 lat będzie już 2016 czyli 4 lata po 2012 :D

W Faktach (chyba) mówili że takie chipy są coraz bardziej popularne, więc kto wie...
  • 0

#66

efreet.
  • Postów: 141
  • Tematów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jesli biochipy stana sie obowiazkowe to nikt nie bedzie mial nic do gadania, podobnie jak z dowodami osobistymi. Nie masz chipu nie przysluguje ci opieka medyczna, nie masz wstepu do wielu (wiekszosci?) miejsc, nie mozesz latac samolotami, jezdzic pociagami, tramwajami, nie mozesz kupowac bezgotowkowo w sklepach (przewiduje, ze w przyszlosci gotowkowe zakupy stana sie naprawde marginalne wiec bedzie to spory problem), nie masz wlasnego dowodu tozsamosci...

Wymieniac mozna dalej i dalej... Rezygnujac z biochipu (biorac oczywiscie pod uwage hipotetyczna sytuacje, ze zostaja one wprowadzone jako zastepstwo dla papierowych dokumentow) zrezygnowalibysmy z normalnego zycia do ktorego jestesmy przyzwyczajeni. Dlatego tez wydaje mi sie, ze KAZDY z obecnych tu wszczepi go sobie dobrowolnie, chyba ze podnieca was pustelnicze zycie glodujacego brudasa wyjetego spod prawa.

Wiec nie zaklinajcie sie tak bezwzglednie, ze wam to na pewno nie wszczepia chipu ;-)

Oczywiscie sam nie jestem zwolenikiem takiego rozwiazania i mam nadzieje, ze nie dojdzie do niego wcale (a przynajmniej za mojego zycia) (wiem, ze to malo prawdopodobne :-D ).

Na koniec: tyle osob mowi o chipach, a wiecie o nich cos wiecej? --> http://www.verichipcorp.com/ Jest to stronka producenta tych malych diabelkow.
  • 0

#67

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

W naszym konserwatywnym kraju to chyba nam nie grozi, Giertych na to nie pozwoli, predzej wrocimy do znakowania goracym zelazem niz bedziemy mieli chipy, bo nasz rzad ma tendencje wsteczą jesli chodzi o rozwoj, zatem predzej cofniemy sie do sredniowiecza :P
  • 0

#68

mart.in.
  • Postów: 47
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale musieliby zmienic prawa czlowieka, bo to jest naruszenie osobistej prywatnosci. Jezeli nie chcesz zeby ci dali zastrzyk, to nie maja prawa zrobic ci jezeli nawet przyplacisz tym zyciem, i z tymi czipami tak jest tez... A praw czlowieka nie zmienia raczej. Ja tez bym sobie wydlubal stepionymi nozyczkami


a po co mieliby zmieniac prawa czlowieka, wystarczy ze wykorzystaja jego...wolna wole
przeciez wystarczy wprowadzic te chipy na rynek, zorganizowac wszystko tak by coraz trudniej mozna bylo robic zakupy w konwencjonalny sposob, jezeli dolozymy do tego skuteczny marketing to ludzie sami sie beda prosic o te chipy...

czy w Biblii rzeczywsicie znamie na ramieniu i czole jest microchipem, to wskazowka pewnie bedzie, jesli w polowie 2009 roku VISA wprowadzi wlasnie taki produkt na rynek, dlatego w polowie `09, gdyz zakladajac hipotetycznie, ze jakis przelom ma miec miejsce w 2012, to bestia ma

i dano jej możność przetrwania czterdziestu dwu miesięcy

co oznacza 3,5 roku.
  • 0

#69

methodman.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Hmm ale ten system ma pewne niedoskonałości np załóżmy że poprosze kolegę zeby mi postawił browar to jak mu będe mu wtedy oddać kasę jak nie będzie papierkowych pieniedzy ? przelewem ? przecież to zajmie 10x tyle czasu

albo jak np będe chciał od kogos ukupic załózmy bluzę to co będe musiał iść do banku i zrobić w nim przelew na jego konto ile to zachodu . . .albo wymiana towar za towar czyli raczej sie cofniemy niż pójdziemy do przodu np nie będziesz juz mógł powiedzieć weź i kup mi cośtam w sklepie i dać mu kasę bo jak ręke sie odetnie a przelewy bedą robiły straszne zamieszanie *** panowie zastanówcie się 2 razy zanim zlikwidujecie walutę .

Ci ludzie wogóle nie mają pojęcia o rzeczywistości bardzo bym chciał porozmawiać z takimi "reprezentantami ziemi" bo wydaje mi się że oni mają nierówno pod głowami.Np taka Polska w małych sklepach np takich "sąsiedzkich" nie wyobrażam sobie żeby za 3 lata mozna było kupić za pomoca czipu jak nawet karty tych ludzi będzie najzwyczajniej nie stać na taką technologię i brak pienądza załamie gospodarkę bo nie będzie można nic kupić ani sprzedać.

Przeraża mnie ten koles jak wogóle mozna dopuścić do głowy myśl o "broni etnicznej" to jest chore .

Także jestem pewien ze w Polsce to nie przejdzie a na pewno nie za 3 lata bo co powiesz tym ludziom w takich miastach jak np moje weź czipa to ulice będą bezpieczne i nie będzie terrorystów to by sie większosć zaczeła śmiać i wtedy by musieli siłą wczepiać a jakby się opinia publiczna dowiedziała o tym to by powstał bunt

Dołączona grafika
  • 0

#70

insi.
  • Postów: 97
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

[quote="Wiesio_PL"]Oj religia ma związek z prawie wszystkim. Tutaj chodzi o apokalipse, jakbyś jej nie czytał, to tutaj masz taki krótki kawałek...

[quote]16 I sprawia, że wszyscy:
mali i wielcy,
bogaci i biedni,
wolni i niewolnicy
otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło
17 i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia -
imienia Bestii
lub liczby jej imienia. [/quote]

W tym kawałku widać, że tutaj może chodzić właśnie o te chipy, bo jak wprowadzą te chipy to od razu usuną pieniądz papierowy...

Panowie!
Przeczytajcie stronę wcześniej przekaz chanellingowy Laury Knight Jadczyk. Tam pod koniec postu jest dokładna interpretacja tego o czym tu dyskutujecie.
  • 0

#71

Witchfinder General.
  • Postów: 425
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Myślę, że ta wersja z chipami jest najbardziej prawdopodobna bo to bardzo by pasowało do tego co jest napisane w Apokalipsie. Jak się tak o tym pomyśli, że to może się stać już za kilka lat to aż ciarki przechodzą...
  • 0



#72

meth777yl.
  • Postów: 116
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Elektroniczne biochipy na czoło/rękę by sprzedać i kupić?

Cytuję:

(…)” 5. Będziesz tedy miłował Pana, Boga swego, z całego serca swego i z całej duszy swojej, i z całej siły swojej.
6. Niechaj słowa te, które Ja ci dziś nakazuję, będą w twoim sercu.
8. Przywiążesz je jako znak do swojej ręki i będą jako przepaska między twoimi oczyma”.
Moj. 6:5-6

To nakazał Bóg Izraelowi, na znak posłuszeństwa względem Siebie. I dokładnie to samo nakaże ludziom Antychryst, tyle ze na znak pełnego posłuszeństwa wobec siebie.

zamysł człowieka - „znak na czole ”
jego postępowanie - „prawa ręka”

Liczba 666 przeniesiona z zapisu liczbowego na literowy w języku hebrajskim oznacza - zysk. Jest to pojęcie związane z handlem. Jak wiadomo Bóg żąda od nas nienagannego postępowania. Czoło i prawa ręka oznaczają myśli i postępowanie. Ludzie będą myśleć wyłącznie o zysku lub tak postępować. Nie będą chcieli nic kupić bez zapłaty zysku, a sprzedać też nie będą chcieli bez zysku. Swoje myśli i postępowanie będą podejmować wyłącznie w oparciu o kryterium zysku.

Mi osobiście taka interpretacja bliższa jest niż elektroniczne biochipy.
A co mili braciszkowie i siostrzyczki sądzą?

  • 0

#73

nasty_rabbit.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

też ciekawa interpretacja i bardziej prawdopodobne, żeby żyjący ok 2000 lat temu człowiek przepowiedział to niż chipy, ale i tak i tak wychodzi na to, że Apokalipsa już trwa. :surprised:
  • 0

#74

pierogi mroku.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no pewnie że Apokalipsa już trwa,wystarczy się rozejżeć co sie dzieje na świecie! Antychryst napewno już żyje wśród nas i potajemnie korzystając ze swojego wysokiego stanowiska rządowego będzie chciał zapanować nad ludzmi czyli nad światem.Jak tylko sobię wyobrażę wizję totalnej niewoli wciskanej ludziom pod neokomunistycznym szyldem"peace is one world" to mnie na wymioty bierze,spoko może by tak było ale do czasu aż wszystcy ludzie znajdą się w sidłach a wojska militarne-przyszła policja zostanie tak zwerbowana żeby gasić wszelkie próby wolności słowa,demonstracji i manifestacji swoich normalnych poglądów.Idea wspólnej ziemi to wygląda pięknie ale na obrazku,a co gdy jakiś czóbek wejdzie w posiadanie najwyższej władzy?świat się podzieli na niewolników fizycznych i elitę ludzi którzy być może niebędą wiedzieć co się dzieje w innych zakątkach świata z ich braćmi i siostrami-manipulacja mediami i ściemy będą podstawą do tworzenia tej nowej "harmonii"-WOLĘ KORZENIE WPIEPRZAĆ ALBO ZGINĄĆ NIż ZOSTAć NIEWOLNIKIEM SYSTEMU-PUNX NOT DEAD- :mrgreen:
  • 0

#75

nasty_rabbit.
  • Postów: 10
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

może i macie rację, ale założę się, że podczas wojny i wogóle gdy tylko się ludziom gorzej żyło na świecie to też pewnie mówili, że Apokalipsa się zaczęła. :-/
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych