Skocz do zawartości


Wybory Prezydenckie 2010


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
165 replies to this topic

Ankieta: Wybory Prezydenckie 2010 - II TURA (122 użytkowników oddało głos)

Na kogo będziesz głosował/a ?

  1. Głosowano Bronisław Komorowski (PO) (51 głosów [41.80%])

    Procent z głosów: 41.80%

  2. Głosowano Jarosław Kaczyński (PiS) (71 głosów [58.20%])

    Procent z głosów: 58.20%

Głosuj

#46 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

misiek wyciągnął jakiś hak

Zaatakował starym, odgrzanym kotletem.
Znaczy się, że PO nie ma nic na Kaczyńskiego, no chyba że jeszcze mają jakiegoś asa w rękawie, ale jak to będą tego typu asy to niech sobie wyciągają.
  • 1

#47 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

Zaatakował starym, odgrzanym kotletem.

Ale zrobił to na tyle umiejętnie i cwanie, że Jarek osłupiał :o Po za tym mogą mu skoczyć za to co powiedział, bo w przeciwieństwie do PiSu, "ktoś" mu ten hak przygotował tak, żeby nie miał problemu w razie sprawy sądowej ;) A świadczyć o tym może fakt, że nikt ze sztabu Jarka do tej pory nie złożył pozwu, tylko siedzą i sprawdzają czy mogą coś zrobić czy nie ;)


Chciałem jeszcze wrócić do postu 31 - czy osoba która walnęła minusa mogła by się mimo wszystko ustosunkować co ją tak dotknęło?
  • 1

#48

BadBoy.
  • Postów: 737
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

http://www.youtube.com/watch?v=rMFByatbaVI&feature=player_embedded


  • 0



#49

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Kolejny debilny filmik. Po gestach miśka widać że on z uprzejmości czegoś odmawiał i uśmiechnął się (a nie śmiał do ruzpuku) zawstydzony. Naprawdę trzeba być nieskończenie niepoważnym by brać takie filmiki i uważać jeszcze że oni się śmieją bo udał się ich plan. Oczywiście tylko spiskowcy są geniuszami i reszta to totalne debile, które demaskują się na widoku wszystkich.

Ja jak się dowiedziałem o katastrofie to się zacząłem śmiać bo taką mam reakcję na tego typu wieści w przeciwieństwie do mojej matki która się bardzo tym stresowała i przejęła. To są 2 najczęstrze reakcje na tragiczne wiadomości opisane w książkach o ludzkim zachowaniu i powszechnie znane. Czy to też ze mnie robi organizatora zamachu?

Pozdrawiam

Edit - literówki

Użytkownik PaZi edytował ten post 29.06.2010 - 20:19

  • -1

#50

krzlew.
  • Postów: 72
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Elektorat Komorowskiego. Dlaczego bronek? Bo jest przystojny haha.
Dołączona grafika
  • 0

#51

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wolę miśka jako prezydenta niż postkomucha Kaczyńskiego. Bardzo dobrze, że wycofujemy się z afganistanu bo amerykanie nas tam totalnie wyrolowali. Sami uciekają stamtąd jak najszyciej niezabezpieczając swoich interesów. My z tego nic nie mamy, a miały być góry kontraktów na odbudowę afganistanu. Nie mamy z tego nic. Dlaczego więc mielibyśmy tam jeszcze siedzieć? Gdzie ten cały ruch NWO który uważa terrorystów z iraku i afganistanu za walczących w obronie swojego zaatakowanego kraju i określa interwencję USA za skandal i napaść na bezbronny kraj? Co do wiz to my i tak nie mamy nic do gadania. Byliśmy w Iraku i Afganistanie i amerykanie nawet o krok nie przybliżyli nas do podróży bez wiz. Mają nas po prostu w dupie bo jesteśmy małym krajem. Dopóki nie będą mieli u nas dużych strategicznych baz wojskowych doputy nie będą nas brać na poważnie. Reszta wpadek miśka nie ma żadnego znaczenia. Kaczor ledwo co się pojawiał przed publicznością a jak już się pojawił to widać było że recytuje swoją wypowiedź lub czyta ją z kartki. Przypominam że misiek Komorowski jest kandydatem na prezydenta i pełni rolę prezydenta i jest marszałkiem sejmu. On nie ma tyle czasu co nasza sierota z kaczogrodu żeby tak dobrze się przygotować do każdego wystąpienia.

Pozdrawiam
  • -1

#52

krzlew.
  • Postów: 72
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O tu kolego ładne bzdury wygadujesz bo to Komorowski czyta z kartki.
Jarosław Kaczyński nie czyta gotowych tekstów!
Nawet miałem okazje stać za nim na scenie w Gdańsku to widziałem, że kartki nie miał.
  • 2

#53

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Po pierwsze to nie jestem twoim kolegom. Po drugie napisałem "że recytuje swoją wypowiedź lub czyta ją z kartki." (bo nie wiem czy ma tam jakąś kartkę czy nie) w odniesieniu do sztuczności jego wypowiedzi. Misiek często leci na fristajlu i stąd te gafy i przejęzyczenia. Moim zdaniem to nie jest kwestia tego że miśkowi nie chce się przygotować dobrej wypowiedzi tylko braku czasu.

Pozdrawiam
  • -1

#54 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Misiek często leci na fristajlu

Jak to na polowaniu po pierwszym głębszym.
Możemy mieć następnego "rita-tita" jak Kwaśniewski.
  • 1

#55

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Kaczyński nie robił gaf, bo nic nie mówił - proste. Większość kampanii był schowany a zamiast niego występowała Kluzik-Rostkowska.
  • 1

#56 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Lepszy wyciszony Prezydent z chudym kotem niż rubaszny sarmata z otłuszczoną małżonką strzelający nie tylko do zwierząt ale i gafy.
  • 2

#57

PaZi.
  • Postów: 933
  • Tematów: 4
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Doucz się lepiej kto to jest sarmata.

Pozdrawiam
  • 1

#58

Vaherem.
  • Postów: 705
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To ja dorzucam nowy spot platformy

Poza tym - nie puszczają wam nerwy przypadkiem? Trochę spokoju, policzcie do dziesięciu i nie schodzcie do argumentów "otłuszczona małżonka" bo to zdeka żałosne jest.

Edit:
krzlew spodziewałeś się jakiś sensownych argumentów po plastikach z naszej klasy, pardon, nk.pl ? Gratuluje wiary w ludzi...

Użytkownik Vaherem edytował ten post 30.06.2010 - 14:09

  • 0

#59 Gość_Swordsman

Gość_Swordsman.
  • Tematów: 0

Napisano

Lepszy wyciszony Prezydent z chudym kotem niż rubaszny sarmata z otłuszczoną małżonką strzelający nie tylko do zwierząt ale i gafy.

Ciekawe jak Twoja żona będzie wyglądała jeśli urodzi pięcioro dzieci... szacunku troszkę do kobiety ok?
  • 2

#60 Gość_osiris

Gość_osiris.
  • Tematów: 0

Napisano

Doucz się lepiej kto to jest sarmata.

Pozdrawiam


Douczyłem się i co?
Sarmata - sarmatyzm

Ciekawe jak Twoja żona będzie wyglądała jeśli urodzi pięcioro dzieci... szacunku troszkę do kobiety ok?

Stwierdzam fakt, jest grubaśna i tyle.
Gdyby było chociaż ciut szacunku do kobiet to nie dywagowano by co lepsze, kot czy kobieta.
Nawet boje się już teraz że jak Komorowski przegra to odstrzeli kota Alika i będzie tłumaczył się że pomylił go z Rysiem.

Użytkownik osiris edytował ten post 30.06.2010 - 21:35

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych