Skocz do zawartości


Wybory Prezydenckie 2010


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
165 replies to this topic

Ankieta: Wybory Prezydenckie 2010 - II TURA (122 użytkowników oddało głos)

Na kogo będziesz głosował/a ?

  1. Głosowano Bronisław Komorowski (PO) (51 głosów [41.80%])

    Procent z głosów: 41.80%

  2. Głosowano Jarosław Kaczyński (PiS) (71 głosów [58.20%])

    Procent z głosów: 58.20%

Głosuj

#61 Gość_Burnago

Gość_Burnago.
  • Tematów: 0

Napisano

Douczyłem się i co?


I teraz będziecie dbać o pisanie na temat i o bogatą merytorykę wypowiedzi.
  • 0

#62 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

I teraz całkowicie merytorycznie.
Jak zawsze tuba PO ogłupia sondażami gdzie w jej głosowaniu Kaczyński przegrał debatę z kretesem a na Interii WP wygrał.
TVN24 idzie jak zawsze pod prąd i robi ludziom wódę z mózgu.
Mało jej było ogłupiania ludu w sondażach po I turze wyborów gdzie dali ciała jak nigdy.
Nawet specjaliści wskazują na Jarka ale co tam - TVN wie lepiej.

Użytkownik osiris edytował ten post 30.06.2010 - 21:50

  • 1

#63

dryndryn.
  • Postów: 193
  • Tematów: 2
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

bo w takim kraju żyjemy.. w normalnym kraju taki Komoruski ze swoimi wpadkami już dawno byłby zjedzony przez dziennikarzy i mógłby liczyć na poparcie w okolicach poparcia Leppera.. ale cóż taka miernota może powiedzieć wszystko nawet to że generał który przysłużył się dla naszego kraju o wiele więcej niż on nigdy nie był żołnierzem i wszystko jest ok.. smutne
  • 1

#64 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Taka ciekawostka:

Sekretarz stanu USA Hillary Clinton miała zrezygnować z planów złożenia kwiatów na grobie prezydenckiej pary na wyraźne życzenie polskiego Ministerstwa Spraw Zagranicznych - dowiedzieli się reporterzy RMF FM. Jednak rzecznik resortu Piotr Paszkowski zdementował te doniesienia, określając je mianem "bzdury".
Według doniesień RMF FM propozycja złożenia kwiatów w krypcie na Wawelu wpłynęła do polskiego MSZ, ale resort zasugerował stronie amerykańskiej, że taki charakter wizyty Hillary Clinton na dzień przed wyborami może być w Polsce odebrany jako poparcie dla jednego z kandydatów. Dlatego ostatecznie Clinton nie odwiedzi krypty na Wawelu


Użytkownik osiris edytował ten post 30.06.2010 - 21:58

  • 0

#65

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Rozśmieszyła mnie druga debata :) Najpierw dziwne stoliki na które nalegał PiS.

Kaczyński większy w kadrze od Komorowskiego. Pytanie dłuższe od odpowiedzi Lichockiej.

Przygotowane odpowiedzi Kaczyńskiego z kartki :)

Ale ja jestem spokojny. Sporo osób inteligentnych dostrzegło te manipulacje i to wystarczy.

Wiadomo...TVPiS.

Paradoksalnie takie manipulacje aby motywują wyborców PO by skończyć z obłudą.
  • 0

#66

Mattiex.
  • Postów: 85
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rozśmieszyła mnie druga debata :) Najpierw dziwne stoliki na które nalegał PiS.

Kaczyński większy w kadrze od Komorowskiego. Pytanie dłuższe od odpowiedzi Lichockiej.

Przygotowane odpowiedzi Kaczyńskiego z kartki :)

Ale ja jestem spokojny. Sporo osób inteligentnych dostrzegło te manipulacje i to wystarczy.

Wiadomo...TVPiS.

Paradoksalnie takie manipulacje aby motywują wyborców PO by skończyć z obłudą.


Dokładnie TVP dostał w dupsko za czasów panowania PO, przez ucięcie im różnych funduszy dla tego dają PiS trochę wolnej ręki ;)
  • 0

#67

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano


  • 0



#68

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@up
Co do Palikota, to zobaczymy jaką obejmie funkcje w Kancelarii Prezydenta, no bo chyba tak za darmo, to on się nie wydurnia. Wiadomo, że jest to bliski znajomy Komorowskiego :)
btw...widzę, że jedna osoba nie wytrzymała ciśnienia przedwyborczego? Ten post/temat w HP - poniżej krytyki...
  • 0



#69

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Całe te wybory można ująć dość lakonicznie - jedna wielka szopka. Znów działamy na zasadzie wyboru mniejszego zła. Warto zauważyć, że pan Napieralski przekonywał nas do ujednolicenia polski, bez dzielenia jej na obóz A i obóz B. Jednakże jak widać, Polska nie jest na to gotowa.
  • 1



#70

Mattiex.
  • Postów: 85
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dokładnie też byłem za Napieralskim, jednak że nie przeszedł do drugiej tury to moim zdaniem jest trochę paradoksem, to był jedyny kandydat który był odmienny nie należał do jednej ani do drugiej partii które górowały. Teraz ludzie muszą wybierać mniejsze zło tak jak powiedziałeś ;)
  • 0

#71

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Co to jest przedszkole że muszę pokazywać tekst ze strony podlinkowanej przez kogoś?

"Krótka charakterystyka:

Szlachcic Sarmata był wielkim tradycjonalistą i konserwatystą. Wszelkie reformy uważał za szkodliwe i zbyteczne . Najbardziej cenił swoją tzw. "Złotą wolność". Nie chciał umocnienia władzy króla, poprzez wprowadzenie dziedziczności tronu. Był bardzo nietolerancyjny potępiał wyśmiewał wyznawców innych religii."

Osiris czy teraz już kumasz?

------

Palikot to zarąbisty gość. Ja nie mam do niego pretensji za rządne jego szopki. Mówi to co wszyscy nieogłupieni wiarą w kaczora wiedzą i robi to tak żeby zabolało. Przy okazji jest to prawdziwy polityk który potrafi wyśmiać przeciwnika, a do parlamentu nie idzie aby dostać się do koryta tylko żeby coś zrobić bo kasę to on już ma.

Pozdrawiam

Użytkownik PaZi edytował ten post 01.07.2010 - 00:42

  • 0

#72

Artus.
  • Postów: 124
  • Tematów: 14
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

rządne jego szopki.


...?

Dla mnie Palikot to zwykły cham i pieniacz - trzeba jednak po imieniu nazywać ludzi pewnej kategorii, mentalność Polaków co do kultury w polityce szybko się zmienia, na gorsze niestety... jeszcze parę lat temu taki Palikot byłby pośmiewiskiem, teraz urósł do rangi "prawdziwego polityka" - owy polityk reprezentuje w PO jak i sejmie dość szeroki elektorat młodzieży, młodzieży specyficznego rodzaju.
  • 0

#73

Dager.
  • Postów: 3079
  • Tematów: 64
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

O poziomie merytorycznym i obyczajach panujących w gronie najbliższych zwolenników BK napisano już wiele i zapewne jeszcze więcej będzie dopisane. O tym traktuje krótki tekst z blogu Kataryny;

Dołączona grafika
  • 0



#74

Fresco.
  • Postów: 43
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chorzy ludzie, chora polityka, więc chora kampania. W II turze wyborów nie będę uczestniczyc, nie mam zamiaru wybierac "mniejszego zła", nieważne pod czyim nazwiskiem się ono kryje. W końcu "mniejsze zło" to też zło. ;] Pozdrawiam.
  • 4

#75 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Rozśmieszyła mnie druga debata :) Najpierw dziwne stoliki na które nalegał PiS.

Kaczyński większy w kadrze od Komorowskiego. Pytanie dłuższe od odpowiedzi Lichockiej.

Przygotowane odpowiedzi Kaczyńskiego z kartki :)

Ale ja jestem spokojny. Sporo osób inteligentnych dostrzegło te manipulacje i to wystarczy.

Wiadomo...TVPiS.

Paradoksalnie takie manipulacje aby motywują wyborców PO by skończyć z obłudą.


Uśmiałem się jak norka czytając powyższy post.
Czytając o większym kadrze Kaczyńskiego czuję że mam do czynienia z paranoją. To primo.
Secundo, z tego co sobie przypominam to Kaczyński czytał z kartki w momencie założenia okularów co uczynił podczas wyczytywania głosowań Komorowskiego w sejmie a więc domniemywanie że czytał cały czas z kartki jest nieuprawnione, bo jak - bez okularów?

Ale ja jestem spokojny. Sporo osób inteligentnych dostrzegło te manipulacje i to wystarczy.

Ja też jestem spokojny, bo chyba sporo inteligentnych osób (których tu nie brakuje) dostrzegło Twoje manipulacje.

Użytkownik osiris edytował ten post 01.07.2010 - 10:01

  • 4


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych