Skocz do zawartości


Zdjęcie

Bestia z Apokalipsy "666"


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
276 odpowiedzi w tym temacie

#46

insi.
  • Postów: 97
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tutaj macie interpretację Bestii, którą otrzymała Laura Knight-Jadczyk podczas sesji channellingowej z istotami świtlnymi z 6-tej gęstości. Całośc przekazów mozna znaleźć na stronie http://quantumfuture...pl/conowego.htm. Ja przynajmniej w to wierzę, bo komu mam zaufać? Mediom?




P: (L) Jakie jest znaczenie numeru 666 z Apokalipsy?
O: Visa.
P: (L) Macie na myśli kartę kredytową?
O: Tak.
P: (L) Czy karty kredytowe są dziełem tego, co jest reprezentowane przez 666?
O: Tak?
P: (L) Czy powinniśmy się pozbyć wszystkich kart kredytowych?
O: To zależy od was.
P: (L) Czy będzie to dla nas z większym pożytkiem niż nie odłączanie się od systemu kredytowego?
O: To nie tylko system kredytowy, ale też debetowy.
P: (L) Czy to jest potwierdzenie?
O: Jak zamierzacie to zrobić?
P: (L) Macie jakieś sugestie?
O: Świat niedługo będzie miał wyłącznie kredyty i debety. Nie słyszeliście jeszcze o nowych kartach debetowych Visa i taka jest przyszłość pieniądza będącego pod kontrolą światowego systemu bankowego czyli braterstwa, czyli Jaszczurów, czyli Antychrysta.
P: (L) Jeśli nie mam karty kredytowej, to nie muszę należeć do tego systemu?
O: Nie. Nie będziecie mieli wyboru: należycie lub głodujecie.
P: (L) Co się stało z wolną wolą?
O: Braterstwo zwane Jaszczurami zwane Antychrystem wpływa na wolną wolę od 309.000 lat. Oni są zdesperowani, ponieważ zbliżamy się do zmiany.
P: (L) Zawsze w mojej naturze leżało buntowanie się przeciw temu, co jak czułam, nie jest dla mnie dobre. Czy bunt przeciwko temu systemowi jest możliwy?
O: Jeśli jesteś skłonna opuścić ciało.
P: (L) Opuszczenie ciała jak podczas śmierci, wykitować, kopnąć w kalendarz?
O: Tak.
P: (L) Jeśli mielibyśmy się przeprowadzić...
O: Zmiany nastąpią po zamęcie bądźcie cierpliwi.
P: (L) Chcielibyśmy się przeprowadzić na wieś. Czy poradzimy sobie bez tych kart debetowych/kredytowych prowadząc obecny tryb życia?
O: Nie.
P: (L) Czy oni będą mieli takie możliwości kontrolowania wszystkiego i wszystkich, niezależnie od miejsca pobytu?
O: Tak.
P: (L) Nawet jeśli przeprowadzimy się do Gujany i zbudujemy szałas w lesie deszczowym i nie będziemy nikomu zawracać głowy, to ciągle zostalibyśmy w to wszystko wciągnięci?
O: Lauro, będziesz czuła skutki desperackiego dążenia do absolutnej kontroli istot Jaszczurzych bez względu na to, gdzie będziesz.
P: (L) To jest okropnie przygnębiające. Rozumiecie?
O: Dlaczego? Nastąpią zmiany.
P: (L) Czy przyjdą wkrótce?
O: Trochę się ześlizgujesz na bok. Przypomnij sobie "Zwiastunów świtu". Wyzwanie będzie ekstazą, jeśli postrzegane z właściwej perspektywy, która nie jest, powtarzamy: nie jest rzeczywistością 3. poziomu, rozumiecie?
P: (L) W zacytowanym odnośniku, Joanna D'Arc odczuwa ekstazę podczas płonięcia na stosie. Czy to macie na myśli?
O: Coś w tym rodzaju, ale ty wcale nie musisz płonąć na stosie.
P: (L) To mały komfort. Są inne sposoby umierania.
O: My nie mówimy o śmierci, Lauro. Kiedy słuchasz tych, którzy są mocno zakorzenieni na 3. poziomie, to ryzykujesz poślizgnięcie się w zdobytej przez siebie wiedzy, niezależnie od tego, jak dobre masz intencje, tj. L*** .
P: (L) Co macie na myśli mówiąc o L*** ?
O: Gujanę.
P: (L) Co rozumiecie przez "Wyzwanie będzie ekstazą"? Jakiego rodzaju wyzwanie?
O: Przeżycie w nadchodzącym zamęcie .
P: (L) Kilkanaście z książek, które czytałam, radziły by przenieść się na wieś, tworzyć grupy, gromadzić jedzenie, itd.
O: Dezinformacja. Daj sobie z tym spokój raz na zawsze. To śmieci z 3. poziomu.
P: (L) Czujemy się zupełnie bezradni na łasce istot, które mogą przyjść i żywić się nami w zależności od własnego widzimisię. Czy mamy kogoś po swojej stronie, kto szarpnąłby się dla naszej grupy, kto dodałby nam energii czy coś takiego?
O: A myślicie, że z kim się skontaktowaliście?
P: (L) Czy będziecie w stanie pomóc nam w tym zamęcie?
O: Tak.
P: (L) Zrobicie to?
O: To zależy do was.
P: (L) Jeśli wezwiemy, to otrzymamy od was pomoc?
O: Wszystko co macie zrobić, to prosić.
P: (L) Czy będą takie okresy, kiedy możemy być odcięci od pomocy?
O: Nigdy, przenigdy nie będziecie odcięci.
P: (L) Ohh, ale ja nie chcę cierpieć!
O: Nie musisz cierpieć. Przestań myśleć w kategoriach 3. poziomu.
P: (L) Nie chcę także, by cierpiał ktokolwiek, kogo kocham. Nie chcę żadnego bólu. Już dość się nacierpiałam!
O: Dzisiejszej nocy utknęłaś na 3. poziomie.
P: (L) To nie tylko to. Jest tyle dezinformacji, że nie wiadomo, komu wierzyć... To znaczy, skąd mamy wiedzieć, że możemy wam wierzyć? Jest tak dużo źródeł, które oszukują i robią to tak sprytnie. Spójrzcie na Biblię... przez 2000 lat ludzie wierzyli że...
O: One oszukują, gdy na to pozwalacie.
P: (L) Wiem, że ma się przyjąć pewne rzeczy na wiarę... ale, czy rozumiecie mój problem?
O: Tak, ale ty nie.
P: (L) Jaki jest mój problem?
O: Blokada mentalna.
P: (L) Poprzednio powiedzieliście, że 24 rozdział Św. Mateusza i 21 Św. Łukasza były podane przez Jezusa po dłuższym stanie snu. Te rozdziały odnoszą się do obecnych czasów jako podobnych do czasów Noego. Czy to poprawna ocena?
O: W pewnym sensie, ale pojedyncze zdarzenia nie są zdeterminowane.
P: (L) Historia Noego mówi nam, że Noemu powiedziano, aby zbudował arkę.
O: Symbolicznie.
P: (L) A jednak Noe zbudował arkę. Czy to prawda, że pewni ludzie, kimkolwiek byli, zbudowali łodzie i robili wszystko, by przetrwać ten straszny kataklizm?
O: Nie. Spójrzcie na to tak. Noe zbudował łódź, ponieważ wydawało się to fascynującym przedsięwzięciem, a kiedy przyszła powódź, łódź się przydała. Rozumiecie?
P: (L) Więc mówicie, że jeśli robimy to, co robimy, dlatego że nas to bawi, to będziemy o właściwym czasie we właściwym miejscu, robiąc właściwe rzeczy, kiedy zdarzy się to, co ma się zdarzyć, prawda?
O: Blisko.
P: (L) Czy mówicie, że będziemy prowadzeni, by robić to, co powinniśmy robić i być tam, gdzie powinniśmy być?
O: Po prostu wpadniecie w to, ale jeśli będziecie chcieli coś zrobić na siłę, to podejmujecie ryzyko zbłądzenia.
P: (L) Czy mam rację myśląc, że wielu ludzi, którzy sądzą, że prowadzą channelingu, po prostu kontaktują się z duchami przywiązanymi do Ziemi?
O: Czasami.
P: (L) Czy można za pomocą channelingu skontaktować się z umarłymi, którzy weszli do światła?
O: Czasami.
P: (L) Czy moglibyśmy robić to w obecności innych osób, tak aby oni również mogli zadawać pytania?
O: Tak.
P: (L) Czy S*** jest pod wpływem obcych sił?
O: Tak.
P: (L) Czyich?
O: Kogo innego? Jak nie Jaszczurów.
P: (L) Czy dopuszczalna jest w ramach uniwersalnego prawa praca nad uwalnianiem od duchów ludzi bez pytania ich o zgodę?
O: Już to robisz bez pytania.
P: (L) Czy to w porządku robić to bez pytania?
O: Otwarte.
P: (L) Czy możliwe, że obciążamy się karmicznym długiem przez wtykanie nosa tam, gdzie nie jesteśmy pożądani?
O: Tak.
P: (L) Czy lepiej byłoby nie robić tego bez pytania?
O: Sama musisz sobie odpowiedzieć.
P: (L) Czy można uwolnić czyjegoś ducha zapytawszy wyższe ja o zgodę?
O: Zbyt dużo sprzecznych wzorców myślowych.
P: (L) Czy można spytać swoje wyższe ja o pozwolenie do oczyszczenia?
O: Bądź ostrożna by nie wpłynąć na zadania nauk karmicznych.
P: (L) Czy niektórzy ludzie posiadają przyłączone duchy, będące częścią karmy?
O: Tak.
P: (L) Wróćmy do tematu bestii i numeru 666. Mówicie, że po narzucanej przez Jaszczurzej kontroli nad całym światem nastąpi zmiana, czy to prawda?
O: Tak.
P: (L) Jak długo po tym?
O: Otwarte.
P: (L) Niektóre prorocze opracowania twierdzą, że to będzie trwało od 6.3 od 7 lat. Czy to prawda?
O: Otwarte.
P: (L) Co do tematu 666, to kilka lat temu miałam wizję mówiącą o innym znaczeniu tych cyfr. Czy ta interpretacja jest również słuszna?
O: Może. VI to 6 w numeracji rzymskiej. S znaczyło 6. w starożytnym Egipcie. W Sanskrycie A oznaczało 6. VISA, rozumiesz, to 666. Interesujące, że ktoś, kto wyjeżdża na dłużej, również potrzebuje "visy", czyż nie?
P: (L) Inny fragment rozdziału 13, wers 1. mówi: "I ujrzałem Bestię wychodzącą z morza, mającą dziesięć rogów i siedem głów, a na rogach jej dziesięć diademów, a na jej głowach imiona bluźniercze...". Co ten wers znaczy?
O: Wiele znaczeń. Kontrola monetarna. 10 reprezentuje uniwersalną kontrolę wszystkich jednostek wartości.
P: (L) Więc dziesięć rogów reprezentuje jednostki wartości, czyli rozmawiamy tu o pieniądzach. Czym są imiona bluźniercze na jej głowach?
O: W Bogu ufność.
P: (L) "Bestia, którą widziałem podobna była do pantery..."
O: Nowy Porządek Świata.
P: (L) "A Smok dał jej swą moc, swój tron i wielką władzę..." Kim był smok?
O: Przeczytaj proszę jeszcze raz.
P: (L) "Bestia, którą widziałem, podobna była do pantery..." Co oznacza pantera?
O: Pantera szybko się porusza i ma wyróżniający się wzór.
P: (L) "Łapy jej - jakby niedźwiedzia..." Co reprezentują łapy?
O: Rosję.
P: (L) Dlaczego te łapy są jak niedźwiedzie?
O: Ukryty ośrodek władzy w tym rejonie geograficznym.
P: (L) Jaka jest natura tego ośrodka władzy?
O: Taka sama jak w USA. Łapy nie są tak łatwo widoczne.
P: (L) Czy to znaczy, że Rosja i USA są potajemnie zjednoczone?
O: Pod tą samą władzą.
P: (L) Czy tą Jaszczurów?
O: U samych korzeni.
P: (L) "paszcza jej, jakby paszcza lwa..." Co reprezentuje paszcza i dlaczego jest lwia?
O: Hałaśliwa i chełpliwa.
P: (L) Kto jest hałaśliwy i chełpliwy oraz jak się to zamanifestuje?
O: Ekonomiczna struktura władzy. Lew jest władczy i zwraca na siebie uwagę ryczeniem. Kto mówił głośno o nowym porządku świata?
P: (L) Stany Zjednoczone?
O: Blisko. Elementy tych samych.
P: (L) "I ujrzałem jedną z jej głów jakby śmiertelnie zranioną, a rana jej śmiertelna została uleczona. A cała Ziemia w podziwie powiodła wzrokiem za Bestią..." Co to znaczy, że jedna z jej głów została śmiertelnie zraniona?
O: Obcy.
P: (L) Czy obcy będą wydawali się zranioną głową bestii?
O: Początkowo.
P: (L) "...a rana jej śmiertelna została uleczona. A cała ziemia w podziwie powiodła wzrokiem za Bestią..." Co to znaczy?
O: Początkowy strach prowadzi do uwielbienia i podziwu.
P: (L) "i pokłon oddali Smokowi, bo władzę dał bestii". Kto jest tym smokiem?
O: Światowe Ciało Polityczne.
P: (L) A kto jest Bestią?
O: Nowy Porządek Świata czyli Braterstwo, czyli Jaszczury, czyli Antychryst.
P: (L) "A dano jej usta mówiące wielkie rzeczy i bluźnierstwa, i dano jej możliwość przetrwana czterdziestu dwu miesięcy...".
O: Daty są sprawą otwartą. Usta mówiące wielkie rzeczy, to rozumie się samo przez się jako media audio i wideo.
P: (L) "Zatem otworzyła swe usta dla bluźnierstw przeciwko Bogu, by bluźnić jego imieniu i jego przybytkowi, i mieszkańcom nieba..." Czy to oznacza, że ta grupa , ta bestia będzie...
O: Siać dezinformację i zachęcać do kultu, lojalności i posłuszeństwa w stosunku do Antychrysta.
P: (L) "Potem dano jej wszcząć walkę ze świętymi i zwyciężyć ich, i dano jej władzę nad każdym szczepem, ludem, językiem i narodem..." Czy to oznacza nieszczęścia i cierpienie tych, którzy odmówią podporządkowania się?
O: Nie. Zobacz poprzednią odpowiedź.
P: (L) " Wszyscy mieszkańcy Ziemi będą oddawać pokłon władcy, każdy, którego imię nie jest zapisane od założenia świata w księdze życia zabitego Baranka". Kim jest "każdy, którego imię nie jest zapisane od założenia świata w księdze życia" ... co to jest księga życia?
O: Superkomputer.
P: (L) Księga życia zabitego Baranka... każdy, którego imię nie jest zapisane... czy to mówi, że ludzie, którzy będą sławili Bestię są imionami, które nie zostały zapisane... czy to oznacza, że istnieje superkomputer zapisujący nazwiska tych, którzy nie oddają bestii czci?
O: Tak.
P: (L) A kto ma ten superkomputer?
O: Bestia. Wszystkie imiona będą zapisane jako posłuszne albo nieposłuszne.
P: (L) Kto to jest ten "Baranek"?
O: Bestia.
P: (L) "Jeśli kto ma uszy, niechaj posłyszy! Jeśli kto do niewoli jest przeznaczony, idzie do niewoli, jeśli kto na zabicie mieczem - musi być mieczem zabity. Tu się okazuje wytrwałość i wiara świętych". Kim są ci święci?
O: Wszyscy ludzie.
P: (L) Co to znaczy "jeśli kto do niewoli jest przeznaczony, idzie do niewoli"?
O: Pójście za liderem.
P: (L) Jeśli pójdą za liderem, zostaną niewolnikami, a jak będą z nim walczyć, to zostaną zabici?
O: Tak
P: (L) "Potem ujrzałem inną Bestię, wychodzącą z ziemi: miała dwa rogi podobne do rogów Baranka, a mówiła jak Smok....." Co to oznacza?
O: Inne oblicza tej samej istoty.
P: (L) Co to znaczy, że miała dwa rogi podobne do rogów Baranka? Baranek nie ma rogów. Dlaczego tu się mówi, że ma rogi?
O: Zamieszanie przez sprzeczność.
P: (L) A co reprezentuje Baranek?
O: Samą twarz Bestii.
P: (L) A co znaczy, że "mówiła jak Smok"?
O: To samo.
P: (L) "I całą władzę pierwszej Bestii przed nią wykonuje, i sprawia, że ziemia i jej mieszkańcy oddają pokłon pierwszej Bestii, której rana śmiertelna została zaleczona...." Wygląda więc na to, że istnieje druga bestia, różna od pierwszej, ale wy mówicie, że to tylko inna twarz bestii...
O: Tak. Spójrz na to tak: obcy jedno oblicze, Bóg drugie, rząd następne itd.
P: (L) Chcecie przez to powiedzieć, że Bóg był innym obliczem bestii?
O: Tak jak przedstawiany jest przez religię.
P: (L) "I czyni wielkie znaki, tak iż nawet każe ogniowi zstępować z nieba na ziemię na oczach ludzi..." Co to znaczy?
O: Obcy tworzą "cuda".
P: (L) A co jest "obrazem" Bestii?
O: Obcy.
P: (L) A co oznacza, że otrzymała cios mieczem, a przeżyła?
O: Postrzegana jako przerażająca, a potem Boska.
P: (L) "I dano jej, by duchem obdarzyła obraz Bestii, tak iż nawet przemówił obraz Bestii, i by sprawił, że wszyscy zostaną zabici, którzy nie oddadzą pokłonu obrazowi Bestii..." Co to znaczy?
O: Totalna kontrola kiedy zwodzenie jest zakończone.
P: (L) "I sprawia, że wszyscy: mali i wielcy, bogaci i biedni, wolni i niewolnicy otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło..." Czego jest to opis?
O: Numer identyfikacyjny Visy .
P: (L) Czy naprawdę będzie fizycznie na naszych ciałach?
O: Zakodowany.
P: (L) Jak? Czy właśnie to robią obcy, kiedy porywają ludzi?
O: Nie.
P: (L) Jak to będzie zrobione?
O: Odbite.
P: (L) Jaką techniką?
O: Elektronicznym kodowaniem. Serie numerów.
P: (L) Umieszczą nam je na skórze czy odcisną w skórze głowy lub ręki...?
O: Tak.
P: (L) Czy to oznacza, że aby dokonać transakcji finansowej będziesz musiał położyć rękę na elektronicznym skanerze?
O: Dokładnie.
P: (L) Dobra, dalej: "Tu jest potrzebna mądrość. Kto ma rozum niech liczbę Bestii przeliczy: liczba to bowiem człowieka. A liczba jego sześćset sześćdziesiąt sześć". Co to znaczy?
O: Visa, jak już wyjaśniliśmy. Każdy dostanie swój numer i to będzie numer Visy, numer Bestii.
P: (L) "Potem ujrzałem: a oto baranek stojący na górze Syjon, a z Nim sto czterdzieści cztery tysiące, mające imię Jego i imię Jego Ojca wypisane na czołach..." Co to znaczy?
O: Numer identyfikacyjny. Baranek to kierownictwo rady światowego banku. Wielu będzie myśleć, że przyjmują "znak" od Boga, podczas gdy w rzeczywistości będą naznaczeni przez Bestię.
P: (L) "I usłyszałem z nieba głos jakby głos mnogich wód i jakby głos wielkiego gromu. A głos, który usłyszałem, [brzmiał] jak gdyby harfiarze uderzali w swe harfy..." Czym jest ten głos z nieba i dźwięk jakby wielkich wód i wielkiego gromu?
O: Powrót Chrystusa.
P: (L) "I śpiewają jakby pieśń nową [...] a nikt tej pieśni nie mógł się nauczyć prócz stu czterdziestu czterech tysięcy - wykupionych z ziemi". Powiedzieliście, że 144.000 to przywódcy światowego banku, a tu jest powiedziane, że zostali wykupieni z ziemi przy przybyciu Chrystusa... Powiedziano, że 144.000 "to ci, którzy z kobietami się nie splamili: bo są dziewicami; ci, którzy Barankowi towarzyszą, dokądkolwiek idzie [...] zostali wykupieni..."
O: Symbolika dodana później i nie jest to zupełnie dokładna kwestia. Symbole zostały pomieszane. Ma to tendencje by zachęcać do elitarności i podzielenia.
P: (L) Czy tych 144.000 to dobrzy czy źli kolesie, jak my to określamy?
O: Jedni i drudzy. Ale są tymi, którzy posiadają wyższą wiedzę.
P: (L) Czy to istoty ludzkie?
O: Tak.
P: (L) 144 000 ludzi na ziemi będzie posiadało wyższą wiedzę?
O: W przybliżeniu.
P: (L) I my znajdujemy się wśród tych 144 000? Tak z ciekawości.
O: Może.
P: (L) "a w ustach ich kłamstwa nie znaleziono: są nienaganni. Potem ujrzałem innego anioła lecącego przez środek nieba, mającego odwieczną Dobrą Nowinę do obwieszczenia wśród tych, którzy siedzą na ziemi, wśród każdego narodu, szczepu, języka i ludu. Wołał on głosem donośnym: 'Ulęknijcie się Boga i dajcie Mu chwałę, bo godzina sądu Jego nadeszła. Oddajcie pokłon Temu, co niebo uczynił i ziemię, i morze, i źródła wód'...." Co nam to mówi?
O: Dodane później przez wątpliwe źródło.
P: (L) "A inny anioł, drugi, przyszedł w ślad mówiąc: 'Upadł, upadł wielki Babilon, co winem zapalczywości swego nierządu napoił wszystkie narody!'" Kto to był Babilon i co to znaczy, że upadł?
O: To samo, co poprzednio.
P: (L) "A inny anioł, trzeci, przyszedł w ślad za nimi, mówiąc donośnym głosem: 'Jeśli kto wielbi Bestię i obraz jej, i bierze sobie jej znamię na czoło lub rękę, ten również będzie pić wino zapalczywości Boga przygotowane, nierozcieńczone, w kielichu Jego gniewu; i będzie katowany ogniem i siarką wobec świętych aniołów i wobec Baranka...'"
O: Dezinformacja. Aby siać strach i opór, żeby obcy mogli się żywić tymi emocjami.
P: (L) "Potem ujrzałem: oto biały obłok - a Siedzący na obłoku, podobny do Syna Człowieczego, miał złoty wieniec na głowie, a w ręku ostry sierp". Czy to też późniejszy dodatek?
O: Tak
P: (L) "I wyszedł inny anioł ze świątyni, wołając głosem donośnym do Siedzącego na obłoku: 'Zapuść Twój sierp i żniwa dokonaj, bo przyszła już pora dokonać żniwa, bo dojrzało żniwo na ziemi'..."
O: Więcej dezinformacji opartej na strachu.
P: (L) Porównałam pewne ustępy Apokalipsy z pracą Immanuela Velikovsky'ego, czy opisują one dokładnie to samo?
O: Tak.
P: (L) I te wydarzenia wyjdą na jaw po tym, jak Jaszczury zrobią swoje, jak Visa znajdzie się na swoim miejscu i będzie to przed czy po powrocie Chrystusa?
O: Przed
  • 0

#47

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Być może zrobię mały offtop, ale jestem skłonny bardziej wierzyć Sitchinowi i sumerom, niż wierzyć w jakieś Jaszczury i inne gęstości... Dla mnie to trochę zahacza o dobrze wymyślone science fiction...
  • 0



#48

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W Australii rząd wprowadza "biometryczną kartę dostępu" z fotografią i komputerowym chipem zawierającym biometyczne dane, takie jak adres, data urodzenia, imiona członków rodziny, szczegóły dotyczące alergii i innych cech zdrowotnych.
Według Sydney Morning Heralda ta karta została przypuszczalnie "stworzona w celu ograniczenia oszustw w zakresie zasiłków i tożsamości oraz ochrony przed terrorystami".

Na początku "karta dostępu" nie będzie "obowiązkowa", ale bez niej ludzie stracą dostęp do wielu usług rządowych, w tym do pomocy medycznej i farmakologicznej. W numerze The Australian z 19 maja Frank Devine ostrzega, że "bardzo prawdopodobnie ta superkarta z mikrochipem zastąpi niedługo prawo jazdy, karty kredytowe i wiele innych dokumentów, stając się wymogiem stawianym przez tych, którzy ccą nas identyfikować...i musielibyśmy nosić ją cały czas".

...

Stosunek kraju do kart identyfikacyjnych zmienił się w dłużej mierze za sprawą "wojny z terrorem". Przeprowadzona w sierpniu ubiegłego roku przez Sydney Morning Heralda sonda wykazała, że dwie trzecie Austarlijczyków gotowe są poświęcić swoją prywatność i prawa obywatelskie dla ochrony przed terroryzmem. Za katami identyfikacyjnymi opowiedziało się z kolei 61 %.

Australijski program kart identyfikacyjnych jest analogiczny do brytyjskiego. Każdy obywatel WB, który przedłuży paszport , trafi do narodowej identyfikacyjnej bazy danych i po roku 2010 będzie musiał posiadać kartę identyfikacyjną.

...

Około 100 narodów posiada różnego rodzaju karty identyfikacyjne. POmysł, aby nagrywać i śledzić każdego, ma charakter ogólnoświatowy i co raz więcej narodów poddaje się temu systemowi. Biometryczne karty identyfikacyjne są w wielu obszarach społeczeństwa, zwłaszcza w świecie biznesu i polityki, częścią życia.

W tym miejscu zasadne jest zapytać, ile czasu zajmie biometrycznym systemom identyfikacyjnym utorowanie drogi znacznie prostszym mikrochipowym implantom w naszym ciele ? Debata nad tym, jak nadzorować ochronę granic USA, pobudziła korporację VeriChip do zasugerowania, aby imigrantom i przyjezdym pracownikom wszczepiać identyfikatory radiowe (RFID). Identyfikator taki jest wielkości dużego ziarenka ryżu i może być umieszczony bezpośrednio w ciele.

Źródło : NEXUS
  • 0



#49

Baal.
  • Postów: 399
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

I sie zaczeło.. :-/
  • 0

#50

waluta.
  • Postów: 437
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To będzie straszne jak ludzie będą zmuszani do "przyjęcia" na swiom ciele numeru indentyfikacyjnego w celu przeprowadzenia jakichkolwiek tranzakcji i obawiam się że nie poddanie się temu zabiegowi wypalaniu laserem numeru spowoduje odiizolowanie takiego człowieka od reszty społeczeństwa :shock:
  • 0

#51

Emanuel.
  • Postów: 84
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Całośc przekazów mozna znaleźć na stroniehttp://quantumfuture.net/pl/conowego.htm.

mnie tam ten link się nie ładuje. a Tobie?
  • 0

#52

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

sama idea tego programu w sumie nie jest zła, w końcu ochrona przed terroryzmem, złem, ale złem tak naprawdę jest krępowanie ludzi coraz to nowymi wymogami. Bez komentarza, myślałem, że w Australii mieszkają w miarę normalni ludzie, ale jednak grubo się myliłem. Bardzo nie chcę dożyć czasów gdy taki wymóg będzie i w Polsce
  • 0

#53

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tutaj macie interpretację Bestii, którą otrzymała Laura Knight-Jadczyk podczas sesji channellingowej z istotami świtlnymi z 6-tej gęstości.


Swietny channeling. Zwracam uwage na koncowke, czyli karmienie nas strachem. Biblia i kosciol katolicki pelne sa negatywnych uczuc. Poczucie winy, strach przed surowym Ojcem, rachunek sumienia, kara za grzechy, pieklo, wieczne meki itp. Nie miejmy strachu, bo nim karmia sie inni. Spokoj i zaufanie, wiara w lepsze jutro, milosc - tylko to jest wazne. Nie ma surowego Ojca, nie ma piekla.
  • 0



#54

mortyr.
  • Postów: 1171
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Wiadomość z dnia dzisiejszego - w jednym z serwisów informacyjnych widziałem krótki reportaż - pokazali mikrochipy, które już stosują ludzie na całym świecie - wstrzykują go pod skórę ręki - są w nich zapisane dane o stanie konta bankowego - coś jak miniaturowa karta kredytowa. W sklepie przesuwa się dłoń nad czytnikiem i w ten sposób płaci się za towar.

Artukuł:

Ludzie jak roboty, mikrochipy pod skórą

Właściciel klubu nocnego w Barcelonie Condar Chase jako pierwszy na świecie uczynił krok w stronę globalizmu ludzkiej egzystencji. Dotychczasowa identyfikacja klientów poprzez specjalne karty nie wystarczyła. Teraz chętni mogą wszczepić sobie pod skórę specjalny implant będący mikrochipem. Zastępuje on kartę kredytową i w przypadku korzystania z usług klubu potrafi pobrać odpowiednia kwotę z konta klienta.

Baja Beach Club przekroczyła barierę, której skutki rozpowszechnienia się będą katastrofalne. Nowa wersja programu Milab może opanować całą ludzkość. Niepozorne mikrochipy oprócz transakcji bankowych mogą sterować naszą świadomością, powodować ustalone i zaprogramowane wcześniej reakcje, wprowadzać nas w stan rozdrażnienia, czy też uśpienia.

Dołączona grafika

żródło:
http://hotnews.pl/arttechnika-87.html
  • 0

#55

Reko.
  • Postów: 155
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Więc zaczęło się...

Jedynym rozwiązaniem jest dokonanie zamachu w celu zniszczenia tego komputera :-(
Życie pod kontrolą to piekło... Lepiej nie żyć niż mieć coś pod skórą jak pies.
Tak żyć się nie da. Czas pokaże...
  • 0

#56

Indoctrine.
  • Postów: 1450
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Czy możecie przestać pisać bzdury o sterowaniu ludzie przez microchipy?

Nie ma żadnych na to dowdów, a nawet jakby one coś takiego robiły, to sądzicie, że nie rozpętałaby się straszna afera na świecie?
  • 0

#57

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Tak fajny kawałek biblii można pod to podpasować...

16 I sprawia, że wszyscy:
mali i wielcy,
bogaci i biedni,
wolni i niewolnicy
otrzymują znamię na prawą rękę lub na czoło
17 i że nikt nie może kupić ni sprzedać,
kto nie ma znamienia -
imienia Bestii
lub liczby jej imienia.
18 Tu jest [potrzebna] mądrość.
Kto ma rozum, niech liczbę Bestii przeliczy:
liczba to bowiem człowieka.
A liczba jego: sześćset sześćdziesiąt sześć.

(Ap 13,16-18)

Mi to po części pasuje do tych mikrochipów. Co wy powiecie ??
  • 0



#58

Maxxxo.
  • Postów: 61
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To dla mnie prawie że niezrozumiałe :-( Czy mógłby mi ktoś po krótce to wytłumaczyć?
  • 0

#59

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ale czego tu nie rozumiesz Maxxxo ????
  • 0



#60

Maxxxo.
  • Postów: 61
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie rozumiem co ma związek chipów do religii i kto dokładnie rozmawiał z tą Laurą. To oznacza że co? ,- że wszyscy ludzie będą pod władzą jednego człowieka? Czy może robotów? I co ma być dosławnie tą bestią i skąd się niby wezmą te jaszczury? To moje pytania chociaż chciałbym się również wypowiedzieć. Może to mieć związek z 12.12.2006??
Pozdrawiam
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych